Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Πρωτάθλημα θα πάρουμε, όλους θα τους τρελάνουμε!!!

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό jimnys » 03 Μάιος 2005, 10:21

markd έγραψε:Με αυτά που γράφεις φάνηκε πόσο άρρωστος είσαι.!!!

Να είσαι καλά φίλε μου, σε ευχαριστώ, ελπίζω να μην εύχεσε να πεθάνω κιόλας :D :D :D :D
markd έγραψε:Σας πειράζει πολύ που σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα γίναμε μακράν η πιό υγιής ομάδα στην Ελλάδα από τότε που το ποδόσφαιρο έγινε επαγγελματικό.

Πληρώστε πρώτα σε όσους χρωστάτε(όσοι μιλοάνε Ελληνικά), αν ξέρεις ανέφερε τον κατάλογο με τις οφειλές ή ψάξε στο www.contra.gr θα τις βρείς
Χριστός Ανέστη!!!
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Δημοσίευσηαπό denis » 03 Μάιος 2005, 12:28

Τα δικα σας τα ξεχασατε?
QUAD GARAGE

Q.R.T
quad racing team
Άβαταρ μέλους
denis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 540
Εγγραφή: 02 Φεβ 2004, 23:47
Τοποθεσία: N.ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

Δημοσίευσηαπό denis » 03 Μάιος 2005, 12:29

Τα δικα σας τα ξεχασατε?
QUAD GARAGE

Q.R.T
quad racing team
Άβαταρ μέλους
denis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 540
Εγγραφή: 02 Φεβ 2004, 23:47
Τοποθεσία: N.ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

Δημοσίευσηαπό jimnys » 03 Μάιος 2005, 17:36

Oχι αλλά αν μου πείς σε πιο άρθρο τύπου 44 εντάχθηκε ο Ολυμπιακός θας σε παραδεχτώ....
Σε πόσους χρωστάει???
Δεν σου λέω ότι δεν τον έσπρωξαν για να πάρει κάποια -3- πρωταθλήματα αλλά τον έσπρωξαν δεν πήδηξαν επι κοντώ τους άλλους.


Με χαρά θα έβλεπα την Λάρισα ή την Ξάνθη να πέρνουν πρωτάθλημα.
Είμαι κατά των περι οικογένειας υβριστικών συνθημάτων και πανώ(θυμίσου τα πανώ που αναρτούσε η 21, για τον Bajevic τα κατέβαζαν ο Τσαρουχας και κάποιοι άλλοι γνήσιοι ΑΕΚτσήδες δεν έιχε μπλεχτεί όμως αυτός που υποδαύλιζε την 21 με σκοπό να αναλάβει τα πρωτεία(και το προεδρείο...)
Πόσα λεφτά χρωστάτε στον Τσιάρτα, το Καψή και τον Ζαγοράκη???
Ο Γεωργάτος σας τα χάρισε για να φύγει, πώς λεφτά χρωστάτε για τους θρακομακεδόνες????
Ο Τροχανάς μετην off shore ετερεία του πόσα χρωστάει στον κόσμο???
Η enic θα απαιτήσει φράγκα άραγε???

Τυχαία στάθηκα στην ΑΕΚ, δεν έχω τίποτα πρωσοπικό άλλωστε , και μακάρι να πάρει το πρωτάθλημα , για να μάθουν κάποιοι ότι τα παιχνίδια δεν κερδίζονται με ονόματα και φανέλες....αλλά θέλουν PR και μια σχετικά καλή ομάδα με ένα καλό προπονητή(σαν τον santos που τον έδιωξαν οι άλλοι γιατί ήθελε να παίξει επιθετικά και όχι κατενάτσιο)
Φίλε markd , μπορεί να είμαι και άρρωστος, δεν ξέρω αλλά έχω δει και τον Μαύρο να παίζει στον Πανιώνιο.....και φυσικά δεν έχω βρίσει την οικογένεια, την γυναίκα και το σπίτι κανενός, ιδίως σε πανώ(ποιοί άρρωστοι τα έκαναν αυτά ρε γαμώτο...)
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Δημοσίευσηαπό markd » 04 Μάιος 2005, 06:10

jimnys έγραψε:Oχι αλλά αν μου πείς σε πιο άρθρο τύπου 44 εντάχθηκε ο Ολυμπιακός θας σε παραδεχτώ....
Σε πόσους χρωστάει???
Δεν σου λέω ότι δεν τον έσπρωξαν για να πάρει κάποια -3- πρωταθλήματα αλλά τον έσπρωξαν δεν πήδηξαν επι κοντώ τους άλλους.


Με χαρά θα έβλεπα την Λάρισα ή την Ξάνθη να πέρνουν πρωτάθλημα.
Είμαι κατά των περι οικογένειας υβριστικών συνθημάτων και πανώ(θυμίσου τα πανώ που αναρτούσε η 21, για τον Bajevic τα κατέβαζαν ο Τσαρουχας και κάποιοι άλλοι γνήσιοι ΑΕΚτσήδες δεν έιχε μπλεχτεί όμως αυτός που υποδαύλιζε την 21 με σκοπό να αναλάβει τα πρωτεία(και το προεδρείο...)
Πόσα λεφτά χρωστάτε στον Τσιάρτα, το Καψή και τον Ζαγοράκη???
Ο Γεωργάτος σας τα χάρισε για να φύγει, πώς λεφτά χρωστάτε για τους θρακομακεδόνες????
Ο Τροχανάς μετην off shore ετερεία του πόσα χρωστάει στον κόσμο???
Η enic θα απαιτήσει φράγκα άραγε???

Τυχαία στάθηκα στην ΑΕΚ, δεν έχω τίποτα πρωσοπικό άλλωστε , και μακάρι να πάρει το πρωτάθλημα , για να μάθουν κάποιοι ότι τα παιχνίδια δεν κερδίζονται με ονόματα και φανέλες....αλλά θέλουν PR και μια σχετικά καλή ομάδα με ένα καλό προπονητή(σαν τον santos που τον έδιωξαν οι άλλοι γιατί ήθελε να παίξει επιθετικά και όχι κατενάτσιο)
Φίλε markd , μπορεί να είμαι και άρρωστος, δεν ξέρω αλλά έχω δει και τον Μαύρο να παίζει στον Πανιώνιο.....και φυσικά δεν έχω βρίσει την οικογένεια, την γυναίκα και το σπίτι κανενός, ιδίως σε πανώ(ποιοί άρρωστοι τα έκαναν αυτά ρε γαμώτο...)


Όπως είδες και πιό πάνω γράφω ότι "γίναμε" η πιό υγιής ομάδα.
Είχα να πάω δέκα χρόνια στο γήπεδο, και φέτος δεν έχω χάσει αγώνα στο ΟΑΚΑ. Και όλα αυτά γιατί φέτος όλα τα εντός είναι γιορτή.
Ακόμα και την κόρη μου παίρνω που είναι 2,5 χρονών.
Πές μου σε ποιό άλλο ελληνικό γήπεδο γλινεται αυτό που γίνεται στο ΟΑΚΑ φέτος.
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Δημοσίευσηαπό jimnys » 04 Μάιος 2005, 09:29

Αν δεν ήταν το ΟΑΚΑ και ήταν η Φιλαδέλφεια θα την έπερνες???
Στο ΟΑΚΑ την έχω πάρει και εγώ..
Αλήθεια μιας και το είπες ξέρεις πόσο είναι το συμβόλαιο συντήρησης και η ρήτρα βλαβών για το συγκεκριμένο γήπεδο???
Αν όλα τα γήπεδα γίνουν καινούργια, και όλες η ομάδες πληρώνουν ένα καλό χαράτσι, για κάθε φορά που γίνονται επεισόδεια τότε θα σταματίσουν τα επεισόδια.
ΙΝΤΕΡ-ΜΙΛΑΝ παιχνίδι διεθνούς επιπέδου (champions league) που διακόπηκε λόγο επεισοδίων πιο ήταν το πρόστιμο για τους οπαδούς τις ΙΝΤΕΡ ξέρεις???
Πανιώνιος Ολυμπιακός παιχνίδι πρωταθλήματος που κάποιοι-υποτιθέμενοι Ολυμπιακοί διμιούργησαν επεισόδια σε θύρες που ανήκαν στον Πανιώνιο, ποιό ήταν το πρόστιμο ξέρεις???
Η ελλάδα δυστηχώς φίλε μου είναι η χώρα του Μανωλιού που κάθε φορά αλλάζει και βάζει αλλιώς τα ρούχα του.
Ποτε μα ποτέ δεν θα κυριαρχίσει η αξιοκρατεία.
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Δημοσίευσηαπό jimnys » 04 Μάιος 2005, 17:07

"Η ΠΑΕ SKODA ΞΑΝΘΗ ΑΟ θα εγκαινιάσει το γήπεδο και το Αθλητικό της Κέντρο στις 12 Μαΐου, ημέρα Πέμπτη και ώρα 18:00. Τα εγκαίνια θα τα πραγματοποιήσει ο Κος EDSON ARANTES DO NASCIMENTO (PELE), ο οποίος θα είναι προσκεκλημένος της SKODA ΞΑΝΘΗ στις 12 και 13 Μαΐου και θα διαμένει στο Ξενοδοχειακό Συγκρότημα του Αθλητικού της Κέντρου".


Τέτοια χαίρομαι να ακούω :P :P :P
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Δημοσίευσηαπό denis » 07 Μάιος 2005, 12:25

Τέτοια χαίρομαι να ακούω .
και εμεις το ιδιο φιλε μου. =D> =D> =D>
QUAD GARAGE

Q.R.T
quad racing team
Άβαταρ μέλους
denis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 540
Εγγραφή: 02 Φεβ 2004, 23:47
Τοποθεσία: N.ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 20 επισκέπτες