Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Μ.Ο

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό Bleu » 20 Φεβ 2007, 22:46

Κοίτα ρε φίλε το κολπο είναι ένα.

Αποφευγουμε τα Golf στην άσφαλτο.
Ακόμα και σιγά να πάς κάτι έχουν και σε τραβάνε.

Όσο για το χώμα το καλύτερο το είπε ο Σπύρος.
"Να βαλεις Ohlins στο τιμόνι.Σου δίνει μεγάλη σιγουριά στα πολλά.Αλλά αν πεσεις θα πεσεις με πολλά"

Η θα βρέξει η θα χιονίσει η καλό καιρό θα κάνει. :clubbed: :banging: :riding: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:
Άβαταρ μέλους
Bleu
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: 10 Απρ 2005, 18:20

Δημοσίευσηαπό doc » 20 Φεβ 2007, 23:05

Bleu έγραψε:"Να βαλεις Ohlins στο τιμόνι.Σου δίνει μεγάλη σιγουριά στα πολλά.Αλλά αν πεσεις θα πεσεις με πολλά"

Η θα βρέξει η θα χιονίσει η καλό καιρό θα κάνει. :clubbed: :banging: :riding: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:


Αυτή είναι και η διαφορά του Enduro με το Motocross ρε Μπλού: Στο enduro πέφτεις με πόλλά, στο motocross πέφτεις από ψηλά...

...Υ.Γ. Μπαααά. Για αίθριο καιρό με χιονόβροχο το βλέπω... :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό superspy » 20 Φεβ 2007, 23:18

Ο κανονισμός δεν έχει αλλάξει σε σχέση με πέρσι, εκτός από την προσθήκη της Α3-Μ3 και κάποιες αλλαγές στη σειρά εκκίνησης.

Ο ΚΟΚ δεν έχει καμία σχέση με De Facto Regularity - πώς σου ήρθε αυτό;

Ο ΚΟΚ πρέπει να ακολουθείται ευλαβικά σε όλη τη διάρκεια του αγώνα. Δεν υπάρχει καμία άλλη ερμηνεία στο άρθρο 12.1.

ΑΝ ΣΤΟ ROAD BOOK αναφέρεται μικρότερη ταχύτητα από την προβλεπόμενη του ΚΟΚ, τότε θα πρέπει να κινείσαι με αυτή την μικρότερη ταχύτητα.

Άλλο Rally Raid και άλλο Rally.

Τα υπόλοιπα τα έχουμε συζητήσει ξανά και παλιότερα.

Για τη νίκη θέλει μυαλό, σύνεση, σεβασμό, προσανατολισμό, στρατηγική, τερματισμό και όχι πυροτεχνήματα.

Έχω φουντάρει με πολλά σε αγώνα, το έκανα π.....α, κτύπησα, είδα πέντε-έξι να περνούν χωρίς να με δούν (ήμουν ... από κάτω..) και στο τέλος νίκησα.
Οχι δεν ήμουν τόσο γρήγορος, απλά... οι άλλοι χάθηκαν... :-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 10 επισκέπτες