Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ervthsh

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Re: ervthsh

Δημοσίευσηαπό NIBAKIOC » 17 Μάιος 2005, 09:14

Ασ' τονε Συντροφε Προεδρε να ειναι κι αυτος επιτιμος... Δεν εχει ΝΗΒΑ, κανει ομως οτι μπορει το παιδι.
Εξαλλου δεν του εξηγησαμε ακομα τα καθηκοντα και τις εξουσιες του ΕΠΙΤΙΜΟΥ (τουρκιστι γιαλαντζη) προεδρου....ΜΟΥΡΧΑΡΧΑΡΧΑΡ.

Εξουσιες: καμμια απολυτως (χειροτερο και απο προεδρος της Δημοκρατιας).
Καθηκοντα: καθαρισμος λασπων απουκατου-μερια λασπωμενων ΝΗΒΑ,
καθαρισμος αποχωρητηριων Προεδρικου Μεγαρου του κανονικου Προεδρου Συλλογου ΝΗΒΑ
καθαρισμος υαλοπινακων σκονισμενων ΝΗΒΑ μελλων Συλλογου
παρασκευη φραπε δι οδηγους ΝΗΒΑ (αφου εχει πλυνει τα χερια του προσεκτικα μετα απο ως ανω καθαρισμους).
Ξεπουπουλιασμα, ψησιμο και σερβιρισμα ψητης βιταροπαπιας που εφεραν οι οδηγοι ΝΗΒΑ επιστρεφοντας απο εκδρομη του Συλλογου
(αυτες οι παπιες κολλανε στο ισωμα και ειναι ευκολο να τις πιασεις).
Άβαταρ μέλους
NIBAKIOC
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 02 Αύγ 2004, 14:46

Re: ervthsh

Δημοσίευσηαπό firelord » 17 Μάιος 2005, 11:01

αυτός ο κοντραστ τι φρούτο είναι πάλι?

για τον μπλακρίς ξέρουμε...

ΥΓ τοπ ποτάμι δεν γυρίζει πίσω τη μπανιέρα? εμ εξωλέμβια δεν έβαλες
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό blackchris » 17 Μάιος 2005, 12:33

Θα είμαι εδώ να σας στηρίζω............ να σας λεω οτι έχετε αυτοκίνητα και οχι κοτέτσια με ρόδες........... δεν θα αφήνω τα άλλα παιδάκια να σας κοροϊδεύουν.......... ούτε να σας πετάνε λεμονόκουπες........... στο βουνό θα κάνουμε πως δυσκολευόμαστε για να περνάτε εσείς απο εκεί που περνούν και ποδήλατα για να μην νιώθετε οι Κατμαν του χώρου...........
Τελευταία επεξεργασία από blackchris και 18 Μάιος 2005, 06:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό xristost » 17 Μάιος 2005, 18:24

blackchris έγραψε:Θα είμαι εδώ να σας στηρίζω............ να σας λεω οτι έχετε αυτοκίνητα και οχι κοτέτσια με ρόδες........... δεν θα αφήνω τα άλλα παιδάκια να σας κοροϊδεύουν.......... ούτε να σας πετάνε λεμονόκουπες........... στο βουνό θα κάνουμε πως δυσκολευόμαστε για να περνάτε εσείς απο εκεί που περνούν και ποδήλατα για να μην νιώθετε οι Κατμαν του χώρου...........
Καταντησε βαρετο!!!
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
xristost
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 12 Αύγ 2004, 18:59
Τοποθεσία: ΖΕΦΥΡΙ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό blackchris » 18 Μάιος 2005, 06:15

xristost έγραψε:
blackchris έγραψε:Θα είμαι εδώ να σας στηρίζω............ να σας λεω οτι έχετε αυτοκίνητα και οχι κοτέτσια με ρόδες........... δεν θα αφήνω τα άλλα παιδάκια να σας κοροϊδεύουν.......... ούτε να σας πετάνε λεμονόκουπες........... στο βουνό θα κάνουμε πως δυσκολευόμαστε για να περνάτε εσείς απο εκεί που περνούν και ποδήλατα για να μην νιώθετε οι Κατμαν του χώρου...........
Καταντησε βαρετο!!!


Να σου πω την αλήθεια δεν έχεις και άδικο, αλλά κάθε φορά που βαριέμαι και εγώ, έρχονται τα συντρόφια απο την άλλη και με τσιγκλάνε γιατί έχουν εθιστεί στην καζούρα, οπότε αναγκάζομαι και εγώ να απαντήσω μιας και επιτελώ κοινωνικό έργο.
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό xristost » 18 Μάιος 2005, 15:50

Παλι οι γνωστες κρυαδες!!!! :? :? :? :? :?
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
xristost
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 12 Αύγ 2004, 18:59
Τοποθεσία: ΖΕΦΥΡΙ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό blackchris » 18 Μάιος 2005, 17:10

xristost έγραψε:Παλι οι γνωστες κρυαδες!!!! :? :? :? :? :?


Αν κρυώνεις, ντύσου, κάπου θα την άρπαξες μιας και τα περισότερα παιδιά εδώ μέσα την βρίσκουν με το χαβαλέ που κάνουμε, γι αυτό σου λέω μην κάθεσαι σε ρεύματα σε χαλάνε :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό xristost » 18 Μάιος 2005, 20:39

Ακου (ΦΙΛΕ) blackcrhis! Δεν σε ξερω οποτε δεν μπορω να πω κουβεντα. Οταν μεγαλωσεις μαθεις να σεβεσε τον χωρο και μαθεις ποτε το αστειο (ΧΑΒΑΛΕΣ) πρεπει να σταματησει πεστο μας. :alright: :alright:
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
xristost
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 12 Αύγ 2004, 18:59
Τοποθεσία: ΖΕΦΥΡΙ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό tedos » 18 Μάιος 2005, 20:51

Ωπ τι εχουμε???? Εμφυλιος στο κοτετσι??? :twisted: :twisted: :twisted:

Τι εγινε .....ξεσηκωθηκαν οι κοτες και πανε να ριξουν τον κοκκορα??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 19 Μάιος 2005, 08:11

Φίλοι και σύντροφοι, θα σας παρακαλέσω να μη συνεχίσετε αυτή την αντιπαράθεση εδώ μέσα, αν έχετε πρόβλημα με κάποιον μπορείτε να το λύσετε με π.μ.
Έχουμε ξαναπεί οτι ο χαβαλές και η πλάκα είναι βασικό στοιχείο του forum και ειδικά της ενότητάς μας εφόσον δεν προσβάλει κανέναν προσωπικά και δεν ένοχλεί το σύνολο. Ειδικά η συγκεκριμένη ενότητα "ervthsh" είναι από μόνη της χιουμοριστική και άρα εκφράσεις του τύπου "κρυάδες" κλπ δεν είναι εύστοχες. Σε όποιον δεν αρέσει η πλάκα και το χιούμορ απλά ας απέχει από τη συγκεκριμένη συζήτηση.
Η ενότητα κλειδώθηκε γιατί δεν έχει νόημα πλέον :wink: :wink:
peace :D :D :D :D :D
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Ο ADMIN ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ!!!!!!!

Δημοσίευσηαπό gtsit » 19 Μάιος 2005, 10:59

ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΡΙΜΑ. ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΟΠΩΣ Ο XRISTOST ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ADMIN ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΤΟΝ METALAXE. ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ. Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΓΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ. ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ BLACKCHRIS ΜΕ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΚΡΥΑΔΕΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΑ NIVA ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......
ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΠΟΥ Ο BLACKCHRIS ΠΡΟΣΒΑΛΛΕ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΜΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΑΛΛΟΥΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ Η ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΗΤΑΝ ΕΛΑ ΜΩΡΕΕΕΕ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΟ ΠΩ ΑΝΤΩΝΑΚΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ BLACKCHRIS ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΠΛΕΥΡΟΣ. ΤΙΝ ΝΑ ΠΩ......
ΤΟΝ BLACKCHRIS ΤΟΝ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟΣ ΤΥΠΟΣ. ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟΝ BLACKCHRIS ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ POST. ΘΙΞΑΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΝ ΕΠΙΤΗΜΟ......

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΚΡΥΑΔΕΣ.... ΣΥΦΜΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.

ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΒΑΡΕΤΟ.

ΝΑ ΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΑΜΑ ΨΑΞΩ ΣΤΟ FORUM ΘΑ ΒΡΩ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΒΛΗΘΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ BLACKCHRIS ΜΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ...... TOTE ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΛΕΙΔΩΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑ POST ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑΜΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ STYLE......
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΡΙΜΑ.....

ΤΙ ΝΑ ΠΩ..... ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΞΕΦΤΙΛΑ ΤΕΛΙΚΑ.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΟΪΚΑ ΝΑ ΜΕ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙΣ...... ΚΥΡΙΕ ADMIN.

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό gtsit » 19 Μάιος 2005, 11:17

KAI KATI AKOMH. O ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤO ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ FORUM ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΕΙ. ΝΑ ΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΠΩΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ.
ΜΕΙΝΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΝΑ ΤΡΩΤΕ ΤΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ.

ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΡΙΜΑ....

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό superspy » 19 Μάιος 2005, 11:41

Λοιπόν.....
Ξεκλειδώνει....και .... μεταφέρεται!



Η αντιπαράθεση δεν ξέφυγε πολύ – εντάξει δε βριστήκατε....
ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΑΡΕΤΟ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ να γεμίζουν τα θέματα, με την πρώτη ευκαιρία με διάφορα βαρετά «χιουμοριστικά» ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ κλπ

Πρέπει να αντιληφθείτε ότι το forum ΔΕΝ είναι CHAT!

Καλύτερα για όλους να υπάρχουν ουσιαστικές συζητήσεις.
Μπορείτε να ανοιγετέ πάντα εννότητες στις γενικές συζητήσεις – όπως πχ. Τα μαχαιρώματα – όπου μπορείτε να ασχολείστε με ότι άλλο θέλετε.
Προσπαθήστε να κρατήσετε τις ειδικευμένες εννότητες στο θέμα τους:
ΠΧ Lada, ασχοληθείτε με το αυτοκίνητο και τα θέματα του
Suzuki … το ίδιο



ΧΑΒΑΛΕΣ στις γενικές συζητήσεις.
Είναι ξεκάθαρο.


Ας το κλείσουμε εδώ παρακαλώ.

Σπύρος Κατσιμαλής
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό gtsit » 19 Μάιος 2005, 11:45

superspy έγραψε:Λοιπόν.....
Ξεκλειδώνει....
Η αντιπαράθεση δεν ξέφυγε πολύ – εντάξει δε βριστήκατε....
ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΑΡΕΤΟ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ να γεμίζουν τα θέματα, με την πρώτη ευκαιρία με διάφορα βαρετά «χιουμοριστικά» ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ κλπ

Πρέπει να αντιληφθείτε ότι το forum ΔΕΝ είναι CHAT!

Καλύτερα για όλους να υπάρχουν ουσιαστικές συζητήσεις.
Μπορείτε να ανοιγετέ πάντα εννότητες στις γενικές συζητήσεις – όπως πχ. Τα μαχαιρώματα – όπου μπορείτε να ασχολείστε με ότι άλλο θέλετε.
Προσπαθήστε να κρατήσετε τις ειδικευμένες εννότητες στο θέμα τους:
ΠΧ Lada, ασχοληθείτε με το αυτοκίνητο και τα θέματα του
Suzuki … το ίδιο
ΧΑΒΑΛΕΣ στις γενικές συζητήσεις.
Είναι ξεκάθαρο.

Ας το κλείσουμε εδώ παρακαλώ.

Σπύρος Κατσιμαλής


ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ. ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.......

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 19 Μάιος 2005, 12:06

Γιώργο, καταρχήν θέλω να εκφράσω τη λύπη μου για τον τρόπο που σκέφτεσαι και βλέπεις σκοπιμότητα από μέρους μου :( :(
Επειδή όμως νιώθω οτι με αδικείς, πρέπει να σου απαντήσω.
1) Νόμιζα πως το θέμα με τον χαβαλέ το είχαμε λύσει προ πολλού σε σχετική συζήτηση που είχαμε κάνει και στο forum και προσωπικά. Το ίδιο που είχα ζητήσει από εσένα τότε, το είχα ζητήσει και από τον Blackchris και τον Vagelis χωρίς διακρίσεις.
2) Η ενότητα "ervthsh" ήταν καθαρά χιουμοριστική (πως αλλιώς θα μπορούσε να είναι αν δεις τη δημοσίευση του contrast61), οπότε προσφερόταν για χιούμορ και πειράγματα. Δεν υπάρχει λοιπόν κανένας λόγος να θεωρήσει κανένας οτι αυτά που γράφονται και λέγονται είναι κρυάδες ή οτιδήποτε άλλο, από τη στιγμή που δεν αναφέρθηκε σε αυτόν προσωπικά και δεν τον προσέβαλε. Άρα λοιπόν ήταν άστοχη η παρατήρηση από μέρους του Χρήστου.
3) Η ενότητα "Υπηρεσίες Λόχου" δημιουργήθηκαν ακριβώς για να κάνουμε χαβαλέ και να πειράζει ο ένας τον άλλο χωρίς να "χαλάμε" τις άλλες ενότητες που πιθανόν να έχουν συγκεκριμένο αντικείμενο (πχ. ερωτήσεις για βλάβες, βελτιώσεις κλπ.), άρα λοιπόν και εδώ η παρατήρηση του Χρήστου "κρυάδες" ήταν πάλι άστοχη για τον ίδιο λόγο.
4) Δε νομίζω οτι έχω δώσει τέτοια δείγματα "αυταρχισμού" που να δικαιολογούν τη φράση σου "ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΟΪΚΑ ΝΑ ΜΕ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙΣ...... ΚΥΡΙΕ ADMIN." και κατά συνέπεια με προσβάλλει ο χαρακτηρισμός σου.
5) Δε θέλω να σχολιάσω καθόλου το δεύτερο post σου γιατί πιστεύω οτι ο καθένας μπορεί να κρίνει ποιός έχει δίκιο και ποιός άδικο.
6) Αν ο site administrator κρίνει οποιαδήποτε στιγμή πως είμαι λάθος, εγώ πρώτος του ζητώ δημόσια να με απαλάξει από τα "καθήκοντά μου" :D :D δεν έχω καμία όρεξη να χαλάω τη διάθεσή μου αλλά ούτε και έχω "αρχηγικές" ή "καθοδηγητικές" διαθέσεις :!: :!:
7) "ΜΕΙΝΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΝΑ ΤΡΩΤΕ ΤΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ." ευτυχώς δεν έχω μουστάκια :lol: :lol: :lol:

Και πάλι λυπάμαι για τα γραφόμενά σου και θα συνιστούσα σε όλους μας ηρεμία και αυτοσυγκράτηση, δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα, αντίθετα έχουμε πολλά που μας ενώνουν :wink: :wink:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 9 επισκέπτες