Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Πρώτος αγώνας κυπέλλου Trail Ride - Rally Raid: Εύβοια 20/3

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό nec-r » 23 Φεβ 2005, 21:59

Ήθελα να προτείνω τον τεχνικό ελεγχο να τον κανετε το Σάββατο εντος λεκανοπεδίου τουλαχιστον για τους Αθηναίους αλλα με προλάβατε ευχαριστα! :wink: Επίσης νομίζω οτι θα πρεπει -τωρα που το παράβολο συμμετοχής ισσορόπησε- , να προβλεφθει ενα απλό μεταλλιάκι για οποιον καταφερει να τερματίσει auto ή moto. Μια ακόμη ιδέα ειναι να δωθει κατιτίς και στα 3 πρωτα μεικτα πληρώματα.Νομιζω ειναι η πιο ενδεδειγμενη μορφή αγωνα για συμμετοχή μεικτων πληρωμάτων και αυτο το ειδαμε και στο τελευταιο Αττικό.
Συμφωνω απόλυτα με την παραίνεση του tazmania (θα ειναι αραγε παρόντας αυτη τη φορά?) για ενημερωση , αν και νομίζω οτι στο συγκεκριμένο τομέα δεν θα υπαρχει προβλημα. Καλή διασκέδαση σε όλους !

ΥΓ Τα τουτού με τους εργατες στη γαλαρία του entry παρακαλώ ! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
nec-r
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:38
Τοποθεσία: Ολυμπιακό χωριό - Αχαρναί

Δημοσίευσηαπό tazmania » 23 Φεβ 2005, 22:23

superspy έγραψε:
tedos έγραψε:
tazmania έγραψε:
superspy έγραψε:Οι πρώτες φωτογραφίες απο τη διαδρομή, δια χειρός Α. Αποστολίδη: ...


Baja θα είναι ή Trophy :?: :twisted: :twisted:


Αποστολιδης+Superspy=Trophy με κομματια Τrial(με roadbook για το trial :twisted: :twisted: :twisted: ) και κρυφα σημεια χρονομετρησης :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


E.... o κ. Αποστολίδης, είναι αυτή τη φορά ο μοναδικός σχεδιαστής (ο υπογράφων θα τρέχει και έτσι... δεν αναμιγνύεται στη σχεδίαση).
Επίσης για να μην ανησυχείτε και πολύ, σκεφτείτε, ότι ο αγώνας είναι σχεδιασμένος για να "βγαίνει" από αυτοκίνητα 4X4 Rally..


Αχά, να μας πεις το νούμερο συμμετοχής σου. Α και ρίχνε και καμιά ματιά πίσω σου :twisted: :twisted:

Ναι καλά, κάτι μας είπες τώρα. Έχεις δει μερικά αγωνιστικά, πως καταπίνουν τα νεροφαγώματα :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 23 Φεβ 2005, 22:25

NEC-R έγραψε:Ήθελα να προτείνω τον τεχνικό ελεγχο να τον κανετε το Σάββατο εντος λεκανοπεδίου τουλαχιστον για τους Αθηναίους αλλα με προλάβατε ευχαριστα! :wink: Επίσης νομίζω οτι θα πρεπει -τωρα που το παράβολο συμμετοχής ισσορόπησε- , να προβλεφθει ενα απλό μεταλλιάκι για οποιον καταφερει να τερματίσει auto ή moto. Μια ακόμη ιδέα ειναι να δωθει κατιτίς και στα 3 πρωτα μεικτα πληρώματα.Νομιζω ειναι η πιο ενδεδειγμενη μορφή αγωνα για συμμετοχή μεικτων πληρωμάτων και αυτο το ειδαμε και στο τελευταιο Αττικό.
Συμφωνω απόλυτα με την παραίνεση του tazmania (θα ειναι αραγε παρόντας αυτη τη φορά?) για ενημερωση , αν και νομίζω οτι στο συγκεκριμένο τομέα δεν θα υπαρχει προβλημα. Καλή διασκέδαση σε όλους !

ΥΓ Τα τουτού με τους εργατες στη γαλαρία του entry παρακαλώ ! :lol: :lol: :lol:


Θεού θέλοντας και εφόσον η τσέπη το επιτρέψει, θα είμαι στην κατηγορία των Rally :wink:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πρώτος αγώνας κυπέλλου Trail Ride - Rally Raid: Εύβοια 2

Δημοσίευσηαπό forester » 23 Φεβ 2005, 23:32

violator έγραψε:καλημερα

μια παρατηρηση : 7.30 το πρωι αν ξεκινησει ο αγωνας ειναι νυχτα ακομα. οι μηχανες θα πρεπει να ξεκινησουν πχ απο αθηνα απο τις 6. μηπως ειναι λιγο βαρβαρο (και επικινδυνο λογω κουρασης) για οσους δεν εχουν τρειλερ και θελουν να ερθουν με τις μηχανες τους στον αγωνα?



Ανατολή ηλίου (αυτή την εβδομάδα) 07:00.
Πρώτο φως (βλέπεις σαν ημέρα...) 06:30
20 Μαρτίου , πρώτο φως περίπου 06:οο και δεν έχει αλλάξει ακόμα η ώρα.
Αρα μια χαρά θα είναι :wink:
ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ...
ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!
forester
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: 07 Δεκ 2003, 20:36
Τοποθεσία: Άλιμος, Αθήνα

Re: Πρώτος αγώνας κυπέλλου Trail Ride - Rally Raid: Εύβοια 2

Δημοσίευσηαπό Vassili@s » 24 Φεβ 2005, 10:34

forester έγραψε:
violator έγραψε:καλημερα

μια παρατηρηση : 7.30 το πρωι αν ξεκινησει ο αγωνας ειναι νυχτα ακομα. οι μηχανες θα πρεπει να ξεκινησουν πχ απο αθηνα απο τις 6. μηπως ειναι λιγο βαρβαρο (και επικινδυνο λογω κουρασης) για οσους δεν εχουν τρειλερ και θελουν να ερθουν με τις μηχανες τους στον αγωνα?



Ανατολή ηλίου (αυτή την εβδομάδα) 07:00.
Πρώτο φως (βλέπεις σαν ημέρα...) 06:30
20 Μαρτίου , πρώτο φως περίπου 06:οο και δεν έχει αλλάξει ακόμα η ώρα.
Αρα μια χαρά θα είναι :wink:
Καλημερ forester
Πως το βλεπεις θα πας auto ή moto
Vassili@s
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 30 Δεκ 2004, 10:18
Τοποθεσία: Ν.ΣΜΥΡΝΗ, ΑΘΗΝΑ

Re: Πρώτος αγώνας κυπέλλου Trail Ride - Rally Raid: Εύβοια 2

Δημοσίευσηαπό tedos » 24 Φεβ 2005, 19:01

Vassili@s έγραψε:Καλημερ forester
Πως το βλεπεις θα πας auto ή moto


Μπα μαλλον θα καταλαβει το δεξι μπακετ πολεμικου του Stratego Team :wink:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό *Πισματάρης* » 24 Φεβ 2005, 22:04


ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ .... ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΝΤΟΥΡΟ WR250 F ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΙΛΕΡ ... ΠΩΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΕΥΒΟΙΑΣ ?????
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ Η ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΑΡΧΙΣΕ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ .....
ΠΑΝΤΩΣ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΥΜΠΙΠΤΕΙ ΜΕ ΑΛΛΟ TRAIL RIDE ... ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ΟΜΩΣ..
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΥΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΛΥΣΕΙΣ .... ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΠΑΝΤΟΤΕ ΟΤΙ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΙΔΑ ΚΑΘΑΡΑ "ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ" ΜΕ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ...
ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΤΑ ... "ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΡΟΠΟ..." ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΖΗΤΑΩ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ...
Άβαταρ μέλους
*Πισματάρης*
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 25 Σεπ 2004, 19:52
Τοποθεσία: Αγ. Παρασκευή

Δημοσίευσηαπό superspy » 24 Φεβ 2005, 22:43

*Πισματάρης* έγραψε:ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ .... ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΝΤΟΥΡΟ WR250 F ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΙΛΕΡ ... ΠΩΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΕΥΒΟΙΑΣ ?????
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ Η ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΑΡΧΙΣΕ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ .....
ΠΑΝΤΩΣ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΥΜΠΙΠΤΕΙ ΜΕ ΑΛΛΟ TRAIL RIDE ... ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ΟΜΩΣ..
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΥΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΛΥΣΕΙΣ .... ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΠΑΝΤΟΤΕ ΟΤΙ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΙΔΑ ΚΑΘΑΡΑ "ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ" ΜΕ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ...
ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΤΑ ... "ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΡΟΠΟ..." ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΖΗΤΑΩ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ...


Φίλος, θα έρθει μαζί μου, οδηγώντας γουρούνα νωρίς το πρωί.... Κανονίζουμε να έρθεις παρέα άμα θες.
Η απόσταση Αθήνα - Βασιλικά είναι μικρή (κάτω από 100) οπότε ταξιδεύουμε με 90-100 χλμ που είναι λογική....


:lol: :lol: :lol: :lol:
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Πρώτος αγώνας κυπέλλου Trail Ride - Rally Raid: Εύβοια 2

Δημοσίευσηαπό nec-r » 24 Φεβ 2005, 22:45

tedos έγραψε:
Vassili@s έγραψε:Καλημερ forester
Πως το βλεπεις θα πας auto ή moto


Μπα μαλλον θα καταλαβει το δεξι μπακετ πολεμικου του Stratego Team :wink:


Νεοαποκτηθέν να υποθέσουμε , ή απο τα ήδη υπάρχοντα ? :)
Άβαταρ μέλους
nec-r
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:38
Τοποθεσία: Ολυμπιακό χωριό - Αχαρναί

Re: Πρώτος αγώνας κυπέλλου Trail Ride - Rally Raid: Εύβοια 2

Δημοσίευσηαπό tedos » 25 Φεβ 2005, 19:04

nec-r έγραψε:
tedos έγραψε:
Vassili@s έγραψε:Καλημερ forester
Πως το βλεπεις θα πας auto ή moto


Μπα μαλλον θα καταλαβει το δεξι μπακετ πολεμικου του Stratego Team :wink:


Νεοαποκτηθέν να υποθέσουμε , ή απο τα ήδη υπάρχοντα ? :)


Θα δουμε θα δουμε... :) :)
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Re: Πρώτος αγώνας κυπέλλου Trail Ride - Rally Raid: Εύβοια 2

Δημοσίευσηαπό tedos » 25 Φεβ 2005, 19:07

superspy έγραψε:Με το ανέβασμα του άρθρου, (αναμένεται στο τέλος της εβδομάδας) θα ανακοινωθεί και η προκήρυξη και ο γενικός κανονισμός.



Χμμμμ...η Παρασκευη δεν ειναι τελος εβδομαδας??? Αντε Σπυρο γραφε..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό *Πισματάρης* » 25 Φεβ 2005, 22:16

superspy έγραψε:
*Πισματάρης* έγραψε:ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ .... ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΝΤΟΥΡΟ WR250 F ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΡΑΙΛΕΡ ... ΠΩΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΕΥΒΟΙΑΣ ?????
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ Η ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΑΡΧΙΣΕ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ .....
ΠΑΝΤΩΣ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΥΜΠΙΠΤΕΙ ΜΕ ΑΛΛΟ TRAIL RIDE ... ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ΟΜΩΣ..
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΥΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΛΥΣΕΙΣ .... ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΠΑΝΤΟΤΕ ΟΤΙ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΙΔΑ ΚΑΘΑΡΑ "ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ" ΜΕ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ...
ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΤΑ ... "ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΡΟΠΟ..." ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΖΗΤΑΩ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ...


Φίλος, θα έρθει μαζί μου, οδηγώντας γουρούνα νωρίς το πρωί.... Κανονίζουμε να έρθεις παρέα άμα θες.
Η απόσταση Αθήνα - Βασιλικά είναι μικρή (κάτω από 100) οπότε ταξιδεύουμε με 90-100 χλμ που είναι λογική....


:lol: :lol: :lol: :lol:


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ..!!

ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΛΙΓΟ "ΒΑΡΒΑΡΟ" ΚΑΘΩΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ 160 - 200 ΤΟΥ TRAILΚΑΙ ΤΑ ΧΛΜ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ( ΜΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ) ....

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΤ' ΑΡΧΑΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΦΙΛΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΘΕΤΕΙ VAN ....

( ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΡΙΘΜΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ??? ) ....

ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ...

ΜΕ ΦΙΛΙΚΟΥΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ
Άβαταρ μέλους
*Πισματάρης*
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 25 Σεπ 2004, 19:52
Τοποθεσία: Αγ. Παρασκευή

Δημοσίευσηαπό finrond » 26 Φεβ 2005, 00:10

Δεν είμαι ειδικός στα θέματα αλλά ακόμα και σε αγώνες enduro η πινακίδα και η άδεια κυκλοφορίας είναι απαραίτητη. Σκέψου ότι αν εμπλακείς σε ατύχημα στο δρόμο κατά την διάρκεια του αγώνα, δεν θα αποκτήσεις μονάχα εσύ πρόβλημα, αλλά όλες οι διοργανώσεις τέτοιων αγώνων και το μέλλον τους θα γίνει αβέβαιο. Όπως επίσης είναι πρφανές (είναι; ) ότι όταν η διαδρομή μας βγάζει σε οδικό δίκτυο ισχύει 100% ο Κ.Ο.Κ..

Ναι μεν αγώνας, αλλά όχι και να πατήσουμε κανένα στο δρόμο και να μην έχουμε ούτε πινακίδες! :)
Άβαταρ μέλους
finrond
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 03 Ιαν 2005, 15:34

Δημοσίευσηαπό obelix » 27 Φεβ 2005, 09:04

Ο ΚΟΚ ειναι για ολους. Ο κανονισμος αναφερει αδεια κυκλοφοριας, πινακιδες, ασφαλιση. Αν ο οργανωτης κι ο τεχνικος ελεγχος δεν κανουν σωστα την δουλεια τους αυτο ειναι αλλου <<παππα>> (ουπς συγνωμη παραφερθηκα) ευαγγελιο. Υπαρχουν περιπτωσεις που τρεχουν μηχανες χωρις πινακιδες αλλα ποτε δεν εχω δει εγω αυτοκινητο χωρις πινακιδες. ¨Η να επιτρεπετε σε ολους ή σε κανεναν. Εγω εχω τουτου χωρις πινακιδες για την πλακα μου και μονο.
Άβαταρ μέλους
obelix
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2004, 00:05
Τοποθεσία: kalamata

Re: Πρώτος αγώνας κυπέλλου Trail Ride - Rally Raid: Εύβοια 2

Δημοσίευσηαπό Vassili@s » 28 Φεβ 2005, 11:58

tedos έγραψε:
nec-r έγραψε:
tedos έγραψε:
Vassili@s έγραψε:Καλημερ forester
Πως το βλεπεις θα πας auto ή moto


Μπα μαλλον θα καταλαβει το δεξι μπακετ πολεμικου του Stratego Team :wink:


Νεοαποκτηθέν να υποθέσουμε , ή απο τα ήδη υπάρχοντα ? :)


Θα δουμε θα δουμε... :) :)

Tedo & forester χαιρετώ και πάλι
Αυτή την φορά λέω να μπώ στο παιγνίδι οδηγοντας το δικό μου rav.
Ελπίζω να μην γίνει κουδουνίστρα μετά την πέτρα.
οπότε θα έχουμε τον ATLA με τον ΝΕC-R και μενα με τον ασωτο
Ελπίζω να μην ξαναχρειαστείς να μας τραβας απο κανά γρέμι
Vassili@s
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 30 Δεκ 2004, 10:18
Τοποθεσία: Ν.ΣΜΥΡΝΗ, ΑΘΗΝΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 17 επισκέπτες

cron