Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Τι σας αρέσει στις εκδρομές;

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

Τι σας αρέσει στις εκδρομές;

Η οδήγηση στους χωματόδρομους
8
21%
Τα δύσκολα περάσματα
18
46%
Τα αξιοθέατα
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Το μακριά από την πόλη
9
23%
Η παρέα στην ταβέρνα
1
3%
Αν κάτι άλλο, τι ???
3
8%
 
Σύνολο ψήφων : 39

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 17 Φεβ 2004, 20:51

jimnys έγραψε:
vagelis έγραψε:Η παρεα πιστευω οτι ειναι το Α και το Ω,ολα τα αλλα επονται.


.......ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ........

Και ξανα-μανα-επανα-επαυξάνω :D :D :D :D :D
Και δόξα το Θεό, από παρέα δεν έχουμε πρόβλημα, όπου κι αν πήγαμε περάσαμε καταπληκτικά :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό dista » 17 Φεβ 2004, 22:07

Πράγματι η παρέα και το δέσιμο που δημιουργείται σιγά σιγά ανάμεσα στα μέλη είναι το σπουδαιότερο. Άγριες ή μη καταστάσεις σε όμορφα μέρη μπορεί να βιώσει κανείς και σε μια οργανωμένη κερδοσκοπική συνάντηση – εκδρομή και με μεγαλύτερη ίσως σιγουριά αλλά αυτό που σου δίνει μια δεμένη παρέα δεν το παίρνεις. Βγει δε βγει το πρόγραμμα θα περάσεις καλά αρκεί να υπάρχει το δέσιμο. Και αυτό είναι που έχουμε κερδίσει μερικοί μέσα από τα forum (και ας προσπαθούν μερικοί να μας το χαλάσουν).
Γι’αυτό σας λέω, μπείτε σε μια τέτοια παρέα και τίποτα δε σας σταματά. Η φύση και οι προκλήσεις είναι εκεί έξω και σας περιμένουν να τις αντιμετωπίσετε με σύνεση, προετοιμασία και πάντα με γνώμονα ΟΛΗ τη παρέα σας.
Άβαταρ μέλους
dista
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2003, 10:24
Τοποθεσία: Μαρούσι Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tasos953 » 18 Φεβ 2004, 21:32

Άν και ψήφισα ταβέρνα, ένα ακόμα που μου αρέσει στις εκδρομές στη φύση είναι ότι σ' αυτές, μέσα στην ομορφιά και στο αναπάντεχο, ερχόμαστε πιό κοντά με την γυναίκα μου που είναι η μόνιμη σύντροφός μου στις εξορμήσεις... :oops: :oops: :oops:
<--------THIS IS A SUV, BUT WHAT A SUV!
Όπως λέμε ΝΑΝΟΣ, αλλά με κάτι @..... Νά!!
Άβαταρ μέλους
tasos953
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 26 Οκτ 2003, 10:53
Τοποθεσία: ΒΕΡΟΙΑ

Δημοσίευσηαπό tazmania » 18 Φεβ 2004, 21:35

tasos953 έγραψε:Άν και ψήφισα ταβέρνα, ένα ακόμα που μου αρέσει στις εκδρομές στη φύση είναι ότι σ' αυτές, μέσα στην ομορφιά και στο αναπάντεχο, ερχόμαστε πιό κοντά με την γυναίκα μου που είναι η μόνιμη σύντροφός μου στις εξορμήσεις... :oops: :oops: :oops:


Αυτό ξαναπες το :D :D :D

:blob: :blob: :blob: :blob: :blob:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό bisba » 19 Φεβ 2004, 11:01

Άν και ψήφισα δυσκολα περασματα . ακομα το βασικοτερο ειναι η καλη παρεα . αλλα ειναι και η ταβερνα . αν μπορεις να εχεις και τα 3 μαζι εισαι ο καλυτερος .
Άβαταρ μέλους
bisba
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: 10 Απρ 2003, 13:59
Τοποθεσία: N.Iωνια Αθηνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 19 Φεβ 2004, 12:14

dista έγραψε:Πράγματι η παρέα και το δέσιμο που δημιουργείται σιγά σιγά ανάμεσα στα μέλη είναι το σπουδαιότερο. Άγριες ή μη καταστάσεις σε όμορφα μέρη μπορεί να βιώσει κανείς και σε μια οργανωμένη κερδοσκοπική συνάντηση – εκδρομή και με μεγαλύτερη ίσως σιγουριά αλλά αυτό που σου δίνει μια δεμένη παρέα δεν το παίρνεις. Βγει δε βγει το πρόγραμμα θα περάσεις καλά αρκεί να υπάρχει το δέσιμο. Και αυτό είναι που έχουμε κερδίσει μερικοί μέσα από τα forum (και ας προσπαθούν μερικοί να μας το χαλάσουν).
Γι’αυτό σας λέω, μπείτε σε μια τέτοια παρέα και τίποτα δε σας σταματά. Η φύση και οι προκλήσεις είναι εκεί έξω και σας περιμένουν να τις αντιμετωπίσετε με σύνεση, προετοιμασία και πάντα με γνώμονα ΟΛΗ τη παρέα σας.


Μας καλυψες!!! :D :D
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό VAGOS » 19 Μαρ 2004, 23:06

συμφονω μα τον dista !!!!!!!!!!!! να περνατε καλα , και καλες εξορμησης στα απομακρα ταβερνακια!γιατι η καλη παρεα στο ταβερνακη φαινετε :D
Άβαταρ μέλους
VAGOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 05 Μαρ 2004, 23:34
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Δημοσίευσηαπό VAGOS » 19 Μαρ 2004, 23:17

στην οπιαδηποτε εκδρομη αναμεσα στην φυση , ξεκουραζεσε απο το στρες την βδομαδας , ξεφευγης γενικος απο τα παντα και ηρεμης για να αντεξης για αλλη μια βδομαδα !!! ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ :roll: :P :P
Άβαταρ μέλους
VAGOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 05 Μαρ 2004, 23:34
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 39 επισκέπτες