Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΚΑΜΠΕΡΟΒΙΔΕΣ

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

ΚΑΜΠΕΡΟΒΙΔΕΣ

Δημοσίευσηαπό EQUATOR » 28 Απρ 2004, 09:07

Καλημερα σε ολους
ειμαι νεος στο φορουμ, για τη ακριβεια ειμαι ο Θοδωρης Λεμπέσης που κάποιοι θα με είδατε τουλάχιστον στο trail-ride με το λευκό vitara το 128.
Μπορείτε να με λέτε και θοδωρή απλά και όχι με αυτό το ηλίθιο ψευδόνυμο που σε στιγμή αδυναμίας διάλεξα.
Ψάχνω λοιπόν για καμπερόβιδες για να διορθώσω κάποια πράγματα που μου συμβαίνουν μπροστά (γιατί έχουμε και το 24 ώρες της Εκάλης τώρα- η μητέρα όλων των μαχών). Εχει κανέις εμπειρία απο τη χρήση τους και που μπορώ να τις βρώ;;
Σας έχει τύχει επίσης ευθυγραμισάς να αποτελειώσει τη ρύθμιση της σύγκλισης από το ίδιο το τιμόνι;; (δηλαδή δε μπορώ να το φέρω από κάτω- κααανένα πρόβλημα: το φέρνω από πάνω).
Κατά τα άλλα νομίζω περάσαμε τέλεια στο ride και θα τα λέμε σίγουρα σε όλα τα ανάλογα events. Ζημιά που έπαθα; από το κοπάνημα κόπηκε η βάση της ζώνης ασφαλείας στο πάτωμα ( το σίδερο !!)
Σας φιλώ σταυρωτά.
EQUATOR
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 28 Απρ 2004, 08:42

Re: ΚΑΜΠΕΡΟΒΙΔΕΣ

Δημοσίευσηαπό xontros » 30 Απρ 2004, 15:24

EQUATOR έγραψε:Καλημερα σε ολους
ειμαι νεος στο φορουμ, για τη ακριβεια ειμαι ο Θοδωρης Λεμπέσης που κάποιοι θα με είδατε τουλάχιστον στο trail-ride με το λευκό vitara το 128.
Μπορείτε να με λέτε και θοδωρή απλά και όχι με αυτό το ηλίθιο ψευδόνυμο που σε στιγμή αδυναμίας διάλεξα.

Γεια σου συνάδελφε και συνVitarίστα Θοδωρή. Επειδή χρησιμοποιώ καμπερόβιδες, θα σου πω ότι δεν κάνουν τρομερές διορθώσεις, αλλά συνήθως έρχεται στις εργοστασιακές τιμές. Τώρα για το ψευδώνυμο που παραπονιέσαι, υπάρχουν και χειρότερα :banging:
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό xontros » 25 Μάιος 2004, 14:55

Δείγμα καμπερόβιδων υπάρχει και εδώ.
ΕικόναΕικόνα
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54


Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 48 επισκέπτες