Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Γκάζια ..... Διαξιφισμοί

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό superspy » 16 Ιουν 2005, 12:01

Σας παρακάλεσα και αλλη φορά τα προσωπικά σας ΑΛΛΟΥ - Υπάρχουν email - pm τηλέφωνα και ρινγκ πυγμαχίας να τα βρείτε.

Δε θα σας παρακαλέσω άλλο.
Φροντίστε να κρατηθείτε σε ένα επίπεδο.
Οσοι δεν μπορούν δεν έχουν θέση εδώ - ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ.
Τις τελευταίες μέρες, έχω απογοητευεί με τέτοια παιδιαρίσματα.
Διαμάχες σε επίπεδα που δεν καταλήγουν σε βρισιές έχουν ξαναγίνει και δεν έχουν δημιουργήσει πρόβλημα - Η ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ.

Μη δώσετε συνέχεια. Κλειστέ το PC για μια μέρα - μια βδομάδα - ένα μήνα και σκεφτείτε....

Σπύρος Κατσιμαλής
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 17 Ιουν 2005, 07:51

Καλά ρε υπερκατάσκοπε μη βαράς :smackbottom: :smackbottom: :D :D :D :D :D :D :D
Κανόνισε να χαλάσει η κλειδαριά με το κλείδωσε-ξεκλείδωσε συνέχεια :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Έλα λεβέντη μου από το beach party αύριο το βράδυ και θα σε φτιάξω εγώ, θα σου έχω ειδική θέση (στα βράχια) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό tazmania » 17 Ιουν 2005, 21:15

superspy έγραψε:Σας παρακάλεσα και αλλη φορά τα προσωπικά σας ΑΛΛΟΥ - Υπάρχουν email - pm τηλέφωνα και ρινγκ πυγμαχίας να τα βρείτε.

Δε θα σας παρακαλέσω άλλο.
Φροντίστε να κρατηθείτε σε ένα επίπεδο.
Οσοι δεν μπορούν δεν έχουν θέση εδώ - ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ.
Τις τελευταίες μέρες, έχω απογοητευεί με τέτοια παιδιαρίσματα.
Διαμάχες σε επίπεδα που δεν καταλήγουν σε βρισιές έχουν ξαναγίνει και δεν έχουν δημιουργήσει πρόβλημα - Η ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ.

Μη δώσετε συνέχεια. Κλειστέ το PC για μια μέρα - μια βδομάδα - ένα μήνα και σκεφτείτε....

Σπύρος Κατσιμαλής


Σπύρο μου, εάν δε είχες σβήσει τα post, θα ήξεραν όλοι ποιος άρχισε να βρίζει και ποιος λεει ψέματα ή όχι, ποιος λασπολογεί, ποιος ειρωνεύεται τους πάντες και τα πάντα και ποιος τελικά φοράει παντελόνια. Νομίζω ότι μετά από 1900+ post έχω δείξει ποιος είμαι, μπορεί να έχω σκληρή γλώσσα μερικές φορές αλλά δεν έχω θίξει κανένα στα καλά καθούμενα και το ίδιο ισχύει και για τον tedo. Αυτά τα λεω μόνο και μόνο γιατί ο IKE αναφέρεται σ' εμάς.

Το θέμα έλαβε τέλος για εμένα προ πολλού.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 2 επισκέπτες