Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΤΙΣ ΖΩΝΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ !!!!

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΤΙΣ ΖΩΝΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ !!!!

Δημοσίευσηαπό pantg » 27 Δεκ 2007, 19:37

Αγαπητοί φίλοι,

μόλις έμαθα τα δυσάρεστα νέα για τον θάνατο δύο πολύ κοντινών μου προσώπων.

Αν φορούσαν ζώνες ίσως να ήταν ακόμη μαζί μας.

Οσοι φορούσαν ζώνες μέσα στο αυτοκίνητο τίναξαν τα γυαλιά, χτύπησαν λιγάκι από τα πράγματα που υπήρχαν μέσα στο αυτοκίνητο αλλά είναι εντάξει.
Από τους τρεις όμως που δεν ήταν δεμένοι και οι τρεις βρέθηκαν εκτός αυτοκινήτου και οι δύο δεν είναι πλέον μαζί μας.

ΖΩΝΕΣ συνάδελφοι.......................
pantg
 

Δημοσίευσηαπό pajino » 27 Δεκ 2007, 20:23

Κρίμα... :cry:

Έχεις δίκιο!!!!!
Pajero Pinin 2.0 GDI - 5d
pajino
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: 14 Σεπ 2005, 12:23
Τοποθεσία: Πάτρα

Δημοσίευσηαπό Lepes » 28 Δεκ 2007, 06:33

πρεπει να μας γινει συνηθεια..εγω πλεον οπου και να παω φοραω ζωνη ΚΑΙ σε οποιον και να μπω επισης.ΑΑΑ και το βασικο ετσι να μαθουμε και τα παιδια μας παντα στο καθισματακι τους και μετα παντα με ζωνη,εαν δεν τους το μαθουμε εμεις δεν θα τους μαθει κανεις αλλος!!!
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό KON.GV1,6 » 01 Ιαν 2008, 11:49

ειναι να στεναχωριεσαι τετοιες μερες χρονιαρες να ακους για ατυχηματα.ζωνη φοραω απο το πρωτο μου τουτου και οχι για να μην με γραψει η τροχαια αλλα γιατι το θεωρω ΑΚΡΩΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ.παρομοιο συμβαν ειχε συμβει σε γνωστο "εφυγε"πριν 3 χρονια επειδη ΔΕΝ φορουσε ζωνη.το αμαξι του δεν επαθε σχεδον τιποτα.Ευχομαι το 2008 να μην συμβει ουτε ενα ατυχημα.τα αυτοκινητα ειναι για να μας εξυπηρετουν και οχι για να μας "στελνουν" γρηγοροτερα.το εχω ξαναπει οτι ενας παο τους λογους που πηρα τζηπ ειναι για να πηγαινω ΑΡΓΑ.
...A hundred clocks are ticking
The line becomes a circle
Spin the wheel of fortune
Or learn to navigate...
Άβαταρ μέλους
KON.GV1,6
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 02 Ιούλ 2007, 19:16
Τοποθεσία: Πετρούπολη


Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 46 επισκέπτες