Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Σ.Ε.Α ΣΕΙΡΙΟΣ - ΔΩΣΤΕ ΠΡΟΣΟΧΗ

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό almak » 14 Ιαν 2008, 16:16

Jugulator έγραψε:
almak έγραψε:
ΥΓ. Ποιός σας είπε πως αν έχετε την ειδική εταζιέρα δεν θα τους βάλετε σε υποψίες πως κάτι καλό έχει από κάτω...............??????


Άλλο η υποψία ...και άλλο η βεβαιότητα !
1. Όταν έχεις την εταζιέρα και την έχεις ανοιχτή διότι δεν έχεις τίποτα μέσα , είναι το ίδιο σαν να μην έχεις εταζιέρα :wink:

2. Όταν έχεις την εταζιέρα απλωμένη διότι έχεις κάτι μέσα είναι πασιφανές ότι έχεις κάτι το οποίο μπορεί να κλαπεί.

3. όταν έχεις την εταζιέρα απλωμένη και δεν έχεις τίποτα μέσα , είναι σαν να πηγαίνεις γυρεύοντας.

Η εταζιέρα θα ήταν χρήσιμο αντικλεπτικό εαν όλοι μας την είχαμε απλωμένη με ή χωρίς πράγματα στο χώρο αποσκευών.

Η εταζιέρα τελικά είναι χρήσιμη μόνο για εγκληματικές ενέργειες πχ...έχεις την πεθερά σου κομματιασμένη στον χώρο αποσκευών και μέχρι να την πετάξεις δεν θες να σε δουν , και για ότι άλλο παράνομο μπορείτε να φανταστείτε.
Εγώ προσωπικά έχω την πεθερά μου τόσο μακριά όσο η Ιρλανδία , ενώ η εταζιέρα βρίσκετε σε κάποιο σημείο του σπιτιού για την στιγμή που θα πουλήσω το αμάξι.
Αλέξανδρος Μακρής / Santa Fe 2.7 V6
Πρόεδρος B.R.A.T. (τομέας Ψυχραιμίας)
www.braters.gr
Άβαταρ μέλους
almak
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: 18 Μάιος 2005, 15:12
Τοποθεσία: Aχαρναί

Δημοσίευσηαπό almak » 14 Ιαν 2008, 16:18

almak έγραψε:.....Εγώ προσωπικά έχω την πεθερά μου τόσο μακριά όσο η Ιρλανδία ....
Εννοώ ζωντανή και όχι θαμένη :twisted:
Αλέξανδρος Μακρής / Santa Fe 2.7 V6
Πρόεδρος B.R.A.T. (τομέας Ψυχραιμίας)
www.braters.gr
Άβαταρ μέλους
almak
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: 18 Μάιος 2005, 15:12
Τοποθεσία: Aχαρναί

Δημοσίευσηαπό camelg4 » 14 Ιαν 2008, 20:33

almak έγραψε:
almak έγραψε:.....Εγώ προσωπικά έχω την πεθερά μου τόσο μακριά όσο η Ιρλανδία ....
Εννοώ ζωντανή και όχι θαμένη :twisted:


Πες και σε εμας το μυστικο ρε φίλε :twisted: :twisted: :twisted:
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.
Άβαταρ μέλους
camelg4
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1761
Εγγραφή: 26 Δεκ 2006, 19:52
Τοποθεσία: polikastro

Δημοσίευσηαπό almak » 14 Ιαν 2008, 22:31

Ρώτα τον τρελογιατρό .....αλλά λίγο πριν τον αποτρελάνεις εεεεεεεεε!!!!!!!
Αλέξανδρος Μακρής / Santa Fe 2.7 V6
Πρόεδρος B.R.A.T. (τομέας Ψυχραιμίας)
www.braters.gr
Άβαταρ μέλους
almak
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: 18 Μάιος 2005, 15:12
Τοποθεσία: Aχαρναί

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 4 επισκέπτες