Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

FEROZA ριχτερ 4,3

Έχετε τεχνικές απορίες; Μάθετε σε αυτή την Θεματική Ενότητα!

FEROZA ριχτερ 4,3

Δημοσίευσηαπό heroicentaur » 11 Μάιος 2006, 20:58

Για αλλη μια φορα θα σας τα κανω ναααααα Shocked σημερα το πρωι εβαλα μπρος το φεροζακι μου κ προσεξα πως οταν βαζω την μιζα το αμαξι αφου παρη μπρος αρχιζουν τοτε τα ριχτερ (σεισμος) κ μετα απο δυο γκαζιες μια χαρα και αφου την ξανασβησω αμεσως δεν το ξανακανη οταν ξαναβαλω μπρος. Τωρα εγω απο καποιο ψαξιμο που εκανα στο ιντερνετ βρηκα πως αυτο συμβαινει οταν εχεις ραγισμενο καπακι μηχανης (κατι απιθανο αλλα θα φαινοταν) τωρα μηπως ειναι απο την εξατμιση λογο πιεσης γιατι εχω δυο ραγισματα πριν το καζανακι και επανω στο καζανακι λεω μηπως μην με βαρεσετε. Α και κατι ακομη κοιταξα κ το ρελαντι κ ολα καλα και εκει. Τωρα τη αλλο να τσεκαρω για να δω αν εχει προβλημα μην το παω παλι στο συνεργειο γιατι θα με παρουν με τα σφυρια ολο εκει ειμαι κ τους τα πριζω τη ειναι αυτο τη ειναι το αλλο.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
heroicentaur
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2005, 12:43
Τοποθεσία: Athina

Re: FEROZA ριχτερ 4,3

Δημοσίευσηαπό leon » 16 Ιουν 2006, 20:25

Ξεκίνα από τις βάσεις της μηχανής που κόβονται συχνά και όταν γίνεται αυτό και κυκλοφορείς έτσι πολύ καιρό καταλήγεις σε ραγισμένο μπλόκ και όχι καπάκι
Εγώ στην Ρούμελη έκοψα και τις 2 βάσεις
Άβαταρ μέλους
leon
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: 20 Μαρ 2006, 22:34
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή, Αθήνα


Επιστροφή στο Τεχνικά θέματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 9 επισκέπτες