Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Νέο Toyota Rav4 2006

Πρώτα 2000 χιλ

Δημοσίευσηαπό thRAVer » 14 Ιουν 2006, 12:45

έχω πρόβλημα δεν μπορώ να επισυνάψω φωτογραφία , την έχω τραβήξει με κινητό και είναι jpg !!!
Τελευταία επεξεργασία από thRAVer και 14 Ιουν 2006, 13:20, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
thRAVer
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 04 Μάιος 2006, 13:14

Πρώτα 2000 χιλ

Δημοσίευσηαπό in-rav-we-trust » 14 Ιουν 2006, 12:46

alitheia esi ti tou exeis valei RAVer???
ti xromata ta exete parei???
emeis mavro(fisika) :)
Άβαταρ μέλους
in-rav-we-trust
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 07 Μάιος 2006, 12:59

Re: ανάρτηση rav4

Δημοσίευσηαπό thRAVer » 14 Ιουν 2006, 12:49

in-rav-we-trust έγραψε:@oraios RAVer...perimenoume entiposeis

@rav2be

koita apo aksesouar valame to bluetooth gia to kinito pou milas meso tou ixosistimatos...sta parathira tous anemothravstes i opos allios legontai...ti allo???
an theoreitai aksesouar kotsadoro....kati prostatevtika pou exei i toyota ston profilaktira kai stis portes gia ta xtipimata kai kala....
ta proeidopoiitika parkarismatos...
kai skeftomai otan to paroume na valoume kai fime tzamia...pio skoura diladi apo avta pou exei idi....zelatines diladi....

a kai kanena pda an vro telika ti einai kalo kai ti oxi....
esi ti tha valeis???


έχει η ΤΟΥΟΤΑ ανεμοθραύστες ? πόσο τους δίνει ? εγώ προχτές έβαλα λασπωτήρες και μάλλον θα το πάω για ανεμοθραύστες !!
Άβαταρ μέλους
thRAVer
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 04 Μάιος 2006, 13:14

Re: ανάρτηση rav4

Δημοσίευσηαπό rav_2_b » 14 Ιουν 2006, 12:50

Εβαλα μόνο αισθητήρες παρκαρίσματος και κάτι προστατευτικά πλαστικά στον χώρο αποσκευών - φορτοεκφόρτωσης.
Οι ανεμοθράυστες δεν μου πολυαρέσουν αλλά δουλεύουν καλά.
Ειχα προβληματιστεί με το pullbar δεν νομίζω ότι του πάει αισθητικά - πρακτικά είναι μία "ψευτιά" και δεν πρόκειται να χρειαστώ.
Το bluetooth πως δουλεύει με το ηχοσύστημα? Το μικρόφωνο που είναι?
Άβαταρ μέλους
rav_2_b
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 14 Μαρ 2006, 09:14
Τοποθεσία: Μαρούσι Αττικής

Re: Πρώτα 2000 χιλ

Δημοσίευσηαπό thRAVer » 14 Ιουν 2006, 12:50

in-rav-we-trust έγραψε:alitheia esi ti tou exeis valei RAVer???
ti xromata ta exete parei???
emeis mavro(fisika) :)


το δικό μας είναι γκρί του άνθρακα !!!
Άβαταρ μέλους
thRAVer
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 04 Μάιος 2006, 13:14

Re: ανάρτηση rav4

Δημοσίευσηαπό in-rav-we-trust » 14 Ιουν 2006, 12:51

exei alla den ksero poso...tous evale o pateras mou...kai vasika den ksero an tha kanoun kai poli douleia...
i alitheia einai oti to amaksi (executice ekdosi) einai poli...gemato se eksoplismo....kai den xreiazetai na valeis kai polla.....

a kai to avto to xromataki itan oraio....ontos
Άβαταρ μέλους
in-rav-we-trust
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 07 Μάιος 2006, 12:59

Re: ανάρτηση rav4

Δημοσίευσηαπό in-rav-we-trust » 14 Ιουν 2006, 12:56

rav_2_b έγραψε:Εβαλα μόνο αισθητήρες παρκαρίσματος και κάτι προστατευτικά πλαστικά στον χώρο αποσκευών - φορτοεκφόρτωσης.
Οι ανεμοθράυστες δεν μου πολυαρέσουν αλλά δουλεύουν καλά.
Ειχα προβληματιστεί με το pullbar δεν νομίζω ότι του πάει αισθητικά - πρακτικά είναι μία "ψευτιά" και δεν πρόκειται να χρειαστώ.
Το bluetooth πως δουλεύει με το ηχοσύστημα? Το μικρόφωνο που είναι?


poio einai to pullbar???? ti kanei?

to bluetooth an leitourtgei opos to ksero apo alla amaksia prepei na exeis ena kinito me bl.tooth kai otan se pernei kapoios tilefono,as poume otan akous mousiki,tin diakoptei kai milas kanonika mesa sto amaksi xoris na to kratas to kinito sto xeri kai akougetai i foni tou allou apo ta ixeia tou avtokinitou...to ksanaleo kai pali den eimai sigouros alla nomizo oti etsi leitourgei...leptomereies den ksero giati ego den eimai ellada avtin tin stigmi...spoudazo germania...vasika avto mas to kanane doro,opos kai tin adeia tou kotsadorou opos kai to parktronic(an legetai etsi nomizo to sistima parkarismatos...)
Άβαταρ μέλους
in-rav-we-trust
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 07 Μάιος 2006, 12:59

Αξεσουάρ Rav4

Δημοσίευσηαπό thRAVer » 14 Ιουν 2006, 13:08

έχω βάλει pull bar, αισθητήρες παρκαρίσματος πίσω βολεύουν πολύ στην πυλωτή που το παρκάρω . Σκέφτομαι να βάλω φιμέ, αλλά μόνο που σκέφτομαι ότι θα πρέπει να βγάλουν τις επενδύσεις μέσα από τις πόρτες το λυπάμαι, αν και στο προηγούμενο grand vitara που είχα καινούργιο του είχα βάλει φιμέ. Και επίσης θέλω να του βάλω προεκτάσεις φτερών στο χρώμα του αμαξώματος και από ότι ξέρω είναι ανταλλακτικό και θα τις φέρουν μετά το πρώτο face lift .

Και ανεμοθραύστες !!!
Άβαταρ μέλους
thRAVer
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 04 Μάιος 2006, 13:14

Re: ανάρτηση rav4

Δημοσίευσηαπό rav_2_b » 14 Ιουν 2006, 13:13

thRAVer η φωτογραφία δεν φαίνεται (ή δεν την βλέπω)

Το pullbar είναι το προστατευτικό κάγκελο το οποίο μπαίνει μπροστά για να "σπρώχνεις" τα εμπόδια, κλαδιά, χίονια, βράχια και άλλα τέτοια που δεν θα κάνουμε ποτέ. Στο rav δίνει λίγο πιο wild look αλλα από ουσία τίποτε (πλαστικό είναι).

Το σκούρο ανθρακί είναι το χρώμα που μου άρεσε αλλα είμαι παντρεμένος. Το πήρα μαυρο. Επίσης δεν θα ευχαριστηθώ το αυτοκίνητο άμεσα γιατί γεννά η γυναίκα μου σε 40 μέρες, εγώ κυκλοφορώ με μηχανή .... το off road μου θα είναι εκεί που σας είπα (Μαρούσι - Βιλλήσια)
Άβαταρ μέλους
rav_2_b
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 14 Μαρ 2006, 09:14
Τοποθεσία: Μαρούσι Αττικής

Re: ανάρτηση rav4

Δημοσίευσηαπό in-rav-we-trust » 14 Ιουν 2006, 13:27

a katalava....ontos mpourda einai avto to prostatevtiko....poli efe...den einai asximo alla tzamba lefta pistevo...opos les kai esi....

rav2b tis evxes mou re na pane ola kala me ta gennitouria.den peirazei...xalali to amaksi,tha to xareis meta...prota tha exeis alles..megaliteres xares!! :)

@the RAVer
giati na vgaleis tis ependiseis?? gia na valeis tis zelatines xreiazetai ksiloma??? den to iksera....poso kostizei alitheia peripou to olo thema??
Άβαταρ μέλους
in-rav-we-trust
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 07 Μάιος 2006, 12:59

Re: ανάρτηση rav4

Δημοσίευσηαπό thRAVer » 14 Ιουν 2006, 13:32

rav_2_b έγραψε:thRAVer η φωτογραφία δεν φαίνεται (ή δεν την βλέπω)

Το pullbar είναι το προστατευτικό κάγκελο το οποίο μπαίνει μπροστά για να "σπρώχνεις" τα εμπόδια, κλαδιά, χίονια, βράχια και άλλα τέτοια που δεν θα κάνουμε ποτέ. Στο rav δίνει λίγο πιο wild look αλλα από ουσία τίποτε (πλαστικό είναι).

Το σκούρο ανθρακί είναι το χρώμα που μου άρεσε αλλα είμαι παντρεμένος. Το πήρα μαυρο. Επίσης δεν θα ευχαριστηθώ το αυτοκίνητο άμεσα γιατί γεννά η γυναίκα μου σε 40 μέρες, εγώ κυκλοφορώ με μηχανή .... το off road μου θα είναι εκεί που σας είπα (Μαρούσι - Βιλλήσια)


και εγώ περισσότερο το pul bar το έβαλα για να αλλάξει λίγο το look !!!

και το μπλέ ανοιχτό είναι ωραίο !!!

την φωτογραφία δεν μπορώ να την επισυνάψω, πατάω browse την επιλέγω και όταν πατάω υποβολή δεν την πέρνει .
Άβαταρ μέλους
thRAVer
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 04 Μάιος 2006, 13:14

Re: ανάρτηση rav4

Δημοσίευσηαπό in-rav-we-trust » 14 Ιουν 2006, 13:33

oxi einai oraio,tou dinei allo styl...alla exo tin entiposi oti einai kai ligo tsimpimeno etsi den einai?? poso paei???
Άβαταρ μέλους
in-rav-we-trust
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 07 Μάιος 2006, 12:59

Re: ανάρτηση rav4

Δημοσίευσηαπό thRAVer » 14 Ιουν 2006, 13:35

in-rav-we-trust έγραψε:a katalava....ontos mpourda einai avto to prostatevtiko....poli efe...den einai asximo alla tzamba lefta pistevo...opos les kai esi....

rav2b tis evxes mou re na pane ola kala me ta gennitouria.den peirazei...xalali to amaksi,tha to xareis meta...prota tha exeis alles..megaliteres xares!! :)

@the RAVer
giati na vgaleis tis ependiseis?? gia na valeis tis zelatines xreiazetai ksiloma??? den to iksera....poso kostizei alitheia peripou to olo thema??


στο προηγούμενο αυτοκίνητο που είχα ένα grand vitara το πήγα στον Γιαννικέλη (πολύ καλός) μου έβγαλε το εσωτερικό από τις πόρτες και έβαλε τις ζελατίνες . δεν ξέρω και οι άλλοι βγάζουν τις επενδύσεις !!!
Άβαταρ μέλους
thRAVer
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 04 Μάιος 2006, 13:14

Re: ανάρτηση rav4

Δημοσίευσηαπό thRAVer » 14 Ιουν 2006, 13:37

in-rav-we-trust έγραψε:oxi einai oraio,tou dinei allo styl...alla exo tin entiposi oti einai kai ligo tsimpimeno etsi den einai?? poso paei???


το pull bar 120 euro στην αντιπροσωπεία !!!
285 euro οι αισθητήρες !!!
Άβαταρ μέλους
thRAVer
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 04 Μάιος 2006, 13:14

Re: ανάρτηση rav4

Δημοσίευσηαπό in-rav-we-trust » 14 Ιουν 2006, 13:43

a mono toso?? eixa tin entiposi oti itan parapano...mallon to mperdevo me ta skalopatia(allo axristo avto) .an einai toso ftino mporei na to valoume amesa...den einai asximo...

nai ton giannikeli mou ton proteine kai o santa...ksereis poso paei peripou to malli gia tis zelatines?
Άβαταρ μέλους
in-rav-we-trust
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 07 Μάιος 2006, 12:59

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Mitsubishi - Toyota - Daihatsu - Honda κλπ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 4 επισκέπτες