Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Kατασκευές Roll-bar κ.α σε offroad οχήματα!!!

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

Kατασκευές Roll-bar κ.α σε offroad οχήματα!!!

Δημοσίευσηαπό Landertakis » 28 Νοέμ 2009, 13:32

Καλημέρα παίδες!!!Έχω ένα φιλαράκι το οποίο ασχολείται με διάφορες κατασκευές όπως πχ rollbar κ.α ειδικές κατασκευές σε οχήματα offroad και μου ζήτησε να τον βοηθήσω ποστάροντας κάποιες φωτό με δουλειές του μιας και δεν ασχολείτε με ίντερνετ..(αν οι mod θεωρήσουν πως πρέπει να σβηστεί ή να μεταφερθεί το thread ας το κάνουν και ζητώ συγνώμη προκαταβολικά) Εδώ οι φωτό:

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Όποιος ενδιαφέρεται το όνομα του είναι Τάσος Μακρής και το τηλ του:6977286179 (περιοχή κορινθία)
Τελευταία επεξεργασία από Landertakis και 04 Δεκ 2009, 01:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Μπορεί να αργήσεις να καταλάβεις το γουρούνι σου,όταν το μάθεις όμως δεν ξεκολλάς...........
Άβαταρ μέλους
Landertakis
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 03 Μάιος 2009, 13:39

Δημοσίευσηαπό pankan » 01 Δεκ 2009, 18:38

Βασικα καλησπερα και καλο μηνα.Πρωτον!ο Τασος ειναι εξαιρετικος μαστορας και απιστευτος τυπος!!!! και οντως κανει απιθανα πραγματα αλλα επειδη βλεπω το 90αρι του αλλου φιλου και απιστευτου χαρακτηρα Ηλια,πρεπει να παρω θεση.Το τερας φοραει safety device και οχι handmade. με ενα σκασμο λεφτα.....ετσι για να μην αφηνουμε εντυπωσεις περιεργες!!!και δευτερον ανεβειτε τρικαλα (κορινθιας) να δειτε απο κοντα και να βολταρουμε με το ερπιστριοφορο στις κορυφες!!!!!!!!!!!!!!!
pankan
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: 24 Ιαν 2006, 13:50
Τοποθεσία: θρακομακεδονες

Δημοσίευσηαπό Landertakis » 04 Δεκ 2009, 01:51

Ok φίλε pankan δεν αντιλέγω γιατί δεν ξέρω και τι ακριβώς έχει φτιάξει ο Τάσος στα οχήματα στις φωτογραφίες απλά του έκανα μια εξυπηρέτηση να τις ανεβάσω.....

Αν ρίξει κανα χιόνι θα σε επισκευτώ και εγώ καμιά μέρα με τον Τάσο!!!
Μπορεί να αργήσεις να καταλάβεις το γουρούνι σου,όταν το μάθεις όμως δεν ξεκολλάς...........
Άβαταρ μέλους
Landertakis
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 03 Μάιος 2009, 13:39

Δημοσίευσηαπό pankan » 04 Δεκ 2009, 11:48

Μην το παιρνεις προσωπικα το θεμα,το ξερω οτι προσπαθεις να βοηθησεις το φιλο απλα επειδη ειναι ευκολο να φανει παραπλανηση....καταλαβαινεις τι λεω.Οσο για τη βολτα,καθε σκ θα μας βρεις στο χιονοδρομικο και μη περιμενεις να χονισει ανεβειτε............... :roll:
pankan
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: 24 Ιαν 2006, 13:50
Τοποθεσία: θρακομακεδονες


Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 35 επισκέπτες