Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤHN FEDIMA

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤHN FEDIMA

Δημοσίευσηαπό gtsit » 10 Φεβ 2005, 18:59

ΈΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ (ΕΠΙΣΗΜΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ)ΕΜΠΟΡΟ ΤΗΣ FEDIMA ΣΤΗΝ ΚΑΛΟΓΡΕΖΑ.

ΗΜΟΥΝ ΧΑΜΗΛΩΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΟΣΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΜΕ FEDIMA EXTREME 205/75/15. ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΝΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΜΕΤΡΗΣΑ ΤΑ ΕΛΑΣΤΙΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΧΑΜΗΛΩΤΕΡΟΣ. Ο ΕΜΠΟΡΟΣ ΤΗΣ FEDIMA ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΕΓΩ ΚΑΤΙ, ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ SITE ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΑΜΕΣΑ ANTΑΛΛΑΓΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ (MAXIGRIP 195/R16).

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΑΛΛΗΣ ΜΑΡΚΑΣ ΕΛΑΣΤΙΚΟ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

GEORGE

--------------------------------------------------
Tazmania:

Επειδή το θέμα αφορά όλους και όχι μόνο τους κατόχους LADA, καλό είναι να μεταφερθεί στο "4Χ4 Forum".
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤHN FEDIMA

Δημοσίευσηαπό strofimios1 » 10 Φεβ 2005, 19:59

Τους αξιζουν χιλια μπραβο γιατι εδειξαν συμπεριφορα σοβαρου επαγγελματια.Απο οτι φαινεται δεν κοιτανε ολοι να μας τα παρουν και μετα........αντε γεια.Βγηκαν τα maxigrip σε 195R16;
Θα τα δοκιμασω και εγω συντομα.
Μηπως γινεται(αφου παρακολουθει το site) να μας δωσει εναν καταλογο(να τον βαλει εδω στο site) ο επισημος εμπορος με τις διαστασεις(πραγματικη διαμετρος αφου τα fedima ειναι πιο μεγαλα απο αλλα ελαστικα με την ιδια διασταση) και το βαρος του καθε ελαστικου;
Πιστευω οτι θα μας βοηθουσε πολυ.
Σκοτωστε την ifs πριν μεγαλωσει!!!!
Άβαταρ μέλους
strofimios1
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: 17 Ιαν 2005, 10:58
Τοποθεσία: ΣΤΟΥ ΧΑΝΤΑΚ'

Δημοσίευσηαπό tedos » 10 Φεβ 2005, 20:04

Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 10 Φεβ 2005, 20:33

Ο Σπύρος έχει αποδείξει πολλές φορές ότι είναι σωστός επαγγελματίας, όπως και όλοι οι γνωστοί επαγγελματίες που παρακολουθούν το forum.

Μπράβο παιδιά.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό gtsit » 10 Φεβ 2005, 20:46

tazmania έγραψε:Ο Σπύρος έχει αποδείξει πολλές φορές ότι είναι σωστός επαγγελματίας, όπως και όλοι οι γνωστοί επαγγελματίες που παρακολουθούν το forum.

Μπράβο παιδιά.


Αυτά να τα βλέπουν αυτοί που κοιτάνε πως θα βγάλουν και από την μύγα ξύγκι. Ναι σύντροφε με σκλάβωσαν με την συμπεριφορά τους και καλά κάνανε. Κέρδισαν σίγουρα ένα πελάτη και για τα επόμενα ελαστικά μου, αλλά και πολλούς άλλους που θα διαβάσουν αυτό το post. Πρέπει επιτέλους κάποιοι να καταλάβουν πως σε ορισμένα τουλάχιστον θέματα η καλή θέληση και πρόθεση αμοίβεται τελικά και με το παραπάνω. Τι να πω έχω μείνει άφωνος. Αν και κάποια πράγματα είναι και στον άνθρωπο.
THANKS ΣΠΥΡΟ

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 11 Φεβ 2005, 08:57

tazmania έγραψε:Ο Σπύρος έχει αποδείξει πολλές φορές ότι είναι σωστός επαγγελματίας, όπως και όλοι οι γνωστοί επαγγελματίες που παρακολουθούν το forum.

Μπράβο παιδιά.

Το σωστό να λέγεται :D :D :D :D
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia


Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 31 επισκέπτες