Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Διευκρινίσεις

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό tedos » 04 Αύγ 2006, 11:30

faethon έγραψε:Τώρα τί να πω;

Μέσα απο τον μικρόκοσμο του γραφείου σου και τις εικόνες του CNN, ίσως και να έχεις δίκιο. Μια βόλτα στην περιοχή θα σου δώσει να καταλάβεις την συμμετοχή του Μεγαλέξανδρου στις κουλτούρες της Μέσης Ανατολής.

Οι δρόμοι απέκτησαν ονόματα πολύ μεταγεννέστερα απο την φυσική παρουσία του Μεγάλου Αλεξάνδρου στην περιοχή. Και απέκτησαν το δικό του για να τον τιμήσουν, όχι γιατί κάποιος το επέβαλε.

Η παραχάραξη της ιστορίας είναι ο καλύτερος τρόπος να διαβάλουμε τα πράγματα. Ας απόσχουμε απο τέτοιες ενέργειες.


Μια και το ποστ αυτο ειχε αναρτηθει σαν Tetrakinisimag να υποθεσω οτι ο faethon ειναι ο Γ. Αθανασιου?? Ε αμα υποψιαστω οτι ο plasma ειναι ο "ακατανομαστος" θα πεθανω..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό plasma » 04 Αύγ 2006, 12:42

"ακατανομαστος"?
Άβαταρ μέλους
plasma
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 03 Αύγ 2006, 08:27
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό faethon » 04 Αύγ 2006, 12:47

tedos έγραψε:Μια και το ποστ αυτο ειχε αναρτηθει σαν Tetrakinisimag να υποθεσω οτι ο faethon ειναι ο Γ. Αθανασιου?? Ε αμα υποψιαστω οτι ο plasma ειναι ο "ακατανομαστος" θα πεθανω..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Δεν κάνετε λάθος κ. Μπάρδη και κακώς δεν υπέγραψα επώνυμα τα γραφόμενα μέχρι στιγμής. Οι προσωπικές μου απόψεις σίγουρα δεν αφορούν το περιοδικό.

Από την άλλη δεν θυμάμαι να σας έχω δώσει το δικαίωμα εδώ και πολύ καιρό να συμπεριλαμβάνετε το ονομά μου σε "αστειευόμενα" postings.

Γιάννης Αθανασίου
Άβαταρ μέλους
faethon
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 21 Απρ 2005, 16:05

Δημοσίευσηαπό tedos » 04 Αύγ 2006, 12:56

faethon έγραψε:
tedos έγραψε:Μια και το ποστ αυτο ειχε αναρτηθει σαν Tetrakinisimag να υποθεσω οτι ο faethon ειναι ο Γ. Αθανασιου?? Ε αμα υποψιαστω οτι ο plasma ειναι ο "ακατανομαστος" θα πεθανω..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Δεν κάνετε λάθος κ. Μπάρδη και κακώς δεν υπέγραψα επώνυμα τα γραφόμενα μέχρι στιγμής. Οι προσωπικές μου απόψεις σίγουρα δεν αφορούν το περιοδικό.

Από την άλλη δεν θυμάμαι να σας έχω δώσει το δικαίωμα εδώ και πολύ καιρό να συμπεριλαμβάνετε το ονομά μου σε "αστειευόμενα" postings.

Γιάννης Αθανασίου


Δεν υπηρχε θεμα "αστειευομενου" ποστ σε προσωπικο επιπεδο! Λυπαμαι εαν ετσι εκληφθηκε.
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό faethon » 04 Αύγ 2006, 12:59

Ας θεωρήσουμε ότι έληξε...
Άβαταρ μέλους
faethon
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 21 Απρ 2005, 16:05

Δημοσίευσηαπό tedos » 04 Αύγ 2006, 13:05

plasma έγραψε:"ακατανομαστος"?


Φιλε μου εφοσον δεν τον γνωριζεις, δεν αφορα εσενα, αγνοησε το. Μη διακοπτω την οντως ενδιαφερουσα κουβεντα σας :wink:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece


Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 50 επισκέπτες