Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

wind serfing info

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό LN » 14 Νοέμ 2007, 12:29

καλημέρα, μόλις τώρα διάβασα το τοπικ.
Λοιπόν έχουμε και λέμε:
www.windsurging.gr - καλό site
Εγώ όταν έκανα, έπαιρνα πράγματα από το FUNSTORE το έχει ο Ηλίας ο οποίος θα σε εξυπηρετήσει και δεν θα σου πουλήσει φύκια για κορδέλες. Τώρα έχει και μετατχειρισμένα από σχολές σε καλές τιμές 210 9310270
Δεν ακόμη τον andy (βρές από το site την διευθυνση) και τον Ζωτο (F2). Καλα πράγματα έχει και ο Αλεξης (Secret spot)
Για αρχή Αναβυσο και Βαρκιζα, μετα (αρκετα) Λούτσα και Λαυριο. Aργότερα, Φτελιά.....

Το άθλημα είναι δύσκολο, τεχνικο άλλά η αίσθηση του σε ανατμοιβει και με το παραπάνω!
Πολύ κολύμπι στην αρχή, οπότε τώρα ένεκα και χειμώνας, θα έχει ξύλο και κρύο.....

Νομίζω ότι στο site υπάρχουν και άλοι γουινσερφίστες (πρώην) και νυν σερφίστες, οι οποίοι δεν μιλήσαν ε? (down the line!!!)

ΚΑΛΑ ΠΛΑΝΑΡΙΣΜΑΤΑ!
Άβαταρ μέλους
LN
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 14 Δεκ 2006, 12:46
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑ

Δημοσίευσηαπό KaTaNaS » 15 Νοέμ 2007, 12:26

LN έγραψε:ΚΑΛΑ ΠΛΑΝΑΡΙΣΜΑΤΑ!


na sai καλα φιλαρακι!

εχω πηξει εδω και 1 μηνα στη δουλεια και το αφησα... λουτσα πηγαινα στον Πωλ, μπηκα με κατι 5αρια και 6αρια και κουραστηκα πολυ παντως μεχρι να μαθω να σηκωνω το πανι απο την θαλασσα μεσα παιδευομαι πολυ να ισορροπησω!
Άβαταρ μέλους
KaTaNaS
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 851
Εγγραφή: 14 Δεκ 2005, 15:42

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες

cron