Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΝΙΑ(ΕΠΕΙΓΟΝ)

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό nikosgr » 22 Νοέμ 2007, 02:36

εβαλα συνδεσμο του παροντος στη σελιδα μου speedtest.gr

σφιγγει ο κλοιος γυρω απ'τον καραγκιοζη!
Άβαταρ μέλους
nikosgr
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007, 02:30

Δημοσίευσηαπό mprizolas » 22 Νοέμ 2007, 03:25

Τα θερμά μου συλλυπητήρια .....
Εχω στεναχωρηθεί απίστευτα και ειλικρινά ελπίζω να βρεθεί ο ασυνείδητος που προκάλεσε αναίτια τόσο πόνο στην οικογένεια σας ...
Δύο πράγματα ειναι απέραντα : η βλακεία ορισμένων ανθρώπων και το σύμπαν - για το δεύτερο δεν είμαι σίγουρος....."Αϊνστάιν".
mprizolas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2004, 07:52

Δημοσίευσηαπό Green » 22 Νοέμ 2007, 10:15

Το διάβασα σήμερα το πρωϊ στα ΝΕΑ. Μακάρι να μπορούσα να βοηθήσω με οποιονδήποτε τρόπο να βρούμε τον δολοφόνο. Θερμά συλληπητήρια......
Άβαταρ μέλους
Green
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: 15 Φεβ 2005, 15:42
Τοποθεσία: Aγία Παρασκευή

Δημοσίευσηαπό squirrel » 22 Νοέμ 2007, 10:38

το παρακολουθώ απο την πρώτη μέρα κ δεν έχω ακόμα λόγια να γράψω.
απλά κι απο μένα το όνομα μου σ'αυτό το post σαν φόρος τιμής στο αδελφάκι σου.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ.
ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ,ΜΗΝ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΠΕΤΣΕΤΑ.
Άβαταρ μέλους
squirrel
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: 13 Απρ 2007, 13:42
Τοποθεσία: Περιστέρι,Αθήνα

Tα Θερμά Συλλυπητήρια

Δημοσίευσηαπό Almera-cos » 22 Νοέμ 2007, 11:23

Tα Θερμά Συλλυπητήρια και από το Nissan Owners Club. Εχουμε ανακοινώσει το θέμα στο forum μας. Οποιος γνωρίζει κάτι θα βοηθήσει....τουλάχιστον να αναπαυθεί εν ειρήνη η ψυχή του αδερφού σας.

Η αγάπη για το αυτοκίνητο προϋποθέτει Αγάπη και Σεβασμό στον Άνθρωπο και τη Ζωή.
Άβαταρ μέλους
Almera-cos
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007, 11:15

Δημοσίευσηαπό nasosgr » 22 Νοέμ 2007, 11:33

Καλημέρα σε όλους -ες

Με τη σειρά μας και το forum «ΓΕΙΤΟΝΙΑ» http://nasosgr.forumup.gr/ ανταποκρινόμενη στη κοινή προσπάθεια για την ανεύρεση στοιχείων της εγκληματικής πράξης του οδηγού της CITROEN C3 model 2003 - ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΡΟΣ ΚΕΡΑΜΥΔΙ. μεταφέρω και δικά μας θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του αδερφού «Captaindim».

http://nasosgr.forumup.gr/about140-nasosgr.html

Είθε η ευαισθητοποίηση του διαδικτυακού κόσμου να έχει τα αναμενόμενα αποτελέσματα..
Άβαταρ μέλους
nasosgr
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007, 11:32
Τοποθεσία: Αθήνα

ΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ e-mail

Δημοσίευσηαπό nasosgr » 22 Νοέμ 2007, 11:49

ΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ e-mail που μας απεστάλη από :
Κώδικας: Επιλογή όλων
"sophiemj" <sophiemj@hotmail.com>  Thu, 22 Nov 2007 10:25:55 +0200 (Χειμερινή ώρα GTB) Re: Δυο αγγελούδια σε λίγη ώρα από τώρα θα ακούσουν το . . .

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

Αν και δε γνωριζόμαστε σε ευχαριστώ για το email ήδη το θέμα το έχω αναρτήσει στο φόρουμ μου στο :

http://mjhellas.gr/forum/viewtopic.php?t=1759

Τυγχάνει ο Δημήτρης και ο Χρήστος που χάθηκε τόσο άδικα να είναι παιδιά που μεγάλωσαν στην ίδια γειτονιά με τη μητέρα μου και έχουμε συγκλονιστεί όλοι από το Σάββατο που το μάθαμε τηλεφωνικώς.

Πήγα να γραφτώ στο off road forum αλλά δε πήρα confirmation email για να δωσω τα θερμά μου συλλυπητήρια στην οικογένεια του, τη μάνα του ,τη γυναίκα του τον αδελφό του και την υποστήριξη μας από τη Βούλα, τη κόρη της Σοφία και τη Νίτσα της παλιάς τους γειτονιάς στο Βύρωνα .

Εάν ποστάρεις εσύ σε παρακαλώ βάλτο μέσα, είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω και θα έχω το νου μου για το χαμένο κορμί που παράτησε το παλικάρι έτσι να ψυχορραγεί στη άσφαλτο.

Πρέπει κάποτε να μάθουμε να είμαστε πρώτα άνθρωποι και να γυρίσουμε στις Ελληνικές ρίζες μας.

Μακάρι να μη ξανασυμβεί παρόμοιο περιστατικό ποτέ πια.

Ευχαριστώ προκαταβολικά,
===============================================

Ευχαριστούμε τη φίλη μας

forum «ΓΕΙΤΟΝΙΑ» http://nasosgr.forumup.gr/

===============================================
Τελευταία επεξεργασία από nasosgr και 22 Νοέμ 2007, 12:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
nasosgr
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007, 11:32
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Xipolitos » 22 Νοέμ 2007, 11:55

Αγαπητέ Φιλέ,

Τα θερμά μας συλλυπητήρια από το GreekNaturism.com.
Βάλαμε την ανακοίνωση στο forum και επίσης στάλθηκε email σε 700 μέλη.
Ελπίζουμε να βρεθεί ο δολοφόνος.
Άβαταρ μέλους
Xipolitos
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007, 11:49

Δημοσίευσηαπό makis32 » 22 Νοέμ 2007, 12:05

Μετα την ενημερωση απο τον χρήστη teroulas στο site μας, κατ' αρχην να μεταφερω τα θερμα συληπητηρια μας στην οικογενεια και τους συγγενεις του αδικοχαμενου συνανθρωπου μας απο ολη την διαχειριστικη ομαδα αλλα και απο ολα τα μέλη του Διαδυκτιακου χώρου www.Gpspocketpc.gr
Το Θεμα εχει αναρτηθει ως ανακοίνωση.
http://gpspocketpc.gr/phpBB/viewtopic.php?t=1664
Ελπιζουμε να υπαρξει αποτελεσμα.Θα βοηθησουμε οσο μπορουμε προς αυτην την κατευθυνση.
Άβαταρ μέλους
makis32
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007, 11:56
Τοποθεσία: Πάτρα

Δημοσίευσηαπό Psycomaniac » 22 Νοέμ 2007, 12:54

Το γεγονός δημοσιεύτηκε σήμερα στο Computer Games Magazine Forum από ένα μέλος. Ως moderator του παραπάνω forum το μετέτρεψα σε Υπόμνημα μέχρι να βρεθεί το υπεύθυνο καθίκι.

Τα συλληπητήριά μου, αν και δεν γνώριζα τον χαμμένο.
Τελευταία επεξεργασία από Psycomaniac και 22 Νοέμ 2007, 17:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Psycomaniac
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007, 12:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Dimitris-b » 22 Νοέμ 2007, 13:06

Το θέμα έχει αναρτηθεί στο http://www.e-artemis.com
και στο http://alectorisgraeca.phpbb24.com/index.php

Φίλε μου τα πιο θερμά μου συλλυπητήρια
Άβαταρ μέλους
Dimitris-b
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007, 13:01

Δημοσίευσηαπό oooNikoSooo » 22 Νοέμ 2007, 13:21

Τα θερμά μου συλλυπητήρια Δημήτρη.Το δράμα που ζήσατε με στεναχώρησε πολύ.Το πρωί της Τρίτης πηρα σβαρνα τα φαναρτζίδικα της Γρ.Λαμπράκη και πηγα και στην Λεύκα μιας και μένω κοντά και ειπα το γεγονός σε 3-4 γνωστους μου φαναρτζήδες.Αυτοι μεταξυ τους γνωρίζονται και η πληροφορία διαδώθηκε.Οι περισσοτεροι το γνωριζουν ήδη και εχουν το νου τους.Παντως καλο θα ηταν να εδινες ενα τηλ.επικοινωνιας ή εστω το mail σου.Μου ειπαν επισης να δεις για νέες αγγελιες πωλησης για το συγκεκριμενο μοντελο και σε χαμηλη τιμή (για ευνοητους λογους).Ειναι πολυ πιθανό το καθίκι να το πουλήσει οσο οσο το αμαξι ή να το σκεπασει με κουκουλα κ να το παει συνεργειο μετα απο 2-3 μήνες.Ευχομαι να συλληφθει γρηγορα και να δικαιωθει ο αδικοχαμενος αδερφος σου παλληκαρι μου.

Κουραγιο κ καλη δυναμη να εχεις τωρα που τα ανηψια σου εγιναν παιδια σου..
Άβαταρ μέλους
oooNikoSooo
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007, 12:56

Δημοσίευσηαπό x-origin » 22 Νοέμ 2007, 14:08

Θα ήθελα να εκφράσω τα θερμα μου συλλυπητήρια στην οικογένεια του!

Το εβαλα στην πρωτη σελιδα του www.giati.gr
:cry: :roll:
Άβαταρ μέλους
x-origin
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 17 Μάιος 2007, 19:03
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό KiLL_BiLL » 22 Νοέμ 2007, 15:16

Νοιώθω κι εγώ να εκφράσω τα θερμά μου συλλυπητήρια.

Μακάρι να βρεθεί ο ασυνείδητος οδηγός, όχι γιατί ότι θα αλλάξει κάτι σε σένα φίλε μου και την οικογένεια του αδικοχαμένου αδελφού σου αλλά θα είναι μια ηθική ικανοποίηση για όλους μας ότι καταφέραμε με αλληλεγγύη να πετύχουμε κάτι σαν συνάνθρωποι στο πόνο σου μετά απ΄ όλη αυτή την κινητοποίηση.

Να ζείτε να το θυμάστε.

Βασίλης
Άβαταρ μέλους
KiLL_BiLL
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2005, 14:50
Τοποθεσία: GREECE, Athens, N. Smirni

Δημοσίευσηαπό c8620p » 22 Νοέμ 2007, 15:21

Δεν χρειάζονται λόγια. Αμέσως μόλις έλαβα το mail το δημοσίευσα στην σελίδα μου http://www.eukeries.com και θα βρίσκεται στην κορυφή των άρθρων μέχρι να βρεθεί ο θύτης.
Τα συληπητήριά μου στην οικογένεια του ανθρώπου που χάθηκε.
Και μην ξεχνάς φίλε μου ότι τα δύο παιδάκια σε χρειάζονται τώρα πολύ περισσότερο από ποτέ.
Κάτι ανάλογο έχω ζήσει και εγώ και είναι πολύ σκληρό να μεγαλώνεις χωρίς πατέρα.
Κώστας
Άβαταρ μέλους
c8620p
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007, 15:06
Τοποθεσία: κάπου νότια

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες

cron