Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑ...ΓΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΖΗΠ

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑ...

Δημοσίευσηαπό sakis31 » 27 Μαρ 2016, 13:51

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.ΘΕΛΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΤΡΙΑ : LANDROVER FREELANDER,HONDA HRV,SUZUKI JIMNY...ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ-ΑΠΕΡIΨΑ ΤΟ LANDROVER ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΝΑΚΟΥΣΩ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΕΧΩ...ΘΕΛΩ ΤΖΙΠΑΚΙ ΦΤΗΝΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2000 ΚΥΒΙΚΑ,Η ΧΡΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΣΚΛΗΡΟΠΥΡΗΝΙΚΗ...ΛΙΓΟ ΑΣΦΑΛΤΟ...ΛΙΓΟ ΒΟΥΝΟ...ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟ...ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΟΣΟΙ Κ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ...
sakis31
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 27 Μαρ 2016, 01:22

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑ...ΓΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΖΗΠ

Δημοσίευσηαπό sakis31 » 27 Μαρ 2016, 13:54

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.ΘΕΛΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΤΡΙΑ : LANDROVER FREELANDER,HONDA HRV,SUZUKI JIMNY...ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ-ΑΠΕΡIΨΑ ΤΟ LANDROVER ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΝΑΚΟΥΣΩ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΕΧΩ...ΘΕΛΩ ΤΖΙΠΑΚΙ ΦΤΗΝΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2000 ΚΥΒΙΚΑ,Η ΧΡΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΣΚΛΗΡΟΠΥΡΗΝΙΚΗ...ΛΙΓΟ ΑΣΦΑΛΤΟ...ΛΙΓΟ ΒΟΥΝΟ...ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟ...ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΟΣΟΙ Κ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ...
sakis31
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 27 Μαρ 2016, 01:22

Re: ΒΟΗΘΕΙΑΑΑ...ΓΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΖΗΠ

Δημοσίευσηαπό xolevas » 27 Μαρ 2016, 21:46

Φιλαρακο αν θες κατι οικογενειαοκο πας στο HONDA το jimny εινε πιο παιχνιδιαρικο αλλα απο χωρους και ανεση στο δρομο δεν εινε κι οτιι πιο καλο ελπιζω να σε βοηθησα λιγο
Hilux ifs
xolevas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: 22 Οκτ 2015, 21:44
Τοποθεσία: θερμο Αιτωλοακαρνανιας

Re: ΒΟΗΘΕΙΑΑΑ...ΓΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΖΗΠ

Δημοσίευσηαπό themis » 28 Μαρ 2016, 18:38

Εαν θελεις αυτα που γραφεις προτιμησε το jimny εαν δεν θελεις ιδιετερους χωρους,για κατι μεγαλυτερο δες grand vitara 1.6 και pinin 1,8
pinin GDI 2.0L rear and front locker lift 6' tyre 32' long arm
Άβαταρ μέλους
themis
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: 16 Ιαν 2008, 21:55
Τοποθεσία: iliupoli

Re: ΒΟΗΘΕΙΑΑΑ...ΓΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΖΗΠ

Δημοσίευσηαπό sakis31 » 30 Μαρ 2016, 15:01

Σας ευχαριστώ και τους δύο για τις απαντήσεις σας ρε παλικάρια,οπότε καταλήγω στο jimny...συμβιβαζόμενος κ με τα λεγόμενά σας αλλά κ με τους δύσκολους καιρούς που διανύουμε...επιλέγουμε την ουσία κ αφήνουμε στην πάντα την "γκλαμούρα"...οπότε μέχρι πόσα χιλιόμετρα λέτε κοιτάζω κ τι χρονολογίας να είναι το jimnaki???μεχρι ενα τάληρο είναι το μπάτζετ μου...
sakis31
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 27 Μαρ 2016, 01:22


Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 3 επισκέπτες

cron