Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Rally Raid Ταϋγετος 2006 - Εντυπώσεις

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Έλα στον ... παπού !!!

Δημοσίευσηαπό vagelis » 19 Δεκ 2006, 16:52

geco γραφε με μεγαλυτερα γραμματα ,εχουμε και πρεσβυοπια.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Γειά σου ρε Βαγγέλη !!!

Δημοσίευσηαπό geco » 19 Δεκ 2006, 17:41

OK Vagelis, sorry !
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Δημοσίευσηαπό koulis1 » 19 Δεκ 2006, 19:36

Καθε φορά μας αρέσει και περισσότερο!!!
Πηγαμε στη Καλαμάτα εντέλως τυχαία και απο πρόταση της τελευταίας ώρας και χωρίς να ξέρουμε τι θα συναντήσουμε εκεί.
Παρολα αυτά, μετά την ενημέρωση αρχίσαμε να πιστευουμε οτι θα τα καταφέρναμε να μην βρεθούμε στη Σπάρτη :oops: :oops:
Ο αγώνας ξεκίνησε δύσκολα με την άμμο(νομίσαμε οτι θα κολούσαμε)αλλά και μετα στα χωράφια(η μόνη ασχημη διαδρομή)δεν ξέραμε τι ειναι αυτό το πράγμα που κάνουμε!!!!
Φάγαμε το πρώτο καπέλο χωρίς να το καταλάβουμε(δεν ξέραμε οτι υπάρχουν και κρυφές μετρήσεις-χωρίς ταμπέλα-πρωτη φορά το βλέπω!!!!)
αλλά δεν τρέχει τίποτα και η διασκέδαση συνεχίζει με ωραίες μα πολύ ωραίες διαδρομές.
Σκεφτόμαστε,πολύ φλατ,τα "γρήγορα" θα μάς σκίσουν,ώσπου συναντάμε το "κόλημα" στην ανηφόρα και παίρνουμε θάρρος.
Απο κει και πέρα "αεροπορία" και θα δούμε μπας και καλύψουμε τα 7 λεπτά.Ομως με το jimny αυτά δε γίνονται και ειδικά οταν εχεις "τελειωμένα" λάστιχα και γλυστράς χωρίς τελειωμό.
Παρ ολα αυτά,ανακαλύψαμε,καποια στιγμή οτι ειμασταν μπροστά και οτι ειχαμε πολύ καλό ρυθμό αλλά δεν ξέραμε πόσο.
Την ευχαριστηθήκαμε την νίκη,την γιορτάσαμε με μπύρες και μπήκαμε στο "τρυπάκι" να δούμε τι θα κάνουμε του χρόνου μιας και διασκεδάζουμε πολύ(βρηκαμε νέο παιχνίδι-λέμε!!!!)
+
Η πολύ καλή οργάνωση,με καλό RB (σωθήκαμε και δεν βγήκαμε στην Τρίπολη.
Οι πολύ ωραίες διαδρομές(γρήγορες με καλό χώμα)
Ο κόσμος!!!(ολοι σε αντίμετώπιζαν λες και ησουν σε γιορτή)
Η "κορδελιαστή" στο τέλος (μόνο και μόνο για τον κόσμο).

-
(Επιτρέψτε μου μερικές παρατηρήσεις-παροτι νέος )
Η διαδρομή μέσα στα χωράφια(επικύνδυνη και αδιάφορη οδηγικά)
Η μέτρηση χωρίς ταμπέλα και τη πρώτη φορά και στο τέλος(άσχετο-η τουλάχιστον εγώ δεν καταλαβαίνω τη σημασία).
Τέλος,ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στον Αθανασουλόπουλο που έχω την εντύπωση οτι "περνάνε όλα απο πάνω του".
Αντε και του χρόνου.
Κ.Κούλης
Άβαταρ μέλους
koulis1
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 14 Δεκ 2005, 19:01

Δημοσίευσηαπό supermario » 19 Δεκ 2006, 20:28

ΟΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ που ειναι οι φοτο;;;;
Άβαταρ μέλους
supermario
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: 28 Μάιος 2005, 17:46
Τοποθεσία: ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ

Δημοσίευσηαπό doc » 19 Δεκ 2006, 20:38

koulis1 έγραψε:Η διαδρομή μέσα στα χωράφια(επικύνδυνη και αδιάφορη οδηγικά)
Η μέτρηση χωρίς ταμπέλα και τη πρώτη φορά και στο τέλος(άσχετο-η τουλάχιστον εγώ δεν καταλαβαίνω τη σημασία).

Κ.Κούλης


Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια, και πάλι μπράβο για την απόδοσή σου.
Όσον αφορά την διαδρομή... είναι κι αυτή στο παιχνίδι! Ούτε και μας μας άρεσε, αλλά δεν υπήρχε άλλη διέξοδος για την βοριοδυτική πλευρά του Ταυγέτου.

Για τις μετρήσεις... ρίξε σε παρακαλώ μια ματιά στον κανονισμό.
Έτσι είναι το παιχνίδι! Μπορούμε να σε μετρήσουμε οπουδήποτε, χωρίς καν να το ξέρεις! Εδώ τουλάχιστον "καρφωθήκαμε" μαρτυρώντας την τελευταία μέτρηση... ξέροντας φυσικά ότι δεν θα είχε σημασία (ελλείψει προπορείας...) και για να κόψει τον μετέπειτα ρυθμό στην πόλη.

Όσο για την πρώτη μέτρηση, έπρεπε κι αυτή να υπάρχει για να "τιμωρηθούν" με προπορεία όσοι δεν τήρησαν τα όρια όπως αυτά είχαν υπερτονισθεί στα πρώτα άχαρα και γρήγορα - επικίνδυνα όπως λες- κομμάτια στην αρχή.
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό atlas » 19 Δεκ 2006, 21:50

almak έγραψε:Kαλημέρα σας περάσαμε πολύ καλά και γενικώς μόνο καλά σχόλια έχω για τον αγώνα , σχόλια που τα έχω γράψει σε άλλο φόρουμ.

Αυτό που δεν δέχομε είναι τα ειρωνικά σχόλια σε κάποιους απο εμάς που δεν τραβήξαμε το Niva.


-Πέρνω μέρος στον αγώνα με πρωταρχικό σκοπό να τερματίσω.

-Για να τερματίσω πρέπει να φτάσω στον τερματισμό εγώ και το αυτοκίνητο ( ιν ουάν πις) :wink:

-Προσωπικά δεν τρώω δεν πίνω τίποτα το πρωί για να μην έχω τίποτα να ξεράσω ώς συνοδηγός.

-Το αυτοκίνητο το φυλάμε για να έχουμε για τον τερματισμό , για τον επόμενο αγώνα , αλλά και για τις βόλτες μας.

-Άλλωστε αν κάποιος οδηγεί με τέτοιο τρόπο ώστε να έχει αυτοκίνητο στον τερματισμό , θα μου "πεις " δεν θα πάρει ποτέ καλή θέση!!!!

-Κανείς δεν είναι όχημα υποστήριξης.

-Εμείς που οδηγούμε πιο συντηριτικά ευελπιστούμε και στις δικές σας αστοχίες :twisted:
Προς θεού , δεν σας το ευχόμασται , απλά ξέρουμε πως θα συμβεί :wink:

-Σταματήσαμε σε όλους όσους είδαμε σταματημένους μας είπαν ότι είναι καλά και αυτό ήταν όλο .

Τώρα όσον αφορά το συγκεκριμένο σημείο (όπου το niva είχε πρόβλημα) εμείς φτάσαμε με έναν μπαρουτοκαπνισμένο συμπλέχτη(δίσκο)........εεεεε δεν θέλαμε να μείνουμε από συμπλέχτη λίγο πιο πέρα.

Ας κάνει ο καθένας τον αγώνα του σύμφωνα με τους κανόνες , και τα υπόλοιπα όπως , βοήθεια , συναθλητές , ανθρωπιά , αφού τελειώσει το τάβλι. Γιατί και στο τάβλι πρώτα τον κερδίζεις και μετά πίνετε και τρώτε τα χαμένα ή κερδισμένα μαζί :twisted: :twisted:


Γεια σας και πάλι

Κύριοι συναθλητές του BRAT δεν συνηθίζω να ειρωνεύομαι γενικά ,και ειδικά εσάς.

Ούτε που θυμάμαι ότι ζήτησα από εσάς να με τραβήξετε.. απλά ζητούσα από κάθε αυτοκίνητο που πέρναγε αν μπορούσε να μας τραβήξει λίγο, αν μπορούσε. Κάποιοι ς ούτε που σταμάτησαν να ακούσουν τι ήθελα. Κάποιοι πέρασαν και μας αγνόησαν .ίσως και να χάρηκαν.

Θυμάμαι όμως ότι μέσα σε ένα λεπτό είχαμε καθαρίσει με την βοήθεια του φίλου με το άλλο NIVA εύκολα και απλά και μας έδωσε τη χαρά να συνεχίσουμε και να τερματίσουμε έστω και με χίλια βάσανα. Για αυτό τον λόγο τον ξανά ευχαριστούμε.

Μήπως πρέπει να ευχαριστήσω και αυτούς που δεν με βοήθησαν ;

Ωραία!! ευχαριστώ και εκείνους που δεν με βοήθησαν.



Ρωτήστε όμως και τον ΓΙΩΡΓΟ ΠΑΙΔΑ στην Πάτρα τι έκανε στα τελευταία 5 χιλιόμετρα του αγώνα και ενώ θα μπορούσε να ήταν καθαρά μπροστά από τον συναθλητή στην ίδια κατηγορία και φίλο Δημήτρη, αν τον αγνοούσε σε μια άτυχη στιγμή. Έτσι για την ιστορία!! http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtop ... t-120.html

Το ξέρω δεν είναι υποχρεωμένος κανένας να βοηθήσει αν δεν κινδυνεύεις. Το παιχνίδι έχει κανόνες και τους γνωρίζω, το ξέρω. Όμως κάτι τέτοια σε κάνουν να ξεχωρίζεις. Εξάλλου δεν είμαστε και στυγνοί επαγγελματίες που παίζουμε τα εκατομμύρια μας.

προσωπικά με ενδιαφέρει πολύ περισσότερο το ευχαριστώ ενός συναθλητή από οποιαδήποτε διάκριση.

Ίσως σκέφτεστε έτσι γιατί μπορεί να μην έχετε νιώσει σε ένα αγώνα την πίκρα της άδικης-χαζής- εγκατάλειψης ενώ βλέπεις ότι με ένα τσακ ενός συναθλητή που έχει την δυνατότητα να βοηθήσει, μπορεί και να τερματίσεις.



Υ.γ δεν παίζω τάβλι (extreme spor??)







Φιλικά

Σπύρος ΑΤΛΑΣ Ματιατος
Άβαταρ μέλους
atlas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 00:43
Τοποθεσία: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΑΤΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό toshmagic » 19 Δεκ 2006, 22:10

Συγχαρητήρια και από μας για την άψογη διοργάνωση στη ΛΕΜΟΚΑ (και στο doc βέβαια).
Πραγματικά υπήρχε μεράκι σε αυτό που έκαναν.

Επίσης και στην ομάδα ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ, που λειτούργησε ως ομάδα διάσωσης και τους είδαμε σε πολλά σημεία του αγώνα.
Αλήθεια, το αυτοκινούμενο τους το είδατε; Απ΄ότι μου είπαν τα παιδιά ήταν αυτοκινούμενη μονάδα με εξοπλισμό άμεσης επέμβασης.

Αυτά δεν πρέπει να περνάνε στην αφάνεια και ίσως θα έπρεπε να μπουν και στη "διαφήμιση" πριν από κάθε αγώνα, δηλαδή ωραία όλα τα άλλα μα είναι σημαντικό να τονίζονται και τα μέτρα ασφαλείας αυτού του είδους.

Σε συνδυασμό και με τα μέτρα ασφαλείας, που πρέπει να λαμβάνει ο καθένας στα δικά του μέτρα είναι το Α και το Ω αυτού του παιχνιδιού.

Στον αγώνα τώρα:

Μας άρεσε η παραλία (εμένα μου λες), χαροπαλέψαμε αρκετά στην άμμο, μας άρεσε η κοίτη (κρίμα που δεν έιχε και λίγο νεράκι), μας άρεσαν οι αντιπυρικές ανηφόρες (ευτυχώς χωρίς λάσπη),
sorry Σπύρο Τριτσ. όταν ήμασταν πίσω σου στην ανηφόρα δεν καταλάβαμε ότι ανέβαινες πισωκίνητα και σε πιέζαμε.
Δε σε είδαμε να μένεις, γιατί θα σταματάγαμε.
Προσωπικά δεν καταλαβαίνω τη νοοτροπία του δε σταματώ, γιατί κάνω τον αγώνα μου. Δε θεωρώ κάνεναν επαγγελματία οδηγό αγώνων, για να διακιολογηθεί τέτοια συμπεριφορά του δε βοηθώ το συναθλητή μου, όταν το χρειάζεται και μπορείς να κάνεις κάτι για αυτό.
Αλλά μάλλον είναι ατομικό ζήτημα του καθενός.

Μας άρεσε το κοπάνημα στην ειδική των 2 χλμ. και το κρεβάτι της πέτρας.
Στα άλματα δεν τολμήσαμε, προς απογοήτευση των πολυάριθμων θεατών,
αλλά ήδη το SAMI, διαμαρτύρονταν (αφεντικό μη με πιέζεις άλλο)


Μας άρεσαν ακόμη οι πολυάριθμοι θεατές σε ανύποπτα κομμάτια.

Μας άρεσε πάνω απ΄όλα το βουνό Ταϋγετος, φύση που ακόμη διατηρεί το χαρακτήρα της (εκτός από τα δυστυχώς καμμένα κομμάτια).

Το RB άψογο με κανένα απολύτως χάσιμο.
Απλά εμέις χάσαμε πολύ βενζίνη με τα δύσκολα κομμάτια και πηγαίναμε κρατημένα χωρίς τετρακίνηση από το 100χλμ και μετά.
Δυστυχώς δεν προβλέψαμε για ανεφοδιασμό στο 115χλμ καταντήσαμε να πηγαίνουμε βόλτα μέχρι το τέλος τους αγώνα και τερματίσαμε με τους ατμούς (τουλάχιστον διαπιστώσαμε την απόλυτη αυτονομία μας σε συνθήκες αγώνα με κάποια βενζινοφάγα κομμάτια).

Αυτά και πολλά άλλα τα οποία ξεχνάω.

Μπράβο στους πρωτοεμφανιζόμενους κυπελλούχους και στις δύο κατηγορίες.

Το πλήρωμα του 106

Τόλης Μαλτούδης-Γιαννάκης Καρύδης
Άβαταρ μέλους
toshmagic
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 31 Ιαν 2005, 14:41
Τοποθεσία: Πεύκη-Αθήνα

Δημοσίευσηαπό atlas » 19 Δεκ 2006, 22:36

Ευχαριστούμε Τολη για την σκέψη σου. Χαιρόμαστε να σε βλέπουμε μετά την ατυχία στο Πήλιο
Άβαταρ μέλους
atlas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 00:43
Τοποθεσία: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΑΤΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό sirros » 20 Δεκ 2006, 00:25

Χαιρετώ όλους τους αγωνιζόμενους .
Πολύ καλός ο αγώνας , εμείς τον ξεκινήσαμε από την τουλίπα 54 και μετά καθώς ήμουν ο ένας εκ’τον δυο στο πλήρωμα του vitara του ΚΕΝΤΑΥΡΟΥ .
Αν είχε βρέξει πάνω από δέκα αυτοκίνητα δεν θα τερμάτιζαν ή θα έκαναν αρκετές παρακάμψεις .

Τώρα δυστυχώς θα γκρινιάξω λίγο : γιατί δεν έγινε καμία αναφορά κατά την απονομή τον επάθλων ή κατά την προκήρυξη του αγώνα ή ακόμα και στην αφίσα για τον Κένταυρο . η οργάνωση είναι εθελοντική και συντηρείτε αποκλειστικά και μόνο από αυτό , δηλαδή όπως λέει και η υπογραφή του doc <<εθελοντές για χώσιμο >>
Στην Καλαμάτα συγκεκριμένα
1 γιατρός
2 νοσηλευτής + ορεινή διαβίωση
3 νοσηλευτής +φυσιοθεραπευτής
4 νοσηλευτής +επικοινωνίες
5 νοσηλευτής + σπηλαιολόγος
6 2νοσηλευτες .
2 αυτοκίνητα (1vitara εξοπλισμένο με 2 φορεία και 2 φαρμακεία με τα πάντα μέσα )και (1 αυτοκινούμενο με φορεία , κρεβάτια και γενικά μπορούσε να κάνει χρέη κινητής μονάδας ) καθώς ο ιδιοκτήτης και του ενός οχήματος και του αλλού δεν τα λυπούνται .
θεωρό λοιπόν άδικο από μέρος της οργάνωσης μόνο και μόνο για τον κόπο όλων αυτόν που έχουν εκπαιδευτεί για την εθελοντική ομάδα κένταυρος να μην υπάρχει η σχετική αναφορά αλλά να υπάρχει αναφορά στην στην τροχαία Καλαμάτας , στον Μπάμπη το μανάβη κτλ .

δεν ζούμε από αυτό κανένας και οι δουλειές τον περισσότερων δεν έχουν σχέση με το αντικείμενο αλλά το κάνουμε μόνο και μόνο για να ερχονται εις πέρας με επιτυχία τέτοιες εκδηλώσεις (αγώνες , εκδρομές και φυσικές καταστροφές )
η αναφορά στον κένταυρο λοιπόν δεν αποσκοπούσε σε προσωπική διαφήμιση και ούτε σε διαφήμιση κανενός από τα μέλη αλλά αποσκοπούσε στο να μάθουν και κάποιοι που δεν ήξεραν τον κένταυρο και εφόσον είχαν τα προσόντα και τους ενδιέφερε να μπορούν στο μέλλον να επανδρώσουν κάποιες θέσεις σε ανάλογες εκδηλώσεις .

συγχαρητήρια επίσης στα παιδιά με τα ΚΤΜ 950 ( θέλει @ρχιδια να πας το τέρας στο βουνό )

www.kentavros.eu
Άβαταρ μέλους
sirros
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005, 08:30
Τοποθεσία: ΦΩΚΙΔΑ

Re: Έλα στον ... παπού !!!

Δημοσίευσηαπό Berg » 20 Δεκ 2006, 00:43

geco έγραψε:Μπράβο Πάρι !!!

Τους ... έσκισες όλους στο πρωτάθλημα (σχεδόν) !

Σου ξέφυγαν μόνο τέσσερις !


Τους άφησα για του χρόνου! :lol: :lol: :lol:
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό superspy » 20 Δεκ 2006, 00:48

Από την πρώτη στιγμή που ξεκίνησαν τα Rally Raid, πολλοί ήταν αυτοί που ήθελαν/απαιτούσαν «κάρτα βοηθείας» συνηθισμένοι από μια διαδικασία που γινόταν στα παιχνίδια.

Κάρτα βοηθείας ΔΕΝ υπάρχει στους αγώνες.

Ο άγραφος νόμος είναι πιο ισχυρός από αυτές.

Προσωπικά έχω χάσει ΞΕΚΑΘΑΡΑ, δύο φορές –όχι την 8, 9 ή 15 θέση- αλλά την ΠΡΩΤΗ για να βοηθήσω. (και δεν είμαι ο μόνος...)
Στη μια απο αυτές, αυτός που βοήθησα πήρε εκείνος την πρώτη θέση.

Θα είχα κάθε λόγο να αρνηθώ την βοήθεια σε άλλους. Όμως και τις δύο φορές προτίμησα να βοηθήσω παρά να τους αφήσω... (και τη μία φορά κόντεψα να μείνω από βενζίνη... και να μην τερματίσω καν! )

Το καλό με τους αγώνες ΜΑΣ είναι ότι αυτό υπάρχει.... δηλαδή η πραγματική αλληλοβοήθεια και όχι η «εικονική» ή ακόμα χειρότερα η δικαιολογημένη...
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό doc » 20 Δεκ 2006, 01:09

almak έγραψε:Αυτό που δεν δέχομε είναι τα ειρωνικά σχόλια σε κάποιους απο εμάς που δεν τραβήξαμε το Niva.

-Εμείς που οδηγούμε πιο συντηριτικά ευελπιστούμε και στις δικές σας αστοχίες :twisted:


...Ωπ! φάουλ! κανένας δεν ειρωνεύτηκε.... άλλο παράπονο, άλλο ειρωνία!

φάουλ και το σκεπτικό σου...

...για τη γνώμη μου...
Τελευταία επεξεργασία από doc και 20 Δεκ 2006, 01:20, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

Δημοσίευσηαπό doc » 20 Δεκ 2006, 01:17

sirros έγραψε:......


www.kentavros.eu


Φίλε sirros έχεις απέραντο δίκιο, και συμφωνώ ότι τέτοιες προσπάθειες και εθελοντικές ενέργειες πρέπει να τονίζονται και να επικροτούνται με το παραπάνω!
Λάθος μου που δεν το ήξερα, λάθος της ΛΕΜΟΚΑ που δεν με είχε προειδοποιήσει.... λάθος και δικό σας που δεν χτυπήσατε ένα καμπανάκι να πείτε: "ρε μ@λ@κες είμαστε και μεις εδώ που μαζεύουμε τα κομμάτια σας! Δώστε μας λίγη σημασία, μια προβολή, κάτι!"

Μπράβο και πάλι μπράβο!

Σας ευχαριστούμε όσο δεν μπορείτε να φανταστείτε, και σίγουρα να ξέρετε ότι δεν σας ξεχνάμε και θέλουμε να σας βλέπουμε συχνότερα.

Απλώς και σεις να ξέρετε ότι δεν μας κοστίζει τίποτα να προβληθείτε όσο περισσότερο μπορούμε όλοι, απλά πρέπει κάποιος να χτυπάει το καμπανάκι! Και αυτό το καμπανάκι, συχνά το ξεχνάμε πάνω στο άγχος και την μ@λ@κία μας...

Σας ευχαριστούμε και πάλι...
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό doc » 20 Δεκ 2006, 01:23

sirros έγραψε:...δηλαδή όπως λέει και η υπογραφή του doc <<εθελοντές για χώσιμο >>
...


"ΔΕΝθελοντές για χώσιμο!"...

Αν το θέλουν... δεν έχει γλύκα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Re: Γειά σου ρε Βαγγέλη !!!

Δημοσίευσηαπό doc » 20 Δεκ 2006, 01:27

geco έγραψε: OK Vagelis, sorry !


δηλαδή εσύ τα πας καλά με την όραση?

Ας κάνουμε ένα test για την license σου του χρόνου:

Διάβασε και στείλτα μου email:

4 7 1 4
1 7 4 3
9 4 2 7
1 4 7 9


Tα είδες σωστά?
ΜΠΡΑΒΟ!!!!

Είδες???? Και εξετάσεις για οθφθφθφθαλμίαττρρρο τζζζάμπα!

...ακολουθεί ο ψυχίατρος...
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 96 επισκέπτες