Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Rally Raid Ταϋγετος 2006 - Εντυπώσεις

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Re: RED HOT !

Δημοσίευσηαπό axelkal » 18 Δεκ 2006, 20:30

markd έγραψε:Έλα, μας ζάλισες μς τον Ταϋγετο!
Πες και τίποτα άλλο!!!


Αμα πω και άλλα θα έχουμε δράματα , οπότε άστο καλύτερα &
έλα στο μαγαζί να πιείς , μπας & συνέλθεις :twisted: :twisted:
"IN MUD WE TRUST"

"TEAM 100+"
Άβαταρ μέλους
axelkal
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 900
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 08:04
Τοποθεσία: kantza-pallini

Ταΰγετος

Δημοσίευσηαπό doc » 18 Δεκ 2006, 20:34

Συγχαρητήρια στον Τριτσίνη που τερμάτισε! Μπράβο του που δεν το έβαλε κάτω όλη τη χρονιά και παρόλες τις εγκαταλείψεις του το πάλευε συνεχώς και αδιαλείπτως! Τελικά μήπως το κλειδί της επιτυχίας ήταν ο atlas??????

Συγχαρητήρια στον Δηλέ, που παρόλο που ο αγώνας ήταν ότι χειρότερο για αυτόν, αφού αδικήθηκε από το αυτοκίνητο (που κακά τα ψέμματα τον έχει βγάλει ασπροπρόσωπο όλη τη χρονιά σε άλλου είδους τερέν...) και έχασε χρόνο στην καβάτζα της αντιπυρικής, τερμάτισε πάλι με το χαμόγελο, στις πολύ πίσω θέσεις, χωρίς ίχνος πίκρας ή στεναχώριας!

Συγχαρητήρια στους Σπύρους -Δουρακόπουντο- που παρόλο που δεν συμμετέχουν συχνά, όταν συμμετέχουν του δίνουν και καταλαβαίνει...

Συγχαρητήρια τοπικούς αναβάτες που τιμούν την πόλη τους και δεν χάνουν αυτή τη μοναδική ευκαιρία.

Συγχαρητήρια στον Superspy που παρόλη της απουσία του από τους αγώνες, ξεκ@ύλ@σε και απέδειξε ότι δεν ξέχασε την... ισορροπία!

Συγχαρητήρια στον Berg που πλήρωσε τον οδηγό του Golf να πέσει πάνω στον Bleu και πήρε την τρίτη θέση!

Συγχαρητήρια στο Κοντολιό που έβαψε τα αυγά νωρίτερα, και μαζί με αυτά και τα ρούχα του - αλλά θα πρέπει να μάθει να κάνει οικονομία στις τούμπες!

Συγχαρητήρια στον ΚΤΜάκη που έχει μπει στο παιχνίδι, όντας από τους λίγους τοπικούς αναβάτες που παρακολουθούν το RB.

Συγχαρητήρια στον Geco που για να πάρει τον αέρα της ανηφόρας την ανέβηκε 5-6 φορές κάνοντας και λίγο scramble μέσα στο Tαΰγετο!

Συγχαρητήρια στον Καλαποθάκη που σε λίγο στα γεράματα θα χτυπάει κούπες!

Συγχαρητήρια στον Mainas και τον Μπέκα που τα έφτυσαν στην ανηφόρα, αλλά δεν το βάζουν κάτω με τίποτα!

Συγχαρητήρια στα xrepia και στο ΒRAT που αποτελούν τις μοναδικές οργανωμένες δυνάμεις χαβαλοκίνησης στο χώρο!

Συγχαρητήρια στους Κουρή Κουραμπά που τερμάτισαν με τις ζάντες!

Συγχαρητήρια στους Κούλη - Παπακωνσταντόπουλο για την νίκη τους στα Normal

Συγχαρητήρια στους πατρινούς οδηγούς που κατέβηκαν σύσσωμοι!

Συγχαρητήρια στην ΛΕΜΟΚΑ και στην αναβαθμισμένη της οργάνωση! Ήταν το κάτι άλλο!

...θα θυμηθώ κι άλλα...
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Re: Απουσίες

Δημοσίευσηαπό denis » 18 Δεκ 2006, 21:14

LC8er έγραψε:Ρε σείς..... Καφενείο το κάνατε.....

Που είσασταν?

Επιτροπάκης
Μαρκάτος
Ιατροδικαστής
Βαρβαγιάννης
Κατινιώτης
Παχής
Ντένης
Σπαλςςςς
ΔρΜελ (γκιπσον)
Αλεξ Χ2
.....

Το ξέρετε ότι πήρατε απουσία? Στον επόμενο αγώνα με τον κηδεμόνα σας

.... και βέβαια δεν θα σας πώ για το κερασάκι στη τουρτα... (ήταν τοοοοοόσο σφριγηλό το κερασάκι...)



Α ρε μπαγασα!!!!!!!!!
Στα καλυτερα σ εχουνε. :wink: :wink:
QUAD GARAGE

Q.R.T
quad racing team
Άβαταρ μέλους
denis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 540
Εγγραφή: 02 Φεβ 2004, 23:47
Τοποθεσία: N.ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

Της στραβιας @$#% .......

Δημοσίευσηαπό Bleu » 18 Δεκ 2006, 21:34

Θέλω να γκρινίαξω τόσο πολύ .........:evil:
που δε θα το κάνω, θα περιμένω να ξεστραβώσω και μετά. :banging: :banging: :banging:
Ευτυχώς μεταφορικά. :shock:
Άβαταρ μέλους
Bleu
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: 10 Απρ 2005, 18:20

Δημοσίευσηαπό karka » 18 Δεκ 2006, 21:40

μπραβο στην καλαματα!!
εκανε εναν εξυπνο αγωνα, καλοοργανομενο και με δημοσιοτητα.
εναν αγωνα που εδειξε οτι οταν λειτουργει μια λεσχη δυσκολα μπορει να αντικατασταθει απο κατι αλλο.

στο αγωνα μας τωρα.
πειραμε την αποφαση στα ξαφνικα και γρηγορα την παρασκευη το μεσημερακι με ελαφρα την καρδια.
κατι μερικα "προβληματακια" κατι η δουλεια τοσο εγω οσο και ο βασιλης μεχρι τοτε δεν το ειχαμε παρει ζεστα το θεμα.
μερικα τηλ. και αφου ζητησαμε συγνωμη τοσο για την καθυστερημενη σημετοχη μας οσο και για τον πρωινο Τ.Ε. στειλαμε το φαξ στην φιλοξενη λεμοκα.

κυριακη πρωι 4:30΄με δυο καφεδακια στο χερι ξεκιναμε για καλαματα.
σχεδων 2:00΄μετα ειμαστε στο παρκινκ του τ.ε.
φιλακια χερετουρες και γρηγορα γρηγορα να περασουμε τ.ε.
ολα καλα, και τηλ. στον σουπερ μαριο να μας δωσει το r.b που μας ειχε κρατησει απο το βραδυ. πεφτει και το σχετικο δουλεμα για το μαμα HRV μιας και με αυτο θα συμετειχαμε.
αμεσως για βενζινη αερα κτλπ.
αγωνια ο βασιλης μηπως κολησουμε στην πρωινη παραλια. παμε να ρηξουμε μια ματια!!
ενταξει χαλαρα, με δευτερα και καμια 60 χλμ περναγαμε ανετα.
ανετα? μπα, ξερεις πρεπει να βγουμε και απο την παραλια!!
κυριολεκτικα δυο μετρα πριν οι ροδες πατησουν στην ασφαλτο το χοντα κολαει!!
ουτε μπρως ουτε πισω.
μαριο...ελα!!
που? τι που ρε θα μας δεις πανω στην ασφαλτο.
καλα ξεκινησαμε, ιμαντας καζουρα, ξερετε τωρα... (σημ. δεν τεσταραμε πανω στην διαδρομη αλλα νοριτερα)

πισω στην εκκινηση και ο απο μηχανης θεος που ακουει στο ονομα σταυρος καραφωτιας κανει την εμφανιση του.
να σημ. εδω οτι πεδευομασταν ολα το σαββατο να βαλουμε το τερατριπ 303 στο χοντα.
τι ανταπτορες τι μπινελικια το ηλεκτ. κοντερ του χοντα δεν μας εκανε την χαρη.
ξεκιναμε λοιπον για καλαματα με ενα ματσο καλωδια στα ποδια του συνοδηγου και το 303 συνδεδεμενο αλλα χωρις παλμο.
νασου λοιπον ο σταυρος χαλαρος, το κοιταει ...προμπ 1, ...προμπ 2, ...αλαζει μια φισα ετοιμο!!!
γρηγορα για καλιμπραρισμα με τον ακη και ετοιμοι για την εκκινηση!!

εκκινηση λοιπον και ο μεγας στοχος να μην το σπασουμε, μιας και η χαρα (συζυγος) το ειχε δηλωσει κοφτα... αν παθει κατι το χοντα της να μην γυρισουμε πισω!!!
Β' στοχος να τερματησουμε.
Γ' στοχος μια καλη θεση (οτι προκυψει).

φτανουμε στην παραλια και... βουρ, καφτο μην κολησουμε!
αν και με 60-70 στο κοντερ αυτα τα 4,5 χλμ ισως απο τα πιο αργα χλμ του αγωνα. να μην τελειωνουν με τιποτα, βγαινουμε στην ασφαλτο σχεδον με αλμα. εκει μεσα τσιμπησαμε και δυο μπροστινους μας.
ανετα και χαλαρα φτανουμε στο χρονομετρο.
σταματααα... τωραα!!
...τι εγινε?
...χρονομετρο... μαλον, τσεκ στον χρονο και σχεδον 8 λεπτα προπορεια.
...σβησε. ο βασιλης δεν με πιστεψε.
... αφου δεν εχει πινακιδες.
...ναι αλλα εδω και ωρα το γραφει.

να χρωστατε χαρη ολοι οι υπολοιποι που σταματησαμε γιατι οι πρωτοι το πειραν το καπελακι τους.
φτανει και ο λεωνιδας με το φεροζα φτανει και το σαμουραϊ, περνα ο χρονος και ενας ενας ξανα περναμε απο μπροστα.
(σημ. περασαμε ακριβως αλλα πειραμε 1,20 λεπτο καπελο. σε κουβεντα που ειχα με τον κριτη μετα ισως να θελει καλιμπραρισμα το cb10 της ελπα)

δρομο περνω, δρομο αφηνω, φτανουμε στο ποταμι. εναξει χαλαρα με προσοχη. περναμε και το σεδ απο μεσα κανονικα.
μας εχει φτασει και ο μαριος αλλα και ο κουλης με το τζιμνι. τους κανουμε χορο και απο πισω τους εμεις περνουμε την ασφαλτο ξανα για την περιφημη ανηφορα οχι την δευτερη, την πρωτη. αυτην που μας φιλοδωρισε ενα 20λεπτο καπελο.
κολαει ο δηλες ενα πατημα η διαδρομη μπλοκαρουμε ολοι.
ξεμπλοκαρει το πατημα φτανουμε, που να ανεβει το hrv. κολαμε. ευτυχως ενα αγροτικο εχει ερθει απο τον δρομο και γρηγορα μας ξεκολαει.
με αυτην την καθηστεριση χανουμε την "παρεα μας" και συνεχιζουμε μονοι πια ξανα.
ενα χγρ...χγρ, που ισα ισα που το επιανε το αφτι μας αρχικα εχει αρχισει τωρα και κανει αισθητη την παρουσια του.
μπιλοφορος απο δεξια. φιλαξε το μην σπιναρεις με το τιμονι στριμενο και βλεπουμε.
φτανουμε στην Ανηφορα. μια προσπαθεια τιποτα, γρηγορα πισω και εναλακτικη. βιαστικα πια και με προσοχη να μην χαθουμε ξανα μπαινουμε στην διαδρομη.
πανω που φταναμε στο σεδ τηλ. ο ντοκ.
...που εισαι?
...εδω, γιατι?
...ειδες τον δηλε?
...οχι , τι εγινε?
εχει χαθει στην εναλακτικη!!
...........

συνεχιζουμε με το αυτοκινητο να ακουγετε ολο και πιο δυνατα.
"φυλαξε το, σιγα, κοψε, προσεχε" ακουγε ο βασιλης απο εμενα και οχι πληρ. για την διαδρομη.
τελικα δεν μας εκανε την χαρη. στην τουλιπα 110 παρεδωσε το πνευμα.
η τετρακινηση του χοντα μονο τετρακινηση δεν ειναι.
νομιζαμε οτι και με κομενο μπιλιοφορο μπροστα θα δουλευε για να τερματισουμε.
αμ δε!! καναμε 50 μετρα και μετα πατιναριζε. κρυονε λιγο αλλα 50 στοπ.
περναει ο δηλες αργοτερα χαλαρος εκδρομικος σταματαει, το δενουμε και βγαινουμε ασφαλτο.
εκει τελειωνουμε τον αγωνα μας.
μεχρι εκει τα πηγαμε καλα. δεν χασαμε καμια τουλιπα, κανενα σεδ, μαλον ειμαστε και καπου μπροστα στην κατηγορια.

κατηφορα και με το βιταρα του κενταυρου να μας τραβαει φτανουμε στην καλαματα.

δυστυχως δεν πιασαμε κανεναν απο τους στοχους μας. δεν πειραζει μια αλλη φορα.

μια δυο επισημανσεις για την διαδρομη.
καταλαβαινω οτι ισως δεν γινοταν αλλιως αλλα τα "πεδινα" με φοβηζαν λιγο λογο κινησης.

εχω την εντυπωση οτι την διαδρομη την εβγαλε εντουρας και οχι τζιπας.

αν και δεν ειμαι οπαδος αυτου που θα πω, θα επρεπε η διαδρομη να μην ειχε τρια τεσσερα σημεια οπου για τα σουβ ηταν απροσπελαστα.
επιδει αυτο επαιξε ετσι απο την αρχη της χρονιας θα επρεπε αυτο να προσεχτει.
αν ο δηλες στην νορμαλ για παραδειγμα επαιζε το πρωταθλημα με καποιο τζιμνι μονο και μονο απο την παρακαμψη και τα κοληματα το ειχε χασει.

δεν ξερω για του χρονου τι θα γινει αλλα αν ειναι να παιξουν δυσκολιες στην διαδρομη ας γινει ξεχωριστη κατηγορια η σουβ με παρακαψη για καθε τετοιο σημειο.

ενα μεγαλο ευχαριστω στην λεμοκα.
παιδια μπραβο σας, τα πηγατε περιφημα. (αν και δεν ειδα τα hot girls).

ενα ευχαριστω και στον βασιλη τον ραυτοπουλο που με ανεχτηκε τοσες ωρες (ατσιγαρος γαρ).

να'στε ολοι καλα. καλες γιορτες.


Α!! και 9 αυτοκινητα απο την πατρα!
Τελευταία επεξεργασία από karka και 19 Δεκ 2006, 12:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
karka
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 632
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 19:52

Re: Της στραβιας @$#% .......

Δημοσίευσηαπό LC8er » 18 Δεκ 2006, 21:54

Bleu έγραψε:Θέλω να γκρινίαξω τόσο πολύ .........:evil:
που δε θα το κάνω, θα περιμένω να ξεστραβώσω και μετά. :banging: :banging: :banging:
Ευτυχώς μεταφορικά. :shock:



Έλα αγόρι μου χώστα!!!!!

Χώστα για το γαμωκρύωμα, Χώστα για το Κακό το Μάτι, Χώστα για το Καλό το Μάτι, Χώστα για τα Γκολφάκια... Χώστά τέλος πάντων!

Χώστα ρε συμπρωταθλητή!!!!!!
LC8er
xrepia.gr-SCRAT team
_________________
Άβαταρ μέλους
LC8er
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 29 Δεκ 2004, 14:42
Τοποθεσία: ανατολικά...

Re: Της στραβιας @$#% .......

Δημοσίευσηαπό doc » 18 Δεκ 2006, 23:17

Bleu έγραψε:Θέλω να γκρινίαξω τόσο πολύ .........:evil:
που δε θα το κάνω, θα περιμένω να ξεστραβώσω και μετά. :banging: :banging: :banging:
Ευτυχώς μεταφορικά. :shock:


Μα καλά ρε Bleu!!!

Ούτε ένα άλμα πάνω από ένα τόσο δα γκολφάκι δεν μπορείς να κάνεις???
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό atlas » 19 Δεκ 2006, 00:09

Egglezo έγραψε:
panmal έγραψε:Οι [-o< μας εισακούσθηκαν.
Ο trits ... ΤΕΡΜΑΤΙΣΕ :hello1: \:D/ :hello1: \:D/ :hello1: \:D/

Τα συγχαρητήριά μου σε όλους του συμμετέχοντες. Άκουσα τα καλύτερα!
Καλές γιορτές σε όλους κ
αι καλή αντάμωση με τη νέα χρονιά!


Οχι μονο τερματισε \:D/ ΑΛΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΛΕ :rockout2: :fingers:


πωπω!!!!!! Ρόμπα γίναμε
Άβαταρ μέλους
atlas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 00:43
Τοποθεσία: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΑΤΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό doc » 19 Δεκ 2006, 00:17

atlas έγραψε:
Egglezo έγραψε:
panmal έγραψε:Οι [-o< μας εισακούσθηκαν.
Ο trits ... ΤΕΡΜΑΤΙΣΕ :hello1: \:D/ :hello1: \:D/ :hello1: \:D/

Τα συγχαρητήριά μου σε όλους του συμμετέχοντες. Άκουσα τα καλύτερα!
Καλές γιορτές σε όλους κ
αι καλή αντάμωση με τη νέα χρονιά!


Οχι μονο τερματισε \:D/ ΑΛΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΛΕ :rockout2: :fingers:


πωπω!!!!!! Ρόμπα γίναμε


Μας δουλεύεις ΡΕΕΕΕΕ?????

Τι ρόμπα?????

Με τον Δηλέ τρέχεις... κύπελλο παίρνεις!

Με τον Τριτσίνη τρέχεις... πάλι κύπελλο παίρνεις! Και ο Kill Bill το τρίτο το... μακρύτερο! Ρομπιλίκι είναι αυτό???? Για να ξέρω!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό doc » 19 Δεκ 2006, 01:08

Δείτε εδώ την...

Τελική Βαθμολογία Πρωταθλήματος Rally Raid Μοτοσυκλετών

Τελική Βαθμολογία Κυπέλλου Rally Raid Αυτοκινήτων

...και εις άλλα με υγεία!


Θα τα πούμε στο πάρτυ, μέσα στο Γενάρη!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό atlas » 19 Δεκ 2006, 01:28

Λοιπών !!!!!!!!!και λίγα λόγια σαν συνοδηγός με τον τριτς.
Με το που ξεκινάμε στην άμμο ,θερμοκρασία στο κόκκινο μέχρι να ξαναπατήσουμε στέρεο έδαφος. Περνάμε το σεχ-σεδ με λίγο καπέλο (χωρίς να μπορώ να δώσω λογική εξήγηση). Ίσως έχει δίκιο ο ΚΑΡΚΑ. Μέχρι περίπου το 90 χιλιόμετρο όλα τέλεια και περίπου στο δεκάλεπτο αργοπορία. Μια χαρά μας βρίσκω. Και εκεί που όλα πάνε περίφημα, μας χτυπάει ο δαίμων του αγώνα. Χάσιμο και στο καπάκι κομμένο ημιαξονιο. Ο τριτς συννεφιάζει και η απόδοση πέφτει. Φτάνουμε στην πρώτη αντιπυρική και ανεβαίνουμε πισωκουνα με την τρίτη τιτάνια προσπάθεια εμψιχουμενοι από μια ομάδα ορειβατών. Συνεχίζουμε αναπτερωμένοι θυμίζοντας περισσότερο ascona διλιτρο παρά 4Χ4. Τουλάχιστον το διασκεδάζουμε. Σε κάποια ανηφόρα κολλάμε αλλά η συναδελφική αλληλεγγύη μπαίνει σε λειτουργία. Προσπαθεί ο Βασίλης να μας τραβήξει αλλά χρειάζεται αργό. Επιτέλους μετά από αρκετούς που μας έγραψαν κανονικά ( δεν τους ευχαριστούμε), πέρασε συνάδελφος με NIVA (τον ευχαριστούμε) και μας έδωσε την μικρή βοήθεια που χρειαζόμασταν. Με τόσα ζόρια όμως άρχισε να τελειώνει το καύσιμο. Άλλος μπελάς, θα μείνουμε δεν θα μείνουμε. Στις κατηφόρες νεκρό και όσο πάει και ουφ χιλιόμετρο χιλιόμετρο φτάνουμε στην κορδελιασμένη, κουρελιασμένοι. Και ναι κυρίες και κύριοι τερματίζουμε. ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Φυσικά μείναμε από βενζίνα 200 μέτρα πριν τη SHELL. Αυτό το αυτοκίνητο είναι ζωντανός οργανισμός, έχει ψυχή.
Όσο για τον τριτς έχω να πω ότι ήταν σούπερ άτυχος όλη την χρονιά γιατί και γρήγορος είναι και ικανός. Ελπίζω του χρόνου να σπάσει η γκίνια και να πάει όπως αξίζει.

Τα συγχαρητήρια μου στους διοργανωτές , σίγουρα την διαδρομή την έγραψε εντουρας. Λίγο προσοχή την επόμενη φορά σε κάποια σημεία ώστε να μπορούν να περνάνε και αυτοί που δεν διαθέτουν αργό. Επίσης προσοχή στα σημεία που μπαίνουν τα σεδ. Είδα αυτοκίνητο με νούμερο μετά το δικό μας να είναι μπροστά μας χωρίς μέχρι εκείνη τη στιγμή να μας έχει προσπεράσει , χωρίς να έχουμε χαθεί και χωρίς να έχει ποινή από κάποιο σεδ που δεν πέρασε.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ
Άβαταρ μέλους
atlas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 00:43
Τοποθεσία: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΑΤΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό Berg » 19 Δεκ 2006, 01:40

Κατ’ αρχήν θέλω να υπενθυμίσω στο fun club του «έγχρωμου» ότι είχα κάνει μια δήλωση πριν τον αγώνα σε σχόλιο του epital! :twisted: :twisted: :twisted:

Berg έγραψε:
epital έγραψε:P.S.2 Πάρι,ο τρόπος που οδήγησες στην Πάτρα,δεν έχει καμία σχέση με του Καρπενησίου!
Γιατί??Εκει φοβόσουνα τα γκρέμια??Εδω πάντως το πήγες αέρα!!
Μπράβο!!!Ενα συγχαρητήριο και σε σένα!Πάντα τέτοια.


Που να δεις τι έχει να γίνει στην Καλαμάτα! :oops: :oops:
Τους το φυλάω για έκπληξη! :lol: :lol: :lol:


Κατά δεύτερον θα ήθελα να ευχαριστήσω το μοναδικό μέλος του fun club μου τον epital. Στον οποίο αφιερώνω την τρίτη θέση!!! :P :P :P

epital έγραψε:χε χε ....Ετσι,ετσι!!!!!!!!!!!

Φιάχτε τον να σας πάρει και τα σώβρακα στο τέλος :madman: :madman:


Και κλείνοντας θα ήθελα να αφιερώσω τα HOT GIRLS στους Tedo – Blackchris και τους λοιπούς πελάτες «Στα Μαχαιρώματα». Για το μαγαζί τρέχω!!!!

Ευχαριστώ τους Χάρη Καμαρούλια & Κώστα Σμυρνιώτη για την ωραία παρέα σε μεγάλο κομμάτι της διαδρομής. 8) 8) 8)

Περαστικά στον Αναστασόπουλο Νο10.

Ένα μεγάλο μπράβο για τα παιδιά της ΛΕΜΟΚΑ και όσου βοήθησαν στον αγώνα. Το τραπέζωμα μας εντυπωσίασε ιδιαίτερα όλους.
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό almak » 19 Δεκ 2006, 11:49

Kαλημέρα σας περάσαμε πολύ καλά και γενικώς μόνο καλά σχόλια έχω για τον αγώνα , σχόλια που τα έχω γράψει σε άλλο φόρουμ.

Αυτό που δεν δέχομε είναι τα ειρωνικά σχόλια σε κάποιους απο εμάς που δεν τραβήξαμε το Niva.


-Πέρνω μέρος στον αγώνα με πρωταρχικό σκοπό να τερματίσω.

-Για να τερματίσω πρέπει να φτάσω στον τερματισμό εγώ και το αυτοκίνητο ( ιν ουάν πις) :wink:

-Προσωπικά δεν τρώω δεν πίνω τίποτα το πρωί για να μην έχω τίποτα να ξεράσω ώς συνοδηγός.

-Το αυτοκίνητο το φυλάμε για να έχουμε για τον τερματισμό , για τον επόμενο αγώνα , αλλά και για τις βόλτες μας.

-Άλλωστε αν κάποιος οδηγεί με τέτοιο τρόπο ώστε να έχει αυτοκίνητο στον τερματισμό , θα μου "πεις " δεν θα πάρει ποτέ καλή θέση!!!!

-Κανείς δεν είναι όχημα υποστήριξης.

-Εμείς που οδηγούμε πιο συντηριτικά ευελπιστούμε και στις δικές σας αστοχίες :twisted:
Προς θεού , δεν σας το ευχόμασται , απλά ξέρουμε πως θα συμβεί :wink:

-Σταματήσαμε σε όλους όσους είδαμε σταματημένους μας είπαν ότι είναι καλά και αυτό ήταν όλο .

Τώρα όσον αφορά το συγκεκριμένο σημείο (όπου το niva είχε πρόβλημα) εμείς φτάσαμε με έναν μπαρουτοκαπνισμένο συμπλέχτη(δίσκο)........εεεεε δεν θέλαμε να μείνουμε από συμπλέχτη λίγο πιο πέρα.

Ας κάνει ο καθένας τον αγώνα του σύμφωνα με τους κανόνες , και τα υπόλοιπα όπως , βοήθεια , συναθλητές , ανθρωπιά , αφού τελειώσει το τάβλι. Γιατί και στο τάβλι πρώτα τον κερδίζεις και μετά πίνετε και τρώτε τα χαμένα ή κερδισμένα μαζί :twisted: :twisted:
Αλέξανδρος Μακρής / Santa Fe 2.7 V6
Πρόεδρος B.R.A.T. (τομέας Ψυχραιμίας)
www.braters.gr
Άβαταρ μέλους
almak
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: 18 Μάιος 2005, 15:12
Τοποθεσία: Aχαρναί

Δημοσίευσηαπό epital » 19 Δεκ 2006, 12:42

Berg έγραψε:Κατ’ αρχήν θέλω να υπενθυμίσω στο fun club του «έγχρωμου» ότι είχα κάνει μια δήλωση πριν τον αγώνα σε σχόλιο του epital! :twisted: :twisted: :twisted:

Berg έγραψε:
epital έγραψε:P.S.2 Πάρι,ο τρόπος που οδήγησες στην Πάτρα,δεν έχει καμία σχέση με του Καρπενησίου!
Γιατί??Εκει φοβόσουνα τα γκρέμια??Εδω πάντως το πήγες αέρα!!
Μπράβο!!!Ενα συγχαρητήριο και σε σένα!Πάντα τέτοια.


Που να δεις τι έχει να γίνει στην Καλαμάτα! :oops: :oops:
Τους το φυλάω για έκπληξη! :lol: :lol: :lol:


Κατά δεύτερον θα ήθελα να ευχαριστήσω το μοναδικό μέλος του fun club μου τον epital. Στον οποίο αφιερώνω την τρίτη θέση!!! :P :P :P

epital έγραψε:χε χε ....Ετσι,ετσι!!!!!!!!!!!

Φιάχτε τον να σας πάρει και τα σώβρακα στο τέλος :madman: :madman:


Και κλείνοντας θα ήθελα να αφιερώσω τα HOT GIRLS στους Tedo – Blackchris και τους λοιπούς πελάτες «Στα Μαχαιρώματα». Για το μαγαζί τρέχω!!!!

Ευχαριστώ τους Χάρη Καμαρούλια & Κώστα Σμυρνιώτη για την ωραία παρέα σε μεγάλο κομμάτι της διαδρομής. 8) 8) 8)

Περαστικά στον Αναστασόπουλο Νο10.

Ένα μεγάλο μπράβο για τα παιδιά της ΛΕΜΟΚΑ και όσου βοήθησαν στον αγώνα. Το τραπέζωμα μας εντυπωσίασε ιδιαίτερα όλους.




εισαι ο θεός μου .....και οχι μόνο

εισαι το ινδαλμά μου.....

εχω την αφίσα σου στο δωμάτιο μου....

ουαου τρελό αγόρι.......τους :humping: :humping: :humping: :humping: ολους!!

...........................σχεδόν
η επόμενη μέρα
.....θα είναι νύχτα
Άβαταρ μέλους
epital
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 548
Εγγραφή: 01 Φεβ 2004, 23:07
Τοποθεσία: ΑΙΓΑΛΕΩ

Έλα στον ... παπού !!!

Δημοσίευσηαπό geco » 19 Δεκ 2006, 15:51

Μπράβο Πάρι !!!

Τους ... έσκισες όλους στο πρωτάθλημα (σχεδόν) !

Σου ξέφυγαν μόνο τέσσερις !

Ε, και εμένα μου ξέφυγαν μόνο ... έξι !

Καλά είναι, γιά τον ... "Παπού με το XR"
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 20 επισκέπτες