Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Νοτια Ευβοια 15-16 Νοεμβριου

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό chriska » 11 Νοέμ 2003, 10:40

Σχετικά με την εκδρομή του Σαββατοκύριακου θα σας απαντήσω οριστικά αύριο Τετάρτη γιατί έχω επαγγελματικές υποχρεώσεις(ξαφνικές) στην συμπρωτεύουσα.
Προσπαθώ και εγώ σαν τον Dr.Format να πείσω την κα chriska ότι είναι απλά μιά εκδρομή!!!! Διαφορετικά θα προσπαθήσω να έρθω με τον μικρό Ανδρέα εφόσον έχει καλή υγεία και έχει διαβάσει.
chriska
Άβαταρ μέλους
chriska
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 02 Απρ 2003, 17:53
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ, ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό pavlox » 11 Νοέμ 2003, 10:56

Αντε παλικαρια μου βγαλτε προγραμμα, παμε Πέμπτη να βολευεί ολους.
Αντε και ο καιρός μας παει !!!!
Bisba εαν εχεις διαδρομές ξεκινα και πες μας :idea:
Των φρονίμων τα παιδιά, πριν πεινάσουν δεν πεινoύσαν!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pavlox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 23 Δεκ 2002, 11:28
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό chriska » 11 Νοέμ 2003, 11:00

chriska έγραψε:
dista έγραψε:
... Φίλε Dr.Format να φέρω και όλα τα εργαλεία μαζί για demo και μάθημα ?


Φίλε Dista και βέβαια !! να φέρεις τα εργαλεία σου για demo .

Αγαπητοί tedos & teda καλό το πρόγραμμα, μόνο η πρωϊνή αφύπνιση μας ζορίζει λίγο , αλλά χαλάλι αφού προβλέπεται όμορφη η διαδρομή . Η πρόγνωση για ΣΚ είναι πολυυυυή βροχή !! οπότε ετοιμαστείτε.

Σχετικά με το δωμάτιο καλό να είναι τρίκλινο, αν βρείτε μόνο δίκλινο και πάλι ΟΚ αλλά να το ξέρω από πριν.

ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΑΥΤΟ :o :o :o ΜΑΛΛΟΝ Ο Dr.Format
chriska
Άβαταρ μέλους
chriska
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 02 Απρ 2003, 17:53
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ, ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 11 Νοέμ 2003, 11:09

chriska έγραψε:... ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ ΑΥΤΟ :o :o :o ΜΑΛΛΟΝ Ο Dr.Format


ΠΡΑΓΜΑΤΙ Ο Dr. Format το έγραψα αλλά το portal μου έχει δημιουργήσει μια κρίση προσωπικότητας :roll: κι έτσι βγήκα στον αέρα σαν chriska :!: :shock: δεν πειράζει όμως αφού κι ο chriska είναι εξαίρετη προσωπικότητα :D

και συνεχίζω

dista έγραψε:... Φίλε Dr.Format να φέρω και όλα τα εργαλεία μαζί για demo και μάθημα ?


Φίλε Dista και βέβαια !! να φέρεις τα εργαλεία σου για demo .

Αγαπητοί tedos & teda καλό το πρόγραμμα, μόνο η πρωϊνή αφύπνιση μας ζορίζει λίγο :( , αλλά χαλάλι αφού προβλέπεται όμορφη η διαδρομή :D . Η πρόγνωση για ΣΚ είναι πολυυυυή βροχή !! οπότε ετοιμαστείτε.

Σχετικά με το δωμάτιο καλό να είναι τρίκλινο, αν βρείτε μόνο δίκλινο και πάλι ΟΚ αλλά να το ξέρω από πριν.
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό jdelis » 11 Νοέμ 2003, 15:17

Από εμένα είναι οκ.

Θοδωρή κανόνισε για ένα δίκλινο, περιμένω λεπτομέρειες.
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 11 Νοέμ 2003, 16:42

Xappas έγραψε:Από εμένα είναι οκ.

Θοδωρή κανόνισε για ένα δίκλινο, περιμένω λεπτομέρειες.


φιλαρακο μου γραφω λεπτομερειες σε προηγουμενα post. εγω θα κανω απλα κρατησεις στο καραβι και στο ξενοδοχειο και ο καθενας πληρωνει τα δικα του εκει ο ιδιος.
λεπτομερειες αναχωρησης μολις συμπληρωθει η ομαδα! το πρωινο ξυπνημα ειναι ανελαστικο αφου δυστυχως το καραβι φευγει στην ωρα του!!!! :lol: :lol: :lol:

μεχρι τωρα εχουμε σιγουρα

1. xappas
2.tedos@teda
3.dr.format
kai περιμενω και τους υπολοιπους να επιβεβαιωσουν
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό max » 11 Νοέμ 2003, 17:01

Είδα τις Φωτό από Μαραθώνα και ήταν υπέροχες τελικά μου φαίνετε ότι κάθε εκδρομή γίνεται όλο και καλύτερη :lol: . Καταπληκτικό το Super μωρό (Βρήκα την λύση άμα κάνουμε δικό μας). Όσο αφορά την περασμένη Κυριακή μπορεί να μην ήρθα στην βόλτα αλλά τελικά η ταινία ΝΕΜΟ ΤΟ ΨΑΡΑΚΙ ήταν υπέροχη, εάν και κινούμενα σχέδια να πάτε να την δείτε πολύ γέλιο.
Τώρα για το ΣΚ δεν θα είμαι μέσα γιατί έχουμε κανονίσει για άλλου :oops: :oops: , αλλά ετοιμαστείτε για τα χιόνα (Τα αγαπημένα μου) θα προσφέρω και μαθήματα Snowboard (Για μαθήματα SKI στην γυναίκα μου).


Max
Άβαταρ μέλους
max
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 25 Φεβ 2003, 10:40

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 11 Νοέμ 2003, 22:34

Θοδωρή και εγώ μέσα είμαι χωρίς διανυκτέρευση γιατί θα γυρίσω το Σάββατο το βράδυ.
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό tazmania » 12 Νοέμ 2003, 02:33

tedos@teda έγραψε:
tazmania έγραψε:Θοδωρή προσπαθώ να σου στείλω ένα msg για την εκδρομή αλλά δεν μπορώ. Στείλε εσύ ένα να σου κάνω reply να δούμε εαν θα έρθει. Ευχαριστώ


οκ εστειλα (ελπιζω σωστα γιατι δεν το εχω ξανακανει) παντως οτι θες εχεις το κινητο μου


θοδωρή κατ' αρχήν περαστικά σου :( δεν ξέρω γιατί αλλά ακόμα δεν μπορώ να σου στείλω msg :!: Μου λέει ότι δε υπάρχεις στην βάση δεδομένων :evil: :evil: Τεσπα :!: Θα σε πάρω το πρωί τηλέφωνο.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 12 Νοέμ 2003, 06:43

Metalaxe έγραψε:Θοδωρή και εγώ μέσα είμαι χωρίς διανυκτέρευση γιατί θα γυρίσω το Σάββατο το βράδυ.


Aντωνη απλα σημειωσε οτι το τελευταιο πλοιο προς ραφηνα το σαββατο ειναι 6.15 το απογευμα! θα προλαβεις?
Τελευταία επεξεργασία από tedos και 12 Νοέμ 2003, 07:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tedos » 12 Νοέμ 2003, 06:58

tazmania έγραψε:
tedos@teda έγραψε:
tazmania έγραψε:Θοδωρή προσπαθώ να σου στείλω ένα msg για την εκδρομή αλλά δεν μπορώ. Στείλε εσύ ένα να σου κάνω reply να δούμε εαν θα έρθει. Ευχαριστώ


οκ εστειλα (ελπιζω σωστα γιατι δεν το εχω ξανακανει) παντως οτι θες εχεις το κινητο μου


θοδωρή κατ' αρχήν περαστικά σου :( δεν ξέρω γιατί αλλά ακόμα δεν μπορώ να σου στείλω msg :!: Μου λέει ότι δε υπάρχεις στην βάση δεδομένων :evil: :evil: Τεσπα :!: Θα σε πάρω το πρωί τηλέφωνο.


παρε οποτε θελεις! δεν παω δουλεια σημερα ειμαι συναχωμενος του κερατα! δεν βλεπεις απο τα αξημερωτα εχω μπει στο forum!!! :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tedos » 12 Νοέμ 2003, 06:59

friar που εισαι? δεν θα ερθεις μαζι μας? ουτε φωνη ουτε ακροαση!!!
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tedos » 12 Νοέμ 2003, 07:03

update[b][i] συμμετεχοντων (dista chriska taz περιμενω επιβεβαιωσεις)

1.xappas
2.dr.format
3.metalaxe
4.tedos@teda
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό dista » 12 Νοέμ 2003, 09:20

tedos@teda έγραψε:update[b][i] συμμετεχοντων (dista chriska taz περιμενω επιβεβαιωσεις)

1.xappas
2.dr.format
3.metalaxe
4.tedos@teda


Θοδωρή μέσα είμαστε και εμείς (μόλις τώρα κατάφερα να αποτρέψω ένα συνεργάτη Ιταλό να έρθει από το Σάββατο :twisted: ). Κλείσε μας αν γίνεται ένα δωμάτιο δίκλινο που να χωράει και το παρκοκρέβατο της 4WD_Μπέμπας :wink: .
Άβαταρ μέλους
dista
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2003, 10:24
Τοποθεσία: Μαρούσι Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 12 Νοέμ 2003, 09:25

dista έγραψε:
tedos@teda έγραψε:update[b][i] συμμετεχοντων (dista chriska taz περιμενω επιβεβαιωσεις)

1.xappas
2.dr.format
3.metalaxe
4.tedos@teda


Θοδωρή μέσα είμαστε και εμείς (μόλις τώρα κατάφερα να αποτρέψω ένα συνεργάτη Ιταλό να έρθει από το Σάββατο :twisted: ). Κλείσε μας αν γίνεται ένα δωμάτιο δίκλινο που να χωράει και το παρκοκρέβατο της 4WD_Μπέμπας :wink: .


να μη σου κλεισω καλυτερα ενα στο ισογειο διπλα στο παρκινκ να παρκαρεις το νιβα μεσα να παιζει το κοριτσι με την ησυχια του? αφου εκει ειναι ο φυσικος της χωρος!! :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 46 επισκέπτες