Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

O Arxontas....

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

O Arxontas....

Δημοσίευσηαπό jimnys » 09 Ιουν 2006, 20:29

http://arxontas.blogspot.com/

Απλά απίθανη γραφή......
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Re: O Arxontas....

Δημοσίευσηαπό russo » 10 Ιουν 2006, 00:50

jimnys έγραψε:Απλά απίθανη γραφή......


Η στήλη του Άρχοντα έγραψε:άρθρα και προσωπικές καταγραφές, εξεφρασμένα με τον μοναδικό τρόπο "μιλάω και τσακίζω" που διακρίνει τον υποφαινόμενο


Σκέψου, άμα δεν μίλαγε αλλά έγραφε, να μην ήταν το βασικό συστατικό κάθε παρέας, να μην τον εκνέυριζε το ανθρώπινο είδος, να μην είχε την τύχη να διαβάζει στο ίντερνετ Ισοκράτη, να μην το γύρναγε σε τσάμικο.

ΕΛΕΟΣ και οι αναγνώστες του ίντερνετ έχουν δικαιώματα.

Υ.Γ. Οσο θυμάμε τι ωραία γιαούρτια με άρωμα, πέτσα και εκρηκτικό κεσέ έκανε τα παλιά χρόνια ο Φάγε, η Αστυ, νοσταλγώ.
Γιώργος Ρούσσος.
Άβαταρ μέλους
russo
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 19 Απρ 2004, 02:27
Τοποθεσία: Αθήνα-Χαλάνδρι

Δημοσίευσηαπό jimnys » 10 Ιουν 2006, 06:19

Kαι όμως Γιώργο, δεν είναι απιθανη γραφή;;
Περίμενες να δεις ποτέ κάτι τέτοιο :shock: :D :D :D :D
Απο όλο αυτό το πράγμα κράτησα μόνο τα λόγια του Ισοκράτη, βάζωντας τα και στο Brat, μιας και όλο το υπόλοιπο μου θυμίζει τους απόλυτους, και πάνσοφους, που κατα καιρούς έχω γνωρίσει, και που σαν βασικό γνώρισμα έχουν την αδιαλαξία της άποψης τους, προσπαθώντας να σου αποδείξουν ότι το μάυρο είναι άσπρο, μιας και έχουν πάντα δίκιο...
Κάποια σειμία του συνοθυλεύματος σκέψεων είναι καλά πάντως....τα παραδείγματα που χρησημοποιεί μου θυμίζουν τον γνωστό "ξερόλα" των φόρουμ του 4χ4, και κάποια σειμεία τον απόλυτο μονάρχη....
Οσο για τα δικαιώματα τον αναγνωστών , αυτό συζιτιέται....
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Δημοσίευσηαπό michailbm » 11 Ιουν 2006, 21:10

Αν παραβλέψεις τον λίγο ασυνάρτητο σε ορισμένα σημεία λογο θα έλεγα ότι ο μικρός (αν είναι μικρός) έχει κριτική σκέψη .... θα ωριμάσει και ο λόγος του με την ηλικία αν το καλλιεργήσει!
Προσωπικά μου άρεσε !
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια


Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 18 επισκέπτες