Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Η Βεντέτα

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Η Βεντέτα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 06 Απρ 2004, 00:22

Τι να φοβηθώ :?: Τα σπασμένα σου διαφορικά ή την ημιαξινίτιδα που σας δέρνει γενικά :?:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό blackchris » 06 Απρ 2004, 06:11

Πατατάκια, πασατέμπος, σαμαλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.
Εδώ η καλή καντίνα. Παρακολουθήστε απο τις κερκίδες τον θεατών τις φοβερές μονομαχίες kos4wd και tazmania. 'Ανοιξε νέο παράρτημα το μαγαζί :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Κοκακόλες μαντολάτα παστέλιαααααααααααααααααααααααα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 06 Απρ 2004, 08:42

blackchris έγραψε:Πατατάκια, πασατέμπος, σαμαλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.
Εδώ η καλή καντίνα. Παρακολουθήστε απο τις κερκίδες τον θεατών τις φοβερές μονομαχίες kos4wd και tazmania. 'Ανοιξε νέο παράρτημα το μαγαζί :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Κοκακόλες μαντολάτα παστέλιαααααααααααααααααααααααα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Τι έγινε ρε κάπελα, το έκλεισες το άλλο το ρημάδι και άνοιξες καντίνα :?: :?:
:haha: :haha: :moon: :moon:
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό blackchris » 06 Απρ 2004, 09:14

Εκτός απο κουλός εισαι και γκαβός. Παράρτημα είπαμε. :fingers: :fingers: :fingers: :fingers::fingers:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό kos4wd » 06 Απρ 2004, 16:26

Βρε επαίσχυντη ανατολικού μπλοκ ΜΠΟΥΡΟΥΧΑ τόλμησες ν ανοίξεις θέμα με τίτλο "η βεντέτα" γράφωντας το με μικρά για να υποβαθμίσεις το θέμα γιατί ξέρεις ότι με αγρίεψες???? :lol: :lol:
Η βεντέτα που άνοιξες είναι με κεφαλαια ΒΕΝΤΕΤΑ :lol:
Θα σου πιω το αίμα δε θα σου χαρηστώ
Θα το φωνάξω δυνατά ότι ΚΩτεψες και δεν έρχεσαι στη μονομαχία που σε κάλεσα στη ΚΑΒΑΛΑ και μου λες να μονομαχήσουμε στον ΕΒΡΟ :lol: :lol:
Δηλαδή δε θαρθεις ούτε στον αγώνα της ΚΩ τον Οκτώβρη για να σε διασύρει το "στεφάνι" μου
ΚΩταααααααααααααααααααααααα :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
kos4wd
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 20 Δεκ 2002, 17:04
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Δημοσίευσηαπό tazmania » 06 Απρ 2004, 18:18

Έχω δηλώσει από καιρό ότι θα πάω στο Trail Ride και ήλπιζα ότι θα είσαι κι εσύ εκεί για να σου πάρω και το στρινγκακι με την κόκκινη φούντα που σου άφησα στον Έβρο :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Δυστυχώς όμως, θα φύγεις μακριά μου :( :( :( :(

Κότα ή Κώτα, είσαι εσύ που τον Οκτώβριο θ' αφήσεις την γυναίκα σου να βγάλει τα κάστανα από την φωτιά αντί να έρθεις να αναμετρηθείς μαζί σου σαν άντρας :razz: :razz:

ΥΓ Κάπελα, θέλουμε και τα δικαιώματα μας από τα κέρδη της καντίνας. Εγώ θέλω 30% επί του μικτού κέρδους αλλιώς φωνάζω το ΣΔΟΕ και σου το κλείνω το μαγαζάκι. :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό kos4wd » 06 Απρ 2004, 18:37

tazmania έγραψε:Κότα ή Κώτα, είσαι εσύ που τον Οκτώβριο θ' αφήσεις την γυναίκα σου να βγάλει τα κάστανα από την φωτιά αντί να έρθεις να αναμετρηθείς μαζί σου σαν άντρας :razz: :razz::

Εμενα είπες ΚΩτα βρέ γιαλαντζί πουλερικό που φόρεσες και πούπουλα για να σε περάσουμε για φραγκόκοτα???? :lol: :lol:
Ασε να μιλήσει κανένας οδηγός 4χ4 γιατί εσύ για να δεις κούπα μπήκες συνοδηγός σε VΙΤΑΡΑ κι ας μας τα βρίζεις τόσο καιρό :lol: :lol:
ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ
ΚΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Θα στείλεις τη Μεγάλη Πέμπτη καμιά ντουζίνα αυγά γιατί πρέπει να βάψουμε και κανένα????? :lol: :lol: :lol:
Εμαθε ότι πήρες την αντιπροσωπεία των αυγών.Αληθεύει??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
kos4wd
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 20 Δεκ 2002, 17:04
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Δημοσίευσηαπό tazmania » 06 Απρ 2004, 18:41

Μια αντιπροσωπεία σπίρτων πήρα :!: Θα σου στείλω μια ντουζίνα γιατί έχεις πολλά Vitara για κάψιμο!!!!!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό blackchris » 06 Απρ 2004, 19:58

tazmania έγραψε:ΥΓ Κάπελα, θέλουμε και τα δικαιώματα μας από τα κέρδη της καντίνας. Εγώ θέλω 30% επί του μικτού κέρδους αλλιώς φωνάζω το ΣΔΟΕ και σου το κλείνω το μαγαζάκι. :twisted: :twisted: :twisted:


Κέρδη θα μοιραστώ μόνο με τον άξιο νικητή της βεντέτας.
Πατατάκιαααααααααααααααααααα
Σάμαλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό kos4wd » 06 Απρ 2004, 21:01

tazmania έγραψε:ΥΓ Κάπελα, θέλουμε και τα δικαιώματα μας από τα κέρδη της καντίνας. Εγώ θέλω 30% επί του μικτού κέρδους αλλιώς φωνάζω το ΣΔΟΕ και σου το κλείνω το μαγαζάκι. :twisted: :twisted: :twisted:

Και μετά λες εμένα τοκογλύφο???????
Ουστ ΡΟΥΦ.
Αμέσως να καρφώσεις το φίλο μας που πάει να γλυτώσει κανένα φόρο.
Α ΚΑΠΕΛΑ έλα ν ανοίξεις παράρτμα στο νησί που έχουμε 13% ΦΠΑ συνοδευόμενο με σκανδιναβικά στριγκάκια :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
kos4wd
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 20 Δεκ 2002, 17:04
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Δημοσίευσηαπό tazmania » 06 Απρ 2004, 21:39

Εδώ προτιμάμε τα δικά σας στρινγκάκια!!!!!
Σαν αυτά που σας πήραμε στον Έβρο :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 07 Απρ 2004, 18:36

tazmania έγραψε:Εδώ προτιμάμε τα δικά σας στρινγκάκια!!!!!
Σαν αυτά που σας πήραμε στον Έβρο :twisted: :twisted:


Το σωστο να λεγεται!!! Στρινγκακι απο τον τοπο σου....... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 08 Απρ 2004, 11:06

Που κρύφτηκες επαίσχυντε τοκογλύφε :?: Φοβήθηκες κοτούλα :?:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό kos4wd » 08 Απρ 2004, 16:10

tazmania έγραψε:Που κρύφτηκες επαίσχυντε τοκογλύφε :?: Φοβήθηκες κοτούλα :?:

Ποιόν είπες ΚΩτούλα βρε γιαλαντζί πουλερικό που νομίζεις ότι θα φοβηθούμε το ματρόσκυλο και δε θα σε πατήσουμε???
Αφού λέω να πάω στη Καβάλα και μετά να έρθω στο TRIAL RIDE ωστε να σε σκίσω.
Δε πιστεύω πάλι να πας με VITARA???
Μη φοβάσαι και με το δικό σου θα τα βγάλεις πέρα.Δε θα ναι σαν τον Έβρο που χες το γιαπωνέζο δίπλα σου και καθάριζε.
Άβαταρ μέλους
kos4wd
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 20 Δεκ 2002, 17:04
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Δημοσίευσηαπό tazmania » 08 Απρ 2004, 17:57

kos4wd έγραψε:Ποιόν είπες ΚΩτούλα βρε γιαλαντζί πουλερικό που νομίζεις ότι θα φοβηθούμε το ματρόσκυλο και δε θα σε πατήσουμε???
Αφού λέω να πάω στη Καβάλα και μετά να έρθω στο TRIAL RIDE ωστε να σε σκίσω.


Εάν το κάνεις αυτό, πάρε μαζί σου κάνα δυο διαφορικά και μια ντουζίνα ημιαξόνια για να την βγάλεις γιατί είναι πολλά τα χιλιόμετρα :twisted:

kos4wd έγραψε:Δε πιστεύω πάλι να πας με VITARA???
Μη φοβάσαι και με το δικό σου θα τα βγάλεις πέρα. Δε θα ναι σαν τον Έβρο που χες το γιαπωνέζο δίπλα σου και καθάριζε.


Πίσω μου το είχα, για να φυλάω απλά τον κώλο μου, διότι είστε κι επικίνδυνοι εσείς οι τραπεζίτες :!:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα


Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 15 επισκέπτες