Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΚΑΙΓΕΤΑΙ Η ΑΧΑΙΑ

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

ΚΑΙΓΕΤΑΙ Η ΑΧΑΙΑ

Δημοσίευσηαπό SKARTOS » 26 Ιούλ 2007, 08:36

Ρέ παιδιά, μιλάμε για τεράστια καταστροφή. Άν ρίξετε μία ματιά στο χάρτη, με τα χωριά που έχουν καεί, θα καταλάβετε το μέγεθος. Ξεκίνησε απο τα Κουνινά πάνω απο το Αίγιο, πέρασε το Άνω Διακοφτό, και συνεχίζει για τα βουνά πάνω απο την Ακράτα.
ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
Τό ωραιότερο βουνό είναι αυτό που δέν έχω πάει ακόμα.
NISSAN NAVARA DOUBLE CAB AUTOMATIC .......απλό για την ώρα ! (θά έρθει και η ώρα του)
Άβαταρ μέλους
SKARTOS
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 31 Μαρ 2006, 08:23
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευσηαπό dimitris-series2a » 26 Ιούλ 2007, 14:55

φιλε αντρεα θα ηθελα να ξερω αυτον τον μ@λ@κ@ τον διοικητη της π.υ. αιγιου θα τον κρεμασουν απο τα @ρχιδι@ η θα τον αφησουν εκει στην θεσουλα του να παιρνει τον παχουλο μισθο του?
γιατι ολη αυτη η καταστροφη στο μεγαλυτερο ποσοστο ειναι αποτελεσμα δικων του αποφασεων!
Άβαταρ μέλους
dimitris-series2a
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 22 Δεκ 2006, 19:37
Τοποθεσία: πατρα

Δημοσίευσηαπό SKARTOS » 27 Ιούλ 2007, 08:12

Και να τον πάρουν απο την θέση του, και τα γαλόνια να του ξηλώσουν......και τί έγινε???? Κατόπιν εορτής?? Το κακό έγινε!!!
Επίσης, μου έκανε εντύπωση, αυτό που ακούστηκε σε πολλά κανάλια, για τους πολλούς σκουπιδότοπους. Δέν πρέπει να τούς κράζουμε μόνο για τίς φωτιές,,αλλά και για τα σκουπίδια που παρατάνε δεξιά και αριστερά.
Γρηγόρης
Τό ωραιότερο βουνό είναι αυτό που δέν έχω πάει ακόμα.
NISSAN NAVARA DOUBLE CAB AUTOMATIC .......απλό για την ώρα ! (θά έρθει και η ώρα του)
Άβαταρ μέλους
SKARTOS
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 31 Μαρ 2006, 08:23
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευσηαπό sacram » 27 Ιούλ 2007, 14:46

γενική καταστροφη....
Άβαταρ μέλους
sacram
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1026
Εγγραφή: 28 Μάιος 2005, 19:49
Τοποθεσία: ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΣΠΗ


Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 22 επισκέπτες

cron