Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ UPDATE THS AUTODRIVE HELLAS

Ο προσανατολισμός είναι μια βασική ικανότητα του ανθρώπου. Τι γίνεται όμως όταν τον βοηθάει και η τεχνολογία;

ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ UPDATE THS AUTODRIVE HELLAS

Δημοσίευσηαπό PANIIS » 29 Μάιος 2008, 16:11

ΕΝΩ ΚΑΤΕΒΑΖΑ ΤΟ UPDATE THΣ AUTODRIVEHELLAS TO NUVI ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΧΟΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΥΠΟΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ UPDATE NEES ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕ ΦΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ. ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΕΝΩ ΑΦΗΝΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΔΕΝ ΠΡΟΒΛΕΠΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑΝ ΕΛΕΓΧΟ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΩΡΟ

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
Άβαταρ μέλους
PANIIS
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 01 Μάιος 2008, 14:54

ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ UPDATE THS AUTODRIVE HELLAS

Δημοσίευσηαπό BILLJEEP » 29 Μάιος 2008, 19:11

Γιατι δεν μιλας κατ 'ευθειαν με σκορδιλη? Απο που κατεβαζεις αναβαθμιση?
The effort measures!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
BILLJEEP
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 07 Αύγ 2007, 18:18
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό PANIIS » 30 Μάιος 2008, 11:05

ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΤΡΕΛΟ ΕΝΩ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΩΡΟ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Η ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΣΒΗΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΧΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΠΡΙΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ( ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΕΝΤΕΛΩΣ ) ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΗΔΗ ΕΙΧΑ ΜΕ 100 ΕΥΡΩ + ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥΛΑΝ ΤΡΕΛΑ
Άβαταρ μέλους
PANIIS
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 01 Μάιος 2008, 14:54

Δημοσίευσηαπό BILLJEEP » 30 Μάιος 2008, 12:35

Η ουσια φιλε μου ειναι το πως σε αντιμετωπισανε! Δεν ξερω αν ειναι δικο σου το φταιξιμο η' οχι, αλλα να σε χρεωσουν για ενα προγραμμα το οποιο ηδη το εχεις πληρωσει το θεωρω απαραδεκτο!!!
The effort measures!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
BILLJEEP
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 07 Αύγ 2007, 18:18
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ


Επιστροφή στο GPS Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 31 επισκέπτες

cron