Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ποδιά για το αυτόματο κιβώτιο Cherokee KJ

Δημοσίευσηαπό argos » 19 Νοέμ 2007, 18:07

δεν νομιζω οτι ειναι αξιοπιστη η ενημερωση της αντιπροσωπειας σε απλα θεματα. και εγω στον ιδιο απευθυνθηκα και μαλιστα το ειπα οτι την παρασκευη την προμηθευτηκε φιλος κλπ κλπ
και μου απαντησε μαλλον λαθος καταλβε ο φιλος σου!!!!
Χ.
Άβαταρ μέλους
argos
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: 30 Σεπ 2007, 09:22
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό ZooL » 19 Νοέμ 2007, 18:48

emoticon που να τραβάει τα μαλλιά του έχουμε? :crazy:

Χ.

'08 Jeep Wrangler JK Unlimited V6 3.8lt

_____

JPForum.gr
- το Ελληνικό Jeep forum
Άβαταρ μέλους
ZooL
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 628
Εγγραφή: 16 Φεβ 2007, 16:06

Δημοσίευσηαπό snest » 20 Νοέμ 2007, 11:51

ZooL έγραψε:...τι να πω :(

Ρώτησα επί τούτου την Παρασκευή, λέγοντας ότι "κάποιοι φίλοι ψάχνουν κι εκείνοι, γι' αυτό πείτε μου αν υπάρχουν κι άλλες". Το παλικάρι στον πάγκο απέναντι από τους τεχνικούς συμβούλους, Κωστή νομίζω τον έλεγαν, ξαναμπήκε στον υπολογιστή του και είπε: "...υπάρχει μια στην κεντρική αποθήκη, μια στη Γλυφάδα... πρέπει να έχω γύρω στις 3-4 γενικά" - ή κάπως έτσι τέλος πάντων...

Χ.



Τελικά Βρήκα τη λύση και έβαλα την ποδιά.

Αφού αγόρασα την ποδιά από την CHRYSLER (Αυτή της MOPAR που περιγράφει ο ZOOL) έδωσα το αμάξι (CHEROKEE 3.7 Limited 2002) στην αντιπροσωπεία για να την "φορέσει".

Αλλά μάταια.!!!!!!!!!!!!!!!

Αν και αυτοί έκαναν την παραγγελία, κατάλαβαν, όταν το αμάξι ήταν επάνω στη ράμπα, ότι η ποδιά ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ CHEROKEE 2005. :shock:

Αφού καράφλιασα την πήρα και με μιά μικρή μετατροπή σύν κάποιες τρύπες για αερισμό και μείωση βάρους, την έβαλα μόνος μου. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
snest
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 13 Οκτ 2004, 15:25
Τοποθεσία: Ελληνικό Αθήνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Jeep

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 24 επισκέπτες