Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΤΕΛΩΝΕΙΟ

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

ΤΕΛΩΝΕΙΟ

Δημοσίευσηαπό Angry_Punisher » 09 Ιούλ 2007, 19:01

ΗΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΠΟΥ ΜΠΩΡΟ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΩ ΑΝ ΦΕΡΩ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ?Η ΑΜΑ ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ pLZ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΕΝΑ Lancia Delta HF integrale 92 ΜΟΝΤΕΛΟ.
Άβαταρ μέλους
Angry_Punisher
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2007, 18:53

ΤΕΛΩΝΕΙΟ

Δημοσίευσηαπό georgeC5 » 09 Ιούλ 2007, 22:13

:thankyou: Lancia Delta HF integrale ?? Εχει αφήσει ιστορία ..!! αν ρωτήσεις κανά μαντρά στην γειτονιά σου θα έχεις μια πρώτη εικόνα (στο περίπου) .. Αυτό που ξέρω είναι ότι συμφέρει να φέρεις μέχρι 3τίας .. όσο πιο παλιό .. και πιο πολλά σε φόρους (τέλη ταξινόμησης) . Και καλά να σε αποτρέψουνε να φέρεις ένα αυτοκίνητο με ¨παλαιά αντιρυπαντική τεχνολογία¨.. :scratch:
..The Phantom of the Opera..
..We Will Rock You..
..Mary Poppins..
..Mamma Mia..
..Hairspray..
..Wicked..
Άβαταρ μέλους
georgeC5
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: 29 Αύγ 2006, 13:41
Τοποθεσία: Vironas

ΤΕΛΩΝΕΙΟ

Δημοσίευσηαπό kozagio » 09 Ιούλ 2007, 22:24

ξεχνατο δεν εχει προδιαγραφες euro 3,4.... και δεν μπορεις να το φερεις φτηνα . θα σου ερθει πολυ φθινοτερα αν βρεις καποιο εδω.
Άβαταρ μέλους
kozagio
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 16 Οκτ 2006, 08:20
Τοποθεσία: NEA MAKRH ATTIKH

...

Δημοσίευσηαπό Angry_Punisher » 10 Ιούλ 2007, 21:27

ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ,ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ,ΒΑΣΙΚΑ ΕΧΩ ΤΟ 1.6 LANCIA DELTA 89 ΜΟΝΤΕΛΟ,ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ,ΟΙ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ,ΘΑ ΨΑΞΩ ΣΕ ΜΑΝΤΡΑ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝΕ ΤΙΜΗ ΘΑ ΠΕΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ,ΞΕΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΙΣ ΤΣΙΜΠΑΝΕ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ.THANKS ΠΑΝΤΩΣ. :):):)
Άβαταρ μέλους
Angry_Punisher
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2007, 18:53

...

Δημοσίευσηαπό camelg4 » 11 Ιούλ 2007, 17:38

Στειλε p.m στον mahosvvt
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.
Άβαταρ μέλους
camelg4
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1761
Εγγραφή: 26 Δεκ 2006, 19:52
Τοποθεσία: polikastro


Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 2 επισκέπτες