Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Περιοδικα και τεστ.

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

Δημοσίευσηαπό fatman » 02 Μαρ 2004, 07:15

Γατος ο Forester....
Οντως λαθος μου,για να μην δειξω με το δακτυλο,πηρε και αλλους η μπαλα.
Μην ξεχναμε και τα ενθετα σε εφημεριδες,σε ταξιδιωτικους οδηγους και αλλους ασχετους που επειδη ανηκουν σε μεγαλους ή μικρους ή δικτυομενους οργανισμους νομιζουν οτι καποιοι ειναι. ΠΙΣΩ ΡΕ...
Γατος ο Forester...
Τελευταία επεξεργασία από fatman και 02 Μαρ 2004, 07:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Εικόνα
Porject Jay,L318,L316,L319
Land Rover ...ειναι εθισμος..
Άβαταρ μέλους
fatman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: 03 Δεκ 2002, 21:15
Τοποθεσία: Οπου φθανει...η τσεπη μας.. :)

Δημοσίευσηαπό fatman » 02 Μαρ 2004, 07:41

Προς Xappas.
Δεν χρειαζεται να ανακαλεσεις κατι.
Αν νομιζες οτι λεω για σενα με το δικιο σου να φωναζεις,αλλα δεν καταλαβα,φωναζεις οτι δεν εισαι εσυ,φωναζω οτι δεν εισαι εσυ,τι αλλο θες.
Ηταν και μια ευκαιρια να αποδειξεις οτι αντεδρασες επαγγελματικα και στην περιπτωση του ατυχηματος.
Βλεπεις να σε κατεκρινε κανεις??
Εσυ βγηκες ανωτερος απο την ολη υποθεση και ασε εμενα να φαω τα μπινελικια.
Εγω ετσι και αλλιως το περιοδικο και το αγοραζα και θα το αγοραζω και αν φτιαξω το γαματο οχημα θα στο δωσω να το οδηγησεις.
Δεν προκειται να ασχοληθω αλλο - πικρανα καποιους αλλα βοηθησα και καποιον - αποσυρομαι με την συνειδηση μου ησυχη.
Εικόνα
Porject Jay,L318,L316,L319
Land Rover ...ειναι εθισμος..
Άβαταρ μέλους
fatman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: 03 Δεκ 2002, 21:15
Τοποθεσία: Οπου φθανει...η τσεπη μας.. :)

Δημοσίευσηαπό jdelis » 02 Μαρ 2004, 10:11

Ούτε κι εγώ επιθυμώ να δώσω συνέχεια. Δεν θέλω όμως να φανεί πως επειδή ξεκαθάρισε πως δεν είμαστε εμείς, παύει να μας αφορά το θέμα. Το πρόβλημα έχει μια γενικότερη σκοπιά σχετικά με το πώς θα πρέπει να γίνονται τέτοια δημοσιεύματα-καταγγελίες.

Όπως είδες όταν έγραψες αυτά τα πράγματα όλοι ρωτούσαν ποιός πότε, γιατί κλπ. Και αυτό ουδέποτε απαντήθηκε. Ωραία, εμείς αντιδράσαμε και ξεκαθάρισε πως δεν είμαστε οι αναφερόμενοι. Τι μένει...; Όλα τα υπόλοιπα περιοδικά του χώρου (και μη), ένθετα, εφημερίδες και ότι άλλο. Για όλους αυτούς αιωρείται η πιθανότητα ενοχής τους. Πρέπει δηλ. να μπει ο καθένας στο forum και να δηλώνει "δεν είμαστε εμείς παιδια, ψάξτε αλλού!";

Η δύναμη της δημόσιας τοποθέτησης είναι μεγάλη, οπότε πρέπει να γίνεται σωστή χρήση. Ένα περιοδικό έχει τη δυνατότητα να αποφασίσει για το τι θα δημοσιεύσει (καλώς ή κακώς). Στα forum δεν είναι έτσι, ότι γράφει κάποιος βγαίνει άμεσα στον αέρα. Θέλει μεγάλη προσοχή λοιπόν τι λέγεται και πώς.
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 47 επισκέπτες