Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ !!!

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ !!!

Δημοσίευσηαπό bebekos » 02 Ιούλ 2007, 07:24

ΓΡΗΓΟΡΑ !! ΑΠΟΤΟΜΑ !! ΜΕ ΦΩΝΕΣ !!
Δεν ξέρω πως ρε παιδιά ! Όλοι μιλάμε για τους πολιτικούς και τον κάθε άσχετο που δεν κάνει σωστά τη δουλειά του.
ΕΜΕΙΣ ; Εμείς ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ;
Ετοιμαστείτε ! Πάρτε το ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ χαμπάρι !!
Αν δεν κάνουμε εμείς κάτι...ΤΕΛΟΣ !!
Μην περιμένετε ΤΙΠΟΤΑ απο τον διπλανό σας !
Προτείνω συνάντηση το συντομότερο δυνατό (Σάββατο ή Κυριακή - ας θυσιάσουμε ένα ΣΒΚ της παραλίας) στην Πάρνηθα και ΑΠΟ ΤΩΡΑ !!! ΔΡΑΣΗ !!
Να πάρουμε ένα πευκάκι ο καθένας να φυτέψει ! Ας μην αφήσουμε κανένα ΦΟΥΣΤΗ !! (να με συγχωρείτε) να χτίσει έστω κι ένα τουβλάκι εκεί πάνω.
Δεν ξέρω αν η κόρη μου θα κάνει εντούρο αλλά όταν γεράσω θέλω να περπατήσουμε μαζί εκεί που ο μπαμπάς της χτύπησε,εκεί που ίδρωσε,εκεί που αγωνίστηκε,εκεί που βράχηκε ..αλλά ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ... ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΧΑΡΗΚΕ ΤΗ ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΛΑ ΕΝΟΙΚΟΙ !! ΤΙΠΟΤΑ ΑΠ' ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙ Σ' ΕΜΑΣ !! ΜΑΣ ΠΑΡΑΧΩΡΗΘΗΚΑΝ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΜΑΜΗΣΑΜΕ !!!
Πάμε ρε παιδιά !! Τώρα !!
Χωρίς αφορισμούς και μεγάλα λόγια...με ΠΡΑΞΕΙΣ απο σήμερα !!

(δεν ξέρω αν υπάρχει παρόμοια ή σχετική πρόταση απο άλλους φίλους αλλά είμαι σε κατάσταση που δεν με βοηθάει και πολύ)
ΠΑΜΕ για..ΠΛΕΞΙΜΟ !! Είναι πιο φτηνό !!
Άβαταρ μέλους
bebekos
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 216
Εγγραφή: 17 Ιαν 2005, 16:13
Τοποθεσία: Νίκαια, Αθήνα

ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ !!!

Δημοσίευσηαπό DRAKOS » 02 Ιούλ 2007, 08:22

Παιδιά , ήρεμα, μη φωνάζετε, κρατήστε την οργή μέσα σας. Όσο την κρατάτε μέσα σας , φουντώνει, όσο φωνάζετε ξεθυμαίνει, και στο τέλος θα σβήσει. Η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται κρύο. Ας περιμένουμε να σβήσουν οι φωτιές, να αποκτήσει πάλι πρόσβαση ο χώρος , και τότε , ήρεμα, ομαδικά και συντονισμένα θα δείξουμε τα δόντια μας. Το σύνθημα μας πρέπει να είναι . ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ, ΟΡΓΑΝΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΩ.
110 V8 ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
DRAKOS
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 14 Σεπ 2005, 11:37
Τοποθεσία: ATHINA

ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ !!!

Δημοσίευσηαπό bebekos » 02 Ιούλ 2007, 09:02

Δεν έχεις καθόλου μα καθόλου άδικο !
Απλά το αναφέρω τώρα για να καταλάβουμε όλοι οτι πρέπει να δραστηριοποιηθούμε ΑΜΕΣΑ.
ΠΑΜΕ για..ΠΛΕΞΙΜΟ !! Είναι πιο φτηνό !!
Άβαταρ μέλους
bebekos
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 216
Εγγραφή: 17 Ιαν 2005, 16:13
Τοποθεσία: Νίκαια, Αθήνα

ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ !!!

Δημοσίευσηαπό DOUK » 03 Ιούλ 2007, 20:15

Βilly,

Μαζί σου φιλαράκι!!!!!

Και μην ξεχνάς αυτό που σου είπα κάποτε σε κάποιο τεχνικό έλεγχο....

"Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΦΙΛΑΡΑ"

DOUK
Άβαταρ μέλους
DOUK
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 21 Μαρ 2006, 13:40
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ !!!

Δημοσίευσηαπό GFiotakis » 05 Ιούλ 2007, 04:21

DRAKOS έγραψε:Παιδιά , ήρεμα, μη φωνάζετε, κρατήστε την οργή μέσα σας. Όσο την κρατάτε μέσα σας , φουντώνει, όσο φωνάζετε ξεθυμαίνει, και στο τέλος θα σβήσει. Η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται κρύο. Ας περιμένουμε να σβήσουν οι φωτιές, να αποκτήσει πάλι πρόσβαση ο χώρος , και τότε , ήρεμα, ομαδικά και συντονισμένα θα δείξουμε τα δόντια μας. Το σύνθημα μας πρέπει να είναι . ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ, ΟΡΓΑΝΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΩ.

συμφονω 100% με την αποψη
δεν χρειαζοντε κραυγες
απλα να ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ....και να ειμαστε διπλα στο βουνο μας που θα αρχησει να αναρωνει και να ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ σε οσους πανε να το "ενοχλησουν" και να το ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΟΥΜΕ......
να υπερασπισουμε το ΒΟΥΝΟ ΜΑΣ την ιδια μας την ΖΩΗ ΜΑΣ .....το ΑΥΡΙΟ των ΠΑΙΔΙΩΝ μας.....
το
ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ειναι
να
ΜΗΝ
ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
GFiotakis
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 12 Δεκ 2006, 01:45
Τοποθεσία: Αθήνα - Περιστέρι


Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 10 επισκέπτες