Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Γνωμες, γνωμες, γνωμες........

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό blackchris » 18 Απρ 2005, 23:32

michailbm έγραψε:Μια και χρησιμοποιήθηκε το ποστ μου θα ήταν αγενέστατο εκ μέρους μου να μην κάνω κι εγώ ένα ποστ (όχι πως μπορώ να σας φτάσω)! :D :D
Κατ αρχήν θα συμφωνήσω κι εγώ ότι πρέπει να θέτουμε ο καθ' ένας μας τα όρια και τους περιορισμούς στον εαυτό μας χωρίς να χρειάζεται κανένας μπαμπούλας ,..., αλλά έλα σου που υπάρχουν παρά πολλοί που δεν το κάνουν ... και τοτε τι γίνεται ; ,..., δεν πρέπει εμείς να επέμβουμε και να κάνουμε ότι είναι δυνατόν να γίνει από εμάς ;,..., ακόμα και να μαζέψουμε εμείς τα σπασμένα αν άλλοι που είναι υπεύθυνοι να το κάνουν δεν το έκαναν και μετά να πράξουμε τα δέοντα (και προβλεπόμενα δια παραδειγματισμό των υπόλοιπων) ; :!: :!: :!:

Ρε παιδία ας μου λύσει κάποιος την απορία τι γίνεται με αυτό το παιδί γιατι δεν μπορώ να καταλάβω ...... παρακαλώ πείτε μου ρε σεις κάποιος θα ξέρει δεν μπορεί..... :roll: :roll: :roll:


Το ερευνά η επιστήμη, υπομονή :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό michailbm » 18 Απρ 2005, 23:37

Δεν πιστευω να ειναι απ τις περιπτωσεις που η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα ... :shock: .... και δεν μαθουμε ποτε ... :oops: :( :?
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό prevezanos » 19 Απρ 2005, 11:15

[quote="michailbm"]Μια και χρησιμοποιήθηκε το ποστ μου θα ήταν αγενέστατο εκ μέρους μου να μην κάνω κι εγώ ένα ποστ (όχι πως μπορώ να σας φτάσω)! :D :D
Κατ αρχήν θα συμφωνήσω κι εγώ ότι πρέπει να θέτουμε ο καθre paidia kamia kontinh diadromh gia enduro xerete?
Άβαταρ μέλους
prevezanos
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 19 Απρ 2005, 11:05

enduro

Δημοσίευσηαπό prevezanos » 19 Απρ 2005, 11:21

paidia xerete kanenan silogo enduro?
Άβαταρ μέλους
prevezanos
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 19 Απρ 2005, 11:05

Re: enduro

Δημοσίευσηαπό tazmania » 19 Απρ 2005, 18:37

prevezanos έγραψε:paidia xerete kanenan silogo enduro?


Είσαι λίγο εκτός θέματος, ρίξε μια ματιά εδώ
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 4 επισκέπτες