Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Motivas mt400 γνώμες!!!!!!

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Motivas mt400 γνώμες!!!!!!

Δημοσίευσηαπό agelop » 11 Σεπ 2009, 11:59

Καλημέρα παιδιά,
Πρώτη φορά γράφω στο forum και θα ήθελα τα φώτα σας.
Πέστε μου την άποψη σας για το MOTIVAS MT 400 γιατί σκέφτομαι την αγοράσω τις επόμενες μέρες. Αν υπάρχει κάποιος ο οποίος είναι και κάτοχος της συγκεκριμένης γουρούνας ακόμα καλύτερα, αλλά θα ήθελα και τις γνώμες των πιο έμπυρων.
http://www.motivas.gr/full_product.php?prod_id=ΜΤ%20400%20Β%20ΓΟΥΡΟΥΝΑ
Άβαταρ μέλους
agelop
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 11 Σεπ 2009, 11:49
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Nikoszze111 » 11 Σεπ 2009, 12:35

Eγώ φίλε μου θα έδινα άλλα 500€ και θα έπερνα το Sym Quadrider με 600cc και με μια αλλαγή στο open slide πας στα 44 άλογα.
Nikoszze111
Administrator of
[qoogle]www.corollaclub.com[/google]
Nikoszze111
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 07 Ιουν 2008, 06:18
Τοποθεσία: Χαϊδάρι - Θεσσαλονίκη

Re: Motivas mt400 γνώμες!!!!!!

Δημοσίευσηαπό Linhai_warrior » 11 Σεπ 2009, 14:27

agelop έγραψε:Καλημέρα παιδιά,
Πρώτη φορά γράφω στο forum και θα ήθελα τα φώτα σας.
Πέστε μου την άποψη σας για το MOTIVAS MT 400 γιατί σκέφτομαι την αγοράσω τις επόμενες μέρες. Αν υπάρχει κάποιος ο οποίος είναι και κάτοχος της συγκεκριμένης γουρούνας ακόμα καλύτερα, αλλά θα ήθελα και τις γνώμες των πιο έμπυρων.
http://www.motivas.gr/full_product.php?prod_id=ΜΤ%20400%20Β%20ΓΟΥΡΟΥΝΑ


Για σου φίλε μου και καλωσόρισες στο forum. Στο θέμα μας τώρα. Το γουρουνάκι που δείχνεις δεν το έχω δει από κοντά και έτσι η άποψή μου δεν θα είναι εντελώς αντικειμενική. 1) Από θέμα στησίματος εκ' πρώτης όψεως φαίνεται καλό με σεβαστές διαστάσεις καθώς και αρκετά μεγάλες σκάρες που θα σου λύσουν τα χέρια σε αρκετές περιπτώσεις. 2) Τα κυβικά του είναι αρκετά οικανοποιιτικά σε σχέση με τις διαστάσεις του (όχι ότι κάτι μεγαλύτερο θα έβλαπτε). 3) Η τιμή του αρκετά δελεαστική δεν λέω αλλά σίγουρα με αυτά τα λεφτά + κάτι παρά πάνω μπορείς να πάρεις και κάτι καλύτερο ( βέβαια μέχρι εκεί που βγαίνει ο καθένας να λέμε τα πράγματα όπως έχουν) 4) Παρόλα αυτά το μόνο που με χαλάει είναι ο τρόπος ψύξης του κινητήρα πιστεύω πως για ένα τέτοιο μηχάνημα χρειάζεστε να είναι υδρόψυκτο καθώς έτσι έχεις μεγαλύτερη θερμική απαγωγή. Αυτά από εμένα από εκεί και πέρα ότι άλλο χρειαστείς απλά πες το μας.
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
Linhai_warrior
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 26 Μάιος 2009, 17:56
Τοποθεσία: Ναύπακτος


Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 53 επισκέπτες