Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Rally Raid Ρούμελης - Δεύτερος γύρος Π.Π. & K. C.C.R.R

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό LEOPOTAMOS » 14 Μάιος 2007, 09:45

Κανενα ξενοδοχειο θα βαλετε;Ε;
Άβαταρ μέλους
LEOPOTAMOS
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: 31 Μάιος 2006, 09:09
Τοποθεσία: Αγιος Στέφανος

Δημοσίευσηαπό KiLL_BiLL » 14 Μάιος 2007, 10:50

littledevil έγραψε:
doc έγραψε:
littledevil έγραψε:
soihiro έγραψε:Σαν πολύ αναβρασμό βλέπω μάγκες. Αν είναι να' ρθουνε EVO να βρούμε κανα Cayenne turbo S για test drive! (ο Τοτός που λέγαμε...) για να 'χει λίγο πλάκα. Πέρυσι στις ακροπολικές δεν γουστάραμε γιατί στα 150 το RR δεν μπορεί να κάνει power drift!!

Soihiro

Λες τελικα να φερω το evo και το Χ5 να τρεξουμε στα normal να μην εχει παραπονο και ο Leon??..για σκεφτειτε!


Μάγκες, το WR45o τάπαιξε, και θα τρέξω με το Skoda μου το 4Χ4, την τετρακούνα ντε! Μίλησα με το Spy, βγαίνει! Μόνο που θα τρέξω στην Open, αφού είναι τσιπαρισμένο στα 280 αλόγατα...!!! :o :o :o

Οπότε, τρέμε Trits και jdelis, χαλάρωσε littledevil με το Χ5 και Κούτσικε με το Cayenne... στην normal.... με τα παιδικά σας!!! :D :D :D :D



Εγω ειμαι μεσα!!!! EVO = FQ 400HP για εμενα και X5= 340HP για τον φιλο μου τον SOHIRO!!!!.....

Για να σες δω τι θα κανεις!!!!


θα παρω το caterpillar του θειου μου με 3000HP με γραναζωμα γρηγορο να μην έχω και προβλημα στους βραχους που θα συναντήσουμε
Άβαταρ μέλους
KiLL_BiLL
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2005, 14:50
Τοποθεσία: GREECE, Athens, N. Smirni

ΞΕΝΟΔΟΧΕΊΟΝ "ΤΑ ΑΣΤΡΑ" !!!

Δημοσίευσηαπό geco » 14 Μάιος 2007, 11:05

Εγώ φέτος λόγω οικονομικής ζημίας (κλοπής CRF), εξαντλήσεως του Budget και ... καλού καιρού, προγραμματίζω σκηνούλα, υπνόσακο, λιτή διατροφή και έδρα από Παρασκευή, τiς πηγές Κρύας !

Ο Σπυ δήλωσε ότι ο χώρος του bivouac θα διαθέτει και τις δημοτικές τουαλέτες-νιπτήρες που θα ανοίξουν ειδικά γιά εμάς !

Μόνο πρόβλημα τα άφθονα κουνούπια ! Πάρτε επειγόντως Autan !!!

Η ΦΥΣΗ ΕΧΕΙ ΣΤΡΩΜΕΝΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ !!!
Οι πληροφορίες λένε ότι τα βουνά είναι στρωμένα με παπαρούνες σε τεράστιες εκτάσεις και η βλάστηση οργιάζει !

Η κάθοδος στον κάμπο θα συνοδευτεί από αύξηση της θερμοκρασίας αλλά ποιός μασάει από τέτοιες λεπτομέρειες ;

Η νύχτα (γιά τους τολμηρούς) θα είναι ΜΑ-ΓΙ-ΚΗ !!!

Ελάτε, ελάτε ! Θα περάσουμε ΥΠΕΡΟΧΑ !!!
Ένας στο χώμα - χιλιάδες στον αγώνα !
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Δημοσίευσηαπό DIMOSTHENIS » 14 Μάιος 2007, 13:54

KiLL_BiLL έγραψε:
littledevil έγραψε:
doc έγραψε:
littledevil έγραψε:
soihiro έγραψε:Σαν πολύ αναβρασμό βλέπω μάγκες. Αν είναι να' ρθουνε EVO να βρούμε κανα Cayenne turbo S για test drive! (ο Τοτός που λέγαμε...) για να 'χει λίγο πλάκα. Πέρυσι στις ακροπολικές δεν γουστάραμε γιατί στα 150 το RR δεν μπορεί να κάνει power drift!!

Soihiro

Λες τελικα να φερω το evo και το Χ5 να τρεξουμε στα normal να μην εχει παραπονο και ο Leon??..για σκεφτειτε!


Μάγκες, το WR45o τάπαιξε, και θα τρέξω με το Skoda μου το 4Χ4, την τετρακούνα ντε! Μίλησα με το Spy, βγαίνει! Μόνο που θα τρέξω στην Open, αφού είναι τσιπαρισμένο στα 280 αλόγατα...!!! :o :o :o

Οπότε, τρέμε Trits και jdelis, χαλάρωσε littledevil με το Χ5 και Κούτσικε με το Cayenne... στην normal.... με τα παιδικά σας!!! :D :D :D :D



Εγω ειμαι μεσα!!!! EVO = FQ 400HP για εμενα και X5= 340HP για τον φιλο μου τον SOHIRO!!!!.....

Για να σες δω τι θα κανεις!!!!


θα παρω το caterpillar του θειου μου με 3000HP με γραναζωμα γρηγορο να μην έχω και προβλημα στους βραχους που θα συναντήσουμε


Προς το παρόν ας κλείσουμε ή στο Φίλιππο ή στο Λιβαδειά για γρήγορους υπνάκους και για τα άλλα βλέπουμε.

Ακόμη δεν πήρα απόφαση για τα φώτα και ρωτάω:

Καρφιά ή διαχέοντα?
CROSSBACK
Άβαταρ μέλους
DIMOSTHENIS
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: 09 Μάιος 2007, 14:02
Τοποθεσία: ΠΑΠΑΓΟΣ, ΑΤΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό Berg » 14 Μάιος 2007, 15:19

LEOPOTAMOS έγραψε:Κανενα ξενοδοχειο θα βαλετε;Ε;


Αρκετοί έχουμε κάνει κράτηση στο Φίλιππος 22610-89680.
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Berg » 14 Μάιος 2007, 15:22

fotisalp έγραψε:Μήπως υπάρχει κανείς με περισσευούμενη θέση σε τρέιλερ? (Με επιστροφή το Σάββατο όμως)


Λουφαδόρε! Αφού το άλλο xrepi είναι κουτσό ποιός θα εκπροσωπήσει επάξια την ομάδα? :lol: :lol:
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό superspy » 14 Μάιος 2007, 15:38

Αγαπητοί μου φίλοι,
Βρισκόμαστε πέντε μέρες πριν τον αγώνα και οι συμμετοχές δεν έχουν καν συμπληρώσει τις απαραίτητες.
Όμως χωρίς αυτές ο αγώνας δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί, τουλάχιστον όχι στα υψηλά επίπεδα οργάνωσης που τόσο εγώ προσωπικά όσο και οι συνεργάτες μου, σας έχουν συνηθίσει.

Θα περιμένουμε μέχρι αύριο το πρωί για τους συνηθισμένους της «τελευταίας» στιγμής και ευχόμαστε αυτός ο αγώνας να γίνει πραγματικότητα.

Η δουλειά από εμάς έχει γίνει, η διαδρομή είναι έτοιμη και η Λιβαδεία μας περιμένει, όμως.... χρειάζονται και οι συμμετέχοντες.
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό jdelis » 14 Μάιος 2007, 16:08

Μην αγχώνεσαι Σπύρο, οι συμμετοχές είναι 43 και μένουν 5 ημέρες. Έχει αποδειχτεί πως οι μισοί έρχονται την τελευταία στιγμή. Στην Πάτρα σχεδόν διπλασιάστηκαν το τελευταίο 3ημερο.

Καταλαβαίνω τον προβληματισμό σου για τη βιωσιμότητα μιας διοργάνωσης. Από την άλλη όμως και εμείς κάνουμε το δικό μας προγραμματισμό και δεν είναι ωραίο λίγες ημέρες πριν, να μην ξέρουμε αν θα γίνει ένας αγώνας. Και αυτό το άγχος υπάρχει κάθε φορά. Δηλ. στη Ροδόπη θα μάθουμε την Παρασκευή αν θα γίνει ο αγώνας...;
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό KaLeXakis » 14 Μάιος 2007, 16:17

Παμε το συνθημα, ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΥΜΕΛΗ δυνατα (γεια σου geco)

Papasouzas, patrinos που ειναι οι συμμετοχες σας εεεεεεεεε !
Στου κουνγκ-φου την πόρτα,
αν σε παίρνει βρόντα !
KaLeXakis
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: 12 Ιαν 2007, 00:38
Τοποθεσία: 240m-750m

Δημοσίευσηαπό Berg » 14 Μάιος 2007, 16:23

denis έγραψε:
alexandros έγραψε:Τα γουρουνια θα τρέξουν 1 μερα, μιλησα με Σπυρο και είναι οκ !!!!!


Μπραβο κυριοι. :P
Ρουμελη ερχομαστε.... :P


DENIS, επειδή βλέπω να είστε μόνο εσύ και ο LEOPOTAMOS, δεν παίρνετε τα μοτόρια καλύτερα και να παρατήσετε τα γουρούνια? Έτσι και αλλιώς ο Μαρμαράς σας την έχει κάνει φίδι! :oops: :oops:
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Berg » 14 Μάιος 2007, 16:26

Γεώργιος -PAJO- ΧΡΗΣΤΑΚΕΑΣ & Δημήτρης -DISTA- ΣΤΑΘΑΚΟΣ.

WELCOME BACK! :P :P
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό LEOPOTAMOS » 14 Μάιος 2007, 16:31

Σπυρο, πες μας ομως,γιατι εκτος οτι εχω δωσει γυπω στα 300ε στο γουρουνι ,εχω και την Τονια στη Σαντορινη και την εχω .....
Άβαταρ μέλους
LEOPOTAMOS
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: 31 Μάιος 2006, 09:09
Τοποθεσία: Αγιος Στέφανος

Δημοσίευσηαπό Berg » 14 Μάιος 2007, 16:42

LEOPOTAMOS έγραψε:Σπυρο, πες μας ομως,γιατι εκτος οτι εχω δωσει γυπω στα 300ε στο γουρουνι ,εχω και την Τονια στη Σαντορινη και την εχω .....


Ναι τώρα όλοι θα πάνε Σαντορίνη! :lol: :lol:

Μην ανησυχείς Σταύρο θα γίνει ο αγώνας, γουρούνια άλλα που θα βρείς? Από ότι ξέρω στην Γκιώνα υπάρχουν μόνο γελάδια! :lol: :lol:
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Papasouzas » 14 Μάιος 2007, 16:48

KaLeXakis έγραψε:Παμε το συνθημα, ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΥΜΕΛΗ δυνατα (γεια σου geco)

Papasouzas, patrinos που ειναι οι συμμετοχες σας εεεεεεεεε !


Εγώ θέλω να δώσω την μηχανή οπότε δεν είμαι για τέτοια τώρα!!
Όσο υπάρχει τράπουλα,θα βγένουνε ρηγάδες
κι όσο υπάρχουν δάσκαλοι θα βγαίνουν μαθητάδες!

TEAM 65- !!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Papasouzas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 769
Εγγραφή: 18 Ιαν 2007, 18:36
Τοποθεσία: Κάτω από τις λάσπες και το μηχανάκι απο πάνω!

Δημοσίευσηαπό superspy » 14 Μάιος 2007, 18:21

jdelis έγραψε:Μην αγχώνεσαι Σπύρο, οι συμμετοχές είναι 43 και μένουν 5 ημέρες. Έχει αποδειχτεί πως οι μισοί έρχονται την τελευταία στιγμή. Στην Πάτρα σχεδόν διπλασιάστηκαν το τελευταίο 3ημερο.

Καταλαβαίνω τον προβληματισμό σου για τη βιωσιμότητα μιας διοργάνωσης. Από την άλλη όμως και εμείς κάνουμε το δικό μας προγραμματισμό και δεν είναι ωραίο λίγες ημέρες πριν, να μην ξέρουμε αν θα γίνει ένας αγώνας. Και αυτό το άγχος υπάρχει κάθε φορά. Δηλ. στη Ροδόπη θα μάθουμε την Παρασκευή αν θα γίνει ο αγώνας...;


Γιάννη δε θα χρειαστεί να περιμένετε μέχρι την Παρασκεύη. Όπως δεν μπορούν να περιμένουν και οι προετοιμασίες για τον αγώνα. Σε λίγες ώρες θα ληφθεί η απόφαση και θα ανακοινωθεί.

Οι συμμετοχές είναι πολύ λίγες ούτως ή άλλως και πέρα από τα έξοδα σχεδίασης θα πρέπει να επωμισθούμε και άλλα έξοδα ουσιαστικά για να γίνει ο αγώνας.
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 17 επισκέπτες