Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

"Κλειστά" forum

Πείτε μας τις καλύτερες προτάσεις σας για το πώς μπορούμε να συνεχίσουμε να βελτιώνουμε το Off-Road.gr.
Επίσης εδώ είναι το κατάλληλο σημείο για τις δοκιμές σας!

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 03 Νοέμ 2004, 12:24

jimnys έγραψε:Συμφωνώ με την άποψη του ΙΚΕ ο οποίος κινήθηκε σε ευγενικά πλαίσια.
Θα μπορούσε να ήταν περισσότερο καυστικός με όσους παρουσιάζουν εαυτούς σαν εθνοσωτήρες-πατριάρχες του 4χ4.
Κλασική νοοτροπία του Ελληνικού 'ξέρεις ποιός είμαι εγώ ρε??'' το τετρακίνητο 'ξέρεις τι έχω κάνει εγώ ρε???'
Ημαρτον guys......
Χορτάσαμε
Αφεντικό μην φεύγεις σε παρακαλώ απο εδώ, έχεις κάνει τόσα, θα χάσει η βενετιά βελόνι.
Και μετά ξαναρωτάει......
Τελικά έφυγες?????
Λες και δεν τον βλέπει στο γραφείο ή δεν τηλεφωνιόνται.....
Ημαρτον ρε.............


Αξιότιμε jimnys,
παρόλο που δεν γνωριζόμαστε δεν μπορώ να κατανοήσω το μένος σου προς εμένα. Πράγματι ο συνάδελφος και ορθογράφος IKE είναι ευγενέστατος και αξιοπρεπέστατος, σε αντίθεση με εσένα.

Οσο για το "αφεντικό" επειδή, δυστυχώς για εσένα - ευτυχώς για εμάς τους υπόλοιπους, είσαι βαθύτατα νυχτωμένος σε αφήνω εκεί πού βρίσκεσαι. :P

Υ.Γ: μήπως τελικά το HJC έχει αρχίσει "πόλεμο" εναντίον μου επειδή αποχώρησα :twisted: :twisted: :twisted: Θα σας παρακαλούσα να περιορίσετε το ύφος και το ήθος σας στον προσωπικό κλειστό σας χώρο και να μην το εξαπλώσετε και στα υπόλοιπα forum.
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό IKE » 03 Νοέμ 2004, 13:05

Dr.Format θα σε παρακαλούσα ό,τι πρόβλημα αν έχεις με το jimnyclub να το σηζητάς με τα αρμόδια όργανα του συγκεκριμένου συλλόγου, δεν καταλαβαίνω γιατί τόσο ενδιαφέρον πια.

Τα περι ήθους και ορθογραφίας (!) δεν τα σχολιάζω, ευτηχώς πάντως που παρόλο που "σε προκαλούμε" δεν συνεχίζεις.

Οπως έχω -ξανα-πεί και άλλη φορά σε αυτό το θέμα οι απόψεις που εκφράζω είναι προφανώς οι δικές μου.

Δεν νομίζω πως έχω προσβάλει κανέναν, αν κάποιος έχει θιχτεί απο τα λεγόμενά (ή απο την κακή χρήση της ελληνικής γλώσσας που πιθανώς έχω κάνει!) ας μου το αναφέρει και αν φταίω ευχαρίστως να ζητήσω συγγνώμη.
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 03 Νοέμ 2004, 13:50

Συνάδελφοι (στην τρέλα), ειρήνη ημίν :sword:
Φαίνεται οτι η έλλειψη λάσπης μας έχει πειράξει στα νεύρα :riding: και έχουμε αρχίσει να τρωγόμαστε μεταξύ μας :rock:
Ελπίζω να ξεκινήσουν γρήγορα οι βροχές και τα χιόνια για να εκτονωθούμε :car3:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό fokion » 03 Νοέμ 2004, 14:24

:( :( :cry: :cry:
"κρυωσα" με "το αλλο φορουμ" βρηκα αυτο, και ξαφνικά ο καυγας ηρθε και εδω........

....... δε βαριεσαι θα παω σε αλλο ........
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Δημοσίευσηαπό tedos » 03 Νοέμ 2004, 14:32

fokion έγραψε::( :( :cry: :cry:
"κρυωσα" με "το αλλο φορουμ" βρηκα αυτο, και ξαφνικά ο καυγας ηρθε και εδω........

....... δε βαριεσαι θα παω σε αλλο ........


Fokion μη βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα......ολοι ειχαμε καποια θεματα να πουμε τα ειπαμε εκτονωθηκαμε.....τωρα υποθετω γυρναμε σελιδα και παμε παρακατω :) :)
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό georgek » 03 Νοέμ 2004, 14:40

Fokion μην είσαι τόσο βιαστικός! Όπως λέει και o Tedos απλά έπρεπε να ειπωθούν κάποια πράγματα. Η αλήθεια είναι ότι αυτό εδώ το forum δεν έχει καμία σχέση με ό,τι άλλο 'κυκλοφορεί'.

Είναι πολύ πιο απλά και ανοιχτά τα πάντα εδώ μέσα.
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό fokion » 03 Νοέμ 2004, 15:04

Δεν ειναι οτι βιαζομαι βρε παιδια..... Απλά επειδη ειτε εδω ειτε εκει πανω κατω ειμαστε οι ιδιοι, ε τι να πω δεν ξερω...... το οτι εχω κρυωσει παντως ειναι δεδομενο. Δεν κατηγορω κανενα προς θεου - ο καθενας το κεφι του κανει και σ' οποιον αρεσει στην τελικη αναλυση.....
Και εμενα ΔΕΝ μου αρεσει. Αν καποιοι εχουν προσωπικες διαφορες μεταξυ τους - προβλημα τους. Καλως ή κακως εχω "αποψη" για το ποιόν του καθενος που "συνομιλώ" εχοντας διαμορφωσει αποψη απο τα γραφωμενα του ( οπως και εσεις για εμενα από τα δικά μου) και απο τα σχετικα περιοδικά, οσοι απο αυτους εχουν "εμφανη δραστηριώτητα", και ξαφνικά χωρις προφανή σε εμενα, "τον απεξω απο το συναφι", λογο, βλεπω ανθρωπους οι οποιοι ειναι ετοιμοι για καβγα...

Θα μου πεις βεβαια, αν δεν σου αρεσει παρε τα κουβαδακια σου και σε αλλη παραλία - αυτο εκανα και αντε παλι τα ιδια.......

Τωρα γιατι στο 4χ4wire που ειμαι ενεργο μελος δεν εχει γινει ΠΟΤΕ αυτο και ολες οι κοντρες γινονται με ΣΕΒΑΣΜΟ για την προσωπικότητα του αλλου αλλα και των τρίτων που παρακολουθούν, δεν ξερω.....

Οχι βρε Γιωργο δεν σε εχω συναντησει ποτε - σε βοηθησα ομως ' με βοηθησες και εσυ, και τα λεμε ιντερνετικά, το ιδιο και με τον Captain που με βοηθησε αφανταστα.... το ιδιο και με τον Βαγγελη

Απλα στενοχοριεμαι - τιποτα αλλο γιατι να παρει σας εχω συμπαθησει ολους και κατα 99% και την πλακα του εχει και βοηθαμε ο ενας τον αλλο

tedos - λυπαμαι φιλε αλλα αυτο δεν το δεχομαι. Αν εχεις κατι μαζι μου στειλε μου pm, τηλεφωνησε μου, στειλε μου mail, ή οτιδηποτε. Τι σημαινει εκτονωση.......
Τελος παντων μην τα παρετε τα ανωτερω οτι στρεφονται ενατιον οπουδηποτε ουτε οτι χρειαζεται απαντηση, ειναι και λιγο "εν βρασμω ψυχης".....
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Δημοσίευσηαπό chriska » 03 Νοέμ 2004, 15:17

Metalaxe έγραψε:Συνάδελφοι (στην τρέλα), ειρήνη ημίν :sword:
Φαίνεται οτι η έλλειψη λάσπης μας έχει πειράξει στα νεύρα :riding: και έχουμε αρχίσει να τρωγόμαστε μεταξύ μας :rock:
Ελπίζω να ξεκινήσουν γρήγορα οι βροχές και τα χιόνια για να εκτονωθούμε :car3:


Πέστα ρε Αντώνη.
Πως γίναμε έτσι.Αλλιώς ήταν τότε στην Πάρνηθα και στην Πεντέλη.Θυμάσαι?
ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ
Άβαταρ μέλους
chriska
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 02 Απρ 2003, 17:53
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ, ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό tedos » 03 Νοέμ 2004, 15:41

fokion έγραψε:
tedos - λυπαμαι φιλε αλλα αυτο δεν το δεχομαι. Αν εχεις κατι μαζι μου στειλε μου pm, τηλεφωνησε μου, στειλε μου mail, ή οτιδηποτε. Τι σημαινει εκτονωση.......
Τελος παντων μην τα παρετε τα ανωτερω οτι στρεφονται ενατιον οπουδηποτε ουτε οτι χρειαζεται απαντηση, ειναι και λιγο "εν βρασμω ψυχης".....


Κανενα προβλημα :) :)
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tedos » 03 Νοέμ 2004, 15:43

chriska έγραψε:[

Πέστα ρε Αντώνη.
Πως γίναμε έτσι.Αλλιώς ήταν τότε στην Πάρνηθα και στην Πεντέλη.Θυμάσαι?


Τι αναμνησεις φερνεις πισω τωρα..... :) :)
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό chriska » 03 Νοέμ 2004, 16:40

tedos έγραψε:
chriska έγραψε:[

Πέστα ρε Αντώνη.
Πως γίναμε έτσι.Αλλιώς ήταν τότε στην Πάρνηθα και στην Πεντέλη.Θυμάσαι?


Τι αναμνησεις φερνεις πισω τωρα..... :) :)


Εγώ θα το συνεχίσω Θοδωρή (είμαι φτιαχμένος).
Είδα πάλι Βαρδούσια στο members 4x4 Album αλλά δες και Νο 35 στην ίδια ενότητα Πεντέλη.Γιατί μιλάνε όλοι σήμερα?
ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ
Άβαταρ μέλους
chriska
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 02 Απρ 2003, 17:53
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ, ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό tedos » 03 Νοέμ 2004, 18:39

Χρηστο πραγματικα δεν εχω λογια.....τι μπορω να πω...... :( :( :(
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό iperodigos » 03 Νοέμ 2004, 20:25

ΤΕΛΙΚΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΑ ΓΚΟΥΝΤΙΣ ΑΓΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟ Η ΛΟΥΦΑΤΡΕΤΕ ΟΛΟΙ!!!???
iperodigos
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: 05 Ιουν 2004, 12:01

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 03 Νοέμ 2004, 23:10

σε κανα αλλο μαγαζι πιο παραδοσιακο δεν γινεται; :)
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό discoman » 04 Νοέμ 2004, 00:56

βαλε ενα disco ΝΑ χορεψουμε μπας και ισιωσετε :lol:
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προτάσεις, παράπονα και πεδίο δοκιμών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 25 επισκέπτες