Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Δρομοβιβλίο Αττικού Trail Ride 2005 και.. άλλα!

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό georgek » 04 Φεβ 2005, 08:22

THANOS_KTM έγραψε:Μήπως θα μπορούσες να βάλεις και τα ποιό παλιά roadbook καπου για να τα τυπώσουμε?Ζητάω πολλά εεεε???



Ας πούμε της Ροδόπης????? :roll:
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό THANOS_KTM » 04 Φεβ 2005, 09:57

superspy έγραψε:
THANOS_KTM έγραψε:Μήπως θα μπορούσες να βάλεις και τα ποιό παλιά roadbook καπου για να τα τυπώσουμε?Ζητάω πολλά εεεε???


Στα Downloads -> RoadBook, θα βρεις της Σκοτεινής πλευράς της Πάρνηθας και του Ξυλοκάστρου, ενώ στο άρθρο της Καλαμάτας, υπάρχει και το road book.

Της Ρούμελης και της Ροδόπης δεν είναι τεχνικά λογικό να κατεβούν απο το net, αλλά υπάρχουν τυπωμένα (έχω μερικά) και … το κανονίζουμε


Thank you my friend
Άβαταρ μέλους
THANOS_KTM
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005, 12:11

Δημοσίευσηαπό superspy » 14 Φεβ 2005, 11:43

Σύμφωνα με πληροφορίες (....) την Κυριακή υπήρχε κυκλοφοριακό κομφούζιο στη διαδρομή του Trail ride, από ανθρώπους που είχαν πάρει μέρος αλλά και νέους φίλους των trail ride.
Ελπίζω να περάσατε καλά, αν και έμαθα για κανά - δύο "έβγα" με μικρό ζημιές, ιδιαίτερα στο σημείο με τις Ελιές (σπασμένα παρμπρίζ και άλλα)....
Επίσης αμέσως μετά το φυσικό αέριο, το σάρισμα που είχαμε "καθαρίσει" το Σάββατο, πριν το Trail ride, επέστρεψε.... δριμύτερο....

Δεν έχω πληροφορίες από το τελευταίο κομμάτι της διαδρομής, (μετά τον Αγ. Θωμά) που πρέπει να έχει χιόνια ακόμα ...
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό tazmania » 14 Φεβ 2005, 13:43

superspy έγραψε:Σύμφωνα με πληροφορίες (....) την Κυριακή υπήρχε κυκλοφοριακό κομφούζιο στη διαδρομή του Trail ride, από ανθρώπους που είχαν πάρει μέρος αλλά και νέους φίλους των trail ride.
Ελπίζω να περάσατε καλά, αν και έμαθα για κανά - δύο "έβγα" με μικρό ζημιές, ιδιαίτερα στο σημείο με τις Ελιές (σπασμένα παρμπρίζ και άλλα)....
Επίσης αμέσως μετά το φυσικό αέριο, το σάρισμα που είχαμε "καθαρίσει" το Σάββατο, πριν το Trail ride, επέστρεψε.... δριμύτερο....

Δεν έχω πληροφορίες από το τελευταίο κομμάτι της διαδρομής, (μετά τον Αγ. Θωμά) που πρέπει να έχει χιόνια ακόμα ...


Κάμερες έχεις βάλει :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό denis » 15 Φεβ 2005, 16:18

ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙ.ΟΥΤΕ ΚΙΧ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ. :bang: :bang: :bang:
QUAD GARAGE

Q.R.T
quad racing team
Άβαταρ μέλους
denis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 540
Εγγραφή: 02 Φεβ 2004, 23:47
Τοποθεσία: N.ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 9 επισκέπτες