Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

need towing help!!!

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

need towing help!!!

Δημοσίευσηαπό niriis2000 » 27 Αύγ 2008, 11:17

To wj μου με αφησε σε πρωτο υπογειο γκαραζ στη Πατησιων. Η οδικη αρνειται να το μεταφερει ακριβως γι αυτο το λογο... Κανενας καλος ανθρωπος να βοηθησει να το ανεβασουμε στο ισογειο?? Επικοινωνηστε μαζι μου στο 6944419510 Τακης
parnitha-sos.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
niriis2000
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: 29 Ιουν 2007, 10:18

Δημοσίευσηαπό niriis2000 » 27 Αύγ 2008, 14:28

Ευχαριστώ τον Βασίλη και το Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο Subaru Tribecca οι οποίοι με εξέπλήξαν με το ποσο πολύ βοήθησαν χωρίς να δεχτούν κανενα απόλύτως αντάλλαγμα, παρα μόνο την αναφορά αυτή στο πόσο εντυπωσιάστηκα με το Tribecca που τράβηξε 2tn σα να ήταν πούπουλα!!!!

Ευχαριστώ και πάλι!!!!!
parnitha-sos.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
niriis2000
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: 29 Ιουν 2007, 10:18

Δημοσίευσηαπό Camelius » 27 Αύγ 2008, 20:42

niriis2000 έγραψε:Ευχαριστώ τον Βασίλη και το Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο Subaru Tribecca οι οποίοι με εξέπλήξαν με το ποσο πολύ βοήθησαν χωρίς να δεχτούν κανενα απόλύτως αντάλλαγμα, παρα μόνο την αναφορά αυτή στο πόσο εντυπωσιάστηκα με το Tribecca που τράβηξε 2tn σα να ήταν πούπουλα!!!!

Ευχαριστώ και πάλι!!!!!


Τακη θελω να ξερεις οτι το εκανα με την καρδια μου για να βοηθησω εναν ανθρωπο που απευθυνθηκε σε αυτο εδω το φορουμ για μια βοηθεια, δεν ειχα κανενα λογο να ζητησω ανταλλαγμα, ειλικρινα χαρηκα οταν ειδα να χαμογελας και να νοιωθεις ανακουφιση που βρηκες μια λυση. Μπορει να μην γραφω τακτικα αλλα γενικα παρακολουθω τις συζητησεις που γραφονται εδω.
Καλο ειναι που και που να θυμομαστε οτι ειμαστε ανθρωποι και οχι να ειμαστε απαθεις στα παντα.
Ευχαριστω που μου εδωσες την ευκαιρια να δοκιμασω την ελκτικη ικανοτητα του Tribeca απο την οποια εντυπωσιαστηκα ακομα και εγω.
Λυπηθηκα λιγο που μου ειπες οτι 4-5 ημερες δεν βρεθηκε ενας φιλος σου να σε τραβηξει και απευθυνθηκες εδω.
Οσο για την αναφορα σου στο Tribeca ας μην ειμαστε υπερβολικοι, και εγω αν μπορουσα θα ειχα παρει Grand Cherokee αλλα τα 63000 ηταν ηδη αρκετα εκτος προυπολογισμου, ποσο μαλλον τα 75000+ του Jeep.
Να σαι καλα και να θυμασαι οτι εδω μεσα παντα καποιος θα βρεθει στην δυσκολη στιγμη.
Φιλικα
Βασιλης
Άβαταρ μέλους
Camelius
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 21 Μαρ 2004, 18:38
Τοποθεσία: Κηφισιά, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό DIMITRIS109 » 03 Σεπ 2008, 15:37

Σωστοί!!!!!
Πάνα τέτοια!!!!
Άβαταρ μέλους
DIMITRIS109
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: 11 Σεπ 2007, 10:38
Τοποθεσία: ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό camelg4 » 04 Σεπ 2008, 12:14

Camelius μπραβο σου ρε παληκαρε μακαρι ολοι μας να ειμαστε εστω και στο ελαχιστο ετσι απεναντι σε εναν συνανθρωπο.Και παλι μπραβο σου.
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.
Άβαταρ μέλους
camelg4
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1761
Εγγραφή: 26 Δεκ 2006, 19:52
Τοποθεσία: polikastro


Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 53 επισκέπτες