Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Honda XR 250 ή Yamaha TT250R;

Honda - Yamaha - Suzuki - Kawasaki

but never relax at all??????

Δημοσίευσηαπό sacram » 30 Ιουν 2006, 12:09

furious έγραψε:Σας παρακαλώ, μη ρωτάτε άλλο για το ταξίδι τώρα, έχω βαρεθεί να λέω τα ίδια και τα ίδια και να αντιμετωπίζω τόσες διαφωνίες. Συγγνώμη, αλλά είναι ειλικρινά πολύ ενοχλητικό...

leipsippos έγραψε:Επειδη και εμεις εχουμε αρκετα στο κεφαλι μας καλο θα ηταν να μην επαναλαμβανουμε τα ιδια και τα ιδια οσον αφορα κυβικα και μηχανες, ειδικα σε ερωτηματα του στυλ "Τι μοτερ να βαλω στο θαλασσιο ποδηλατο για να δασχισω τον Ευξεινο Ποντο". Αν μας βρισκεις φορτικους δεν υπαρχει προβλημα, και εμεις κατι αντιστοιχο νιωθουμε να απανταμε σε τετοια θρεντ.
Και μιας και το ανεφερα. Που σε ρωτησα κατι για το ταξιδι; Τουλαχιστον, κανε μου την χαρη, και διαβαζε αυτα που γραφουμε, χανουμε και εμεις τον χρονο μας για τις απαντησεις μας, ξερεις.

Οσο για τα ξενα λινκ ξερω αρκετα καλα ποιοι φερνουν βολτα τον κοσμο αυτη την στιγμη, για την ακριβεια γνωριζω προσωπικα μερικους απο δαυτους τους τρελους που ποσταρουν στο HUBB.


relax φίλε leippsise....
κανείς δεν είναι αναγκασμένος να postαρει σε ερωτήσεις που δεν θεωρεί άξιες. Τέλος πάντων δεν βρίσκω λόγο για αντιπαραθέσεις. Τσάμπα σπατάλη ενέργειας... :wink: Μηπως να πάμε καμιά ποδηλατάδα να ξελαμπηκάρουμε?? :P :lol:

Furius τι νομίζεις οτι σου προσφέρουμε τις υπερπληροφορίες μας τσάμπα????
Οχι βέβαια!!!!! ΘΑ πληρώσεις!!!!!!
Πώς??? Φέρε μας καμιά φωτο από τα μέρη που θα δεις!!!! :wink: :P
Άβαταρ μέλους
sacram
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1026
Εγγραφή: 28 Μάιος 2005, 19:49
Τοποθεσία: ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΣΠΗ

Δημοσίευσηαπό furious » 05 Ιούλ 2006, 15:08

Μόνο μία; Θα φέρω σίγουρα χιλιάδες! Ένα μήνα στην Ιταλία είχα βγάλει γύρω στις 7.000 :shock: και άλλον ένα μήνα στις Κυκλάδες άλλες 7.500 :shock: Έχω πόρωση και με τη φωτογραφία, οπότε σ' αυτό το θέμα θα σας αποζημιώσω σίγουρα! :wave:
furious
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 02 Δεκ 2003, 02:30

Δημοσίευσηαπό sacram » 06 Ιούλ 2006, 12:40

:wink: :wink: :wink: :wink: τότε μη ξεχάσεις να πάρεις άφθονα memory sticks :dude:
Άβαταρ μέλους
sacram
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1026
Εγγραφή: 28 Μάιος 2005, 19:49
Τοποθεσία: ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΣΠΗ

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 07 Ιούλ 2006, 10:57

Δεν χρειαζεται, υπαρχουν memory cards που χωρανε 20.000 φωτο, υψηλης αναλυσης. Εγω, να σου δωσω να καταλαβεις, αδειαζω την δικια μου καθε 3 μηνες. Ειναι φοβερα πρακτικες.
Ένας στο χώμα, χιλιάδες στον αγώνα!

"ΤΕΑΜ 100+"
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΣ ΜΑΡΚΑ...?

Δημοσίευσηαπό lpks » 08 Ιούλ 2006, 13:22

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ SUZUKI DR 400 ?
lpks
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2005, 21:09

Δημοσίευσηαπό sacram » 10 Ιούλ 2006, 10:30

leipsippos έγραψε:Δεν χρειαζεται, υπαρχουν memory cards που χωρανε 20.000 φωτο, υψηλης αναλυσης. Εγω, να σου δωσω να καταλαβεις, αδειαζω την δικια μου καθε 3 μηνες. Ειναι φοβερα πρακτικες.


εσύ αδερφέ έτσι που πας με την τεχνολογία, στο τέλος θα καταλήξεις με κάνα εμφυτευμένο gps στον εγκέφαλο.(άρα λιγότερο βάρος στο IDEAL σου) :lol: :lol: :lol: :lol:
Ακου 20,000φώτο!!!!!! :bang:
leipsippos έγραψε:Εγω, να σου δωσω να καταλαβεις, αδειαζω την δικια μου καθε 3 μηνες


δηλαδης κάθε 3 μήνες βγάζεις 20,000φώτο!!!!Μήπως είσαι κατάσκοπος???? :lol: :lol: :lol:

Πάντως προχθές στον Καρέα δεν την έφερες μαζί σου :cry: :cry:
και σαν να μην φτάνει αυτό δεν ήρθε κ ο cuspid να αποθανατήσει τα ποδηλατάκια μας.


YΓ:Μήπως είμαι off topic?????
Άβαταρ μέλους
sacram
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1026
Εγγραφή: 28 Μάιος 2005, 19:49
Τοποθεσία: ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΣΠΗ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ιάπωνες!

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 15 επισκέπτες