Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Rally Raid Patra 2006. Τέλος καλό, όλα καλά! Εντυπώσεις!

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό markd » 29 Νοέμ 2006, 15:10

Να μην ξεχνάς τις ωτόταπες!!!
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Δημοσίευσηαπό superspy » 29 Νοέμ 2006, 16:07

Karka γα να λήξουμε το θέμα.
Χρήματα δεν πήρα ποτέ. Καλά καλά ούτε τα εξοδά μου.
Τα υπόλοιπα παράπονα εκεί που έχεις υπογράψει συμβόλαιο.
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό LC8er » 29 Νοέμ 2006, 16:30

Berg έγραψε:
tedos έγραψε:Μηπως να φωναξω τον Αυγοκινηση!??? Thread για εντυπωσεις ειναι αφηστε το ετσι να διαβαζουμε!! Μην τα ισοπεδωνουμε ολα!!!!


Τον τελευταίο καιρό υπάρχει μια ένταση γενικά ή μου φαίνεται? :oops: :oops:

Μια ο Αυγοκίνηση μια ο Μαυροφίδι τώρα ετούτοι εδώ τι έχουν πάθει όλοι? :?: :?: :?:

ΕΧΕΤΕ ΣΑΛΤΑΡΕΙ? ΜΗΠΩΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙΡΑΞΕΙ Ο ΑΝΑΔΡΟΜΟΣ ΕΡΜΗΣ?

Τι σκατά συμπεριφορά είναι αυτή?
:evil: :evil:


Παρη, αν θες κόσμια συμπεριφορά, τράβα στα "μαχαιρώματα"! Εδώ είναι εμπόλεμη ζώνη... φεύγω μη με πάρουν τα σκάγια
Άβαταρ μέλους
LC8er
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 29 Δεκ 2004, 14:42
Τοποθεσία: ανατολικά...

Δημοσίευσηαπό LC8er » 29 Νοέμ 2006, 16:45

ρε μήπως να το γυρίσουμε στο εκδρομικό? αλλά και εκεί έχει οπλισμένους κτηνοτρόφους....

Τι να πω... μπρος γκρεμος και πίσω ρέμα.

τι παίζεται στην πλάτη μας ρε παιδιά?
LC8er
xrepia.gr-SCRAT team
_________________
Άβαταρ μέλους
LC8er
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 29 Δεκ 2004, 14:42
Τοποθεσία: ανατολικά...

Δημοσίευσηαπό epital » 29 Νοέμ 2006, 17:30

karka έγραψε: τελικα την πληρωσαν οι αγωνιζωμενοι ως συνηθως.



..Ακριβως!
η επόμενη μέρα
.....θα είναι νύχτα
Άβαταρ μέλους
epital
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 548
Εγγραφή: 01 Φεβ 2004, 23:07
Τοποθεσία: ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευσηαπό Bleu » 29 Νοέμ 2006, 21:02

Είναι τρείς μέρες που με βασανίζει το άν πρέπει να γράψω ή όχι τις εντυπώσεις μου από τον αγώνα.
Και για να το κάνω ξεκάθαρο.

Γιατί να γράψω?

Και επειδή μάλον θα τραβήξει το πράμα μη τολμήσει κανένας και μεταφέρει το παρόν γιατί δε θα ξαναγράψω.

Γιατί λοιπόν να γράψω σε ένα site που δεν έχει γράψει ακόμα άρθρο για τον προηγούμενο αγώνα.
Γιατί να γράψω σε ένα site που έχει σαν πρώτο θέμα το rally Ουαλλίας μετά από τον αγώνα της χρονιάς
Γιατί να γράψω αφού το πρόβλημα δεν είναι άν εμείς οι "αγωνιζόμενοι" είμαστε ευχαριστημένοι αλλά άν και ποιός θα κάνει το έπομενο το επόμενο κυπελοπρωτάθλημα.

Μάλλον εμείς οι "αγωνιζόμενοι" φταιμε. Η μήπως όχι?
Φταίμε γιατί δεν είπαμε ποιοί είμαστε και γιατί τρέχουμε? Η μηπως αυτό είναι δικό μας θέμα?
Φταίμε γιατί δεν διαγνώσαμε κακοδιαχείριση των ζεστών μας ευρώ? Η μήπως αυτό είναι δικό σας θέμα?

Πάμε λοιπόν να πουμε ποιοί είμαστε.
Σε μεγάλη απογοήτευση μαυρων φιδιών, αυγών και λοιπόν α#$^%ών δεν έιμαστε χθεσινοί στο χώρο.
Οι περισσότεροι από εμάς έχουν τρέξει σε αγώνες τις προπερασμένης δεκαετίας .
Εχουμε οικογένειες, έιμαστε ανώτερα η ανώτατα στελέχη επειχηρήσεων, εχουμε δικές μας επιχειρήσεις.

Ωραία λοιπόν έιμαστε όλοι, μαμάω τύποι.

Και γιατί τρέχουμε σε αγώνες.
Γιατί δεν πάμε να ανεβούμε στο βουνό με πέντε φίλους και να περάσουμε καλά και να χτυπήσουμε και τα κοψίδια μας μετά?
(Εδώ μάλλον θα πρέπει να πώ πως κάποιοι το έχουν ξεκινήσει).
Γιατί έχουμε μηχανές που κοστίζουν εκατομμύρια δρχ και με εξοπλισμό εκατοντάδων χιλ δρχ?
Γιατί δε παίρνουμε ένα διχρονάκι να του πίνουμε το άιμα φθηνα και όμορφα?

Εδώ λοιπόν θα σας πώ τα δικά μου γιατί.

Θα γράψω εδώ γιατί αυτό το μαμημένο το site (η παρέα, ο Κατσιμαλής και όσοι άλλοι) έφτιαξε τους αγώνες RR.
Θα γράψω γιατί είμαι ευχαριστημένος από αυτούς τους μαμημένους αγώνες σαν διοργανώσεις.( ακόμα και από αυτούς που έκανε ο DOC μόνος του)
Θα γράψω γιατί πιστεύω ότι οι δύο αυτοί διάβολοι θα μπορούσαν να γράψουν ιστορία στο χώρο των RR παγκοσμίως.
Θα γράψω γιατί πιστέυω ότι δεν έιναι τα λεφτά στη μέση αλλά η έλλειψη αλληλοκατανοήσης των ιδιαιτεροτήτων των συνεργατών μας.
Θα γράψω για τους φίλους μου, για να έχουμε να το θυμόμαστε.
Θα γράψω για τον Ψωφάκη που δεν ήταν εκεί.

Όσο για το γιατί τρέχουμε σε αγώνες.........?

Γιατί είμαστε αγοράκια.
Άβαταρ μέλους
Bleu
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: 10 Απρ 2005, 18:20

Δημοσίευσηαπό Berg » 29 Νοέμ 2006, 22:01

Πες τα Κωστάκη μπας και συνέλθουν κάποια στιγμή.

Κύριοι τα πράγματα είναι απλά. Ξεκίνησε εδώ και 2-3 χρόνια κάτι ωραίο και συνεχίζεται μέχρι στιγμής. Αν καταφέρετε και το κάνετε σκατά όλοι εμείς, (αγωνιζόμενοι 4x4 και μοτό), θα πάμε σε άλλες αγωνιστικές διοργανώσεις όπου θα ψάξουμε να βρούμε την αξιοπρέπεια και τον σεβασμό που ζητάμε. Την τρέλα την βάζουμε εμείς.

Το site έχει ξεκινήσει από ανθρώπους που πολύ χαίρομαι που έχω γνωρίσει προσωπικά και που σκοπό είχαν και έχουν να αποτελέσει το σημείο έλξης και ανάπτυξης του off-road σε όποια μορφή και αυτό και αν είναι.

Πάρτε από ένα καθρέφτη και κοιτάξτε μέσα καλά για αρκετή ώρα.

Και στο κάτω κάτω εμείς στην Πάτρα περάσαμε καλά και χεστήκαμε ποιός έκανε τον αγώνα. Όχι πως δεν υπήρχαν λάθη στο Road Book αλλά διαδρομή και οργάνωση τα υπερκάλυψαν.

Αντίστοιχα όπως έκανε ή κάνει ένα αγώνα που δεν είναι σωστός θα φάει το κράξιμο της αρκούδας άσχετα αν είναι "φίλος" ή γνωστός.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Προσέξτε την συμπεριφορά σας και τον τρόπο διατύπωσης στα γραφόμενα. Αν σταβώσει η διοργάνωση μην τα ρίξουμε πάλι σε ΕΛΠΑ κ.λ.π. Αντε γιατί παραμονεύουν και μαύρα φίδια.

Είδες ρε Μαυροφίδι σου έχει ξεφύγει κριτική για τον Superspy επειδή λείπεις καιρό από τον χώρο και δεν ξέρεις ποιός είναι.

Ας είναι καλά ο Σπύρος που μας έβαλε το μικρόβιο των Rally Raid και έχουμε κάτι της προκοπής να ασχολούμαστε.
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό gal » 29 Νοέμ 2006, 22:09

μπραβο ρε berg ωραια τα λες
Άβαταρ μέλους
gal
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 15 Ιαν 2006, 00:21
Τοποθεσία: αθηνα

Δημοσίευσηαπό Berg » 29 Νοέμ 2006, 22:10

36telis έγραψε:ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΕΣΤΕ ΚΑΝΑ ΤΡΕΛΛΟ ΚΑΝΑ ΠΑΡΑΛΕΙΠΟΜΕΝΟ !
ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΖΟΥΡΑ ΑΠΟ ΑΓΩΝΑ!!!!!!!


Δίκιο έχεις Τέλη. Αντε γιατί την έχουμε ............. την ενότητα.

Συνοπτικά: Του Epital το μηχανάκι είχε κρυώσει και έβηχε δύο μέρες, ίσως επειδή αυτήν την φορά είχε μπόλικη βενζίνη και τα βενζινάδικα ήταν κονστά. Του Τασούλη του έσερνε το μηχανάκι ένα γαιδούρι!!!!!!!!!!!! Ο Billy είχε crash test με ένα πρόβατο, o Markd έχασε όλο το Σάββατο από λάστιχο, και μερικοί μερικοί χρησιμοποιούσαν ΤΑΧΙ, (driver o Geco).

Ο δε Ψωφάκης ακόμα κρύβεται γιατί δεν μπορεί να χωνέψει οτι ο Denis πήρε το μεγαλύτερο κύπελο που δώθηκε φέτος! :lol: :lol: :lol:
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Berg » 29 Νοέμ 2006, 22:13

gal έγραψε:μπραβο ρε berg ωραια τα λες


Όχι πες μου φταίω εγώ μετά να αφήσω τους αγώνες και να τρέχω πάλι στα Λύκεια??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ερώτηση: Τα γαιδούρια τι νούμερο τριχιά φοράνε???
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό gal » 29 Νοέμ 2006, 22:19

:Pμεχρι τωρα ψαχναμε για κοκορακια τωρα το χοντρινατε με τα γαιδουρια
Άβαταρ μέλους
gal
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 15 Ιαν 2006, 00:21
Τοποθεσία: αθηνα

Δημοσίευσηαπό alexandros » 29 Νοέμ 2006, 23:06

berg & bleu σας ευχαριστω για την σκεψη σας για το ατομο μου - ειστε κομματι της μεγαλης αυτης παρεας που εχουμε γινει εδω και 3 χρόνια.

ειμαι στεναχωρημενος που δεν ηρθα λογω των επαγγελματικων μου υποχρεωσεων - εδω να ευχαριστησω τον καλο μου φιλο Σταυρο Ψηλεα για την φιλια μας, γεγονος που τον εκανε να μην ερθει στην Πατρα ετσι ωστε να μην χασω εγω.... τον ευχαριστω !

ειμαι στεναχωρημενος διοτι το 2006 τελειωσε με πικρια, ειναι κριμα γιατι πιστεψα (ηθελα να πιστεψω) πολυ σε αυτον το θεσμο αλλα δεν σας κρυβω πως εχω στεναχωρηθει...

Υς μπορει να μην ημουν εκει αλλα οπου εχει καπνο......
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό Bleu » 29 Νοέμ 2006, 23:25

Πάμε λοιπόν.

Η γνωστή παρέα με τα μηχανάκια βαρελότα ξανάξεκινάει για καινούργιες περιπέτειες την Παρασκευή από Αθήνα.
Το δικό μου βαρελότο αυτή τη φορά συνόδευαν τα περισσότερα ερωτηματικά.
Θα δουλέψει το Mikuni? ( μετά από το κάζο του Καρπενησίου)
Θα χάσει τα υγρά του ο καινούργιος υδραυλικός συμπλέκτης? ( Όπως όλοι μου λέγαν)
Θα κρατήσει η πατέντα για την Akrapovic?

Φτάνοντας στη Πατρα φρικάραμε από το κυκλοφοριακό.
Φρικάραμε περισσότερο βέβαια όταν ανακαλύψαμε ότι εμείς φταίγαμε για μεγάλο μέρος του και ότι όλοι η Πάτρα μας περίμενε στο κέντρο της.
Κρεμασαν τα σαγόνια μας όταν έιδαμε την κινητοποίηση των αρχών για την διευκόληνσή μας.
Βρήκαμε την υπόλοιπη παρέα και χοντροοικονομία Τ.Ελεχγοι και ενημέρωση και βούρ για το δωμάτιο.
Ποιό δωμάτιο?
Νάναι καλά οι Γιώργος Οικονομάκος, Σίμος Μιχαηλίδης και Χάρης Καμαρούλιας που μας φιλοξένησαν.
Μάλλον δε θα ξαναπάμε στο Hotel Γιώτης.

Η πρώτη μέρα παντα σε διήμερο αγώνα έιναι μυστήρια.
Για μένα τον Husqy και τον Κοντολιό ακόμα πιό μυστήρια γιατί η βαθμολογία μας κουνούσε ένα τυράκι επιπλέον.
Ξεκινάμε λοιπόν.
Φυλαγμένα (τσίτα μη μας φτάσουν οι από πίσω , να φτάσουμε τους μπροστά)
Φανταστική διαδρομή με συνεχές στροφιλίκι και άψογη κατάσταση χώματος.
Τα καινούργια dunlop 756 δίνουν ρεσιτάλ.
Η αυτοπεποίθηση ανεβαίνει.
Απο πίσω δε φαίνεται κανείς.
Παμε γερά.
Ανηφορική διαδρομή στο ίδιο στυλ μέχρι την κορυφή όπου ο ηλιος είναι κόντρα και δε βλέπεις τίποτα.
Ποίημα. Βιβλική εικόνα.

Πρίν από ένα χωριό βλέπω τους μπροστά να γυρνάν από χάσιμο.
Πέρνω τον Pino στο κατόπι και πάμε.
Πού πάμε δηλαδή..... αυτοί πανε σα παλαβοί γιατί και για αυτούς παιζει η βαθμολογία στα 450.

Ειδικά αυτός ο Ιάπων ο καρατέκας, είτε έχει πέτρα, έιτε νερα, έιτε στροφή το ίδιο πάει.

Ωραία πετάμε, τα λάστιχα καινούργια, το χώμα νωπό, επιτρέπουν ταρζανιές.

Όλα ωραία μέχρι την κατσούλα. Βρε κατσούλα εδώ , κατσούλα εκεί κατσούλα και παραπέρα.
Απέναντι χωριό έλεγε το RB, ακολούθα τα σημάδια στο χώμα έλεγε το RB.
Εγώ μετα βίας έβλεπα το RB.
Με αποκορύφωμα τον συνδυασμό ασφαλτου και κατσούλας.
Hishiding επε και βρόντος σαν αυτούς που βλέπεις στην τηλεόραση.
Πανε και οι μπροστά παει και η αυτοπεποίθηση.

Μέχρι που σε ένα επόμενο ΣΕΔ από πίσω μου ο Κοντολιός.
"Τί δουλειά έχεις εδώ" μου λέει.
"Πόσες φορές χάθηκες" του λέω και φευγω με πάνω την αυτοπεποίθηση
Φυσικά με περνάει σε λίγο και από τη σαστημάρα καταφέρνω δύο καλά χασίματα.

Η πρώτη μέρα σημαδέυτηκε από τον άδικο χαμό ενός λαγού.
Πρός το τέλος της διαδρομής μετά από μιά αριστερή με πολλά εμφανίζεται σκύλος στα πενήντα μέτρα να τρέχει πρός το μέρος μου.
Εστιάζοντας κοντά μου βλέπω λαγό με κομένο αζημούθιο για τις μπουκάλες μου.
Κρίμα το ζωντανό δέ θα το έφτανε ο γκέκας ούτε με αναβολικά.

Φτανοντας στη Πάτρα με σταματάει ο Χρήστος ο Τασούλης και μου λέει για το γάιδαρο και δένει το γλυκό.
Τί παθαίνει κανείς? Ο Τασούλης όχι ο γαίδαρος.
Καλό θα είναι να σας το διηγηθεί εκείνος.
Ο Husky έρχεται με λαβωμένο το τερας. Έχει σκάσει η τσιμούχα του μπροστινού και τα λαδια έχουν τρέξει στο εμπρός φρένο.(Την δευτερη μέρα έτρεξε χωρίς λάδια στην μία μπουκάλα το θηρίο)
Ο Berg μιά χαρά(Φτού να μην τον αμπασκάνω)

Ξενοδοχείο, φαί, ενημέρωση και τούφα.

Το πρωί έιχα την εντύπωση ότι ο Κοντολιός μου είχε ρίξει 12 λεπτά και αναγκαστικά θα έπρεπε να παρω πολλά ρίσκα άν ήθελα να τα καλύψω.
Αυτό δε μου άρεσε ιδιαίτερα αλλά, ένα ότι μάλλον ήταν ο τελευταίος αγώνας της χρονιάς, ένα ότι μάλλον έιναι η τελευταία χρονιά που τρέχω εγώ.......
Ε είμαστε και αγοράκια.......
Την δάγκωσα την ταυτότητα και ξεκίνησα.
Στην αρχή της ειδικής ο Κοντολιός έφευγε 5ος και εγώ 6ος.
Κάπου εκεί τα είπαμε με τον Σωτήρη.
"Χαλαρά ε"
"Ναι μωρέ τη πλάκα μας κάνουμε"
Όποιος ήταν κοντά ειδε και άκουσε πώς φύγαμε.

Και κάπως έτσι πήγε για μένα όλη η μέρα.
120% μπορεί σε μερικά σημεία και 130%.
Αν εξαιρέσεις δύο καλούτσικους βρόντους.
Εκείνος είχε αρκετά προβλήματα(θα σας τα πεί εκείνος)

Το ότι η πρώτη θέση κρίθηκε από 1,5 λεπτό σε διήμερο αγώνα λίγο με ενδιάφέρει.
Αυτό που μ'αρέσει είναι ότι τα έδωσα όλα με γρηγορότερους - μα πολύ γρηγορότερους οδηγούς και πήγα.
Είναι από τις εκείνες τις λίγες φορές, που ξέρεις ότι έκανες ότι καλύτερο μπορούσες.
Τελευταία επεξεργασία από Bleu και 30 Νοέμ 2006, 00:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Bleu
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: 10 Απρ 2005, 18:20

Όλα ή τίποτα !!!

Δημοσίευσηαπό geco » 29 Νοέμ 2006, 23:43

Α να χαθείτε παλιόπαιδα ! Με συγκινήσατε ! Σνιφ, σνιφ !!!

Η αλήθεια είναι ότι μετά από 25 χρόνια που τρέχω σε αγώνες, τα έχω δεί όλα !

Έτρεξα Ταχύτητα, εντούρο , τρέιλ ράιντ, ράλλυ ρέιντ, εναλλακτικό, ΕΛΠΑ, ΜΟΤΟΕ ...

Τόσο καλή παρέα και τόσο καλό κλίμα σαν των Ράλλυ Ρέιντ δεν ξαναείδα όμως ΠΟΤΕ ΜΟΥ !!!

Πράγματι, δεν έχει μεγάλη σημασία ποιός κάνει τον κάθε αγώνα!

Δεν κρατιέμαι να γίνει ο επόμενος και να στηθώ στην αφετηρία !

Μάλλον μεγάλωσα, γιατί ακούω κάποιους να με σχολιάζουν "Ο παππούς με το XR" !
Και μου αρέσει !
Γιατί παραμένω και εγώ "αγοράκι" !

Το μίγμα Σπύρου-Μήτσου ήταν εκρηκτικό και ... ανατινάχτηκε !

Ο καθένας θα ακολουθήσει την πορεία του και θα συνεχίσει να γράφει την δική του ιστορία!

Το μέλλον θα δείξει !

Όμως η παρέα αυτή των αγωνιζόμενων είναι Η ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΗ και χαίρομαι πολύ που είμαι μέλος της !!!

Σας ευχαριστώ όλους μέσα από την καρδιά μου !!!
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Δημοσίευσηαπό 36telis » 29 Νοέμ 2006, 23:51

ΣΙΧΑΘΗΚΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΡΑΛΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΠΑΙΖΑΝ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΖΩΜΕΝΩΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ! ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΩΝ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΜΟΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΕΝΕ ΑΥΤΟ .ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΒΡΟΥΝΕ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ! ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΧΑΜΗΛΑ ΤΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ !ΧΩΡΙΣ ΠΛΗΡΩΜΑΤΑ -ΑΝΑΒΑΤΕΣ ΑΓΩΝΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ .
ΤΕΛΗΣ ΚΑΙΡΗΣ
Άβαταρ μέλους
36telis
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: 29 Οκτ 2005, 22:42
Τοποθεσία: PETROYPOLH

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 19 επισκέπτες