Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ervthsh

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό gtsit » 19 Μάιος 2005, 12:37

Metalaxe έγραψε:Γιώργο, καταρχήν θέλω να εκφράσω τη λύπη μου για τον τρόπο που σκέφτεσαι και βλέπεις σκοπιμότητα από μέρους μου :( :(
Επειδή όμως νιώθω οτι με αδικείς, πρέπει να σου απαντήσω.
1) Νόμιζα πως το θέμα με τον χαβαλέ το είχαμε λύσει προ πολλού σε σχετική συζήτηση που είχαμε κάνει και στο forum και προσωπικά. Το ίδιο που είχα ζητήσει από εσένα τότε, το είχα ζητήσει και από τον Blackchris και τον Vagelis χωρίς διακρίσεις.
2) Η ενότητα "ervthsh" ήταν καθαρά χιουμοριστική (πως αλλιώς θα μπορούσε να είναι αν δεις τη δημοσίευση του contrast61), οπότε προσφερόταν για χιούμορ και πειράγματα. Δεν υπάρχει λοιπόν κανένας λόγος να θεωρήσει κανένας οτι αυτά που γράφονται και λέγονται είναι κρυάδες ή οτιδήποτε άλλο, από τη στιγμή που δεν αναφέρθηκε σε αυτόν προσωπικά και δεν τον προσέβαλε. Άρα λοιπόν ήταν άστοχη η παρατήρηση από μέρους του Χρήστου.
3) Η ενότητα "Υπηρεσίες Λόχου" δημιουργήθηκαν ακριβώς για να κάνουμε χαβαλέ και να πειράζει ο ένας τον άλλο χωρίς να "χαλάμε" τις άλλες ενότητες που πιθανόν να έχουν συγκεκριμένο αντικείμενο (πχ. ερωτήσεις για βλάβες, βελτιώσεις κλπ.), άρα λοιπόν και εδώ η παρατήρηση του Χρήστου "κρυάδες" ήταν πάλι άστοχη για τον ίδιο λόγο.
4) Δε νομίζω οτι έχω δώσει τέτοια δείγματα "αυταρχισμού" που να δικαιολογούν τη φράση σου "ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΟΪΚΑ ΝΑ ΜΕ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙΣ...... ΚΥΡΙΕ ADMIN." και κατά συνέπεια με προσβάλλει ο χαρακτηρισμός σου.
5) Δε θέλω να σχολιάσω καθόλου το δεύτερο post σου γιατί πιστεύω οτι ο καθένας μπορεί να κρίνει ποιός έχει δίκιο και ποιός άδικο.
6) Αν ο site administrator κρίνει οποιαδήποτε στιγμή πως είμαι λάθος, εγώ πρώτος του ζητώ δημόσια να με απαλάξει από τα "καθήκοντά μου" :D :D δεν έχω καμία όρεξη να χαλάω τη διάθεσή μου αλλά ούτε και έχω "αρχηγικές" ή "καθοδηγητικές" διαθέσεις :!: :!:
7) "ΜΕΙΝΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΝΑ ΤΡΩΤΕ ΤΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ." ευτυχώς δεν έχω μουστάκια :lol: :lol: :lol:

Και πάλι λυπάμαι για τα γραφόμενά σου και θα συνιστούσα σε όλους μας ηρεμία και αυτοσυγκράτηση, δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα, αντίθετα έχουμε πολλά που μας ενώνουν :wink: :wink:



Επειμένω πως δεν είσαι αντικειμενικός όσο τουλάχιστον θέλεις να πιστεύεις.

1) Παρόλες τις παρατηρήσεις σου συνεχίστηκε ο άσκοπος χαβαλές (κοτέτσια κτλπ.) σε ενότητες που δεν ήταν για χαβαλέ και το ξέρεις καλά......
Αποτέλεσμα?? Καμία επίσημη αντίδραση......(από τον admin εννοώ)

2) Δεν με απασχολεί αν αναφέρθηκε προσωπικά στον Χρήστο.
Εχει ωστόσο στο παρελθόν αναφερθεί σε μένα , αλλά και ονομαστικά (με πολύ ειρωνία) σε ανθρώπους σε καίριες θέσεις (μηχανικούς στην αντιπροσωπεία) χωρίς να του έχουν δώσει δικαίωμα. Άνθρωποι που είναι πολύ εύκολο να διαπιστώσουμε ποιοί είναι λόγω της θέσεις τους. Άνθρωποι που μας έχουν σταθεί και μας έχουν βοηθήσει πολύ.
Αποτέλεσμα?? Καμία επίσημη αντίδραση......

3) Από πότε η λέξη κρυάδες αποτελεί βρισιά????? Έχουν υπωθεί σαφώς χειρότερες στο παρελθόν και σε άσχετα με χαβαλέ posts......
Αυτό και αν αποτελεί λογοκρισία.......
Αποτέλεσμα τότε?? Καμία επίσημη αντίδραση......

4) Δεν μίλησα για γενικότερο αυταρχισμό αλλά για μονόπλευρη αντιμετώπιση. Ειδικά σε ότι αφορά τον Blackchris....... Επειδή λοιπόν ήμουν επιθετικός περίμενα πως θα με κλειδώσεις.....

5) Το σχολιό μου αφορά την προσωπική μου γνώμη και μόνο την δική μου.

Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ι ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ. ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΜΙΛΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ. ΑΝ ΤΩΡΑ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΥΠΩΣΩ ΚΑΜΙΑ ΣΕΛΙΔΟΥΛΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΠΟΥ Ο ΧΑΒΑΛΕΣ ΞΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.

ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ ΧΥΜΑ.
Η ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΑ ΚΑΛΟΣ. ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΣΕ ΕΣΕΝΑ.

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό IKE » 19 Μάιος 2005, 12:57

Τα πράγματα είναι πολύ απλά, πρέπει κάθε μέλος να σέβεται το χώρο που βρίσκεται και φυσικά να σέβεται τα υπόλοιπα μέλη.

Τα αστεία ειναι ωραία αλλα όταν εκτρέπονται σε προσωπικές επιθέσεις, χαρακτηρισμούς ή απλώς flood που πλυμμιρίζει και εν τέλει αχρηστευει κάθε τόπικ τότε είναι άκρως επιζήμια για το φόρουμ.

Εχετε δίκιο πως καμιά φορά τα πράγματα βγαίνουν εκτός ορίων και πολλοί αισθάνονται αδικημένοι ή πως βρίσκονται σε ενα χώρο που επικρατεί εν μέρη αναρχία.

H προσπάθεια απο πλευράς moderator/admin είναι να μπεί μια τάξη και το φόρουμ να είναι όσο το δυνατόν πιο εύχρηστο,χρήσιμο, φιλικο και φιλόξενο για όλα τα μέλη, γι'αυτό όμως θα πρέπει να βοηθήσουμε και όλοι μας με τη συμπεριφορά μας.
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Δημοσίευσηαπό michailbm » 19 Μάιος 2005, 13:16

Η ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΑ ΚΑΛΟΣ. ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΣΕ ΕΣΕΝΑ.

Ίσως θα έπρεπε να την καλλιεργήσεις λίγο για δικό σου όφελος καθώς και να μην τα παίρνεις όλα τόσο "βαριά"!
Προσωπικά δεν γνωρίζω κανένα σας αλλά αισθάνομαι καλά να συζητώ με όλους και να ανταλλάσσουμε απόψεις - γνώσεις καθώς και να κάνουμε πλακα - χαβαλέ κάνοντας έτσι την καθημερινότητα μας ομορφότερη!!!!!
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 20 Μάιος 2005, 09:51

Μήπως ?, λέω μήπως,

πρέπει να ξανασκεφτούμε την πρότασή μου, για "μαρκάρισμα" των σχετικών ενοτήτων "πλάκας" με κάποιο τρόπο (Message Icons) ώστε να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις :?:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό gtsit » 20 Μάιος 2005, 10:10

Dr.Format έγραψε:Μήπως ?, λέω μήπως,

πρέπει να ξανασκεφτούμε την πρότασή μου, για "μαρκάρισμα" των σχετικών ενοτήτων "πλάκας" με κάποιο τρόπο (Message Icons) ώστε να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις :?:


Ενδιαφέρουσα πρόταση αν και νομίζω ότι το πρόβλημα δεν είναι ακριβώς αυτό. Έτσι και αλλιώς είναι σχετικά εύκολο ακόμη και τώρα να καταλάβουμε ποιά είναι τα posts του χαβαλέ.
Το θέμα είναι τι γίνεται στην περίπτωση που συνεχιστεί ακόμη και τότε η ισοπέδωση των σοβαρών και γύρω από τα τεχνικά θέματα post.
Τότε τι γίνεται??? Θα εφαρμοστεί στυλάκι μπατσοκρατίας???
Και μ αυτό αντίθετος είμαι. Σε πρώτη φάση πιστεύω πως η πλήρη αγνόηση μυνημάτων με προκλητικό χαρακτήρα απ όλους μας, στα συγκεκριμένα post θα βοηθήσει. Θα γίνει μία θα γίνει δύο στο τέλος θα βαρεθούν. Αν όχι τότε το ξανασυζητάμε. Δεν λέω έχω απαντήσει πολλές φορές σε τέτοιου είδους μυνήματα. Από την στιγμή αυτή στα σοβαρά post δεν θα μπαίνω στον κόπο να δίνω απαντήσεις τέτοιου στυλ. Καταστρέφεται το forum και το εννοώ. Μόνο σε posts με χαβαλέ θα συζητάω σε άλλο στυλάκι.

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό fokion » 20 Μάιος 2005, 10:51

Οποιος θελει να παρεξηγηθει θα παρεξηγηθει οτι και να "μαρκαρεις" Το θεμα ειναι οτι η πλακα που στραβωνει διοτι αυτος που του κανουμε δεν την δεχεται πρεπει να σταματει ΑΥΤOΣΤΙΓΜΗ. Και ενα συγνωμη δεν θα εβλαπτε...
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Δημοσίευσηαπό vagelis » 20 Μάιος 2005, 11:44

Εγω απ'οτι ειδα αυτοι που παρεξηγουνται με την πλακα ειναι δυο αντε τρεις το πολυ,ε λοιπον ας μας αγνοησουν και να μην ξανααπαντησουν στα ποστ που δεν τους αρεσουν.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό michailbm » 20 Μάιος 2005, 12:04

vagelis έγραψε:Εγω απ'οτι ειδα αυτοι που παρεξηγουνται με την πλακα ειναι δυο αντε τρεις το πολυ,ε λοιπον ας μας αγνοησουν και να μην ξανααπαντησουν στα ποστ που δεν τους αρεσουν.


Ετσι!!!!!!!!!!
:wink: :wink: :wink:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό IKE » 20 Μάιος 2005, 12:25

Eδω δεν είμαστε ζούγκλα να ισχύει ο κανόνας του ισχυρότερου, είτε ενας είναι που ενοχλείται είτε 10 και αντίστοιχα αν τον ενοχλούν 1 ή 100 δεν έχει σημασία.

Σημασία έχει όπως είπα και πιο πάνω να σεβόμαστε ο ενας τον άλλο και όλοι το χώρο που βρισκόμαστε.
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Δημοσίευσηαπό vagelis » 20 Μάιος 2005, 13:00

IKE έγραψε:Eδω δεν είμαστε ζούγκλα να ισχύει ο κανόνας του ισχυρότερου, είτε ενας είναι που ενοχλείται είτε 10 και αντίστοιχα αν τον ενοχλούν 1 ή 100 δεν έχει σημασία.

Σημασία έχει όπως είπα και πιο πάνω να σεβόμαστε ο ενας τον άλλο και όλοι το χώρο που βρισκόμαστε.


Καπου τα μπερδεψες,δεν ισχυει ο νομος της ζουγκλας και του ισχυρου αλα η δημοκρατια,δηλαδη η ψηφος των πολλων αν ψαξεις θα δεις οτι αυτοι που δημιουργουν συνεχως θεμα ειναι δυο,ενω το φορουμ εχει περιπου χιλια μελη.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 20 Μάιος 2005, 13:27

vagelis έγραψε:Καπου τα μπερδεψες,δεν ισχυει ο νομος της ζουγκλας και του ισχυρου αλα η δημοκρατια,δηλαδη η ψηφος των πολλων αν ψαξεις θα δεις οτι αυτοι που δημιουργουν συνεχως θεμα ειναι δυο,ενω το φορουμ εχει περιπου χιλια μελη.

Θα συμφωνήσω με την άποψη του Βαγγέλη, όταν η μεγάλη πλειοψηφία δεν ενοχλείται και περνάει καλά, δεν υπάρχει κανένας λόγος να αλλάξει το "σύστημα", στο κάτω κάτω δε γίνεται ποτέ να είναι ευχαριστημένοι όλοι :!: :!:
Το θέμα με το χαβαλέ είχε συζητηθεί στο πρόσφατο παρελθόν και η πλειοψηφία (έτσι τουλάχιστον θυμάμαι) είπε οτι δεν υπάρχει λόγος να αλλάξει κάτι, εκτός ίσως από το να παραμένουν σχετικά "καθαρά" τα "τεχνικά" post για να μην κουράζεται ο αναγνώστης. Στην συγκεκριμένη περίπτωση τώρα, το θέμα δημιουργήθηκε σε 2 θεματικές ενότητες ("ervthsh" και "Υπηρεσίες Λόχου") οι οποίες επαναλαμβάνω είναι ΚΑΘΑΡΑ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΕΣ :!: :!:
Με βάση αυτό, συν το γεγονός οτι δεν υπήρξε προσωπική αναφορά από τον Blachchris σε κανέναν από τους 2 συνφορουμίστες (gtsit και xristost) πραγματικά δε βλέπω το λόγο για τον οποίο δημιουργήθηκε το συγκεκριμένο θέμα. Αν λοιπόν περνάει η άποψη 1 ή 2 ατόμων και πρέπει να καθόμαστε να σκεφτόμαστε τι θα γράψουμε μπας και παρεξηγηθεί κανένας τότε για εμένα προσωπικά σταματάει να έχει ενδιαφέρον και να ασχολούμαι άλλο, προσωπικά διασκεδάζω αφάνταστα με το χιούμορ και το χαβαλέ και κάνω την ημέρα μου πιο ευχάριστη.
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό teroulas » 20 Μάιος 2005, 13:33

Χωρίς humor η ζωή είναι σκ@τ@ !
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό superspy » 20 Μάιος 2005, 13:48

Γιαυτό λοιπόν .....
Κρατήστε τις "ειδικευμένες" ενότητες "καθαρές" και .... ανοίξτε αν θέλετε "ανταγωνιστικά" μαγαζιά των "Μαχαιρωμάτων" στις γενικές....
Είναι καλύτερα για όλους έτσι... :-) :-) :-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό gtsit » 20 Μάιος 2005, 13:58

Metalaxe έγραψε:
vagelis έγραψε:Καπου τα μπερδεψες,δεν ισχυει ο νομος της ζουγκλας και του ισχυρου αλα η δημοκρατια,δηλαδη η ψηφος των πολλων αν ψαξεις θα δεις οτι αυτοι που δημιουργουν συνεχως θεμα ειναι δυο,ενω το φορουμ εχει περιπου χιλια μελη.

Θα συμφωνήσω με την άποψη του Βαγγέλη, όταν η μεγάλη πλειοψηφία δεν ενοχλείται και περνάει καλά, δεν υπάρχει κανένας λόγος να αλλάξει το "σύστημα", στο κάτω κάτω δε γίνεται ποτέ να είναι ευχαριστημένοι όλοι :!: :!:
Το θέμα με το χαβαλέ είχε συζητηθεί στο πρόσφατο παρελθόν και η πλειοψηφία (έτσι τουλάχιστον θυμάμαι) είπε οτι δεν υπάρχει λόγος να αλλάξει κάτι, εκτός ίσως από το να παραμένουν σχετικά "καθαρά" τα "τεχνικά" post για να μην κουράζεται ο αναγνώστης. Στην συγκεκριμένη περίπτωση τώρα, το θέμα δημιουργήθηκε σε 2 θεματικές ενότητες ("ervthsh" και "Υπηρεσίες Λόχου") οι οποίες επαναλαμβάνω είναι ΚΑΘΑΡΑ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΕΣ :!: :!:
Με βάση αυτό, συν το γεγονός οτι δεν υπήρξε προσωπική αναφορά από τον Blachchris σε κανέναν από τους 2 συνφορουμίστες (gtsit και xristost) πραγματικά δε βλέπω το λόγο για τον οποίο δημιουργήθηκε το συγκεκριμένο θέμα. Αν λοιπόν περνάει η άποψη 1 ή 2 ατόμων και πρέπει να καθόμαστε να σκεφτόμαστε τι θα γράψουμε μπας και παρεξηγηθεί κανένας τότε για εμένα προσωπικά σταματάει να έχει ενδιαφέρον και να ασχολούμαι άλλο, προσωπικά διασκεδάζω αφάνταστα με το χιούμορ και το χαβαλέ και κάνω την ημέρα μου πιο ευχάριστη.


ΑΠΛΩΣ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΨΕΥΔΕΣΑΙ.

ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ POST ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΣ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΑ (ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΑ ΤΕΧΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ???? ΑΝ ΘΕΣ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΤΑ LINK.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗ, AYTA ΠΕΡΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ, ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΑ LAND ROVER. ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΩΝ NIVA ΤΗΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΩ ΑΠΛΩΣ ΚΑΠΕΛΩΜΑ, ΑΣΕΒΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΩΣ ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΗ.
ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ 2 ΚΟΚΚΟΡΙΑ ΜΑΛΩΝΑΝΕ ΣΕ ΞΕΝΟ ΑΧΥΡΩΝΑ????

ΠΟΛΥ ΥΠΟΤΙΜΑΣ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΜΑΣ ΦΙΛΕ ΒΑΓΓΕΛΗ.
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 20 Μάιος 2005, 14:18

Επειδή είναι προφανές οτι έχεις πρόβλημα μαζί μου, όπως επίσης είναι προφανές οτι δεν καταλαβαίνεις (ή δε θέλεις να καταλάβεις) και τα αυτονόητα, θα σταματήσω να ασχολούμαι μαζί σου γιατί δεν έχει νόημα. Πρώτα όμως να σου απαντήσω στα "ερωτήματά" σου
gtsit έγραψε:ΑΠΛΩΣ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΨΕΥΔΕΣΑΙ.

ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ POST ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΣ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΑ (ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΑ ΤΕΧΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ???? ΑΝ ΘΕΣ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΤΑ LINK.

Εξακολουθείς να μην καταλαβαίνεις οτι ο λόγος της επέμβασής μου και εν τέλει της όλης "διαμάχης" είναι 2 ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ θέματα που ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΕΧΝΙΚΑ ή ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΑ, ελπίζω να το κατάλαβες τελικά. Αν τώρα στα υπόλοιπα "τεχνικά" θέματα που λες, παρόλη τη συζήτηση που είχαμε κάνει τότε, συνεχίστηκε ο χαβαλές και σε ενόχλησε, έπρεπε να το επισημάνεις ΕΚΕΙ και ΤΟΤΕ αλλιώς δεν έχει νόημα. Επαναλαμβάνω πως δε γίνεται να είμαι (ούτε εγώ ούτε κανένας άλλος) όλο το 24ωρο στο δίκτυο και να ελέγχω όλες τις συζητήσεις, άλλωστε όλοι σχεδόν είστε στην Ομάδα Χρηστών "Νιβάκηδες" σαν διαχειριστές και ο λόγος είναι απλά να υπάρχουν περισσότερα μάτια για να προλαβαίνουν τις όποιες "κακοτοπιές".

gtsit έγραψε:ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗ, AYTA ΠΕΡΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ, ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΑ LAND ROVER. ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΩΝ NIVA ΤΗΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΩ ΑΠΛΩΣ ΚΑΠΕΛΩΜΑ, ΑΣΕΒΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΩΣ ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΗ.


Αυτό και αν είναι "δημοκρατικό", μα είναι δυνατόν να λες τέτοια πράγματα ??
Τι είναι η ενότητα (και κάθε ενότητα) στο forum, τσιφλίκι του καθένα που κανονίζει ποιός θα περάσει και τι θα πει ?? Αυτό έλλειπε τώρα, να βάλουμε και "πόρτα" σε αυτούς που δεν έχουν το ίδιο αυτοκίνητο με εμάς
:shock: :shock: :shock:
Μήπως πρέπει να ξανασκεφτείς το γιατί είσαι εδώ και τι επιδιώκεις τελικά ??
ΤΕΛΟΣ...
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 16 επισκέπτες