Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Bridgestone Dueler 694

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

λες?

Δημοσίευσηαπό Igor_Giganski_Antiatom » 17 Φεβ 2006, 17:16

Ρε σεις μήπως τα έγδαρε-μαχαίρωσε κανένας για λόγους έχθρας και ζήλιας;
be a racer not a poser(death to cafe posers)! GAS GAS EC 250 01' "ERZBERG CERTIFIED"
Άβαταρ μέλους
Igor_Giganski_Antiatom
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 13 Απρ 2005, 03:08
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό aenaon02 » 22 Φεβ 2006, 19:26

papa έγραψε:Μπορει να υπηρξε και φλερτ κατα την συζητηση και να τα φτιαξανε με τον κ.υπευθυνο οποτε ξεχνιωνται ολα.


Α να χαθεις.... :fag: :fag: :fag:
:lol: :lol: :lol:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
aenaon02
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 291
Εγγραφή: 20 Ιαν 2006, 09:40
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Δημοσίευσηαπό rav4cat » 28 Φεβ 2006, 09:11

Διάβασα σήμερα ΟΛΟΚΛΗΡΟ το θέμα και κουφάθηκα!!!!

Πιστεύω πως μελη σαν τον χακου, δεν εχουνε θεση σε forums ( ειμαι νέος εδω, αλλα συμετέχω πολλά χρόνια αλλού ) .

ΝΤΡΟΠΗ!

Τζάπα διάβαζα μία ώρα :evil: :twisted:
Τελευταία επεξεργασία από rav4cat και 28 Φεβ 2006, 15:12, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
rav4cat
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: 28 Φεβ 2006, 08:17
Τοποθεσία: Κατερίνη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 28 Φεβ 2006, 10:32

Αν και δεν είχα σκοπό να ξανασχοληθώ με το θέμα, θα αναφέρω ανάλογη συζήτηση θέμα
http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-3571.html
στην οποία φίλος συνφορουμίστας αναφέρει πρόβλημα που αντιμετώπισε με καινούριο Maverick. Αν κι αυτός μετά από λίγο τα γυρίσει, θα λέμε και για αυτόν το ίδιο? Οτι τα εφτιαξε με τον διευθυντή πωλήσεων-σερβις κλπ?
Αν σε εσας συνέβενε το ίδιο δεν θα προσπαθούσατε να δημοσιοποιήσετε μια κατάσταση τουλάχιστον για να την γνωρίζουν κι άλλοι? Δεν παίρνω την θέση πως τα Bridgestone ειναι ελαττωματικά, άλλωστε κι εγώ αυτά φοράω. Αλλά σκεφτήκατε πως το παιδί μπορεί να δέχτηκε πιέσεις να κλείσει την υπόθεση χωρίς δικαστήρια -τα οποία μπορεί και να μην είχε την οικονομική δυνατότητα να το κάνει- με συμβιβασμό? Πιθανόν αν είχε οικονομική δυνατότητα να το τραβούσε στα όρια, ψυχική οδύνη, πιθανό ατύχημα κλπ, αλλά....
Άλλωστε βλέπουμε καθημερινά ανθρώπους να βγαίνουν σε ΜΜΕ για να λύσουν προβλήματά τους.
Απλά ο χειρισμός του στο θέμα, ίσως ήταν άγαρμπος-ειδικά το κλείσιμο της υπόθεσης- και μας ενόχλησε.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Σύντομο ανέκδοτο: εγγύηση ελαστικών!!!

Δημοσίευσηαπό dpal » 23 Σεπ 2009, 10:58

Παιδιά, εγώ αγόρασα BRIDGESTONE 205/70R15 και καλά καλύτερα από τα μανίσια, κόστος 490 ευρώ με ΦΠΑ από κατάστημα της Θεσσαλονικης και μετά από λίγο το ένα έσκασε και παραλίγο να τρακάρω κιόλας. Και έσκασε στην Ε.Ο. μετά το τούνελ της Κατερίνης με 110 χλμ α.ώ όχι στα κατσαβραχα. Ούτε η διαμαρτυρία μου στα κεντρικά της bridgestone, ούτε στην αντιπροσωπεία που τα πούλησε, ούτε η καταγγελία στη Γ.Γ. Καταναλωτη είχαν αποτέλεσμα. Και φυσικά η εγγύησή (40.000 χλμ) τους αποδείχθηκε στην πράξη ΑΠΑΤΗ. Το σύστημά τους είναι ότι στέλνουν το ελαστικό και καλά για τεχνικό έλεγχο και αποφαίνονται οι ίδιοι αν ήταν ελαττωματικό ή αν έφταιγε ο αγοραστής που το οδηγούσε.
Κάθε λεπτομέρεια για ονόματα, ημερομηνίες και έγγραφα διαθέσιμη προς ενημέρωσή σας. Θα ξαναπληρώσω για καινούριο λάστιχο, αλλά πρώτα θα προστατέψω τους νέους αγοραστές

[το αναδημοσιεύω από άλλη ενότητα γιατί είμαι φρέσκος στο φόρουμ]
Άβαταρ μέλους
dpal
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 23 Σεπ 2009, 10:40
Τοποθεσία: Καλαμαριά, Θεσσαλονίκη

Προηγούμενη

Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 45 επισκέπτες