Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ερωτησει..

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

ερωτησει..

Δημοσίευσηαπό dimitrismax » 05 Μαρ 2012, 22:34

παιδια γειας και καλος ειρθα.. θα θελα να σας βαλω ενα ερωτημα που εχω και θα θελα αν μπορειτε να με βοηθεισετε.. ψαχνω ενα τζιπακι οικονομικο πχ zyzuki zimni η samoyrai η κατι τετειο. το ψαχνω εδω και καποιους μηνες αλλα δεν μπορω να καταλυξω καπου. το αμαξη το χρειαζομαι για κυνηγη και εχω δει πολλα τετεια να κυκλοφορουν και εχουν πισω εκει που ειναι η ρεζερβα πανω στον κοτσαδορο μια κατασκευη που απανω μπενω το κουτι και μεσα τα σκυλια.θα θελα να μου λεγατε την γνωμη σας για μια μαρκα αυτοκινητων 4χ4 οικονομικο και αν ξερει καποιος την πατεντα με το κουτι πισω και αν σηκονετε πισω το αμαξη με το κουτι.. περιμενω τις απαντησεις σας ευχαριστω εκ τον προτερων..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Άβαταρ μέλους
dimitrismax
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 05 Μαρ 2012, 21:40
Τοποθεσία: κρητη

ερωτησει..

Δημοσίευσηαπό dimitrismax » 06 Μαρ 2012, 20:52

παιδια γειας και καλος ειρθα.. θα θελα να σας βαλω ενα ερωτημα που εχω και θα θελα αν μπορειτε να με βοηθεισετε.. ψαχνω ενα τζιπακι οικονομικο πχ zyzuki zimni η samoyrai η κατι τετειο. το ψαχνω εδω και καποιους μηνες αλλα δεν μπορω να καταλυξω καπου. το αμαξη το χρειαζομαι για κυνηγη και εχω δει πολλα τετεια να κυκλοφορουν και εχουν πισω εκει που ειναι η ρεζερβα πανω στον κοτσαδορο μια κατασκευη που απανω μπενω το κουτι και μεσα τα σκυλια.θα θελα να μου λεγατε την γνωμη σας για μια μαρκα αυτοκινητων 4χ4 οικονομικο και αν ξερει καποιος την πατεντα με το κουτι πισω και αν σηκονετε πισω το αμαξη με το κουτι.. περιμενω τις απαντησεις σας ευχαριστω εκ τον προτερων..
Άβαταρ μέλους
dimitrismax
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 05 Μαρ 2012, 21:40
Τοποθεσία: κρητη

Re: ερωτησει..

Δημοσίευσηαπό superspy » 06 Μαρ 2012, 22:02

Καλως ήρθες Δημήτρη.

Αν έχεις τα χρήματα πήγαινε στο Jimny Είναι πιο πολιτισμένο.
Για το κουτί δεν μπορώ να σου πω. Προσωπικά που βάζω τη μοτο πίσω στο Land έχω πιο σκληρά ελατήρια.
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό Jugulator » 07 Μαρ 2012, 10:06

Γεια σου και από εμένα .
Και η δική μου πρόταση είναι το Jimny . Δεν πρόκειται να βρεις άλλο οικονομικό , σκληροτράχηλο και αξιόπιστο . Εκτός ίσως από το Niva , του οποίου όμως η σχεδίαση και διακόσμηση είναι 35ετίας . Δεν ξέρω πόσο αξιόπιστο είναι . Ας απαντήσει επ΄ αυτού κάποιος κάτοχος.
Άβαταρ μέλους
Jugulator
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2004, 12:43
Τοποθεσία: Βέροια

Δημοσίευσηαπό superspy » 07 Μαρ 2012, 13:16

Και το Niva έχει καλή συμπεριφορά, ειδικά αν μετρήσεις οτι είναι 35+ χρονών, αλλά έχει μαζί του και την αξιοπιστία της εποχής.
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό freerespect » 07 Μαρ 2012, 20:57

Παιδια σορυ κιολασ αλλα μηλα το παλικαρι για τζιπακι οχι τρακτερ :lol: :lol: :lol: :lol: .
Λοιπον φιλε μου εαν θεσ οικονομικο τζιμνι ( μην ξεχνασ ομως οικονομικο τετρακινητο= μουλαρι βαρη!!!) καμια φορα τα 1300αρια καινε και λιγο!!! χορουσ δεν εχει καθολου και ασφαλοσ δεν θα το εχεισ μονο για κοινηγη θα το εχεισ και για ταξιδι βολτα η οτι διποτε αλλο... σκεψου το καλα μην πεταξησ αδικα τα λευτα σου....
Άβαταρ μέλους
freerespect
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 07 Φεβ 2012, 19:15
Τοποθεσία: plutra lakwnia


Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 12 επισκέπτες