Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Συνάντηση για... κουβεντούλα για τα RALLY-RAID στην Ελλάδα!

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Συνάντηση για... κουβεντούλα για τα RALLY-RAID στην Ελλάδα!

Δημοσίευσηαπό superspy » 17 Νοέμ 2004, 11:29

Λοιπόν; Προτείνω κάποιο ραντεβού μέσα στην επόμενη εβδομάδα (πιθανότατα Τετάρτη 24/11) , σε χώρο με αρκετό parking. Αν δεν έχετε άλλη πρόταση μάλλον θα καταλήξουμε πάλι στα goody's του Αγ. Στεφάνου. Για προτείνετε και τίποτα άλλο, σε σημείο με εύκολη πρόσβαση.

Τα μέχρι τώρα δεδομένα είναι:
Α. Για του χρόνου πάμε (μάλλον) σε Rally-Raid. Οι "έμπειροι" αναβάτες θα τρέχουν με αγωνιστική άδεια σε καθαρά χρονομετρημένες διαδρομές (όχι regularity) με τον γενικό κανονισμό των cross-country rallies Appendix 081 http://www.fim.ch/en/default.asp?item=29#

B. Οι "αρχάριοι", δηλαδή όσοι δεν έχουν ήδη αγωνιστική άδεια ή-και δεν τρέξανε φέτος στα Raid Ρούμελης ή Ροδόπης, θα τρέχουν με regularity και πιθανά σε δύο μόνο κατηγορίες, ελαφριά / βαριά.

Γ. Στα αυτοκίνητα δεν αλλάζει ουσιαστικά τίποτα, μόνο θα υπάρξουν περαιτέρω διευκρινήσεις σχετικά με τις κατηγορίες και θα συνεχίσει να ισχύει το regularity με μέγιστο όριο τα 50 ΜΩΤ.

Δ. Η Δράμα ήδη δήλωσε ότι δεν θα κάνει του χρόνου τη Ροδόπη.

Ε. Είμαστε σε συνεννόηση με άλλες λέσχες.

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΟΡΙΣΤΙΚΟ.
Τελευταία επεξεργασία από superspy και 25 Νοέμ 2004, 11:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό Tetrakinisi » 17 Νοέμ 2004, 12:40

Να ψάξουμε για κάτι πιό ήσυχο; Ο Ανθός Κηφισσιάς, λίγο πιο πάνω, έχει λιγότερο κόσμο και περισσότερη ησυχία.
Tetrakinisi
 

Δημοσίευσηαπό Gorgorofteros » 17 Νοέμ 2004, 15:20

Συμφωνώ να βρεθούμε όποια Τετάρτη θέλετε.
Σίγουρα θα χρειαστούμε χώρο, οπότε η λύση του Ανθού φαίνεται καλή.

Κάτι μου λέει ότι το 2005 θα είναι ωραία χρονιά για το Rally-Raid.
Υπάρχει κόσμος που το θέλει, μπορεί να είμαστε λίγοι τώρα, αλλά ως αιθεροβάμων πιστεύω οτι σε 2-3 χρόνια θα υπερδιπλασιαστούμε.

Οι αγώνες της Ρούμελης και της Ροδόπης, έδειξαν οτι το νερό έχει μπεί στο αυλάκι και μάλλον δεν υπάρχει επιστροφή, στην άγονη εποχή των φτωχών και μονοήμερων Trail Ride.

Ακόμη βέβαια είμαστε στην αρχή και μια αναποδιά μπορεί να μας γυρίσει πίσω.
Ας αγκαλιάσουμε το μωρό που γεννήθηκε και λέγεται Rally-Raid.
Αν δε με γελάνε τα μάτια μου και τα αυτιά μου, όλοι το αγαπάμε.

Αγωνιώ να ρουφήξω τον καυτό καφέ μου στην παγωμένη Κηφισιά, παρέα με τους συναθλητές και συνταξιδιώτες μου.

Να το κλείσουμε στίς 24 ? , μην αφήνουμε τον χρόνο να περνάει.
KΕΡΑΣΙ CLUB
Άβαταρ μέλους
Gorgorofteros
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: 13 Απρ 2004, 08:19
Τοποθεσία: Χαλάνδρι - Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 17 Νοέμ 2004, 15:38

To Stratego Team ενδιαφερεται και θα ειναι εκει :D :D
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό lebteo » 18 Νοέμ 2004, 11:41

καλημέρα σε όλους,
Καταρχήν συμφωνώ με όλο το κατεβατό του dista στην προηγούμενη ενότητα.
Οι μεγάλες ειδικές σε κάνουν να πηγαίνεις σανίδα και μόνο αυτό.Δεν υπάρχει στρατηγική, ούτε υπολογισμοί, μόνο γκάζι,γκάζι,γκάζι. Οι γρήγοροι δεν υπάρχει περίπτωση να χάσουν, γιατί ότι και να συμβεί (σχεδόν) έχουν χρόνο να το μαζέψουν. Πάει το ...σασπένς περίπατο. Κάποιο φίλοι βέβαια χαίρονται με τα γκάζια, όμως μήπως είναι για τα baja αυτό;
Aλλο βασικό τα "πρόσεχε μην το χάσεις" στα road books. Μόνο που δε βάζουν κάποιον να σε παίρνει από τ'αυτί να σε βάζει στο σωστό δρόμο. Αρα τι μας μένει;;
Μεγάλο ναι στις επισυμάνσεις ασφαλείας βέβαια ( χαντακια,γκρέμια κτλ)
Τελειώνοντας, και μια που δεν είχα πριν την ευκαιρεία, μεγάλο μπράβο στα παιδιά για τη Ροδόπη. Προσπάθεια,εξυπηρέτηση,οργάνωση, ασφάλεια, άψογα.
Θοδωρος Λεμπέσης - σας φιλώ όλους
lebteo
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 03 Σεπ 2004, 09:16
Τοποθεσία: ΜΕΛΙΣΣΙΑ -ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό superspy » 18 Νοέμ 2004, 11:52

ΓΕΝΙΚΑ Α:

Παιδιά..... πριν γράφετε κάτι διαβάστε πρώτα καλά τον υπάρχοντα γενικό κανονισμό ΚΑΙ τις παραπάνω επισημάνσεις. :lol:

Εξηγώ: Η μέση ωριαία στα regularity μπορεί να είναι ΜΕΧΡΙ 50 χλμ, ανάλογα το κομμάτι. Αυτό δεν άλλαξε από πέρυσι.

Ο οργανωτής έχει δικαίωμα να μετρήσει όπου θέλει τη ΜΩΤ σας. ΠΧ στη Ροδόπη θα μπορούσα, αν ήθελα να σας μετρήσω στα πρώτα 10 χλμ πχ και μετά να σας γράψω χρόνο στο stop μετά από 280 χιλιόμετρα.

Του χρόνου θα υπάρξουν και άλλες αλλαγές, όπως πχ ΜΩΤ που θα αλλάζει σε κρυφά σημεία όπου θα σας ενημερώνουν οι κριτές (με κλειστό φάκελο) για την επόμενη ΜΩΤ που πρέπει να έχετε, ενώ οι μετρήσεις θα μπορούν να βγαίνουν, αθροιστικά ή μεμονωμένα. Ο γενικός κανονισμός δεν χρειάζεται να αναφέρει τίποτα για αυτό.

Παρένθεση: Το παιχνίδι των ΜΩΤ μέχρι 50χλμ παίζεται από την αρχή των αγώνων αυτοκινήτου και να είστε σίγουροι, ότι υπάρχουν σχεδόν άπειροι τρόποι να δυσκολέψουν το παιχνίδι, όπως όμως επισημάνανε αρκετοί, «προτιμώ να χάσω από κάποιον που πήγε πιο σωστά και πιο γρήγορα, παρά από κάποιον που έκανε κάπως καλύτερο υπολογισμό στο regularite». Βάζοντας ανώτερη ΜΩΤ ο οργανωτής εξασφαλίζει ότι τα άτομα που θέλουν να παίξουν το παιχνίδι σωστά, θα κινηθούν σε λογικούς ρυθμούς. Από κει και πέρα, είτε ο οργανωτής ορίσει ΜΩΤ είτε όχι, αν κάποιος τηρήσει ή όχι τους κανόνες εξαρτάται από τον ίδιο. Το μόνο που μπορεί να κάνει ο οργανωτής είναι να λειτουργήσει μετά, επιβάλλοντας ποινές, (θυμηθείτε την πρώτη μέρα της Ροδόπης, δύο αυτοκίνητα είχαν ΜΩΤ περίπου 42, με αποτέλεσμα να επωμισθούν ποινές πάνω από 5-6 ώρες).

Σχετικά με τις μετρήσεις. ΑΥΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΣΕ δευτερόλεπτα. (ΟΚ η συγκεκριμένη υλοποίηση που έκανε η Καλαμάτα είχε και αυτό το λάθος).

Όσο το παιχνίδι παίζεται με ΜΩΤ, οι προδιαγραφές ασφαλείας για τα αυτοκίνητα, δεν αλλάζουν: Τουλάχιστον 1 πυροσβεστήρας δύο κιλών σκόνης και ζώνες για όλο το πλήρωμα. Έτσι μπορεί κάποιος να έρθει με το κανονικό του όχημα.

Συνεχίζεται…


Φιλικά Σπυρος Κατσιμαλής
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό chriska » 18 Νοέμ 2004, 13:02

superspy έγραψε:ΓΕΝΙΚΑ Α:

Παιδιά..... πριν γράφετε κάτι διαβάστε πρώτα καλά τον υπάρχοντα γενικό κανονισμό ΚΑΙ τις παραπάνω επισημάνσεις. :lol:

Εξηγώ: Η μέση ωριαία στα regularity μπορεί να είναι ΜΕΧΡΙ 50 χλμ, ανάλογα το κομμάτι. Αυτό δεν άλλαξε από πέρυσι.

Ο οργανωτής έχει δικαίωμα να μετρήσει όπου θέλει τη ΜΩΤ σας. ΠΧ στη Ροδόπη θα μπορούσα, αν ήθελα να σας μετρήσω στα πρώτα 10 χλμ πχ και μετά να σας γράψω χρόνο στο stop μετά από 280 χιλιόμετρα.

Του χρόνου θα υπάρξουν και άλλες αλλαγές, όπως πχ ΜΩΤ που θα αλλάζει σε κρυφά σημεία όπου θα σας ενημερώνουν οι κριτές (με κλειστό φάκελο) για την επόμενη ΜΩΤ που πρέπει να έχετε, ενώ οι μετρήσεις θα μπορούν να βγαίνουν, αθροιστικά ή μεμονωμένα. Ο γενικός κανονισμός δεν χρειάζεται να αναφέρει τίποτα για αυτό.

Παρένθεση: Το παιχνίδι των ΜΩΤ μέχρι 50χλμ παίζεται από την αρχή των αγώνων αυτοκινήτου και να είστε σίγουροι, ότι υπάρχουν σχεδόν άπειροι τρόποι να δυσκολέψουν το παιχνίδι, όπως όμως επισημάνανε αρκετοί, «προτιμώ να χάσω από κάποιον που πήγε πιο σωστά και πιο γρήγορα, παρά από κάποιον που έκανε κάπως καλύτερο υπολογισμό στο regularite». Βάζοντας ανώτερη ΜΩΤ ο οργανωτής εξασφαλίζει ότι τα άτομα που θέλουν να παίξουν το παιχνίδι σωστά, θα κινηθούν σε λογικούς ρυθμούς. Από κει και πέρα, είτε ο οργανωτής ορίσει ΜΩΤ είτε όχι, αν κάποιος τηρήσει ή όχι τους κανόνες εξαρτάται από τον ίδιο. Το μόνο που μπορεί να κάνει ο οργανωτής είναι να λειτουργήσει μετά, επιβάλλοντας ποινές, (θυμηθείτε την πρώτη μέρα της Ροδόπης, δύο αυτοκίνητα είχαν ΜΩΤ περίπου 42, με αποτέλεσμα να επωμισθούν ποινές πάνω από 5-6 ώρες).

Σχετικά με τις μετρήσεις. ΑΥΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΣΕ δευτερόλεπτα. (ΟΚ η συγκεκριμένη υλοποίηση που έκανε η Καλαμάτα είχε και αυτό το λάθος).

Όσο το παιχνίδι παίζεται με ΜΩΤ, οι προδιαγραφές ασφαλείας για τα αυτοκίνητα, δεν αλλάζουν: Τουλάχιστον 1 πυροσβεστήρας δύο κιλών σκόνης και ζώνες για όλο το πλήρωμα. Έτσι μπορεί κάποιος να έρθει με το κανονικό του όχημα.

Συνεχίζεται…

Φιλικά Σπυρος Κατσιμαλής


΄Συμφωνώ για τα Rally Raid, αλλά όπως είχα γράψει και παλαιότερα μετά το Raid του Ξυλοκάστρου, οι ανοικτές διαδρομές όπου πιθανόν να έρθεις μούτρα με καποιον που κινείται αντίθετα, όχι μόνον τοπικό οδηγό αλλά και αγωνιζόμενο που χάθηκε και γυρίζει, προβληματίζει.
Επίσης ο κλωβός ασφαλείας (rollcage) πρέπει να είναι απαραίτητος.
Διαχωρισμός κατηγοριών και εκκίνηση των κατηγοριών διαφορετικού χρόνου.πχ στο Ξυλόκαστρο με "καβάλησε" το τέρας του Σκαλτσά :lol:
Πόσο να πήγαινα τον Highlander?70-80 καλά είναι :?: :lol:
Που να ξεφύγω?Που να βρώ κομμάτι να τον αφήσω να περάσει?
ΝΑΙ στην συνάντηση στον ΑΝΘΟ.
ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ
Άβαταρ μέλους
chriska
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 02 Απρ 2003, 17:53
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ, ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό tazmania » 18 Νοέμ 2004, 13:12

chriska έγραψε:... στο Ξυλόκαστρο με "καβάλησε" το τέρας του Σκαλτσά :lol:...


Καλτσά τον λένε τον άνθρωπο :wink:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Pajo » 18 Νοέμ 2004, 13:40

superspy έγραψε:Ο οργανωτής έχει δικαίωμα να μετρήσει όπου θέλει τη ΜΩΤ σας.

Αρκει τουλαχιστον να ξερουμε, εστω και τελευταια στιγμη την αρχη και το τελος της μετρησης.
Στην Καλαματα θα μπορουσαν να μας πουν "θα μετρησει ο χρονος ενος μονο σκελους, αλλα δε σας λεμε ποιανου". Αυτο θα ηταν ΟΚ.

Δεν ξερω αν σκεφτεσαι την περιπτωση του να ειναι τα ΣΕΧ τοσο κρυφα που να μην τα παιρνεις χαμπαρι καθως περνας (δεν εχει γινει απ οτι ξερω ως τωρα) . Αυτο θα οδηγουσε στο να προσπαθεις να πηγαινεις με τη ΜΩΤ τουλιπα-τουλιπα σε ΟΛΗ τη διαδρομή (πραγμα αδυνατο κι επικινδυνο), και να ελπιζεις οτι θα σε μετρησουν σε κομματι που το πετυχες.
Στο Ξυλοκαστρο αν και δεν ηξερες ακριβως το τέλος, ηξερες οτι μπορουσες να πας οπως μπορεις κατα το 80% της διαδρομής, και στις τελευταιες 10 τουλιπες να πας ακριβως με τη ΜΩΤ.

(Δυστυχως δεν ξερω πως ακριβως εγιναν οι αγωνες στη Ρουμελη, γιατι δεν ειχα αυτοκινητο να ερθω, ουτε στη Ροδοπη οπου δεν ηταν διαθεσιμα ουτε το 4ημερο ουτε τα έξοδα για να ερθω. Οποτε χρησιμοποιω το Ξυλοκαστρο σαν παραδειγμα.)
Άβαταρ μέλους
Pajo
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2004, 20:05

Δημοσίευσηαπό Berg » 18 Νοέμ 2004, 13:48

Νομίζω ότι στην συνάντηση στον Ανθό πρέπει να είμαστε καλά διαβασμένοι από κανονισμούς Ελληνικούς και Διεθνής και να έχουμε συγκεκριμένες προτάσεις.

Ας ρίξουμε όλοι λίγη δουλειά πιό πρίν. Όπως λέει και ο φίλος μου ο Gorgogofteros ένα μωρό γεννήθηκε και αυτήν την στιγμή βρίσκεται στα χέρια μας. Και από τον κόσμο που έχω γνωρίσει πιστεύω ότι βρίσκεται σε πολύ καλά χέρια.

Ραντευού λοιπόν την Τετάρτη 24 Νοεμβρίου στον Ανθό. (Καλού κακού Σπύρο βγάλε και ένα Roadbook με την διαδρομή προς Aνθό!!!!!!)

Πάρις Berg Κόντης
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό superspy » 18 Νοέμ 2004, 13:59

Berg έγραψε:Νομίζω ότι στην συνάντηση στον Ανθό πρέπει να είμαστε καλά διαβασμένοι από κανονισμούς Ελληνικούς και Διεθνής και να έχουμε συγκεκριμένες προτάσεις.

Ας ρίξουμε όλοι λίγη δουλειά πιό πρίν. Όπως λέει και ο φίλος μου ο Gorgogofteros ένα μωρό γεννήθηκε και αυτήν την στιγμή βρίσκεται στα χέρια μας. Και από τον κόσμο που έχω γνωρίσει πιστεύω ότι βρίσκεται σε πολύ καλά χέρια.


Ναι... σωστά.....
Και συμπληρώνω, για να μην χρονοτριβούμε.... μην βασίσετε παρατηρήσεις στη "Σκοτεινή πλευρά της Πάρνηθας", "Raid Ξυλοκάστρου" και "Raid Ταΰγετου" μια και αυτοί, άλλοι από πλευράς οργάνωσης και άλλοι από γενική παρουσίαση, δεν ήταν αγώνες, αλλά παιχνίδια.

Παρατηρήσεις έχουν βάσει μόνο στους αγώνες Raid Ρούμελης και ακόμα καλύτερα Raid Ροδόπης, που είναι πιο αντιπροσωπευτικοί και οι κανονισμοί θα διαμορφωθούν ώστε να κάνουν πιο συγκεκριμένες τις υποχρεώσεις του οργανωτή και του αγωνιζομένου με βάση ουσιαστικά τον αγώνα της Ροδόπης.

Επίσης..... στη συνάντηση, μη φέρετε μαχαίρια (Θα φέρω την ΝΤΟΥΝΤΟΥΚΑ!)
Τελευταία επεξεργασία από superspy και 18 Νοέμ 2004, 14:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό alexandros » 18 Νοέμ 2004, 14:11

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Εγω θα φέρω και το μακρύ μου αλλά και το κοντό μου !!!!!!!!

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό Pajo » 18 Νοέμ 2004, 17:11

superspy έγραψε:Ναι... σωστά.....
Και συμπληρώνω, για να μην χρονοτριβούμε.... μην βασίσετε παρατηρήσεις στη "Σκοτεινή πλευρά της Πάρνηθας", "Raid Ξυλοκάστρου" και "Raid Ταΰγετου" μια και αυτοί, άλλοι από πλευράς οργάνωσης και άλλοι από γενική παρουσίαση, δεν ήταν αγώνες, αλλά παιχνίδια.

ΟΚ

superspy έγραψε:Επίσης..... στη συνάντηση, μη φέρετε μαχαίρια (Θα φέρω την ΝΤΟΥΝΤΟΥΚΑ!)

Ειμαι κατά των μαχαιριων, αλλα και κατα των κουταλιών :D
Θελω να υπαρχουν αυτοι οι αγωνες και να τρεχω/ουμε,
αλλα να μη μας μαζευουν και με τα κουτάλια. :wink:

Παντως, ειναι ΠΟΛΥ θετικο απο μερους σου που οργανωνεις σχετικη συζητηση.
Άβαταρ μέλους
Pajo
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2004, 20:05

Δημοσίευσηαπό superspy » 18 Νοέμ 2004, 17:25

Pajo έγραψε:Ειμαι κατά των μαχαιριων, αλλα και κατα των κουταλιών :D
Θελω να υπαρχουν αυτοι οι αγωνες και να τρεχω/ουμε,
αλλα να μη μας μαζευουν και με τα κουτάλια. :wink:

Παντως, ειναι ΠΟΛΥ θετικο απο μερους σου που οργανωνεις σχετικη συζητηση.


Αγαπητέ Pajo...
Κι εγώ θέλω να τρέχω/ουμε και απο ότι φαίνεται κ΄ άλλοι μαζί μας :blob:

Εκτιμώ ότι πλέον έχετε / έχουν όλοι καταλάβει τις προθέσεις μου! (ΘΕΛΩ CROSS-COUNTRY RALLY ΤΩΡΑ :crazy: )

Με καλή διάθεση και όρεξη κάτι μπορούμε να κάνουμε (αν είμαστε όλοι μαζι).

Ελά / ελάτε να τα πούμε απο κοντά....
(Μια και δεν έχουμε αγώνα την επόμενη, μπορούμε να τα δούμε πιο χαλαρά τα πράγματα. :lol: )
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό tedos » 18 Νοέμ 2004, 17:35

Ισχυει το 24/11?? Ωρα?? Τοποθεσια??
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Επόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 44 επισκέπτες

cron