Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Αγωνες 4Χ4 2015 ... Με χωρίς τελεμε !

4Χ4, Enduro, Trophy & Trial, Rally κ.α.

Re: Αγωνες 4Χ4 2015 ... Με χωρίς τελεμε !

Δημοσίευσηαπό EL-II » 26 Απρ 2015, 17:54

Δεν καταλαβαινω το υφακι σου κ μαλλον εσυ εισαι αυτοςπου θελει να το παιξει μαγκας κ να βγει απο πανω.
Θα σου απαντησω ομως ΓΙΑΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ και γι αυτο μονο.

Πες μου σε ποιον αγωνα αναφερεσαι γιατι υπαρχουνε πολλα θεματα σε πολλα τραπεζια......

Για να χαλαρωσεις το υφακι σου ομως γιατι οδηγεισαι σε λαθος κατευθυνση, να σου θυμισω η να σε ενημερωσω αν δεν το ξερεις οτι απο την ΑΟΕ εχω ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ απο το 2012, οποτε οτιδηποτε κι αν ειπα ειναι η προσωπικη μου αποψη κ σιγουρα δεν εχει αμεση επιρροη στα πραγματα.

Προσωπικα παντως δεν υποστηριζω την ιδεα να γινει κανενας αγωνας εκει φετος, οποτε η απαντηση που θα σου εδινα αν με ρωταγες ειναι ΟΧΙ.



Σε καλυψα η οχι;
Άβαταρ μέλους
EL-II
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 27 Σεπ 2006, 19:55

Re: Αγωνες 4Χ4 2015 ... Με χωρίς τελεμε !

Δημοσίευσηαπό GENERAL LEE » 26 Απρ 2015, 18:09

EL-II έγραψε:Δεν καταλαβαινω το υφακι σου κ μαλλον εσυ εισαι αυτοςπου θελει να το παιξει μαγκας κ να βγει απο πανω.
Θα σου απαντησω ομως ΓΙΑΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ και γι αυτο μονο.

Πες μου σε ποιον αγωνα αναφερεσαι γιατι υπαρχουνε πολλα θεματα σε πολλα τραπεζια......

Για να χαλαρωσεις το υφακι σου ομως γιατι οδηγεισαι σε λαθος κατευθυνση, να σου θυμισω η να σε ενημερωσω αν δεν το ξερεις οτι απο την ΑΟΕ εχω ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ απο το 2012, οποτε οτιδηποτε κι αν ειπα ειναι η προσωπικη μου αποψη κ σιγουρα δεν εχει αμεση επιρροη στα πραγματα.

Προσωπικα παντως δεν υποστηριζω την ιδεα να γινει κανενας αγωνας εκει φετος, οποτε η απαντηση που θα σου εδινα αν με ρωταγες ειναι ΟΧΙ.



Σε καλυψα η οχι;


Με έχεις καλύψει απόλυτα :)
Είναι πλέον ξεκάθαρη η αποστολή σου ! Άσχετα αν θα είχε γούστο να μας έγραφες και τι τους είπες ...
Το κρατάω γι εμένα προς το παρόν .
Ζητώ συγγνώμη αν σε σύγχυσα , μα μόνο με αυτόν τον τρόπο γραφής μου , τον μάγκικο όπως λες , θα σε έκανα να αποκαλυφθείς !

Σ ευχαριστώ !
Άβαταρ μέλους
GENERAL LEE
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: 23 Δεκ 2009, 19:58
Τοποθεσία: ATHENS

Re: Αγωνες 4Χ4 2015 ... Με χωρίς τελεμε !

Δημοσίευσηαπό EL-II » 26 Απρ 2015, 18:14

Ξεκαθαρη η αποστολη;
Ποια αποστολη ρε Αρη για μιλα ανοιχτα λοιπον να μαθω κι εγω αλλα κ οσοι μας διαβαζουνε;
Οπως βλεπεις εγω εχω το θαρρος της γνωμης μου κ ουτε κρυφτηκα ουτε μιλαω με μισολογα.
Αντιθετα εσυ συνεχιζεις στην ιδια τακτικη.
Διαφωτισε μας λοιπον ρε "μαγκα".....
Άβαταρ μέλους
EL-II
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 27 Σεπ 2006, 19:55

Re: Αγωνες 4Χ4 2015 ... Με χωρίς τελεμε !

Δημοσίευσηαπό GENERAL LEE » 26 Απρ 2015, 18:23

Δεν έχω να συζητήσω κάτι άλλο μαζί σου ...
Απλά λυπάμαι ...
Άβαταρ μέλους
GENERAL LEE
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: 23 Δεκ 2009, 19:58
Τοποθεσία: ATHENS

Re: Αγωνες 4Χ4 2015 ... Με χωρίς τελεμε !

Δημοσίευσηαπό EL-II » 26 Απρ 2015, 18:26

Παγια τακτικη συκοφαντη κ λασπολογου.
Ο, τι πεις Αρη.... ετσι κι ετσι ολοι για μια αποτυχια θελουνε μια δικαιολογια, εστω κ μονο για τον εαυτο τους......
Άβαταρ μέλους
EL-II
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 27 Σεπ 2006, 19:55

Re: Αγωνες 4Χ4 2015 ... Με χωρίς τελεμε !

Δημοσίευσηαπό superspy » 26 Απρ 2015, 18:31

EL-II έγραψε:[quote="superspy"...
Το να μου γραφεις παραπανω το ιδιο ποιημα με τον Αρη περι συμφαιροντων και κατευθυνομενων αποψεων με στεναχωρει.......


Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά και πάλι δε με κάλυψες.... κυρίως διότι δε σου έγραψα κανένα ποιήμα.
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Αγωνες 4Χ4 2015 ... Με χωρίς τελεμε !

Δημοσίευσηαπό GENERAL LEE » 26 Απρ 2015, 18:34

Ο ορισμός της λέξης συκοφαντία :
http://el.wiktionary.org/wiki/%CF%83%CF ... E%AF%CE%B1
Αποστήθισε τον σε παρακαλώ .
Όπως σου είπα μιλώ με γεγονότα , ονόματα και ημερομηνίες ! όχι μαλακίες !!!
Εσένα όμως σ αρέσει να τζογάρεις ... μην με τσιγκλάς περισσότερο , θα καείς !
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ σου τώρα ...
Άβαταρ μέλους
GENERAL LEE
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: 23 Δεκ 2009, 19:58
Τοποθεσία: ATHENS

Re: Αγωνες 4Χ4 2015 ... Με χωρίς τελεμε !

Δημοσίευσηαπό fokion » 26 Απρ 2015, 18:57

GENERAL LEE έγραψε:Όπως σου είπα μιλώ με γεγονότα , ονόματα και ημερομηνίες ! όχι μαλακίες !!!
.


με το συμπαθειο που παρεμβαινω, αλλα Αρη δεν ειδα πουθενα "γεγονοτα ονοματα και ημερομηνιες"...
Εστω για να καταλαβω ποιο ειναι το ακρηβες αντικοιμενο της κουβεντας σας
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Re: Αγωνες 4Χ4 2015 ... Με χωρίς τελεμε !

Δημοσίευσηαπό GENERAL LEE » 26 Απρ 2015, 19:08

fokion έγραψε:
GENERAL LEE έγραψε:Όπως σου είπα μιλώ με γεγονότα , ονόματα και ημερομηνίες ! όχι μαλακίες !!!
.


με το συμπαθειο που παρεμβαινω, αλλα Αρη δεν ειδα πουθενα "γεγονοτα ονοματα και ημερομηνιες"...
Εστω για να καταλαβω ποιο ειναι το ακρηβες αντικοιμενο της κουβεντας σας


Ρε συ Φωκίωνα ...

Γεγονός = συνάντηση , συζήτηση με θέμα ... Μ αλλα λόγια ν αγαπιόμαστε ...
Ονόματα =Δήμητρα vs λέσχη της Εύβοιας
Ημερομηνία = ( σε ενδιαφέρει πραγματικα ; Πριν απο κανά μήνα , αλλα αν θες μαθαίνω ακριβώς ακόμη και την ώρα ! )


Τωρα ;
Άβαταρ μέλους
GENERAL LEE
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: 23 Δεκ 2009, 19:58
Τοποθεσία: ATHENS

Re: Αγωνες 4Χ4 2015 ... Με χωρίς τελεμε !

Δημοσίευσηαπό EL-II » 26 Απρ 2015, 19:13

Σπυρο σε ενα ποστ ποιο πισω μου γραφεις οτι προσπαθω να αμαυρωσω την προσπαθεια της Λεσχης.
Δυστυχως απο δω που γραφω οι πολλαπλες παραθεσεις ειναι αδυνατες.
Σου λεω λοιπον οτι δεν εχω τιποτα προσωπικο με την λεσχη αλλα με την ΜΗ- εφαρμογη κανονισμων γενικα κ εσυ προσωπικα πιστευα οτι το ηξερες. Λαθος μου κατα πως φαινεται, δεν το ηξερες- δεν εισουν κ υποχρεωμενος εξ αλλου να τα θυμασαι........

Οποτε οταν εχουμε μετα απο τοσο κενο καποιους κανονισμους (ασχετο αν εμενα μου φαινονται σωστοι η οχι) και ρωταω αν θα εφαρμοστουν περνω απαντησεις του στυλ "ναι εδω εχεις ενα δικιο αυτο ειναι ενα προβλημα αλλα τι να κανουμε....." η "αφηστε ησυχους τους αγωνες μας" η την "σαφεστατη απαντηση του Αρη " δεν πα να λενε οι κανονισμοι αν εμφανιστει το αμαξι ο τεχνικος εφοροςδεν θα το διωξει" ε με συγχωρεις αλλα..... μια απο τα ιδια το εργο......

Ησουνα ο μονοςπου εδωσε μια σαφεστατη κ νομοτυπη απαντηση, πολυ θα ηθελα να δω τον εκαστοτε ΤΕ του εκαστοτε αγωνα να την ανακοινωνει κ τον Αλυταρχη να την εφαρμοζει κι ολας..... Αλλα δεν βλεπω να το βλεπω συντομα........

Δεν εχω τιποτα με την λεσχη, καλη τυχη στον αγωνα τους.
Οποια κ αν ηταν η λεσχη το ιδιο θα ρωταγα.

Τελος Αρη, τα μαθηματα οχι εσυ σε μενα.
Οταν πετας τις κατηγοριες σου αβασιμες ετσι για να δημιουργησεις εντυπωσεις δεν μπορει να εισαι κατι αλλο.
Κι ολα αυτα επειδη εχω διαφορετικη αποψη απο σενα.
Την επομενη φορα λοιπον που θα μιλησεις για υποκεινουμενα συμφαιροντα φιλαρακια κλικες κ δολο να το κανεις ΜΟΝΟ με στοιχεια.
Μεχρι τοτε οχι μην ασχοληθεις αλλο με τιποτα.
Άβαταρ μέλους
EL-II
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 27 Σεπ 2006, 19:55

Re: Αγωνες 4Χ4 2015 ... Με χωρίς τελεμε !

Δημοσίευσηαπό EL-II » 26 Απρ 2015, 19:15

GENERAL LEE έγραψε:Ρε συ Φωκίωνα ...

Γεγονός = συνάντηση , συζήτηση με θέμα ... Μ αλλα λόγια ν αγαπιόμαστε ...
Ονόματα =Δήμητρα vs λέσχη της Εύβοιας
Ημερομηνία = ( σε ενδιαφέρει πραγματικα ; Πριν απο κανά μήνα , αλλα αν θες μαθαίνω ακριβώς ακόμη και την ώρα ! )


Τωρα ;


ΩΠΑ ΩΠΑ....
Τον πληροφοριοδοτη να τον απολυσεις γιατι μαλλον δεν στα ειπε καλα.
Εγω με την ΑΟΕ μετα την παραιτηση μου δεν εχω συναντηθει ουτε εχω παραβρεθει σε συναντηση ΠΟΤΕ.
Προσεχε τι γραφεις.
Άβαταρ μέλους
EL-II
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 27 Σεπ 2006, 19:55

Re: Αγωνες 4Χ4 2015 ... Με χωρίς τελεμε !

Δημοσίευσηαπό fokion » 26 Απρ 2015, 19:19

GENERAL LEE έγραψε:
Τωρα ;


Ι am good.
Αν μη τι αλλο να καταλαβαινω πως και τι εννοειτε με αυτα που λετε...
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Re: Αγωνες 4Χ4 2015 ... Με χωρίς τελεμε !

Δημοσίευσηαπό GENERAL LEE » 26 Απρ 2015, 19:25

Επειδή δεν αρέσει το συνάντηση , το σβήνω ! Συζήτηση σκέτο κάνει ;
Το νόημα ειναι ίδιο !!
Άβαταρ μέλους
GENERAL LEE
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: 23 Δεκ 2009, 19:58
Τοποθεσία: ATHENS

Re: Αγωνες 4Χ4 2015 ... Με χωρίς τελεμε !

Δημοσίευσηαπό superspy » 26 Απρ 2015, 19:26

EL-II έγραψε:Σπυρο σε ενα ποστ ποιο πισω μου γραφεις οτι προσπαθω να αμαυρωσω την προσπαθεια της Λεσχης.

Να σκιάσεις την προσπάθεια, σου έγραψα και δεν ήταν ποιήμα. Σιγουρα θα μπορούσες να γράψεις αυτά που ήθελες χωρίς να αναφερθείς στη λέσχη.


EL-II έγραψε:Δυστυχως απο δω που γραφω οι πολλαπλες παραθεσεις ειναι αδυνατες.
Σου λεω λοιπον οτι δεν εχω τιποτα προσωπικο με την λεσχη αλλα με την ΜΗ- εφαρμογη κανονισμων γενικα κ εσυ προσωπικα πιστευα οτι το ηξερες. Λαθος μου κατα πως φαινεται, δεν το ηξερες- δεν εισουν κ υποχρεωμενος εξ αλλου να τα θυμασαι........


Ε... δεν είναι έτσι, Δήμητρα.

EL-II έγραψε:Οποτε οταν εχουμε μετα απο τοσο κενο καποιους κανονισμους (ασχετο αν εμενα μου φαινονται σωστοι η οχι) και ρωταω αν θα εφαρμοστουν περνω απαντησεις του στυλ "ναι εδω εχεις ενα δικιο αυτο ειναι ενα προβλημα αλλα τι να κανουμε....." η "αφηστε ησυχους τους αγωνες μας" η την "σαφεστατη απαντηση του Αρη " δεν πα να λενε οι κανονισμοι αν εμφανιστει το αμαξι ο τεχνικος εφοροςδεν θα το διωξει" ε με συγχωρεις αλλα..... μια απο τα ιδια το εργο......

Γνωρίζεις ότι δεν με καλύπτουν τα παραπάνω.

EL-II έγραψε:Ησουνα ο μονοςπου εδωσε μια σαφεστατη κ νομοτυπη απαντηση, πολυ θα ηθελα να δω τον εκαστοτε ΤΕ του εκαστοτε αγωνα να την ανακοινωνει κ τον Αλυταρχη να την εφαρμοζει κι ολας..... Αλλα δεν βλεπω να το βλεπω συντομα........

Σίγουρα δεν θα τον δεις, καθώς ο ΤΕ ενημερώνει τον άμεσα ενδιαφερόμενο και την αναφορά του την κάνει μονο στους αγωνοδίκες.



Δήμητρα γνωρίζεις οτι σε εκτιμώ και για να διαλύσω τις οποίες αμφιβολίες σου -σε περίπτωση που νομίζεις ότι θέλω να στην "πω"- θεωρώ οχι ότι θέλεις να δημιουργίσεις το οποιοδήποτε είδους πρόβλημα, αλλά πιθανότατα να έχεις βασίσει κάποιες σκέψεις σου σε σαθρές βάσεις.
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Αγωνες 4Χ4 2015 ... Με χωρίς τελεμε !

Δημοσίευσηαπό EL-II » 26 Απρ 2015, 19:31

GENERAL LEE έγραψε:Επειδή δεν αρέσει το συνάντηση , το σβήνω ! Συζήτηση σκέτο κάνει ;
Το νόημα ειναι ίδιο !!


Εξακολουθεις να μπερδευεσαι.
Κανεις λαθος κ λες ανακριβειες.
Σου επαναλλαμβανω κ προσεχε τι λεω.:
ΜΕ ΤΗΝ ΑΟΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Κ ΚΑΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.
Άβαταρ μέλους
EL-II
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 27 Σεπ 2006, 19:55

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αγώνες αυτοκινήτων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες