Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

50cc atv

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

50cc atv

Δημοσίευσηαπό GusGounis » 27 Ιούλ 2010, 20:46

eimai 15 k thelw n agorasw mia gourounaa!exw porosi mazi ts alla dn kserw k pollaa!!!!!!!!!!stn arxi elega n parw 110cc epeidi eixa akousei oti pio katw dn pane katholou alla t oikonomiko thema ms t xalasee!!!!!!twra koitaw g 50cc k an einai tn ftiaxnwww~!!t th m proteinate???
Άβαταρ μέλους
GusGounis
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 20:32
Τοποθεσία: tripoli

50cc atv

Δημοσίευσηαπό megalexandros » 28 Ιούλ 2010, 22:26

1)Γραφε ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!!!!!
2)Εισαι 15.Διπλωμα εχεις;Αν οχι ου μπλεξεις γιατι αν συμβη κατι (χτυπα ξυλο) θα ξεμπλεξεις στην ηλικια μου (37)
Αν θες μονο για πιστα οδηγεις τα παντα (εφοσον μπορεις) χωρις διπλωμα.
Αν δεν εχεις εμπειρια μαθαινεις με οτι ειναι ευκολοτερο.
Δοκιμαζεις φιλων/γνωστων αν ειναι εφικτο, ωστε να δεις τι θες/μπορεις ασχετα με το τι σου αρεσει γιατι αλλο τι μας αρεσει, αλλο τα θελω μας, αλλο τι μπορω.
Άβαταρ μέλους
megalexandros
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: 22 Μάιος 2009, 22:14

50cc atv

Δημοσίευσηαπό GusGounis » 29 Ιούλ 2010, 16:17

οκ!!!!εχω εμπειρια σε θεμα οδηγησης γτ εχουν πολυ γωστοι μου!!!!!διπλωμα εχει ο αδερφος μου κ ο πατερας μου,δν ειναι εκει τ προβλημα!!!!!!δεν το θελω γ δρομους και γ τετοια το atv αλλα γ το χωριο μου που ειναι χωματοδρομοι κ χωραφια,,ετσι κ αλλιως το θελω τ κεφαλι μ κ τν ζωη μου!!!!!κοιταξτε πιστευω οτι εσεις εχετε μια δωση εμπειριας,ετσι κ αλλιως γ αυτο απευθηνθηκα σε εσας!!εαν βεβεα προθυμοποιηστε να με βοηθισετε θελω να μου δςσετε κπς πληροφοριες στσ οποιες θα μπορω να βασιστω...!!!!!!!!!ευχαριστω..
Άβαταρ μέλους
GusGounis
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 20:32
Τοποθεσία: tripoli


Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 20 επισκέπτες