Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Που το πάτε, καλέ κορίτσια, το αμάξι;

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Που το πάτε, καλέ κορίτσια, το αμάξι;

Δημοσίευσηαπό tazmania » 02 Απρ 2005, 14:28

Με άφθονη διάθεση χιούμορ :D :D

Stratego Gallery

Τα σχόλιά σας παρακαλώ :D
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Που το πάτε, καλέ κορίτσια, το αμάξι;

Δημοσίευσηαπό IKE » 02 Απρ 2005, 14:52

Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Re: Που το πάτε, καλέ κορίτσια, το αμάξι;

Δημοσίευσηαπό VAGOS » 02 Απρ 2005, 20:42

tazmania έγραψε:Με άφθονη διάθεση χιούμορ :D :D

Stratego Gallery

Τα σχόλιά σας παρακαλώ :D


γεια σου ταζ , εγω προσεξα :shock: απο την δεξια μερια την δευτερη φοτο προς τα κατω οτι ο πισω τροχος αριστερα κανη διαφορικο :D :D :D :D :D :D και η κυρια δεν φοραει παπουτσακια :shock: μημπος πατηση τιποτα :?: αυτα προσεξα :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
VAGOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 05 Μαρ 2004, 23:34
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Re: Που το πάτε, καλέ κορίτσια, το αμάξι;

Δημοσίευσηαπό markd » 02 Απρ 2005, 21:07

Μία τέτοια γυναίκα έπρεπε να είχα παντρευτεί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Re: Που το πάτε, καλέ κορίτσια, το αμάξι;

Δημοσίευσηαπό vagelis » 03 Απρ 2005, 08:23

markd έγραψε:Μία τέτοια γυναίκα έπρεπε να είχα παντρευτεί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλυτερα να μην ειχες παντρευτει καμια.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Re: Που το πάτε, καλέ κορίτσια, το αμάξι;

Δημοσίευσηαπό michailbm » 03 Απρ 2005, 11:51

Καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!
Κεραστε τον ταζ γρηγορα!!!!
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Re: Που το πάτε, καλέ κορίτσια, το αμάξι;

Δημοσίευσηαπό tasos953 » 03 Απρ 2005, 12:40

markd έγραψε:Μία τέτοια γυναίκα έπρεπε να είχα παντρευτεί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το μέγεθος μετράει όμως!!!! Με μικρό και θαυματουργό, λίγα πράγματα σε βλέπω να κάνεις....... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
<--------THIS IS A SUV, BUT WHAT A SUV!
Όπως λέμε ΝΑΝΟΣ, αλλά με κάτι @..... Νά!!
Άβαταρ μέλους
tasos953
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 26 Οκτ 2003, 10:53
Τοποθεσία: ΒΕΡΟΙΑ

Re: Που το πάτε, καλέ κορίτσια, το αμάξι;

Δημοσίευσηαπό NIBAKIOC » 03 Απρ 2005, 19:21

tazmania έγραψε:Με άφθονη διάθεση χιούμορ :D :D

Stratego Gallery

Τα σχόλιά σας παρακαλώ :D


1) ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ

2) Σχεδον πορνογραφικες 8) για γνησιους τετρακινηταδες

3) Η γνησιοτητα τους αποδεικνυεται απο το γεγονος οτι δεν υπαρχει ουτε ενα Νιβα αναμεσα τους

4) Το παραπανω σχολιο ερμηνευεται με δυο τροπους α) τα Νιβα δεν κολλανε (ΣΩΣΤΟ)
ή αλλιως: β) τα Νιβα δεν εχουν τετοιες γκόμενες μέσα :oops: . Συγγνωμη, εννοω <<προσωπα θηλυκου γενους τόσο αισθητικα γενικως αποδεκτα απο τα αρρενα μελη του κοινωνικου συνολου>> επι το πολιτικως ορθότερον. Η εκδοχη β) ειναι ΛΑΘΟΣ, παρατηρηστε αλλωστε οτι ουτε βυταρουδες υπαρχουν. Εννοω τα << cute >> Γιαπωνεζικα αυτοκινητα :-x και οχι τη συμπαθεστατη κοπελλα της φωτογραφιας 5 of 11. Η γυναίκα μου για καποιο περιεργο λογο συμφωνει ολοψυχα με την εκδοχη α) για πρωτη φορα στη ζωη της. Οταν την πρωτο γνωρισα και δεν ηθελε να μπει στο Νιβα συμφωνουσε με την εκδοχη β).... Επισης με ρωτησε: αυτα κανεις οταν πας μονος στα βουνα; Και αυτος ο tazmania ποιος ειναι; κλπ Απειλει να ερχεται μαζι μου στα βουνα απο δω και περα. :shock:

5) Αυτο ειναι που λενε <<σιγά, θα λασπώσεις κανενα καλσόν>>. Αληθεια ξερατε οτι το καλσον εχει φοβερη αντοχη σε εφελκυσμο και ελαστικοτητα και μπορει να χρησιμοποιηθει σαν .... μπλα μπλά, μπλα μπλά...

7) παρεκτρεπομαι..παρεκτρεπομαι...

8 ) Το σχολιο 6) παραλειφθηκε σκοπίμως.... χικ!


9) Το μονο ελαφρυντικο μου ειναι οτι εχω ιωση και 39 psi εεεε πυρετο εννοω και οι αλλοι τετρακινηταδες φιλοι μου (βλεπε Mountaineer)πηγαν εκδομη και εγω καθομαι και γραφω μ@λ@κιες γιατι τα εχω παρει και το καινουργιο αντιπυρετικο με κοδεινη κανει ενα κεφαλι μεγαλε τυφλα ναχει η ρακη!

:P

10) Και τωρα ας γελασω λιγο με τις δικές μου μ@λ@κίες: :lol: :twisted: :lol: :twisted:

και λιγο πιο χαζοχαρουμενα: :P :P :P



11) Πάντως νασαι καλα συντροφε tazmania με τις ωραίες σου φωτογραφίες :D
Τελευταία επεξεργασία από NIBAKIOC και 03 Απρ 2005, 20:22, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
NIBAKIOC
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 02 Αύγ 2004, 14:46

Re: Που το πάτε, καλέ κορίτσια, το αμάξι;

Δημοσίευσηαπό blackchris » 03 Απρ 2005, 19:25

NIBAKIOC έγραψε:
tazmania έγραψε:Με άφθονη διάθεση χιούμορ :D :D

Stratego Gallery

Τα σχόλιά σας παρακαλώ :D


1) ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ

2) Σχεδον πορνογραφικες 8) για γνησιους τετρακινηταδες

3) Η γνησιοτητα τους αποδεικνυεται απο το γεγονος οτι δεν υπαρχει ουτε ενα Νιβα αναμεσα τους

4) Το παραπανω σχολιο ερμηνευεται με δυο τροπους α) τα Νιβα δεν κολλανε (ΣΩΣΤΟ)
ή αλλιως: β) τα Νιβα δεν εχουν τετοιες γκόμενες μέσα :oops: . Συγγνωμη, εννοω <<προσωπα θηλυκου γενους τόσο αισθητικα γενικως αποδεκτα απο τα αρρενα μελη του κοινωνικου συνολου>> επι το πολιτικως ορθότερον. Η εκδοχη β) ειναι ΛΑΘΟΣ, παρατηρηστε αλλωστε οτι ουτε βυταρουδες υπαρχουν. Εννοω τα << cute >> Γιαπωνεζικα αυτοκινητα και οχι τη συμπαθεστατη κοπελλα της φωτογραφιας 5 of 11.
Η γυναίκα μου για καποιο περιεργο λογο συμφωνει ολοψυχα με την εκδοχη α) για πρωτη φορα στη ζωη της. Οταν την πρωτο γνωρισα και δεν ηθελε να μπει στο Νιβα συμφωνουσε με την εκδοχη β).... Επισης με ρωτησε: αυτα κανεις οταν πας μονος στα βουνα; Και αυτος ο tazmania ποιος ειναι; κλπ Απειλει να ερχεται μαζι μου στα βουνα απο δω και περα. :shock:

5) Αυτο ειναι που λενε <<σιγά, θα λασπώσεις κανενα καλσόν>>. Αληθεια ξερατε οτι το καλσον εχει φοβερη αντοχη σε εφελκυσμο και ελαστικοτητα και μπορει να χρησιμοποιηθει σαν .... μπλα μπλά, μπλα μπλά...

7) παρεκτρεπομαι..παρεκτρεπομαι...

8 ) Το σχολιο 6) παραλειφθηκε σκοπίμως.... χικ!


9) Το μονο ελαφρυντικο μου ειναι οτι εχω ιωση και 39 psi εεεε πυρετο εννοω και οι αλλοι τετρακινηταδες φιλοι μου (βλεπε Mountaineer)πηγαν εκδομη και εγω καθομαι και γραφω μ@λ@κιες γιατι τα εχω παρει και το καινουργιο αντιπυρετικο με κοδεινη κανει ενα κεφαλι μεγαλε τυφλα ναχει η ρακη! :shock:


Περαστικά. Αν πάρεις και άλλο αντιπυρετικό με κοδείνη θα πετάξεις και το Niva :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Re: Που το πάτε, καλέ κορίτσια, το αμάξι;

Δημοσίευσηαπό NIBAKIOC » 03 Απρ 2005, 19:34

blackchris έγραψε:[
Περαστικά. Αν πάρεις και άλλο αντιπυρετικό με κοδείνη θα πετάξεις και το Niva :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Και αν παρω και καμμια ηρωϊνη με λιγο LSD και αμφεταμινες μεσα μπορει να παρω και βυταρου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ ΧΑ :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
NIBAKIOC
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 02 Αύγ 2004, 14:46

Re: Που το πάτε, καλέ κορίτσια, το αμάξι;

Δημοσίευσηαπό blackchris » 03 Απρ 2005, 20:25

NIBAKIOC έγραψε:
blackchris έγραψε:[
Περαστικά. Αν πάρεις και άλλο αντιπυρετικό με κοδείνη θα πετάξεις και το Niva :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Και αν παρω και καμμια ηρωϊνη με λιγο LSD και αμφεταμινες μεσα μπορει να παρω και βυταρου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ ΧΑ :twisted: :twisted: :twisted:


Μόνο με ναρκωτικά δεν φοβάσαι να μπεις σε ένα πραγματικό 4x4, στο καμάρι του Αυτοκράτορα ?? :twisted: :twisted:
:alright: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Re: Που το πάτε, καλέ κορίτσια, το αμάξι;

Δημοσίευσηαπό NIBAKIOC » 03 Απρ 2005, 20:33

Ουτε μαστουρωμενος δε θα εμπαινα σε βιταρομπανιερα. Ισως με ολικη αναισθησια.
Άβαταρ μέλους
NIBAKIOC
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 02 Αύγ 2004, 14:46

Re: Που το πάτε, καλέ κορίτσια, το αμάξι;

Δημοσίευσηαπό blackchris » 03 Απρ 2005, 20:57

NIBAKIOC έγραψε:Ουτε μαστουρωμενος δε θα εμπαινα σε βιταρομπανιερα. Ισως με ολικη αναισθησια.


Προσπάθησε σε 20 χρόνια θα το ξεπεράσεις. Τα 4χ4 δεν είναι για να γεννούν οι κότες, αυτό το ήξερες ? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Re: Που το πάτε, καλέ κορίτσια, το αμάξι;

Δημοσίευσηαπό NIBAKIOC » 03 Απρ 2005, 22:17

blackchris έγραψε:
NIBAKIOC έγραψε:Ουτε μαστουρωμενος δε θα εμπαινα σε βιταρομπανιερα. Ισως με ολικη αναισθησια.


Προσπάθησε σε 20 χρόνια θα το ξεπεράσεις.



Σε 20 χρόνια τα βιταρα θα ειναι ολα σε νεκροταφειο ειδων υγιεινης μαζι με μπιντεδες καμπινεδες καζανακια ρουμπινετα κλπ, και τα Νιβα θα σκαρφαλωνουν ακομα τα βουνα.....

Τα 4χ4 δεν είναι για να γεννούν οι κότες, αυτό το ήξερες ?


Μηπως ειναι για να κανουμε αφρολουτρο; Δε μου λες, εχει ρυθμιζομενη ντουσιερα  για υδρομασαζ το βιταρα;


Αστο μεγαλε αρκετα του την γ&μ*σαμε τη θεματικη ενοτητα του tazmania και θα μας κυνηγαει...



Συγνωμη συντροφε tazmania :oops:
Άβαταρ μέλους
NIBAKIOC
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 02 Αύγ 2004, 14:46

Δημοσίευσηαπό blackchris » 04 Απρ 2005, 01:24

Σιγά την ενότητα που τη γ@μησ@με χάρη του κάνουμε ρε που μπαίνουμε :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Να σου πω ρε συ να σου δώσω 1 4αδα μεταχειρισμένα λάστιχα να μου δώσεις το Niva ? Ξέμεινα απο κοτέτσι :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Επόμενο

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 12 επισκέπτες