Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Macedonian 1st Rally Raid

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό NIK.HUNTER-KVF-750 » 26 Μαρ 2010, 19:08

TZIPAS έγραψε:Φίλε Νίκο για τις φωτογραφίες λυπάμαι αλλά δυστυχώς δεν έχουμε καμία φωτό δική μας για να την ανεβάσουμε και το να αναδημοσιεύσουμε κάποιες απο αλλού είναι άκομψο. Δυστυχώς στο θέμα αυτό βρεθήκαμε τελείως απροετοιμαστοι και δεν έχουμε καθόλου φωτογραφίες αλλά είπαμε μαθαίνουμε απο τα λάθη μας.

Για το άλλο θέμα που γράφεις ότι το site αναβοσβήνει δεν καταλαβαίνω τι εννοείς. Επειδή δεν έχω κρατήσει το κινητό σου αν θέλεις κάνε μου ένα τηλ να μου πείς τι εννοείς.Το δικό μου κινητό υπάρχει στο θέμα επικοινωνία στο site.


ενταξει διορθωθηκε.δεν πειραζει την αλλη φορα που θα συναντηθουμε :lol: :lol: :lol:
τωρα θα ηθελα να κανω μια παρατηρηση που καλο θα ηταν να την διαβηβασεις στα παιδια επανω χωρις να θελω να φανω εξυπνακιας αλλα με την ασφαλεια εξυπνακιας δεν υπαρχει.την επομενη φορα που θα τραβανε με τον εργατη οσο και φαντασμαγορικο και αν φαινετε στο βιντεο και ιδιως απο εκει . ΒΑΖΟΥΝ ΠΑΝΤΑ μια πετσετα στα συρματοσχοινα γιατι αν τυχει και σπασουν μπορει να κοψουν στην μεση ανθρωπο.οταν τραβαμε καποιον 1 κανει κουμαντο και οχι ο οχλος των ιουδαιων.ποΛλοι μπορει να πουν τι λεει αυτος ρε. και εγω λεω ΜΗΝ ΣΟΥ ΤΥΧΕΙ .ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΝΩΜΗ οι παλαιοτεροι πνηγμενοι τζιπαδες ισως καταλαβουν τι θελω να πω .καλο πασχα παιδες :razz:
Άβαταρ μέλους
NIK.HUNTER-KVF-750
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: 26 Ιαν 2009, 22:17
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 23 επισκέπτες