Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Rally Raid Ρούμελης - Δεύτερος γύρος Π.Π. & K. C.C.R.R

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Re: Τα Μασσάι, Οι Ζουλου και άλλες φυλές

Δημοσίευσηαπό Bleu » 07 Μάιος 2007, 19:05

E sorry Doc.Πάω να σε ακούσω στο motors
Άβαταρ μέλους
Bleu
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: 10 Απρ 2005, 18:20

Δημοσίευσηαπό junior » 07 Μάιος 2007, 19:36

superspy εσυ εισουνα ε? :? σαββατο απογευματακι με ΚΤΜι και το ζευγαρι με το LR στις Πηγες της Κρυας! 8)
στο καφε που συναντησες το ζευγαρι καθομασταν διπλα με φατσα το DRZ του Στεφ και το γιμνι μου! :wink: αργοτερα πηγαμε την τελευταια εντουραδα της σεζον αφου γυρισαμε σκονησμενοι και πεινασμενοι αφου ειχε παει 9το βραδυ και δεν ελεγε να νυχτωσει! :lol:

ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΥΣ ! 8)





υγ supermarie παρε τηλ!
play dirty enduro team
Άβαταρ μέλους
junior
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: 04 Δεκ 2005, 12:14
Τοποθεσία: κατακαημένη Ρούμελη

Δημοσίευσηαπό sp0+ » 07 Μάιος 2007, 20:23

littledevil έγραψε:Πολυ ησυχία έχει πεσει απο τους jeeps.....τι γινεται παλληκαρια??αντε να μαζευομαστε.!


Μένουν κάποιες λεπτομέρειες να διευθετηθούν......

100άρι ρεζερβουάρ.........ζάντες από Ισπανία..........λάστιχα από Σλοβακία.....Ψιλοπράγματα δηλαδή... :D :D :D :D

Όσο για το Έβο, σαν να μου έχει περισσέψει μια Proflex Jumbo Gravel 3-way adjustable στο μαγαζί....Για πέρνα μια βόλτα.... :P :P :P :P :P :P
sp0+
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 25 Απρ 2005, 09:43

Δημοσίευσηαπό dimitrios » 07 Μάιος 2007, 20:39

junior έγραψε:superspy εσυ εισουνα ε? :? σαββατο απογευματακι με ΚΤΜι και το ζευγαρι με το LR στις Πηγες της Κρυας


Ναι, ναι αυτός ήτανε, ανεβήκαμε για να τον μαζέψουμε από το βουνό... τον έψαχνε και η μάνα του, άσε, παλιοκατάσταση.

Υ.Γ. Στο γίμνυ οι άξονες είναι ''μαμά'';
BE NICE, IT'S NICE TO BE NICE!!
dimitrios
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 431
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2006, 08:17
Τοποθεσία: Αγιος Δημητρης

Δημοσίευσηαπό stavrosd » 07 Μάιος 2007, 21:24

doc έγραψε:.....
Σου υπόσχομαι να σε ξενυχτύσουμε και να μην χρειαστείς δωμάτιο!!!


Πρόσεχε τι τάζεις γιατι σε μωρο και σε τρελο...και μωρο δεν ειμα .!! ::wink:
Άβαταρ μέλους
stavrosd
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: 20 Μαρ 2006, 13:46

Δημοσίευσηαπό KiLL_BiLL » 08 Μάιος 2007, 09:14

littledevil έγραψε:Πολυ ησυχία έχει πεσει απο τους jeeps.....τι γινεται παλληκαρια??αντε να μαζευομαστε.!


Μη μας ενοχλείς γιατί σκεφτόμαστε τι δολιοφθορά θα σου κάνουμε αυτή τη φορά (πάντα φιλικά )


littledevil έγραψε:...αυτο το καθε ειδους αυτοκινητα αρχιζει να μου αρεσει.....μήπως να ερθω με το Evo??


Έλα και με τα δύο και διαλέγεις εκεί και αν δεν θες να στενοχωριούνται τα καημένα σου έχω οδηγό συνοδηγό έτοιμους…

ΥΓ στην φωτο του avatar σου είμαι και γω μέσα γιατί μου φαίνεται ότι διέκρινα την μύτη μου......
Εικόνα
ΠΑΡΤΕ τα βουνά.... και ΒΓΕΙΤΕ θάλασσα...
Δεν εγκαταλείπω.... απ΄την παρέα να μην λείπω!!!
Άβαταρ μέλους
KiLL_BiLL
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2005, 14:50
Τοποθεσία: GREECE, Athens, N. Smirni

Δημοσίευσηαπό Berg » 08 Μάιος 2007, 09:29

littledevil έγραψε:...αυτο το καθε ειδους αυτοκινητα αρχιζει να μου αρεσει.....μήπως να ερθω με το Evo??


Α το τραβάει ο οργανισμός σου βλέπω. Δεν σκέφτεσαι όμως και τον υπερήλικα που θα έχεις δίπλα σου? :lol: :lol: :lol:
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό doc » 08 Μάιος 2007, 09:44

Berg έγραψε:Α το τραβάει ο οργανισμός σου βλέπω. Δεν σκέφτεσαι όμως και τον υπερήλικα που θα έχεις δίπλα σου? :lol: :lol: :lol:


Μίλησε και το τζόβενο... από την κατηγορία junior... :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό KiLL_BiLL » 08 Μάιος 2007, 11:08

Berg έγραψε:
littledevil έγραψε:...αυτο το καθε ειδους αυτοκινητα αρχιζει να μου αρεσει.....μήπως να ερθω με το Evo??


Α το τραβάει ο οργανισμός σου βλέπω. Δεν σκέφτεσαι όμως και τον υπερήλικα που θα έχεις δίπλα σου? :lol: :lol: :lol:


ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΙ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ 4Χ4
Άβαταρ μέλους
KiLL_BiLL
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2005, 14:50
Τοποθεσία: GREECE, Athens, N. Smirni

Δημοσίευσηαπό leon » 08 Μάιος 2007, 11:23

KiLL_BiLL έγραψε:ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΙ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ 4Χ4


Αυτό θέλει πολύ συζήτηση :!:
1.Ποιά εννοείς ιστορικά 4Χ4 :?:
2.Ηλικία-δύσκολα πράγματα :roll:
3.Ιστορικά ή/και 4Χ4 :?: δύο διαφορετικά πράγματα 8)

Δύσκολα πράγματα
Λεωνίδας Μασλίας
Άβαταρ μέλους
leon
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: 20 Μαρ 2006, 22:34
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό littledevil » 08 Μάιος 2007, 12:26

KiLL_BiLL έγραψε:
littledevil έγραψε:Πολυ ησυχία έχει πεσει απο τους jeeps.....τι γινεται παλληκαρια??αντε να μαζευομαστε.!


Μη μας ενοχλείς γιατί σκεφτόμαστε τι δολιοφθορά θα σου κάνουμε αυτή τη φορά (πάντα φιλικά )

littledevil έγραψε:...αυτο το καθε ειδους αυτοκινητα αρχιζει να μου αρεσει.....μήπως να ερθω με το Evo??


Έλα και με τα δύο και διαλέγεις εκεί και αν δεν θες να στενοχωριούνται τα καημένα σου έχω οδηγό συνοδηγό έτοιμους…




ΥΓ στην φωτο του avatar σου είμαι και γω μέσα γιατί μου φαίνεται ότι διέκρινα την μύτη μου......


Ναι..!!! ναι!!! μου αρεσουν οι δολιοφθορες!!θελω επισης να εχει φθονο,''μαχαιρωματα,sex και φυσικα αντρεπτικο σασπενς...!!(στο τελος θα γραψουμε και σεναριο ).

οντως αυτη η μυτη ξεχωριζει.....τωρα που την βλεπω θυμιζει κατι σε Καισαρα.....

Αυτος ο κακος και στριμενος μηχανικος μου δεν με αφηνει να φερω το evo...δν εχει στρωσει λεει ακομα......και δεν εχου πατησει τα proflex.....λεει....σνιφ... :roll: :roll: :roll:
.Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...
και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Άβαταρ μέλους
littledevil
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 25 Φεβ 2004, 17:22
Τοποθεσία: ΚΗΦΙΣΙΑ

Δημοσίευσηαπό littledevil » 08 Μάιος 2007, 12:38

Berg έγραψε:
littledevil έγραψε:...αυτο το καθε ειδους αυτοκινητα αρχιζει να μου αρεσει.....μήπως να ερθω με το Evo??


Α το τραβάει ο οργανισμός σου βλέπω. Δεν σκέφτεσαι όμως και τον υπερήλικα που θα έχεις δίπλα σου? :lol: :lol: :lol:


Επειδη το ''μαγαζι'' ειναι σοβαρο και οι sponsors τα σκάνε αδρα και πλουσια, ο συνοδηγος μου φευγει αυριο για το Αγιο ορος επι πενταημερου οπου θα χαλαρωσει και θα μελετησει τας γραφας καθως και το manual του terratrip και θα γραψει 200 φορες με πενα απο μελανι του 16 αιωνα δεν θα ξαναχασω την τουλιπα 83 στο tr της Πατρας...
.Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...
και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Άβαταρ μέλους
littledevil
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 25 Φεβ 2004, 17:22
Τοποθεσία: ΚΗΦΙΣΙΑ

Δημοσίευσηαπό littledevil » 08 Μάιος 2007, 12:40

sp0+ έγραψε:
littledevil έγραψε:Πολυ ησυχία έχει πεσει απο τους jeeps.....τι γινεται παλληκαρια??αντε να μαζευομαστε.!


Μένουν κάποιες λεπτομέρειες να διευθετηθούν......

100άρι ρεζερβουάρ.........ζάντες από Ισπανία..........λάστιχα από Σλοβακία.....Ψιλοπράγματα δηλαδή... :D :D :D :D

Όσο για το Έβο, σαν να μου έχει περισσέψει μια Proflex Jumbo Gravel 3-way adjustable στο μαγαζί....Για πέρνα μια βόλτα.... :P :P :P :P :P :P


Εχω παλληκαρι μου και Proflex και Tein flex για δρόμο!!!
Το cage το περιμενω....αντε ετοιμος για το Ακρόπολις.!!!
.Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...
και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Άβαταρ μέλους
littledevil
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 25 Φεβ 2004, 17:22
Τοποθεσία: ΚΗΦΙΣΙΑ

Δημοσίευσηαπό littledevil » 08 Μάιος 2007, 12:45

leon έγραψε:
KiLL_BiLL έγραψε:ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΙ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ 4Χ4


Αυτό θέλει πολύ συζήτηση :!:
1.Ποιά εννοείς ιστορικά 4Χ4 :?:
2.Ηλικία-δύσκολα πράγματα :roll:
3.Ιστορικά ή/και 4Χ4 :?: δύο διαφορετικά πράγματα 8)

Δύσκολα πράγματα


Αυτο ξαναπεστο!!
Λετε να κανουμε ''ενιαιο'' με Willy's??
.Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...
και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Άβαταρ μέλους
littledevil
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 25 Φεβ 2004, 17:22
Τοποθεσία: ΚΗΦΙΣΙΑ

Δημοσίευσηαπό jdelis » 08 Μάιος 2007, 13:03

KiLL_BiLL έγραψε:ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΙ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ 4Χ4


Ηλικία αυτοκινήτων ή οδηγών...; :bigsmurf:
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 45 επισκέπτες

cron