Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Rally Raid Ρούμελης - Δεύτερος γύρος Π.Π. & K. C.C.R.R

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό pajerov6 » 15 Μάιος 2007, 09:04

Καλημερα σε ολους,δυστυχως η Πατρα για εμας ηταν μοιραια μετα την σπασμενη εξατμιση που μας στερησε οτι πιθανοτητα ειχαμε για μια καλη θεση μας χαλασε και το σασμαν,τωρα επισκευαζετε λογικα αυριο θα ειναι ετοιμο οποτε συμμετοχη μαλλον αυριο! :)
Pajero DOHC-24 V6 3500
Άβαταρ μέλους
pajerov6
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 13 Οκτ 2006, 11:12
Τοποθεσία: Βολος

Δημοσίευσηαπό doc » 15 Μάιος 2007, 09:47

Συγνώμη που παίρνω θέση, αλλά νομίζω ότι έχω το δικαίωμα...

DIMOSTHENIS έγραψε:Κατά αρχήν θεωρώ ότι μια τέτοια προσπάθεια πρέπει να είναι πολύ πιο κοντά σε όλους τους συμμετέχοντες...

Υπάρχουν πολλοί θεσμοί διαφορετικού βαθμού δυσκολίας για κάθε γούστο. Διαλέγεις και παίρνεις! Άλλωστε, η κατηγορία Α3, Μ3 αυτό το νόημα έχει... Βέβαια το σκληρό παρελθόν της Ρούμελης... δύσκολα θα σβήσει από τις μνήμες μερικών.


DIMOSTHENIS έγραψε:Μακάρι να κάνω λάθος αλλά ειμαι σίγουρος ότι μετά από οκτώ συμμετοχές το όνομά μου δεν το γνωρίζεις αν δεν το δεις γραμμένο...

Εδώ κάνεις μεγάλο λάθος! ΟΛΟΙ σε ξέρουμε πολύ καλά, ειδικά ο Σπύρος που είναι τρομακτικός στο να θυμάται πρόσωπα, ονόματα και οχήματα έστω και κάποιου που συμμετέχει πρώτη φορά!

DIMOSTHENIS έγραψε:Επίσης πιστεύω ότι δεν χρειάζεται η κλιμάκωση στο κόστος συμμετοχής ανάλογα με την ημερομηνία. Όσο και να θες να πληρώσεις λιγότερα μπορεί τα λεφτά να τα έχεις την τελευταία μέρα.

Δεν ανακαλύπτουμε εμείς την Αμερική. Αυτή η πρακτική έχει νόημα και εφαρμόζεται διεθνώς από τους οργανωτές.

DIMOSTHENIS έγραψε:Ειδικότερα για τα αυτοκίνητα, ίσως θα έπρεπε, με δεδομένο ότι και πιο πολύ καίνε αλλά και ότι ένα road book δίνετε να μην πληρώνουν τα διπλά...

Το κόστος όμως του να "μαζέψεις" ένα αυτοκίνητο αν μείνει το έχεις σκεφτεί? Το RB είναι ασήμαντη διαφορά, λόγω κατασκευής βιβλίου. Τα μεγαλύτερα αυτοκόλλητα? Αλλά όλα αυτά είναι τρίχες μπροστά σε άλλα έξοδα...

DIMOSTHENIS έγραψε:Επίσης θα μπορούσατε να συνδυάζετε (κάτι που είδα στην ΕΛΠΑ) κάποιο πακέτο διατροφής, διαμονής με καλύτερες τιμές ώστε να μην πέφτουμε και θύματα των ακονισμένων κυνόδοντων οιουδήποτε ντόπιου ξενοδόχου ή εστιάτορα...

Αυτό ξέχνα το... Δεν είμαστε ιστορικό Acropolis, ούτε κατευθυνόμενοι τουρίστες. Το κάναμε μια φορά πέρισυ αναγκαστικά και δεν άρεσε... Μετά θα λένε ότι ο οργανωτής κάνει συμφωνίες για δικό του όφελος, το φαί δεν ήταν καλό, το κρεββάτι έτριζε... Ο καθένας είναι ελεύθερος να αποφασίσει που θα μείνει και τι θα φάει, και ας μην είμαστε υπερβολικοί για το αν οι τοπικοί μαγαζάτορες στις πηγές Κρύας περιμένουν εμάς τους 40 να "κονομήσουν". Ας μην κινδυνολογούμε... Είδες πουθενά τιμές ασανσέρ? Ρώτησες σε ξενοδοχείο και σου είπαν τίποτα κουφό? Μην τρελλαθούμε κιόλας!

DIMOSTHENIS έγραψε:Πέραν όλων αυτών, πιο ενοχλητική για μένα είναι η αίσθηση ότι... ένα κλαμπ μοτοσυκλετιστών μου "επιτρέπει" να τρέξω στο δικό τους event και θα πρέπει να είμαι και υποχρεωμένος.

Φάουλ! Εδώ είσαι φάουλ, αλλά ας μην το συζητήσουμε...

DIMOSTHENIS έγραψε:Τέλος, από τη στιγμή που αποφασίζεις να ξεκινήσεις κάτι οφείλεις και να το τελειώσεις, έστω και αν ο ισολογισμός πάει κατά διαόλου.

Εδώ πάλι συμφωνώ απολύτως! Έχεις 110% δίκιο! Το έχω γευτεί και με το παραπάνω, αλλά έχω αποδεχτεί το ρίσκο μια τέτοιας διοργάνωσης! Αλλού χάνεις, αλλού κερδίζεις. Είναι φυσικό. Άπαξ και μπαίνεις όμως στο κουρμπέτι, πρέπει να συνεχίζεις κιόλας.

DIMOSTHENIS έγραψε:Μπορεί σε όλα τα παραπάνω να έχεις βάσιμες αντιρρήσεις. Το θέμα είναι ότι έτσι τα έχει αντιληφθεί μέχρι τώρα ένας ας πούμε "πρωτάρης"'

Πρωτάρης με 8 αγώνες στην πλάτη... δεν γίνεται! :wink:

Καλό αγώνα! Και να προσέχεις το συνοδηγό σου! Είναι τρελλός! :twisted:
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό superspy » 15 Μάιος 2007, 11:03

Αγαπητοί φίλοι.
Από χθες έχω μιλήσει με τους περισσότερους από εσάς και σας ευχαριστώ ιδιαίτερα για την υποστήριξη σας.

Μια και αγγίξατε ένα θέμα – το θέμα του ρίσκου: Ήμουν και είμαι πρόθυμος πάντα να πάρω το ρίσκο για τους αγώνες Rally Raid, τους οποίους ξεκίνησα και δεν σταμάτησα μέχρι τώρα να στηρίζω από κάθε θέση.
Ξέρετε – όπως είπα και παραπάνω- το θέμα είναι κυρίως στο να έχει ο συγκεκριμένος θεσμός τα ελάχιστα οχήματα που απαιτούνται για … να θεωρείται αγώνας και όχι βόλτα.

Κάποιος μάλιστα μου είπε: Γιατί δε δίνεις και νούμερα στις σκούπες ώστε να γίνουν περισσότερες οι συμμετοχές όπως κάνουν και οι άλλοι; Ε... δεν θα φτάσουμε και εκεί έτσι;

Ετοιμάστε τα αυτοκίνητα, τις μοτοσυκλέτες και τα Quad σας!
Η Ρούμελη σας περιμένει!
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό superspy » 15 Μάιος 2007, 11:08

A... και φυσικά όποιος δεν τρέξει και θέλει να βοηθήσει 697 5923759... ;-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

ΡΟΥΜΕΛΗ !

Δημοσίευσηαπό geco » 15 Μάιος 2007, 11:28

Και εμείς σε ευχαριστούμε Σπύρο γιά τους όμορφους αγώνες και την χαρά που μας δίνεις να συμμετέχουμε σε αυτούς !

Σίγουρα τέτοιες οργανώσεις είναι πολύ "Βαριές" και έχουν άπειρες μικρές και μεγάλες λεπτομέρειες που πρέπει να προσέξει ο οργανωτής !

Τα "ΟΠΛΑ" τα έχουμε έτοιμα και είμαι σίγουρος ότι αυτή η "Ρούμελη" θα είναι η καλύτερη !!!

Καλή επιτυχία - Καλή διασκέδαση σε όλους !
Ένας στο χώμα - χιλιάδες στον αγώνα !
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Δημοσίευσηαπό leon » 15 Μάιος 2007, 11:35

Δυστυχώς αντίθετα με τους nectarios και pajerov6, εμάς μας χτύπησε ο περιβόητος Μέρφυ με τον νόμο του

Την Κυριακή αυτή το 3ο μέλος της οικογένειας ο γιος μας έχει την πρώτη του αγωνιστική στο άθλημα που ασχολείται και πρέπει να είμαστε εκεί.
Τέσσερα ΣΚ οι αγώνες Raid και έτυχε σε ένα από αυτά!!
Οπότε δεν μπορούμε (αν και θέλουμε πάάάρα πολύ όπως καταλαβαίνετε όλοι έπειτα από ένα σερί 7 αγώνων) να έρθουμε Ρούμελη………….

Να περάσετε όλοι πολύ καλά :D :D :D :D
Λεωνίδας Μασλίας
Άβαταρ μέλους
leon
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: 20 Μαρ 2006, 22:34
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό DIMOSTHENIS » 15 Μάιος 2007, 12:30

doc έγραψε:Συγνώμη που παίρνω θέση, αλλά νομίζω ότι έχω το δικαίωμα...

DIMOSTHENIS έγραψε:Κατά αρχήν θεωρώ ότι μια τέτοια προσπάθεια πρέπει να είναι πολύ πιο κοντά σε όλους τους συμμετέχοντες...

Υπάρχουν πολλοί θεσμοί διαφορετικού βαθμού δυσκολίας για κάθε γούστο. Διαλέγεις και παίρνεις! Άλλωστε, η κατηγορία Α3, Μ3 αυτό το νόημα έχει... Βέβαια το σκληρό παρελθόν της Ρούμελης... δύσκολα θα σβήσει από τις μνήμες μερικών.


DIMOSTHENIS έγραψε:Μακάρι να κάνω λάθος αλλά ειμαι σίγουρος ότι μετά από οκτώ συμμετοχές το όνομά μου δεν το γνωρίζεις αν δεν το δεις γραμμένο...

Εδώ κάνεις μεγάλο λάθος! ΟΛΟΙ σε ξέρουμε πολύ καλά, ειδικά ο Σπύρος που είναι τρομακτικός στο να θυμάται πρόσωπα, ονόματα και οχήματα έστω και κάποιου που συμμετέχει πρώτη φορά!

DIMOSTHENIS έγραψε:Επίσης πιστεύω ότι δεν χρειάζεται η κλιμάκωση στο κόστος συμμετοχής ανάλογα με την ημερομηνία. Όσο και να θες να πληρώσεις λιγότερα μπορεί τα λεφτά να τα έχεις την τελευταία μέρα.

Δεν ανακαλύπτουμε εμείς την Αμερική. Αυτή η πρακτική έχει νόημα και εφαρμόζεται διεθνώς από τους οργανωτές.

DIMOSTHENIS έγραψε:Ειδικότερα για τα αυτοκίνητα, ίσως θα έπρεπε, με δεδομένο ότι και πιο πολύ καίνε αλλά και ότι ένα road book δίνετε να μην πληρώνουν τα διπλά...

Το κόστος όμως του να "μαζέψεις" ένα αυτοκίνητο αν μείνει το έχεις σκεφτεί? Το RB είναι ασήμαντη διαφορά, λόγω κατασκευής βιβλίου. Τα μεγαλύτερα αυτοκόλλητα? Αλλά όλα αυτά είναι τρίχες μπροστά σε άλλα έξοδα...

DIMOSTHENIS έγραψε:Επίσης θα μπορούσατε να συνδυάζετε (κάτι που είδα στην ΕΛΠΑ) κάποιο πακέτο διατροφής, διαμονής με καλύτερες τιμές ώστε να μην πέφτουμε και θύματα των ακονισμένων κυνόδοντων οιουδήποτε ντόπιου ξενοδόχου ή εστιάτορα...

Αυτό ξέχνα το... Δεν είμαστε ιστορικό Acropolis, ούτε κατευθυνόμενοι τουρίστες. Το κάναμε μια φορά πέρισυ αναγκαστικά και δεν άρεσε... Μετά θα λένε ότι ο οργανωτής κάνει συμφωνίες για δικό του όφελος, το φαί δεν ήταν καλό, το κρεββάτι έτριζε... Ο καθένας είναι ελεύθερος να αποφασίσει που θα μείνει και τι θα φάει, και ας μην είμαστε υπερβολικοί για το αν οι τοπικοί μαγαζάτορες στις πηγές Κρύας περιμένουν εμάς τους 40 να "κονομήσουν". Ας μην κινδυνολογούμε... Είδες πουθενά τιμές ασανσέρ? Ρώτησες σε ξενοδοχείο και σου είπαν τίποτα κουφό? Μην τρελλαθούμε κιόλας!

DIMOSTHENIS έγραψε:Πέραν όλων αυτών, πιο ενοχλητική για μένα είναι η αίσθηση ότι... ένα κλαμπ μοτοσυκλετιστών μου "επιτρέπει" να τρέξω στο δικό τους event και θα πρέπει να είμαι και υποχρεωμένος.

Φάουλ! Εδώ είσαι φάουλ, αλλά ας μην το συζητήσουμε...

DIMOSTHENIS έγραψε:Τέλος, από τη στιγμή που αποφασίζεις να ξεκινήσεις κάτι οφείλεις και να το τελειώσεις, έστω και αν ο ισολογισμός πάει κατά διαόλου.

Εδώ πάλι συμφωνώ απολύτως! Έχεις 110% δίκιο! Το έχω γευτεί και με το παραπάνω, αλλά έχω αποδεχτεί το ρίσκο μια τέτοιας διοργάνωσης! Αλλού χάνεις, αλλού κερδίζεις. Είναι φυσικό. Άπαξ και μπαίνεις όμως στο κουρμπέτι, πρέπει να συνεχίζεις κιόλας.

DIMOSTHENIS έγραψε:Μπορεί σε όλα τα παραπάνω να έχεις βάσιμες αντιρρήσεις. Το θέμα είναι ότι έτσι τα έχει αντιληφθεί μέχρι τώρα ένας ας πούμε "πρωτάρης"'

Πρωτάρης με 8 αγώνες στην πλάτη... δεν γίνεται! :wink:

Καλό αγώνα! Και να προσέχεις το συνοδηγό σου! Είναι τρελλός! :twisted:



Και εγώ ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
Τις δέχομαι εν μέρει αν και πιστεύω ότι θεωρήσατε πως επιτίθεμαι. Δεν είναι έτσι!!! Περνάω καλά ούτως ή άλλως και θεωρώ αυτούς τους αγώνες την καλύτερη δυνατή διασκέδαση.
Κατευθυνόμενος δεν πιστεύω ότι είμαι όταν μου προτείνουν κάτι. Αντίθετα επειδή τουλάσχιστον εσείς κάποια ξενοδοχεία της περιοχής τα έχετε δει θα μπορούσα να γλυτώσω τη... φρίκη του Καρπενησίου. Και τέλος πάντων κονόμα είναι να φας και ΓΚΟΤΖΙΛΑ όπως επίσης ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ δεν είμαστε 40 είμαστε 100 (αυτοκίνητα, μοτό και οργάνωση).
Όσο για την πρακτική της αύξησης σίγουρα δεν είναι πρωτότυπη αλλά σίγουρα επίσης μπορεί να αποφευχθεί μέχρι να ξαναμαζευτούν οι... τρομαγμένοι. Μήπως να ξεκινάμε με μια συνολική συμμετοχή οι αποφασισμένοι?
Όσο για το κόστος δεκτό αλλά λάβε υπόψη σου και πόσο κοστίζει ένα αυτοκίνητο που εγκατέλειψε για να ξαναμπεί στο παιχνίδι.

ΣΙΓΟΥΡΟ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΕΝΑ. Ή ΣΑΝ ΠΑΡΕΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Ή ΟΧΙ. ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΜΟΥ. ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΕΘΙΞΑ.

Όσο για το συνοδηγό ευχαριστώ θα τον προσέχω. Αξίζει όμως να σημειώσω ότι αισθάνομαι ήδη κερδισμένος από τη βοήθειά του όπως και γενικά από την παρέα που έχει δημιουργηθεί.
Ελπίζω ότι η Ρούμελη θα αποδειχθεί εξίσου συναρπαστική με την Πάτρα (σας παρακαλώ μην ξαναπεράσουμε από το Πρασούδι γιατί με λούζει κρύος ιδρώτας...). Για το Αττικό δεν μπορώ να πω γιατί εγκαταλείψαμε!
CROSSBACK
Άβαταρ μέλους
DIMOSTHENIS
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: 09 Μάιος 2007, 14:02
Τοποθεσία: ΠΑΠΑΓΟΣ, ΑΤΤΙΚΗ

MOTO CLUB !!! ???

Δημοσίευσηαπό geco » 15 Μάιος 2007, 13:00

DIMOSTHENIS έγραψε:.
Πέραν όλων αυτών, πιο ενοχλητική για μένα είναι η αίσθηση ότι... ένα κλαμπ μοτοσυκλετιστών μου "επιτρέπει" να τρέξω στο δικό τους event και θα πρέπει να είμαι και υποχρεωμένος.


Δημοσθένη μην κωλώνεις !

Το CLUB των hardcore φανατικών μοτοσυκλεττιστών (κάτι σαν τους Hell's Angels) σε ... ανέχεται επειδή έχεις μέσον τον γνωστό (Καλαματιανό) τρελλό, συνοδηγό !

Αν νοιώθεις όμως έτσι δύσκολα, φέρε καμμιά 20 φίλους σου με τζιπάκια να τρέξουνε γιά να μην είσαστε ... θλιβερή μειοψηφία !

Εμας δεν θα μας χαλάσει καθόλου να τρέχουμε μαζί με το ΑUTO CLUB !!!
Ένας στο χώμα - χιλιάδες στον αγώνα !
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Δημοσίευσηαπό fotisalp » 15 Μάιος 2007, 13:02

Berg έγραψε:
fotisalp έγραψε:Μήπως υπάρχει κανείς με περισσευούμενη θέση σε τρέιλερ? (Με επιστροφή το Σάββατο όμως)


Λουφαδόρε! Αφού το άλλο xrepi είναι κουτσό ποιός θα εκπροσωπήσει επάξια την ομάδα? :lol: :lol:


Δεν είσαι καλά ενημερωμένος! Σήμερα θα μου έρθει να του βγάλω τα ράμματα. Οπότε για να με ξεπληρώσει θα σκίσει τα δικά μου με το να με πάει τραβηχτό με το LC8 μέχρι τη Λιβαδειά :twisted: :twisted: ! Γι 'αυτό σας λέω, ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΝΑ ΤΡΕΙΛΕΡ ΠΑΙΔΙΑΑΑ!!! :shock:

Πέραν της πλάκας, χαίρομαι που χθες είχα εφημερία και δε βίωσα το ιντερνετικό θρίλερ θα γίνει δε θα γίνει ο αγώνας. Τώρα μπορούμε όλοι να αφιερωθούμε σε μία και μόνο προσευχή [-o< : μια βροχούλα το προηγούμενο βράδυ (κι ας βραχούμε στο bivouac, θα στεγνώξουμε στον αγώνα :hotsun: )

Ζητείται Θέση για Τρέιλερ λέμεεε (βασικά δύο ζητούνται, είναι και ο Τηλέμαχους :roll: )
Fotisalp
xrepia.gr-SCRAT team
_________________
fotisalp
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2006, 12:35
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Berg » 15 Μάιος 2007, 13:17

DIMOSTHENIS έγραψε:Πέραν όλων αυτών, πιο ενοχλητική για μένα είναι η αίσθηση ότι... ένα κλαμπ μοτοσυκλετιστών μου "επιτρέπει" να τρέξω στο δικό τους event και θα πρέπει να είμαι και υποχρεωμένος.


DIMOSTHENIS εδώ κάνεις λάθος. Κανείς δεν σου "επιτρέπει"! "Επιβάλεται" να έρθεις στην Ρούμελη. :lol: :lol: Και μετά δεν θα ξεκολάς!

Tο event είναι για αυτούς που θα συμμετέχουν, άρα "δικό μας" μια που έχεις δηλώσει συμμετοχή. Υπενθυμίζω ότι Rally Raid χωρίς συνύπαρξη μοτο και 4x4 δεν γίνεται. Αντε και με γουρούνια! :lol: :lol: :lol:

Κλάμπ μοτοσυκλετών δεν είναι το off-road.gr και δεν ήταν τα τελευταία 4 χρόνια που το γνωρίζω. Ως γνωστόν ο superspy έχει δύο χρέπια ένα KTM και ένα Discovery. :lol: :lol: :lol: Θα τα πούμε με την ησυχία μας στις Πηγές Κρύας στην Λειβαδιά. :beer: :beer:
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Berg » 15 Μάιος 2007, 13:24

DIMOSTHENIS έγραψε:ΣΙΓΟΥΡΟ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΕΝΑ. Ή ΣΑΝ ΠΑΡΕΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Ή ΟΧΙ. ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΜΟΥ. ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΕΘΙΞΑ.


Κανείς δεν θίχτηκε. Φαίνεται από το ύφος που γράφεις ο χαρακτήρας σου.
Τα λέμε στας Κρύας! :P :P
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Berg » 15 Μάιος 2007, 13:25

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΤΙ ΤΟ Σ/Κ ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΒΡΟΧΕΣ??? :P :P :P :P :P
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό doc » 15 Μάιος 2007, 13:42

DIMOSTHENIS έγραψε:ΣΙΓΟΥΡΟ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΕΝΑ. Ή ΣΑΝ ΠΑΡΕΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Ή ΟΧΙ. ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΜΟΥ. ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΕΘΙΞΑ.

Όσο για το συνοδηγό ευχαριστώ θα τον προσέχω. Αξίζει όμως να σημειώσω ότι αισθάνομαι ήδη κερδισμένος από τη βοήθειά του όπως και γενικά από την παρέα που έχει δημιουργηθεί.


Σαφώς και μιλάμε με φιλική διάθεση, δεν χρειάζεται να ζητήσεις από κανέναν συγνώμη, κανέναν δεν έθιξες!
Προχώρα! Μη μασάς!

Υ.Γ.1 Το Φίλιππος είναι καλό
Υ.Γ.2 Όταν έρθεις στη Λιβαδειά, θα βρεις και την καλή ταβέρνα... Ντόντγόρι...
Υ.Γ.3 Τώρα, για το συνοδηγό τι να πω... Πρόσεχε μην σε τρυπάει στο γόνατο με καμιά βελόνα για να τσιτώσεις το γκάζι! Αυτά κάνει και στον Τριτσίνη...
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό doc » 15 Μάιος 2007, 13:46

Berg έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΤΙ ΤΟ Σ/Κ ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΒΡΟΧΕΣ??? :P :P :P :P :P


Μακάρι!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό doc » 15 Μάιος 2007, 13:47

Berg έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΤΙ ΤΟ Σ/Κ ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΠΤΩΣΗ ΤΗΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΒΡΟΧΕΣ??? :P :P :P :P :P


Τώρα μας φόβησες!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 28 επισκέπτες