Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Trail Ride απο το 0300 στις 30/1/2005

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό tazmania » 03 Ιαν 2005, 20:32

denis έγραψε:Tα 50-70 cm νερου με προβληματιζουν και εμενα διοτι στα atv και στα quad
το φιλτροκουτι βρισκεται περιπου στα 40 με 50 cm.Oποτε καταλαβαινετε τις συνεπειες εισχωρισης νερου εκει.:shock:


Να βάλεις snorkel :D :D :D Χωρίς πλάκα, το έχεις σκεφτεί;
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 03 Ιαν 2005, 20:46

Εικόνα

Σπύρο, εάν δεν κάνω λάθος μιλάμε γι' αυτό το σημείο; Εάν ναι, δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα γιατί φαίνετε να μπορούμε να περάσουμε και από το χωράφι. Κάνω κάπου λάθος; Υπάρχει κάτι που δεν φαίνετε στην φωτογραφία και μας εμποδίζει να το κάνουμε;
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 03 Ιαν 2005, 21:14

Καμμια σχεση με αυτο το σημειο!!! Νομιζω οτι μιλαει για ποταμακι με αυτο το βαθος...το οποιο μαλιστα ακολουθουμε (ναι απο μεσα :twisted: :twisted: :twisted: ) για περιπου 300 μετρα!
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 03 Ιαν 2005, 22:47

tedos έγραψε:Καμμια σχεση με αυτο το σημειο!!! Νομιζω οτι μιλαει για ποταμακι με αυτο το βαθος...το οποιο μαλιστα ακολουθουμε (ναι απο μεσα :twisted: :twisted: :twisted: ) για περιπου 300 μετρα!


Σωστός :wink:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό nec-r » 03 Ιαν 2005, 23:20

Εντάξει από οτι φαίνεται η διαδρομή ειναι εκπληκτική ...
Πρέπει να είναι ενα απο τα καλύτερα τρέιλ ραιντ που έχουν γίνει. Τί λειπει απο το να το πουμε εντούρο ? Μια κορδελιασμένη και μια cross country διαδρομή...
Απλά δεν είναι για suv. Και ευχαριστούμε τον jdelis που τόλμησε να το επισημάνει. Ετσι όπως οδέουν τα πράγματα πολύ σύντομα η κατηγορία αυτη δεν θα υπάρχει.
Εμείς δεν ξέρω αν τελικά ξεκινήσουμε , θα ενημερώσουμε έγκαιρα όμως για μα μην ''φάμε'' τη θέση κάποιου άλλου που θέλει να τρέξει.

Ιδανικό όχημα για να διασκεδάσει κανείς ειναι οποιαδήποτε μοτο καθαρόαιμη enduro,ή on-off μονοκύλινδρο -ελαφρυ - και οσο ποιό γυμνό γίνεται .
Για αυτοκίνητα τα είπαμε ,ειναι γνωστά.
Καλή διασκέδαση ! :D
Άβαταρ μέλους
nec-r
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:38
Τοποθεσία: Ολυμπιακό χωριό - Αχαρναί

Δημοσίευσηαπό Berg » 03 Ιαν 2005, 23:34

Πολύ ανησυχία βλέπω για λάσπες, ποταμάκια και στάθμη νερού?

Μήπως δεν ξέρετε με ποιόν έχετε μπλέξει?

Τον Μητσοτάκη της βροχής! :P :P

Στις 30 του μηνός όλα αυτά θα είναι στεγνά!!!!!!!

Για επιβεβαίωση του καιρού δείτε το: www.wheather-spyros.com
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό mytilini » 04 Ιαν 2005, 07:19

Προς Superspy:Φίλε Σπύρο,αδίκως ανησύχησες και ασκόπως με παρεξήγησες.Η ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΣΤΟΥΣ ΟΡΓΑΝΩΤΕΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΗ-ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ.Ιδιαίτερα για τους φίλους από το «0-300» κόβω δάκτυλο δοθέντος ότι έχω ιδίαν αντίληψη πέραν της δεκαετίας.Θεωρώ τους δημιουργούς του «Off-Road Team» μακράν τους πλέον έμπειρους στο χώρο (με περγαμηνές ουσίας και όχι φρου-φρου κι’ αρώματα) με βαθειά γνώση του αντικειμένου.Η μόνη μου ανησυχία προέρχεται από την εξής παράμετρο: έστω ότι έρχεται ένας «πρωτάρης» κάτοχος αυτοκινήτου 4χ4 με τα στοιχειώδη (λαστιχάκια) για ν’αποκτήσει μια πρώτη επαφή με το χώρο.Τον βάζεις σε τέτοια διαδρομή;Για τον Tedo τον Pavlox, τον ΤΑΖ,για εσένα οι διαδρομές αυτές ασφαλώς είναι «μυοχαλαρωτικές».Γι’ αυτούς όμως που θέλουν να έχουν το πρώτο βάπτισμα;Αυτή είναι η μόνη μου ένσταση.Ισως στα πρώτα μου γραφόμενα να ήμουν υπερβολικός.Αλλά ρε παιδιά εσείς έχετε την γνώση και την εμπειρία ν’ανεβείτε την πρώτη ανηφόρα με λάσπη με μια σκασμένη δευτέρα.Ο ανθρωπάκης που θα φυσά και θα ξεφυσά τι θα κάνει;Πώς το βλέπω εγώ (με την ταπεινή ελαχιστότατη εμπειρία μου):να υπάρχει μια ομάδα εμπειρων αναβατών-οδηγών στα δύσκολα περάσματα όχι τόσο για να βοηθήσει αυτούς που δεν μπορούν αλλά για να τους μάθει-όσο γίνεται-επί τόπου.Αλλάζει η ψυχολογία του πρωτάρη αμέσως.Μπαίνει στο πνεύμα,γουστάρει,αναθαρρεύει,νοιώθει ότι οι πιό παλιοί νοιάζονται (και κυρίως οι οργανωτές) και δεν του δημιουργείται η εντύπωση ότι τα παίγνια αυτά απευθύνονται μόνο σε μια «κλειστή παρέα φίλων και γνωστών».Τα λέω αυτά θυμούμενος την πρώτη μου επαφή με τα trail-ride:ο Δημήτρης (Doc)δεν μας άφησε ούτε στιγμή από τα μάτια του, ο Πίγγος έδωσε σε άλλον το καινούργιο του (τότε/1999) ΚΤΜ για στρώσιμο και κυριολεκτικά ασχολήθηκε με όσους δεν είχαμε καθόλου εμπειρία στον χειρισμό της μηχανής και του σώματός μας.O Ψωμόπουλος σε ρόλο εκμψυχωτή και άλλοι ων ουκ έστιν αριθμός.Ανθρωποι που τότε είχαν την πρώτη επαφή,έκτοτε δεν ξεκόλλησαν...Και πιστεύω ότι όταν λες στον άλλο «έλα να γνωριστούμε,να διασκεδάσουμε,να περάσουμε καλά και να κόψουμε και την πίττα μας» αυτό εννοείται:προσκλητήριο σε νέους στο χώρο (δίτροχους-τετράτροχους) για να τον «ψήσεις» με τον τρόπο σου ότι η επιλογή του αξίζει.Σκέψου να έλθει ο άλλος με την «σύζυξ» και να τον βάλεις στα ρουμάνια και στα πουρνάρια.Πάει,τον έχασες για παντα εξ αιτίας της κρεββατομουρμούρας.
Στα καθ’ ημάς:εγώ ανήκω σ’αυτούς που διαθέτουν και τα δύο.Για το μεν GS το αποκλείω a priori λόγω βάρους και ελαστικών για δε το «Σουτζούκι» εάν βρεθεί co-pilot (Blackchris τ’ακούς;)και αντέχετε το μουστάκι μου το συζητάω ακόμη.ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΤΑΛΑΝΤΕΥΤΗ ΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΤΗΣ ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΤΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ κι ας φαίνομαι σ’αυτούς που δεν με ξέρουν ως «γκρινιάρης»
Φιλικότατα
__________________
Watch your back
mytilini
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 12 Νοέμ 2004, 06:32
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Gorgorofteros » 04 Ιαν 2005, 09:09

mytilini έγραψε: έστω ότι έρχεται ένας «πρωτάρης» κάτοχος αυτοκινήτου 4χ4 με τα στοιχειώδη (λαστιχάκια) για ν’αποκτήσει μια πρώτη επαφή με το χώρο.Τον βάζεις σε τέτοια διαδρομή;Για τον Tedo τον Pavlox, τον ΤΑΖ,για εσένα οι διαδρομές αυτές ασφαλώς είναι «μυοχαλαρωτικές».Γι’ αυτούς όμως που θέλουν να έχουν το πρώτο βάπτισμα;Αυτή είναι η μόνη μου ένσταση.


Λοιπόν φίλε μου διαφωνώ.
Πρίν χρόνια και εγώ εγκατέλειψα σε αγώνα γιατί δεν τα κατάφερνα να περάσω, αλλά πείσμωσα περισσότερο και τελικά βγήκα κερδισμένος.
Αυτός που θα εγκαταλείψη απο κούραση και επειδή έφτασε στο αμήν, αυτός θα έχει να λέει πολλά στα εγγόνια του για εκείνα τα χρόνια τα παλιά με τους αντρικούς αγώνες.

Και εμένα με βοηθούσαν και ακόμη με βοηθάνε, άγνωστοι συναγωνιζόμενοι όταν κολλάω και όπου είναι δυνατόν θα βοηθήσουμε και εμείς με την σειρά μας τους νεώτερους, αυτή η αλληλεγύη θα είναι το όπλο του στην κρεββατομουρμούρα.

Αν μάλιστα τελικά καταφέρει να τερματίσει, οχι μόνο δεν θα υπάρξει κρεβατομουρμούρα, αλλά θα κοιτάει το ημερολόγιο για την επόμενη διοργάνωση .

Τέλος, φαντάσου οι αγώνες να έμενα για πάντα φικές και εύκολες διοργανωσούλες, τότε μπορεί να μάζευε νέους αλλά θα έφευγαν οι παλιοί.

Οι αγώνες είναι πρόκληση.
KΕΡΑΣΙ CLUB
Άβαταρ μέλους
Gorgorofteros
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: 13 Απρ 2004, 08:19
Τοποθεσία: Χαλάνδρι - Αθήνα

Δημοσίευσηαπό chriska » 04 Ιαν 2005, 10:25

Προς Superspy
Εχω στείλει fax για συμμετοχή στο Trail Ride Αττικής απο 28/12/2004 αλλά δεν με βλέπω στις συμμετοχές!!!! :shock:
Δηλώνω συμμετοχή και απο δώ.
ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ
Άβαταρ μέλους
chriska
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 02 Απρ 2003, 17:53
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ, ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό xontros » 04 Ιαν 2005, 10:40

tedos έγραψε:Ειδα οτι συμμετεχει και το γνωστο διδυμο Γεωγραφων-Εξερευνητων Pavlox-Xontros :D :D :D :D

Παυλο κανε μου τη χαρη να τον κρατησεις εντος Αττικης! :lol: :lol: :lol:

Επίσημη συμμετοχή της ...Γ.Υ.Σ. :lol: :lol: :lol:
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό Vassili@s » 04 Ιαν 2005, 10:44

Αν μάλιστα τελικά καταφέρει να τερματίσει, οχι μόνο δεν θα υπάρξει κρεβατομουρμούρα, αλλά θα κοιτάει το ημερολόγιο για την επόμενη διοργάνωση .

-Αυτό περιμέναμε και μεις με τα SUV και δεν υποτιμώ την κατηγορία γιατί αυτά έχουμε

Τέλος, φαντάσου οι αγώνες να έμενα για πάντα φικές και εύκολες διοργανωσούλες, τότε μπορεί να μάζευε νέους αλλά θα έφευγαν οι παλιοί.

-Οι παλιοί και οι πρώτοι υπάρχουν γιατί συμμετέχουν και οι δεύτεροι.
Απλώς ήταν λάθος μας να νομίζουμε ότι θα ενδιαφαίροταν κάπιοι και για τους ερασιτέχνες. Μαλλον θα πρέπει να βρούμε μόνοι μας την λύση!
Ευχαριστώ τον mytilini που προσεγγίζει το θέμα πιο ανοιχτά και ειναι διαφορετικά να θέλουμε να βγάλουμε τα ματια μας απ΄ότι να μας τα βγάλουν. Καλή χρονιά σε όλους και κλή διασκέδαση.
Vassili@s
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 30 Δεκ 2004, 10:18
Τοποθεσία: Ν.ΣΜΥΡΝΗ, ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Gorgorofteros » 04 Ιαν 2005, 12:13

Vassili@s έγραψε:Οι παλιοί και οι πρώτοι υπάρχουν γιατί συμμετέχουν και οι δεύτεροι.
Απλώς ήταν λάθος μας να νομίζουμε ότι θα ενδιαφαίροταν κάπιοι και για τους ερασιτέχνες.


Φίλε Vassili,
αν κάποια ημέρα βρεθούμε για καφέ θα καταλάβεις πόσο ερασιτέχνης είμαι και εγώ.

Πές μου αλήθεια όμως τι προτιμάς ?
Μια ήσυχη βόλτα σε βατούς χωματόδρομους και γραφικά χωριουδάκια που απο πρίν θα το έχουμε βαφτίσει αγώνα ή κάτι περισσότερο σε δυσκολία, ικανό να σου αφήσει κάτι στο τέλος.
Η ομορφιά εκεί ακριβώς βρίσκεται στην δυσκολία.

Τόλμησε την υπέρβαση, και πιστεύω οτι θα περάσεις καλά.

Να'σαι σίγουρος οτι όλοι μας λίγο πολλοί ερασιτέχνες είμαστε, γιατί αλλιώς θα πέρναμε μέρος σε εγώνες enduro , scramble κ.λ.π.

Αν δεν υπήρχαν κάποιοι που να ενδιαφέρονται για τους ερασιτέχνες, να'σαι σίγουρος οτι δεν θα υπήρχε ούτε αυτό το site ούτε καν θα γνωριζόμασταν μεταξύ μας.

Οσο για τον συγκεκριμμένο αγώνα, που φοβίζει SUV και BIG ON-OFF, ενα θα σου πώ, ήδη φοβάμαι οτι πιθανών να μην τερματίσωκαι εγω, καθώς η μηχανή μου ζυγίζει 180 κιλά , συν 110 κιλά που ζυγίζω εγώ. Αλλά θα πάω και όσο αντέξω.

Ειλικρινά ποτέ δεν πίστεψα σε παλιούς και νέους, εγω προσωπικά ως εγωϊστής προσπαθώ να περνάω καλά, νομίζω αυτό πρέπει να κάνει ο καθένας.

Μήπως να βρισκόμασταν ενα απόγευμα ας πούμε Τετάρτη 5 ή 12 Ιανουαρίου στίς 18:00 στα GOODYS του Αγίου Στεφάνου, να τα πούμε απο κοντά ?
KΕΡΑΣΙ CLUB
Άβαταρ μέλους
Gorgorofteros
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: 13 Απρ 2004, 08:19
Τοποθεσία: Χαλάνδρι - Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 04 Ιαν 2005, 13:14

Ρε μάγκες, τι σας έπιασε ξαφνικά με τα SUV; Τα πράγματα είναι πολύ απλά,

1. Όπως έχει πει παλιότερα και ο S.Doukeris, κανένας μας δεν δηλώσει στην φορολογική του δήλωση, σαν επάγγελμα, οδηγός αγώνων ! Άρα εξ ορισμού, όλοι είμαστε ερασιτέχνες!

2. Οι παιδιές, είναι μια μορφή αγώνων, που η ΕΛΠΑ ονομάζει παιδιές για δικούς τις λόγους. Είναι ένα παιχνίδι, και όπως κάθε παιχνίδι έχει ένα βαθμό δυσκολίας που καθορίζεται από τους παίχτες και το επίπεδο τους (και δεν εννοώ το βιοτικό επίπεδο :wink: ). Στην προκειμένη περίπτωση, οι περισσότεροι παίχτες είναι αυτοί που μπορούν να αντεπεξέλθουν στην δυσκολία του παιχνιδιού και ανάμεσα τους είναι πολλοί ιδιοκτήτες SUV οι οποίοι έχουν αποδείξει ότι μπορούν ακόμα περισσότερα.

3. Και στην τελική, πως κατακρίνετε κάτι που δεν έχετε δοκιμάσει; Επειδή ο Σπύρος κάνει την περιγραφή όπως την κάνει, θεωρήσατε ότι δεν μπορείτε ν' αντεπεξέλθετε; Δοκιμάσατε; Μάλλον όχι, εάν κρίνουμε από τις συμμετοχές SUV στις προηγούμενες διοργανώσεις που ήταν οι ίδιοι και οι ίδιοι!

Ελάτε, ρε μάγκες να δείτε και μην προκαταβάλετε! Και να είστε σίγουροι ότι μπορείτε να τα καταφέρεται. Δεν είναι και Dakar, μια βόλτα στην Αττική είναι!

Ήμαρτον πια! Σταματήστε να πυροβολείτε και παίξτε!!!!

Σας περιμένουμε.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Berg » 04 Ιαν 2005, 15:39

Προς όλους τους ΝΕΟΥΣ στο χώρο.

Πριν 17 χρόνια αγόρασα την πρώτη μου μηχανή, YAMAHA XT250. :oops:

Δύο χρόνια μετά έτρεξα το πρώτο μου Trail Ride, οργάνωση ΣΥΜΟΦΕ, με YAMAHA DT200, και μάλιστα πήγα καλά γιατί ήταν εύκολη διαδρομή και δεν χάθηκα. Δεν θυμάμαι τίποτα άλλο από αυτό. :?:

Αμέσως μετά έτρεξα τον πρώτο μου αγώνα Enduro όπου τα είδα όλα!!!!!!!!! :P :P :P

17 χρόνια μετά, με 46 χρόνια στην πλάτη μου, έχω HUSABERG FE550, συμμετέχω στο πρωτάθλημα enduro, (κατηγορία βετεράνων), και πάλι σε όλους τους αγώνες Trail Ride για ένα και μοναδικό λόγο.

Γιατί συνδιάζουν πλέον την διασκέδαση με την περιπέτεια. Αυτό ακριβώς που ζητούσα 17 χρόνια πριν. :razz: :razz: :razz:
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 04 Ιαν 2005, 17:26

Vassili@s έγραψε:Αν μάλιστα τελικά καταφέρει να τερματίσει, οχι μόνο δεν θα υπάρξει κρεβατομουρμούρα, αλλά θα κοιτάει το ημερολόγιο για την επόμενη διοργάνωση .

-Αυτό περιμέναμε και μεις με τα SUV και δεν υποτιμώ την κατηγορία γιατί αυτά έχουμε

Τέλος, φαντάσου οι αγώνες να έμενα για πάντα φικές και εύκολες διοργανωσούλες, τότε μπορεί να μάζευε νέους αλλά θα έφευγαν οι παλιοί.

-Οι παλιοί και οι πρώτοι υπάρχουν γιατί συμμετέχουν και οι δεύτεροι.
Απλώς ήταν λάθος μας να νομίζουμε ότι θα ενδιαφαίροταν κάπιοι και για τους ερασιτέχνες. Μαλλον θα πρέπει να βρούμε μόνοι μας την λύση!
Ευχαριστώ τον mytilini που προσεγγίζει το θέμα πιο ανοιχτά και ειναι διαφορετικά να θέλουμε να βγάλουμε τα ματια μας απ΄ότι να μας τα βγάλουν. Καλή χρονιά σε όλους και κλή διασκέδαση.


Νομιζω οτι ο "φιλος" Mytilini εκανε (αθελα του ελπιζω) καποια ζημια.....ας δουμε λοιπον μηπως μπορουμε να φερουμε τα πραγματα στην σωστη τους διασταση

Αυτό περιμέναμε και μεις με τα SUV και δεν υποτιμώ την κατηγορία γιατί αυτά έχουμε


Και με αυτα θελουμε ολοι να συμμετεχετε :D Απλα ολες οι διαδρομες δεν εχουν τις ιδιες δυσκολιες και αυτη εδω ισως αποδειχτει (αν εχει λασπη) δυσκολη για τα SUV. O superspy το ειπε αυτο απο την πρωτη στιγμη!

Οι παλιοί και οι πρώτοι υπάρχουν γιατί συμμετέχουν και οι δεύτεροι.

Ασφαλως! Για αυτο πρεπει να συμμετεχουμε ολοι :D

Απλώς ήταν λάθος μας να νομίζουμε ότι θα ενδιαφαίροταν κάπιοι και για τους ερασιτέχνες. Μαλλον θα πρέπει να βρούμε μόνοι μας την λύση!


Δεν υπαρχει επαγγελματιας αναμεσα μας σε διαβεβαιω! Ολοι καπως ετσι ξεκινησαμε και μαλιστα ιδιαιτερα προσφατα :D :D :D

Ευχαριστώ τον mytilini που προσεγγίζει το θέμα πιο ανοιχτά και ειναι διαφορετικά να θέλουμε να βγάλουμε τα ματια μας απ΄ότι να μας τα βγάλουν


Δεν συμφωνω. Η προσεγγιση του Mytilini δειχνει οτι δεν μας ξερει καν, ιδιαιτερα, οταν αναφερεται σε ονοματα (Εκτος αν ο φιλος Pavlox συμμετεχει σε αγωνες και δεν τον εχω δει! Παυλο χρησιμοποιω το παραδειγμα για να δειξω ποσο δεν μας ξερει, καμμια μομφη σε σενα φιλε) . Κανεις δεν ενδιαφερεται να σου βγαλει τα ματια (εχουμε αιθεριες υπαρξεις για το σκοπο αυτο :lol: :lol: :lol: )
Αν το αποφασισεις ελα να δοκιμασεις ετοιμασε το RAV σου και ειμαστε εδω να βοηθησουμε οπου μπορουμε

Φιλικοτατα
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες