Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Γιατι να μην κλεισουν??

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Γιατι να μην κλεισουν??

Δημοσίευσηαπό Mudnolis » 19 Μαρ 2010, 21:55

Βαρεθηκα, πραγματικα βαρεθηκα την ελληνικη κοροιδια και κλεψια στο χωρο του αυτοκινητου, και πραγματικα ειναι η τελευταια δεκαρα που εδωσα σε λαμογια γιατι μονο ετσι μπορουν να χαρακτηριστουν.
Για το MG μου χρειαζομουν καποια ψιλοπραγματακια. Τα παρειγγειλα μεσω ιντερνετ την παρασκευη και την τριτη ηταν σπιτι μου (με κανονικο ταχυδρομιο) Κοστος 3 ευρω. Βασικα ηταν ενα σετ φλατζες για την τρομπα συμπλεκτη κοστους 3 ευρω. Οπως το ανοιξα μου επεσε ενα λαστιχα το οποιο το εφαγε ο λαιμαργος σκυλος μου (Rottweiler!!)νομιζοντας οτι ειναι γλυκο!! Οποτε τι να κανω κατεβηκα με το παλιο δειγμα και τελικα το βρηκα. To πληρωσα 5 ευρω!! ενα λαστιχακι (ολο το σετ 3 απο Αγγλια). Το αποκορυφωμα ηταν οταν ειδα οτι μου ηθελε αλλαγη και το μαρκουτσι του υδραυλικου συμπλεκτη. Ε λεω ας μην το παραγγειλω απο Αγγλια (3 ευρω ειχε εκει). Κατεβαινω σημερα στη Σπυρου Πατση σε μεγαλο κατασκευαστη υδραυλικων συστηματων και μου το εφτιαξε. Κοστος για 25 εκατοστα μαρκουτσι? 23 ευρω!!! Δηλαδη 20 ευρω διαφορα.
Συγνωμη αλλα οταν τους δω να κλεινουν δεν θα λυπηθω καθολου.....
Άβαταρ μέλους
Mudnolis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 977
Εγγραφή: 28 Μαρ 2007, 22:06
Τοποθεσία: Πεντελη

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 29 επισκέπτες