Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Νέος...εντελώς άσχετος αγοράζει 4χ4

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

Δημοσίευσηαπό vasdaris » 10 Απρ 2009, 17:47

Επειδή κι εγώ απο Καστοριά είμαι (Κορησό!) και έχω περπατήσει στα μέρη εκείνα, με το Jeep μου ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Απο την άλλη με 30000 νομίζω ότι το καλύτερο αυτοκίνητο που μπορεί κάποιος να αγοράσει είναι κάποιo ΜΤΧ Toyota Land Cruiser!

Με το χέρι στην καρδιά, αυτό θα αγόραζα!

Φιλιά στην πατρίδα...
Άβαταρ μέλους
vasdaris
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 06 Δεκ 2004, 09:43

Δημοσίευσηαπό yannis24 » 11 Απρ 2009, 08:44

vasdaris έγραψε: Απο την άλλη με 30000 νομίζω ότι το καλύτερο αυτοκίνητο που μπορεί κάποιος να αγοράσει είναι κάποιo ΜΤΧ Toyota Land Cruiser!

Με το χέρι στην καρδιά, αυτό θα αγόραζα!

Φιλιά στην πατρίδα...


και εγω....κοιτα και αυτο :

και αμα σε ενδιαφερει ΠΜ σε εμενα να σου πω σε ποιον να μιλησεις απο εκει ..... :)
http://www.vtmotors.gr/car.php?carAdID=367
Άβαταρ μέλους
yannis24
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 550
Εγγραφή: 13 Ιαν 2006, 12:02
Τοποθεσία: athens

Re: Νέος...εντελώς άσχετος αγοράζει 4χ4

Δημοσίευσηαπό tomasd-max » 11 Μάιος 2009, 08:49

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕ ΑΛΕΚΟ.ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΕΙΡΑ ΣΕ 4Χ4(ΕΧΩ 1.5 ΧΡΟΝΟ ΕΝΑ ISUZU D-MAX)ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΑ ΕΞΗΣ:ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ SUBARU.ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΟΓΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΣΤΟ ΧΙΟΝΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΛΑΣΠΗ.ΕΠΕΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΟ.ΤΟ ΚΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΜΑ ΤΩΝ ΜΠΡΟΣΤΙΝΩΝ ΤΡΟΧΩΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΕ ΥΠΟΠΙΕΣΗ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΖΗΜΙΕΣ(ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΕΝΑ D-MAX ΣΤΟ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ).Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΔΙΠΛΟΚΑΜΠΙΝΟ ΝΑΒΑΡΑ,ΜΙΤΣΟΥΜΠΙΣΙ,D-MAX,HILUX.ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΟΥΝ ΣΑΝ ΚΑΤΣΙΚΙΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΑ ΙΧ SUV ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΛΙΙΙΓΟ ΧΙΟΝΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΜΜΟ!ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥ ΑΜΜΟ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ ΤΕΤΑΡΤΗ!Α,ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΗΝ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΤΕΙΣ ΤΑ ΚΥΒΙΚΑ!ΠΑΡΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΤΡΑΒΑΝΕ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ...
Άβαταρ μέλους
tomasd-max
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 11 Μάιος 2009, 08:11
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: Νέος...εντελώς άσχετος αγοράζει 4χ4

Δημοσίευσηαπό NIKOLAS_L200 » 11 Μάιος 2009, 19:37

τι ακριβως γινετε με το κλείδωμα? Αν δεν μιλάς για το κεντρικό διαφορικό να ξέρεις οτι ολα με υποπίεση κλειδώνουν τους μπροστινους τροχούς. Για τα άλογα δεν θα έλεγα οτι είναι μειων.
www.karasavvidis.com
Καλές διαδρομές..!
Άβαταρ μέλους
NIKOLAS_L200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1290
Εγγραφή: 07 Οκτ 2004, 02:11
Τοποθεσία: Εδεσσα,Κωνσταντία

Δημοσίευσηαπό johndrama » 16 Μάιος 2009, 20:07

Φίλε βάλε στο χωράφι ελιές και δε χρειάζεται τιποτα άλλο μετά κάθε χρόνο θα παίρνεις και επιδότηση για κάθε δέντρο απο την ενωση αγροτικων συνεταιρισμών ή ότι ανάλογο έχετε εκεί.Και το hilux είναι σκυλί.
Άβαταρ μέλους
johndrama
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 31 Αύγ 2008, 02:25
Τοποθεσία: N.Δραμας

Δημοσίευσηαπό letek » 17 Μάιος 2009, 21:21

johndrama έγραψε:Φίλε βάλε στο χωράφι ελιές και δε χρειάζεται τιποτα άλλο μετά κάθε χρόνο θα παίρνεις και επιδότηση για κάθε δέντρο απο την ενωση αγροτικων συνεταιρισμών ή ότι ανάλογο έχετε εκεί.Και το hilux είναι σκυλί.


σωστος......
Άβαταρ μέλους
letek
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 22 Δεκ 2008, 16:53

Προηγούμενη

Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 39 επισκέπτες

cron