Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Save the toby

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Save the toby

Δημοσίευσηαπό tazmania » 19 Απρ 2005, 18:51

Η διαφορά μεταξύ ιδιοφυΐας και βλακείας είναι ότι η ιδιοφυΐα έχει όρια...

Εικόνα

Το αγαπητό λαγουδάκι της φωτογραφίας βρίσκεται στα χέρια ενός μανιακού (sic), ο οποίος μέσω της επίσημης ιστοσελίδας του (τρομάρα του...) απειλεί πως θα το φαει(!) αν δεν του δώσουν 50.000 δολάρια!! Ο κύριος(?) αυτός -που παραμένει εκτός τρελοκομείου- υποστηρίζει πως βρήκε το συγκεκριμένο λαγουδάκι, το έχει ονομάσει Τόμπι, βαριά τραυματισμένο στη βεράντα του σπιτιού του και αφού του πρόσφερε τις απαραίτητες ιατρικές βοήθειες, αποφάσισε να το... τοποθετήσει στην κατσαρόλα (μαζί με τα σχετικά παρελκόμενα) στις 30 Ιουνίου του 2005. Παρ' όλα αυτά, δίνει μία τελευταία ευκαιρία στον Τόμπι, ζητώντας το παραπάνω χρηματικό ποσό με αντάλλαγμα την σωτηρία του! Το εξωφρενικό της όλης υπόθεσης είναι πως υπάρχουν άνθρωποι που του έχουν προσφέρει μέχρι στιγμής περίπου 27.000 δολάρια!!! 'Η τουλάχιστον, έτσι υποστηρίζει...

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΡΟΪΔΕΥΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΦΑΝΤΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ!!

__________________________________________________________

Όπως ήταν λογικό, το Stratego δεν θα μπορούσε να μην μιμηθεί το παράδειγμα του συγκεκριμένου κυρίου (και του Τόμπι). Γι' αυτό, λοιπόν, πήγε και βρήκε το παρακάτω γουρουνάκι της φωτογραφίας ώστε να ξεχρεώσει κάτι δάνεια και κάτι πιστωτικές κάρτες που του άφησαν αμανάτι οι αγώνες και οι εκδρομές :lol: :lol:

Εικόνα

Ο Μήτσος της φωτογραφίας (το όνομα Τόμπι δηλαδή είναι καλύτερο???) βρέθηκε στα χέρια μου πριν από μερικές ημέρες. Στις 29 Ιουνίου του 2005 (εγώ θα φαω νωρίτερα...) αποφάσισα να τον οδηγήσω στο μονοπάτι του θανάτου (ποιητικό έτσι;), καθώς μας έχει κόψει η λόρδα. Ωστόσο, θα δώσω μία τελευταία ευκαιρία στον Μητσάρα εφόσον δεχθώ το ποσό των 250.000 ευρώ, μία Πόρσε κι ένα G - Wagen -μετά από κράξιμο του tedos συμπληρώθηκε 8) - , μία κουκλάρα ξανθιά και ένα δίσκο με δισκογραφική εταιρεία. Γιατί, ο Περικλής είναι καλύτερος που του δίνουν όλα τα παραπάνω;;; Ούτε φωνή έχει και φυσικά ούτε τον Μήτσο έχει. Ενώ εγώ έχω και τον Μήτσο και φυσικά... όρεξη!
Τελευταία επεξεργασία από tazmania και 19 Απρ 2005, 23:00, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 19 Απρ 2005, 20:03

θα δώσω μία τελευταία ευκαιρία στον Μητσάρα


Μου αρεσει το ονομα!!! :lol: :lol: :lol:

στο μονοπάτι του θανάτου (ποιητικό έτσι;),


Ποιητη μου εσυ!!!! :lol: :lol: :lol:

μία κουκλάρα ξανθιά


Η tazlady το ξερει? :twisted: :twisted: :twisted:

μία Πόρσε


Τι να το κανεις το....ερπετο????


και φυσικά... όρεξη!


Το ξερουμε!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Νασαι καλα!!! Ξεκολλ@θηκαμε στο γελιο!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό michailbm » 19 Απρ 2005, 21:41

Δεν παιζω μου εκλεψες την ιδεα!!!!!! :clubbed:
Θα ρθω να τον φαμε παρεα για να μαθεις να μην κλεβεις τις ξενες ιδεες!!!!!!!! :haha: :haha: :blob: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 19 Απρ 2005, 22:14

αποφάσισα να τον οδηγήσω στο μονοπάτι του θανάτου (ποιητικό έτσι;), καθώς μας έχει κόψει η λόρδα. Ωστόσο, θα δώσω μία τελευταία ευκαιρία στον Μητσάρα εφόσον δεχθώ το ποσό των 250.000 ευρώ, μία Πόρσε, μία κουκλάρα ξανθιά και ένα δίσκο με δισκογραφική εταιρε


λοιπον κοιτα να δεις ...για να τον φας πρέπει να το σφάξεις ....αν τον σφάξεις εσύ καλώς ....χάσαμε...αν όμως τον πάς σε χασάπη θα πληρώσεις κλπ κλπ....λοιπόν αναλαμβάνω το σφάξιμο με αντάλλαγμα τεμάχιον αντε 20% ....ολο δεν μπορείς ...η μπορείς ....να τον φάς.....επισης προσφέρω μυστική βουνίσια συνταγη (γεμιστό γουρούνι με κυδώνι στο κολ...στόμα ήθελα να πώ....θα γλειφεις και τα δάκτυλά σου...αντε και το κρασί δικό μου...εεε τι λές; :lol:
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό tazmania » 19 Απρ 2005, 22:55

taxideytis έγραψε:
αποφάσισα να τον οδηγήσω στο μονοπάτι του θανάτου (ποιητικό έτσι;), καθώς μας έχει κόψει η λόρδα. Ωστόσο, θα δώσω μία τελευταία ευκαιρία στον Μητσάρα εφόσον δεχθώ το ποσό των 250.000 ευρώ, μία Πόρσε, μία κουκλάρα ξανθιά και ένα δίσκο με δισκογραφική εταιρε


λοιπον κοιτα να δεις ...για να τον φας πρέπει να το σφάξεις ....αν τον σφάξεις εσύ καλώς ....χάσαμε...αν όμως τον πάς σε χασάπη θα πληρώσεις κλπ κλπ....λοιπόν αναλαμβάνω το σφάξιμο με αντάλλαγμα τεμάχιον αντε 20% ....ολο δεν μπορείς ...η μπορείς ....να τον φάς.....επισης προσφέρω μυστική βουνίσια συνταγη (γεμιστό γουρούνι με κυδώνι στο κολ...στόμα ήθελα να πώ....θα γλειφεις και τα δάκτυλά σου...αντε και το κρασί δικό μου...εεε τι λές; :lol:


Η πρόταση καταγράφεται και θ' αξιολογηθεί μαζί με τις υπόλοιπες :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό vagelis » 20 Απρ 2005, 07:24

Αν ητανε ψαρακι μπορει να συμετειχα και'γω στο τσιμπουσι.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 20 Απρ 2005, 07:58

Ρε σεις, αυτή είναι η μασκώτ του B.R.A.T. :!: :!: :!: :!: θα σας κάνω μήνυση για κλοπή ξένης ιδιοκτησίας :evil: :evil: :evil: :evil:
Κάτω τα χέρια από το φαϊ μας ρεεεεεεεεεεεε :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άμα θέλετε λύτρα να πάρετε τα κίτρινα παπάκια του Μαυροκίτσιου να εκβιάσετε τον κόσμο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό denis » 20 Απρ 2005, 21:55

Κατω τα χερια απο το γουρουνι. :phear:
QUAD GARAGE

Q.R.T
quad racing team
Άβαταρ μέλους
denis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 540
Εγγραφή: 02 Φεβ 2004, 23:47
Τοποθεσία: N.ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

Δημοσίευσηαπό vagelis » 21 Απρ 2005, 15:27

denis έγραψε:Κατω τα χερια απο το γουρουνι. :phear:


Ου να χαθεις παιδοφαγε.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 21 Απρ 2005, 21:36

τελος πάντων εγω το δέρμα θέλω .....να φτιάξω κανά τσαρούχι...και όχι μόνο.......
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό ChrisG » 22 Απρ 2005, 12:46

Γιωργο επειδη εδω δεν βλεπω φως για να σωθει το ....Quad...μηπως να το πουλησεις ψημενο :?: :?: για να βγαλεις κανα φραγκο :P :P :P
Εικόνα
Για να περνάμε καλά
Άβαταρ μέλους
ChrisG
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: 21 Οκτ 2003, 13:16
Τοποθεσία: Αργυρούπολη, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 22 Απρ 2005, 20:37

ChrisG έγραψε:Γιωργο επειδη εδω δεν βλεπω φως για να σωθει το ....Quad...μηπως να το πουλησεις ψημενο :?: :?: για να βγαλεις κανα φραγκο :P :P :P


Γάματα, άνοιξα ένα λογαριασμό και μπήκα και μέσα αφού μου πήρε προμήθεια και η τράπεζα :evil:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό xtrail » 22 Απρ 2005, 22:23

Αν όμως ο(η) toby ήταν κάπως έτσι ???????

Εικόνα
Την συγκεκριμένη την βρήκα τραυματισμένη έξω από το σπίτι μου και την περιέθαλψα με στοργή και φροντίδα. Τώρα που έγινε καλά και πήρε χρώμα (ροζ) λέω να την φάω (ΖΩΝΤΑΝΗ!!!!). Οποιος δώσει τα περισσότερα την κερδίζει με όλα τα παρελκόμενα 8)
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό tazmania » 22 Απρ 2005, 22:45

xtrail έγραψε:Αν όμως ο(η) toby ήταν κάπως έτσι ???????

Εικόνα
Την συγκεκριμένη την βρήκα τραυματισμένη έξω από το σπίτι μου και την περιέθαλψα με στοργή και φροντίδα. Τώρα που έγινε καλά και πήρε χρώμα (ροζ) λέω να την φάω (ΖΩΝΤΑΝΗ!!!!). Οποιος δώσει τα περισσότερα την κερδίζει με όλα τα παρελκόμενα 8)


Καλά έ!!!!!! Φοβερή :lol: :lol:

ΥΓ Το ανέκδοτο με τον τυφλό και αυτόν που θα τον έκανε να βλέπει ξανά το ξέρεις :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό xtrail » 23 Απρ 2005, 06:42

tazmania έγραψε:ΥΓ Το ανέκδοτο με τον τυφλό και αυτόν που θα τον έκανε να βλέπει ξανά το ξέρεις :twisted: :twisted:
Πες μου τι βλέπεις? Α...δια βλέπω!!!
Δινω διορία ως την Κυριακή το βράδυ ε!! Μετά αρχίζω να τρώω (έχω πάρει ήδη εναν μεζέ για δοκιμή :twisted: :twisted: )
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Επόμενο

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 27 επισκέπτες